/ex-yu/

božanstveno izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Wprez5fZqbg
en.wikipedia.org/wiki/Genocides_in_history
youtube.com/watch?v=elspm-nXZDw
twitter.com/NSFWRedditVideo

20 iq izdanje
ftfy

prvi za mi nismo deo neke tamo usljive evrope, mi smo deo velicanstvene imperije otomanskog carstva

>zastave koje nisu jedna od 7 ex-yu zastava
>dijaspora
>amerikanci

pusila sam kurac
AMA

Da sam kraljpozvaobih sluguda iz srca iznese svu tugu

HNNNNNNNNNNNNNNNG

ova je za naseg presjednika

youtube.com/watch?v=Wprez5fZqbg

Boze... iako si me osudio na pakao Balkana, hvala ti sto nisam Hrvat

I've busted by leg, but this thread actually made me feel worse than that.

What the actual fuck is wrong with you, are you an inlander?

>7
koji kurac mislia san da ih je 5

nekaj smrdi po tovarima

GDP PPP

Srbija: $13 577
Hrvatska: $21 252

>I've busted by leg

šta je hteo da kaže s ovim?

OVO
V
O

pogledaj sliku za dalji info brate

zato kaj si glupi crvat

i ja sam prvobitno mislila da ih je 5 al sam se sjetila Kosova

bosanac tvoja majka je primala enormnu kolicinu kurceva i zato postujes pod tom zastavicom, zato si musliman, to je jednostavno cinjenica jer drugacije ne bi ni postojali (prodali ste dupe/picku za mir jer ste kukavice i nije ni cude sto sluzite za pricanje viceva u regionu).
Pocinje da se javlja problem zato sto ne jebes nista jer u majcin podrum ne uskacu devojke zeljne lika koji gura kurac u 7days kroasan i onda seres bez potrebe. Jednostavno devojke to ne vole ali obzirom da radis to onda ces jako tesko shvatiti svoj polozaj i "izlaz" iz njega, bices samo jedan glupi kroasanko na netu ili jedan glupi bosanko na neto (i bez neta mi smatramo bosance debilima).

bosnia is a powerless and poor country

Republika Srpska je genocidna tvorevina

srbija, vojvodina, kosovo, sandžak, bosna, herceg bosna, republika brčko, republika srpska, republika srpska krajina, dalmacija, republika dubrovnik, sfr rijeka, hrvatska

znači sedam

tvoja mama je genocidna tvorevina

zaglavih doma u najboljim danima srpnja. ti to ne možeš shvatit bosnabro, imamo japanke, imamo njemice, britanke, crne britanke, čehe, talijanke...a ja ovde sa vama....

ja volim narkomanke, bar u onom pocetnom rezimu

da dodjem u dalmaciju ?

>kaj
>si glupi crvat
>kosovo
>drzava
ja san mislia na ove

nađi drugog dilera narkomanu, nisam musliman pod 1, pod 2 vidi se ko je glup ko kurac, ahahahah ovo ne moš izmislit

nije jos kasno, spakuj stvari i sutra pici za dalmaciju

samo ako voliš teže slučaje

asti thumbnail san downloada, da se odma ubijem?
ex-yu kako iscenirati samoubojstvo

>Bosna

SAMO

gib sauce plz

slika za amebe

jebem ti se s majkom

extra slika drug, dobar poso odrađen ovdje bajo moj

picture for ants.jpg

ako je RS genocidna onda su sve države na ovoj listi genocidne:
en.wikipedia.org/wiki/Genocides_in_history

ne.

Ja ih volim kad tek pocnu.

Prvih par puta dok ne shvate i same i dok ne pocne da se pokazuje da su zavisne od toga

Bolje jebacina nema a ni lepsih cura, nego tih prvih par puta.

molim te vrati trip

necu

Bosnjaci i Hrvati izgubili rat u Bosni pa nemaju drugi argument osim "genocidna tvorevina"

>izgubili rat u bosni
wat

>neko je ''''pobijedio'''' u jugoslavenskom ratu

e moj đikan, ufati se ti paštete drug moj

dokad ćemo ovo radit? carevi su izgubili kontinente sa više dostojanstva, rat je gotov, možemo li sad prestat? pitao bi koga uopće briga, ali hrvatskoj je očito najbolje...

EVO GA
STIGO JE

[pali traktor]

>brm brm

>srbijanci

ovo dbi
jedini ljudi koji su pobedili su politička elita, ratni profiteri i MMF koji nam je nabio dug

pobjedio je nato sto nas je zavadio

makar ima normalnih ljudi preko 20 godina u tredu

_______ su ________ 4 ________ u 10 ________

>pitas kako su hrvati i bosnjaci izgubili
FREDI
>BRM BRM
>SRBIJANCI
GUZOBULJO
HRVACANI
ma epska mema brale

>"Armija" BIH
>HVO
>mudzahedini
>NATO

top kek
sledeci put pozovite i Kineze mozda uradite nesto

bukvalno niko nije pobjedia u bosanskom ratu

>preko 20 godina u tredu
LOL DJEDE AJDE SPAVAT

kao neko ko je jebao vecinu 5/7 ex-yua
crvati su najgori

oprosti ako sam pogresio, ali izgledao si kao onaj smarac.

neznan za muske, ocito je to tvoj specijalitet ali vamo su zene 10/10
>on misli da ce se fredi vratit
eternal guzobul se nikad nece vratit

samo se trebaš naviknit brate, kod nas kad ošamariš ženu nije joj drago, moraš bit pristojno ljudsko biće, shvačaš?

>ćaćani

33.000 mrtvih bosanskih srba, ne znamo koliko srba iz srbije i cg jer nema zvaničnih podataka, sad na spisku više žena i djece od muškaraca u rs-u

drug moj ne ponovilo se nikom, to tvoje 'možda uradite nešto' okači mačku o rep, umjesto što kenjaš ovdje idi na groblje svijeću zapali ljudima što su pomrli za čist kurac a imali manje od tebe godina kad su im tutnuli puške u ruke

upravo, ne samo u bosanskom, svi smo kolektivno ispušili kurac, jugoslavija

fredi posta anonimno, samo nece da otkriva svoj identitet

a kruze price da su se na ex-yu dredu mogli vidjeti postovi i od same Fedore Frize

Kako da dobijem više dana godišnjeg

>ono kad ti preko noge pretrči žohar

jebem ti sve više

izdrkaj sefu

>on zeli vise od 10 dana godisnjeg za prat pjate
epska brate epska

Hrvati su u Bosni izgubili definitivno, nema HRHB, a HV je bila debelo angažovana u Bosni, o HVO da ne pričam. Muslimani su izgubili u Bosni jer nisu dobili 100% Bosnu,a izginulo ih boga pitaj koliko. Što se mene tiče, Srbi su pobedili 95. u Bosni iako su bili pred porazom. Kasnije su politički izgubili pola institucija RS. Dejton je čista srpska pobeda, šta god ko msilio.

al mozda nije ni losa ideja da se pretvaram da sam peder pa da vec sutra imam seks

pa sta ako je musko? rupa je rupa

ovo

Samo mu nemojte uopce odgovarat i otic ce. Ili najgori moguci slucaj odjebat ce kad pocne skola

slazem se

>on misli da ce on biti taj koji ce da jebe

Eee moj ti

youtube.com/watch?v=elspm-nXZDw

za /hilo-latino/ sledeci put

>le 30% fejs
hahaha
ubi se

>pjate
>redikul
>brale

''''''''''dalmatinski'''''''''' '''''''dijalekt''''''''

To bi bilo gej

>croatia has a higher GDP
>croatia has the coastline
>croatia has the tourist income
>croatia has the honor of not being serbia

dao bog da uvjek tako izgubimo

Pričamo o Bosni.

>nema HRHB
kako je to gubitak?
>srbi su pobjedili u bosni
50%
0
%
Bukvalno stalemate
dijaspora

ej da ste prastali sa jebanjem zena odma. Uzmi pusku bori se muski a ne jebes zene, odgajas djecu i osvojis Bosnu populacijom

pa jel to fer majku mu? Pa gori ste od siptara

Gubitak je za Hrvate u Bosni.

Srbi su dobili više nego što se moglo očekivati posle one katastrofe 95 godine.

zanimljiva cinjenica

Dejtonom nisu smijeli dat Srbima 50% teritorije (ili vise, iako smo imali toliko) nego je napravljeno tih 49% da budemo KAO manjina

zamisli kakva bi to drzava bila sa 50% i vise srpske teritorije kek

>prolazim Sokocem
>sve žene
>bukvalno sve žene
>ono malo lokalnih pijandura okupljeni u jednoj kafani ispijaju ono malo života što im je ostalo

a ma znam, iskreno ovo me tako umara. ko grupa crva koji se već dvadeset godina tuku oko komadića zemlje koji veće nacije ni ne primjećuju. otišao do new yorka prošle godine, jedan grad sa više ljudi nego naš cijeli poluotok.

koga briga?

uzmi jebi nase zene al pod uslovom da ih ne tjeras da predju na Islam. Potrebno je samo da zatrudne, djecu ce kasnije da usvoji vlada Republke Srpske i da ih obucava kao janjicare za specijalnu policiju

znači ima nade za srbijance hehe
samo bosanke bajo moj

sveto sjeme će ostati u kondomu :^)

Kako da najbrže dođem iz minhena u Split

>split
>ne podstrana
koji kurac ste vi dobili sa tom "pobjedom", a mi sa tim "gubitkom"

ah, a rare man of discriminating tastes. how come you've not fallen for the dubrovnik meme? who told you split is the one true best city in croatia?

kakva bolan tupane manjina, srbi su konstitutivan narod, i kakave veze ima teritorij s tim ko je ''''manjina'''', i sad je rs 70% šuma s 2 i pol grada da su kako treba

Kaj briješ ti

Bosna ima veliku istorisku i kulurolosku podlogu. Pusti ti amerikance, amerika je mlada drzava nastala od imigranata. Boli njih kurac i za istoriju i za naciju. Dok Evropa i zemlje na evropskom kontinentu s druge strane predstavlja osnovu svih kultura. Pored razvoja vrlo je bitno sacuvati kulturu i tradiciju nase zemlje

pusti ti podlogu i naciju, pašteta je kralj, pogotovu sad jer je vrućina, na sniženju su, valja za zimu uzet zalihe

ocu da kazem manjina na drzavnom nivou. Ovo 49% posto je dato nama zbog psiholoske prednosti koju daje vama. Da mozete da se hvalita i govorite o RS kao "manjem BH entitetu"

Gde ste hrvacani mamu vam jebem

who is she ?

cekaj o kakvoj pasteti ti pricas, ovo je drugi put da je pominjes?

Srbi u RS su makar dobili neko pravo veta ili neki garant konstitutivnosti. Imali su i vojsku.

Hrvati u Bosni imaju konstitutivnost na papiru.

i sta vi dobivate s tim, ipak od pocetka u bosni ima vise srba nego hrvata

Lituanija

a šta je tradicija i kultura, vječno svađanje sa susjedima, ko englezi i škoti, ko južni i sjeverni korejci, ko svaka glupa država koja djeli crvenu crtu sa drugom?. amerikanci su u pravu, jebeš "kulturu", oni bar gledaju unaprijed. viđam djecu u osnovnoj školi ovde koji viču "ustaše" bez da imaju pojma šta to uopće znači

bh hrvati su popušili sad kad je hr ušla u eu, nema ih 100.000 u državi da žive i to su babe i djedovi, jebala ih i je i vanjska politika hr jer ih kategorizira ko 'hrvatsku dijasporu', ovi što nisu u eu otišli su u zagreb, al i dalje je bh hdz i čović jak koliko i nacionalne stranke u rs, jedan čovjek kontroliše hercegovinu, može se to ne zvat hrhb il zvat isti kurac, tako ako su htjeli hb imaju je, neformalno, i ta hrhb ovakva kakva jest je jedan od glavnih razloga sto su bh hrvati katolici zavrsili u bih, prvi otpadaju

epska mema

A opet ne možete ništa jer većinu Bosne prave muslimani i hrvati, opet status quo. Cilj Srbije koliko se sjećam je bila potpuna nezavisnost od bih pa na kraju pripajanje Srbiji. Priznao si i sam da ste bili pred porazom 95.u Bosni, a daljnje zajedničke vojne operacije arbih i hv zaustavile su međunarodne snage i diplomacija. Ne znam zakaj se hvališ nit šta ste to točno ostvarili.

>garant konstitutivnosti

kek, konstituvnost imaju članovi partije, običan narod ima karinu

enjoy spending the rest of your life shadow boxing serbs bro, i'll be doing something more productive