/polska/

edycja wielkiego sukcesu

femszmaty rozpracowane

Other urls found in this thread:

i.4cdn.org/wsg/1473525614826.webm
youtube.com/watch?v=0pw5I1CG4pI
youtu.be/AR_3npXEFqI
youtube.com/watch?v=mz83od-rIR0
twitter.com/AnonBabble

/balt/

który z was debile

jestem grekiem

rozpracował kod zwany femszmata jebany

>grupa zamknięta

normiku

To w sumie tak jak ja. Co prawda nie mm gospodarki, ale dość dobrze płatną robotę w IT w firmie finansowej.

i.4cdn.org/wsg/1473525614826.webm

aż wyguglowałem co to grupa zamknięta.
sam żeś normik znaku przykrej woni.

kurwy zbanowaly mnie

>dosłownie kurwa 36 tysięcy członków

poza tym, jestem tam od chyba tygodnia i krawędziowo jest w chuj, w zasadzie taki karabin light

falszywy alarm dziala

>w /polsce/ siedzą nie tylko karazjeby ale i agenci jebawki

no ładnie

No to do nauki, jutro kartkówka z pszyry

panie po ludzku proszę bo mnie łeb boli od tego gorąca

przepraszam kurwiłem się czanmową w poście powyżej

nie zwracaj uwagi zuchu

przecież powiedziałem, że jebawka to gówno

pewnie wytrzymam jeszcze ze dwa tygodnie i spierdolę stamtąd

a 90% to normiki przychodzące by podbudować swą samoocenę przez śmianie ze spierdonów.

co ty do mnie kurwa warczysz biedaku

wowik brajanku ty mój ;^*

POZDROWIENIA DLA MARTYNY POZDROOOOOOO

martyna powiedziala ze cie rzuca

ja tu kurwiska rozpracowywuje a nie kobiety.

Te "dobre" laski w gruncie rzeczy chcą tylko abyś był szczery i je kochał.

A z takimi co lubią pieniądze najbardziej, to nawet nie ma co się zadawać. Zresztą latość obrodziło w ukrainki, na chuj brać polkę, jak tu tyle kwiatu przyjechało. W rosji podobno jest przysłowie że nie ma lepszych meży od Polaków, a ukraina to taka Rosja, to pewnie też takie memy mają. Tylko ukrainki łatwo dupy dają, więc jak któryś chce mieć nieużywaną to powyżej 20 lat nie ma co nawet szukać. No i ukrainki nie mają koleżanek tu w Polsce jeszcze, to też całą uwagę skupią na chłopaku/mężu, no i nie będzie miał kto ich "buntować" i rozbestwiać.

ok ide szukac loszki ktora nie kreci pieniadz zw

najlepiej udawaj menela

chociaż pewnie nie musisz udawać

kk

Oj lepiej otwórz ten zeszyt bo tata paska weźmie!

i tak oto kończy się opowieść o anonie wowikiem zwanym gdyż już nigdy na szambo nie wrócił

prosto w kokoro

Jeśli chodzi o twoje poprzednie wywody to myślę kolego, że pierdolisz i wyciągasz kurewsko daleko idące wnioski na podstawie bardzo mętnych przesłanek. Jak zresztą każdy, komu się wydaje, że jest "ponadprzeciętnie inteligentny".

Równie dobrze możesz iść poszukać wody która nie jest mokra. Każda laska jak zobaczy że koleś jest w chuj dziany zacznie na niego lecieć. Wowik może być -10/10 a i tak laska pomyśli "no w sumie brzydki w chuj, śmierdzi, i to nie jest chad ale ma kasę. A zawsze jak go w domu nie będzie mogę po Chada zadzwonić żeby mnie przeruchał"

hmm myslisz ze leca na pieniadz czy bardziej na imidz jaki bogaty facet soba reprezentuje? przypuscmy ze facet traci swoj majatek ale dalej jest "sobą" czy loszka go zostawia i szuka faceta z kasą?

Czy ty na serio musisz zadawać to pytanie? Oczywiście że go kurwa zostawi, nawet jak to Chad jest, to będzie go ruchała dopóki nie znajdzie bogatego Chada, jak znajdzie to nara elo fajnie było.

>wowik w akcie desperacji zdobywa tone szmalu żeby jakaś na niego poleciała
>podczas rozwodu laska zabiera mu 3/4 majątku
>wowik rzuca się próbuje się zabić jednak mu się to nie udaje i zostaje warzywem do końca życia

tak będzie mówie wam

debile jesteście lochy chcą gościa który reprezentuje sobą władzę a pieniądz to najwydatniejszy wyznacznik władzy w społeczeństwie kapitalistycznym

locha chce kogoś kto jest kurwa kimś nie ma zamiaru do końca życia być statystyką także czy to bogacz czy znany artysta czy groźny pan wojownik absolutnie nie jest ważne tak długo jak jebaniec jest głównym bohaterem swojej prywatnej chińskiej bajki

>Pieniądz=Władza
O kurwa uwaga, ktoś z /polski/ nobla dostanie.

/polska/ - eksperci w stosunkach damsko-męskich

>t. Chad
Spokojnie ta kobieta na pewno cie nie zostawi jak jakiś Chad milioner się zaoferuje, w końcu masz dyplom z psychologi :^)

źle ująłem, nie tyle co piniondze, a bogactwo. Jak ktoś jest biedny i brzydki w chuj to tylko wyrwie takie z patologii laski, ale nie jest nie możliwym żeym dobrą cipkę wyrwał, ale to już musiałby jakąś używaną i po zerwaniu z poprzednim brać, bo takiej to wszystko jedno, byle ją chciał, bo w głowie świeci się tylko lampka że brakuje kutasa do rozpłodu i wszelkie inne lampki tylko leciutko świecą. Wychowałem się wśród bab anonku, od małego mnie uczyły o kobietach świadomie i nieświadomie też. One wiecznie się boją że się coś stanie, mają wrodzony pesymizm. Bądź odważny, albo chociaż sprawiaj takie wrażenie, a 90% będzie myślało o tym żeby wskoczyć ci do łóżka. No i pamiętaj, jeśli używają zdrobnienia twojego imienia (ale nie Dariusz = darek, ale bardziej daruś, to znak że możesz do niej startować), ale one będą się zachowywać z dystansem, to też ty też bądź delikatny, a nie od razu pytaj czy nóg nie rozłoży.

>atlanpiss

naprawde lubisz grać zjebane heroiki tak bardzo
wpsg gildia sie tam rozjebala w moment bo tak zjebany serwer

to juz chyba na ToDzie dluzej ludzie grali

to

lochy kręci pasja i sukces
nie ważne w czym

a sukces zazwyczaj ima się z pieniądzem

>t. ateista
Dziękuję, dobranoc. Takich jak ty to nie lubię najbardziej, pesymizm wryty w duszę, wżarty do cna. Twój wywód jest jedynie jedną z możliwości, ale oczywiście dla ciebie, sytuacja w której to ty okazujesz się tym który widzi wszystko jakim jest naprawdę i w ten sposób pocieszasz się że pomimo iż widzisz świat w czarnych barwach, to chociaż widzisz go takim jakim jest naprawdę, a ceną za prawdę jest cierpienie. 100% nie jesteś głupi, ale twoje tchórzostwo czuć na kilometr, nawet jednej obelgi nie wrzuciłeś do swojej wypowiedzi co by wyglądała mądrzej i nikt jej nie podważył. No i jeszcze:
>"ponadprzeciętnie inteligentny"
Tu nie ma takich co tak nie myślą, Sup Forums to jebane skupisko Pychy, co by nie zarzucić, to większość tutaj to absolwenci/studenci uczelni technicznych. Niemal każdy dwujęzyczny tu jest.
A i łap daleko idące wnioski:
>Przestań się wstydzić samego siebie, bo to to jest powód tego że odstraszasz laski. Możesz być brzydki i gruby, one będą to miały w dupie najwyżej będziesz miał 7 zamiast 9 albo 10. To czego kobiety nienawidzą to żałosność.

jak to kurwa new reno zmieni się w dyktaturę

to co ja miałem niby zrobić rozstrzelać wszystkie gangi?

>3 lata nieznośnego robolstwa tylko by wrócić zjebany do domu by zapchać resztę dnia jakimkolwiek gównem
>+60 przede mną o ile nie zdechnę
>alkohol będący jedyną rzeczą cokolwiek wartą
dziękuję za ten dar

>Lexus IS pierwszej generacji nie wychodził z żadnym dieslem
ehh żaboni

>pesymizm wryty w duszę
ale anonku, przecież dusze nie istnieją

co dzis robiliscie zuchy?

Ja caly dzien w domu na komputerku

samochód sprzedałem

Teraz to już zupełnie nie wiem czy nie rżniesz głupa, bo twój post to projekcja. Chyba, że ci się posty popieprzyły i do kogoś innego ten cały wywód był skierowany.

i na co idą te pieniążki?

przestan pic
przestan palic

wypierdalaj biegać
wyjdz z domu

t. spierdon ktory poprawil dzis PR o wiecej niz myslał że mógł

>wpsg

lubie transmogi i world

na inny samochód

a oszukał wasz mosc klienta jak na dobrego polaczka przystalo przy sprzedazy samochodu?

>on nie grał z wpsg

youtube.com/watch?v=0pw5I1CG4pI

fajnei bylo zanim zmarło bo sie okazało ze polowa gildii to gówniaki a tylko garstka kerowała wszystkie attempty

youtube.com/watch?v=0pw5I1CG4pI

>przestan pic
ubij se.

zuchy szanujo?

>granie w gry z 4chanem

spróbowałem raz, nie polecam

mam na półce, nie czytałem

niestety nie, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w samochodzie został wymieniony każdy element, który zużywa się w każdym samochodzie - olej, filtry, rozrząd itp. (z wyjątkiem sprzęgła i opon)

o to szanuje

czemu

w dote tez grałem
na retailu też grałem

jak znajdziesz ludzi którzy są dobrzy to nawet sie mozesz czegos nauczyc

ale granie z randomami to jest rzeczywiscie zly pomysl. Co wiecej kilku spotkałem IRL i to sa zajebisci ludzie chociaz spierdony takie jak ja.

Nie ma to jak okazyjne "kill yourself" przez voip i banter ktory leci 24/7

ale ubezpieczenie się kończy za 8 dni, więc przynajmniej tyle dobrego

Spróbowałem kilka razy
Zarówno normalne gierki jak i /tg/
Bardzo polecam

Trzeba po prostu wyfiltrować sobie osoby z którymi miło się gra, a resztę ignorować.

co prawda szit gejm bo gta v ale

>podwieki
>jebane memiarze
>w lobby z tylko z typami z grupy drama jak skurwysyn, chuj wie o co bo się nie interesowałem

wyjebałem z tamtej grupy po kilku dniach bo spotkałem może ze 4 normalne osoby lmao

no niestety wszystkiego mieć nie można

Ej zuszki, a jak sobie wyobrażacie Polskę, gdyby chrześcijaństwo nigdy do nas nie dotarło? Nie pytam o stan gospodarczy itepe, tylko o sferę kulturową. Wysyłałoby się dzieci na postrzyżyny? Obchodziło przesilenia, szukało kwiatu paproci?

voice chaty tez nie lepsze. jakis brytyjczyk smieszek, typ ktory siedzi ale nigdy sie nie odzywa, podwiek, typ ktory caly czas napierdala memami. juz wole grac sam

> typ ktory siedzi ale nigdy sie nie odzywa

dosłownie ja

przyszłoby prawosławie i mielibyśmy Ukrainę 1.1

ciężko kurwa powiedzieć po tysiącu lat

byśmy byli słowiany

anoni wstalem tak o 12
zjadlem jedna zupke chinsko, jeden be power wypilem i tak 2 kromi bialego chleba na co dalem jeden serek czosnkwoy, jedna tabletka magnezu do wody i jedna tabletka witaminowa

mam cos teraz zjesc czy pic wode na sile?

ale wiesz że ty umrzesz tak się odżywiając prawda

kys

Jak nie jesteś zaznajomiony z anglo saską literaturą, sztuką w ogóle i xx wiecznymi prądami filozoficznymi to nawet nie ma co czytać. Dodatkowo kupa zabawy językiem więc nie warto czytać po polsku.

a wcoraj zrobilem sobie zapiekanki z serem zoltym no i tak sumienie gryzlo ze do kibla na kolana palec w gardlo i smyramy tyl jezyka

W chuj gorzej. Chrześcijaństwo przyniosło ze sobą uniwersytety, pisanie i inną edukacje.

>w środku europy
>jacykolwiek niechrześcijanie

matka wie że ćpiesz

>wowik anorektyk

tak będzie wowik

w polwie drogi na anorektyzm poznam loszke, mam nadzieje

i roztyjesz się znowu

tak będzie

youtu.be/AR_3npXEFqI

no jak tam na jebawce

Limbo.

youtube.com/watch?v=mz83od-rIR0

a pamiętacie jak cezik był relatywny?

jaki kurwa debilu

zdajesz sobie sprawe ze teraz twoj organizm spala twoje miesnie i tylko tluszcz tylko w czesci tak dobrze jakby mogl

organizm potrzebuje wszystkich makro elementow
jezeli nie dostarczysz bialek to organizm spali miesnie
dostarczanie wegli jest proste, ale jak tak dalej bedziesz sie zywil to rozkurwisz sobie tylko organizm

idz do roboty
zarob pieniadze
kup zarcie

żryj
żyj

>relatywny
w sumie nie wiem czy to ironiczna post-czanmowa czy ci się pojebało

>Nie ma chrześcijaństwa
>Nie ma Bozi
>Nie ma Jasnej Góry
>Nie ma cudownej obrony i ślubów ostrobramskich
>Nie ma siły jednoczącej i mobilizującej Polaków
>Potop szwedzki nigdy nie zostaje odepchnięty
>Rok 2016, Meine name Gustav, ich habe eine somsiade auf Somalie, er ist blaknyj
Chujowa perspektywa

>Kobiety ich, kiedy wyjdą za mąż, nie popełniają cudzołóstwa; ale panna, kiedy pokocha jakiego mężczyznę, udaje się do niego i zaspokaja u niego swoją żądzę. A kiedy małżonek poślubi dziewczynę i znajdzie ją dziewicą, mówi do niej: „gdyby było w tobie coś dobrego, byliby cię pożądali mężczyźni i z pewnością byłabyś sobie wybrała kogoś, kto by wziął twoje dziewictwo”. Potem ją odsyła i uwalnia się od niej.

bylibyśmy jeszcze większymi rogaczami

no troche mi sie pojebało

aż tak siebie nienawidzisz?

raz zaruchac i umrzec jakos honorowo zeby jakas loszka za mna tesknila troche(nie zwiazana z rodzina)

w sumie to cezik przypomina mi o tym, jak ulatnia się fejm nawet najgłosniejszych internetowych celebrytów

internety to chujowe miejsce na robienie długiej kariery

...

>polscy jutuberzy
zgiń przepadnij

tak w jakims ataku terrorystycznym kilku zabic i samemu polegnąc, dzieki temu rozpętując wojne rasową
to by bylo to anoni

ty myslisz ze jak loszka jakas Ci da pity fuck jak cie zobaczy irl to ona bedzie cie pamietac i tesknic ?

myslisz ze jestes na tyle fantastyczny zeby w jakikolwiek sposob zapisac w jej mozgu slad chemiczny ktory ona skojarzy z toba ?
no chyba jakbys wzial igle i sperme jej wtrysnal w rdzen kręgowy

ona bedzie cie doslownie pamietala jak ty starsza pania ktorej ustepiles miejsca w autobusie nie bo chciales tylko taka byla presja spoleczna

tyle