Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

bmeme.hu/post/6891/trapp-donatot-rektornak
twitter.com/SFWRedditImages

A nap kérdése:
Ánon mit álmodott utoljára?

Álmodtam egy barackfáról, ami alatt mindenki táncol

Hől

Egy világot magamnak

>kutya lába vérzik
>elviszem orvoshoz
>nem csak hogy feljött a körme,de még a lábujját is eltörte a kisköcsög
Hogy a faszba azt nem tudom.
Lehet nekiugrott az ajtónak vagy valami.

Nincs is jobb kedd reggeli program

>dzsobbik

nem léptél rá vagy csuktad rá az ajtót báttya?

bn küldött valami képet és ahogy néztem a betűk rajta átváltoztak, átrendeződtek és kiadták hogy
>Megfulladsz
ekkor felébredtem és tényleg fulladoztam mert félrenyeltem a saját nyálamat, jó mi?

Fel-fel vitézek a csatára :)

Hogy a faszomba nyeled félre almodban? Ez egy jel, a tested meg akar ölni, fogadd el, ne kűzdj legközelebb

>kűzdj
inkább téged

>Miép ifjúsági tagozat
Kekmek

Jóvan én is igy loptam

sziasztok most keltem
mindjárt menni kell órára :D

Becsuktam a kertajtót,a kutya a másik végén maradt és ott ugrállt.
Lehet nekiugrott.

Bannoltak ask fmről :D

mizu homokosok ma lesz a mikulás party

halott fonál

a KURVA életbe
tegnap ittam valami kaki Nes""""""tea""""""-t, és nem is volt olyan hideg, utána elkezdett fájni a torkom picit
mára már beszélni nem tudok annyira fáj, és picit taknyos is vagyok
ha megbetegszem megölöm magam mert már ~3 éve nem voltam
kéne venni gyorsan mézet, ilyenkor bezzeg nincs itthon
amikor meg nem kell rámkövesedik
én most :D

>Nes""""""tea""""""
>a cukorzsidót inni

xdxdxd

>Mikor annyit hecceliket a büfékarotokat, hogy inkább átmennek az eltéhez

>még mindig nem dolgozták fel a megrendelésemet
Lusta gecik.
Ma amúgy se tudnék elmenni érte

>mikor kurva sok dolgod van, de kapsz egy Excelt a főnöktől, hogy csináld meg jobbra. Egész nap millió jüanokat fogok nézegetni.
Mérnök vagyok.
>aa na

Mit rendeltél?

felfújható barátnőt

Könyvet

Minek az,ha itt van nekem anyád?

Análtágítót magamnak, meg anyunak

De azokat le lehet tölteni az internetről is.

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Anyudnak kár volt, arra ott vagyok én
X DDDD

MEGÖLSZ PETI Xd

Jobb érzés a kezemben tartani egyet.
Ez nem azt jelenti hogy megvetem az elektronikusat,nagyon hasznos,nem tagadom,de a papír a preferált formátumom.

ijá stréberr vagy dik? xd
én egy könyv et nemolvasstam soha
minek dik retkess tanár hogy szoptasam meggggggg

hazaértem óráról :D elugrottam a sparba is gyorsan

>amikor a karod nem tartja be a kitűzött minőség minimumot
>amikor olyan dolgok miatt sírsz aminek 90%a más karokra is igaz
>amikor titokban elkezdesz tárgyalni arról, hogy épületestűl átmenj egy másik egyetemre, mert ott kevesebbet kell a közösbe tenni
>amikor ezek után felháborodsz, hogy felfüggesztenek
#csakagtkdolgok

>Az emberek 99%-a nem találja meg az Ű betűt. Tudd meg most, hogy te is fogyatékos vagy-e!

de az egy Ú betű nem Ű
én is dilszeszkiás vagyok mondjuk

Szerintem nem diszlexiás, csak rossz a szeme, mert fiatalkorában túl sokat maszturbált.

Azért kell az Ű-t keresni. De neked nem kell. Te tutira downos vagy

igen az is lehet

szűrve

Ekkora buzit...

Jah, kurva jó dolog, hogy nem tudsz semmire gyorsan rákeresni, de legalább hajtogathatod a lapokat össze-vissza.

A "papír alak" 100%-ban rosszabb, csak a szokásos agyukat játszó majmok tettetik, hogy jajj régen minden jobb volt.

Én is vak vagyok

Van egy kérdésem. A hangverseny. Az mitől verseny?

>BME Sleeping Crew után Bmeme-re is felkerültem
Kitörölhetetlen nyomot hagytam az egyetemen az ittlétem alatt, hől

>Jobb érzés a kezemben tartani egyet.
>Ez nem azt jelenti hogy megvetem az elektronikusat,nagyon hasznos,nem tagadom,de a hús a preferált formátumom.

Ölni akarok

Nekem is van egy kérdésem. Anyád. Az mitől kurva?

Muti

Meg fosztogatni és nemierőszakolni.

Miért kéne bármire gyorsan rákeresnem valamiben ami nem tankönyv te aberrált fasz?
Amúgy meg ott a tartalom jegyzék.

>fájós seggű autista

vétek ilyen szellemi visszamaradottra pazarolni a triplákat

Postázd

bmeme.hu/post/6891/trapp-donatot-rektornak
Formátuma elég rák, de a normik csak ezt értik

De ez a leltének jó nem? Biztos egy csomó pénzt hoz az a szar

8 éves voltam amikor édesanyám azt mondta nagyapámnak, "Ha látni akarod leérettségizni az unokádat, abba kell hagyd a dohányzást." Könnyes lett a szeme, mert akkor rájött mi is forog kockán. Soha többé nem gyújtott rá, de így is meghalt 4 évvel később tüdőrákban. Nagyon megrázta a családot a halála. Anyám könnyes szemmel kérte, hogy én ne tegyem azt, mint nagyapám, ne tegyem ki ennek a családomat. Most 21 éves vagyok és soha életemben nem gyújtottam még rá. Viszont azt kell mondjam, egy kicsit bánom, mert ettől a poszttól így is rákos lettem.

Hand over the gulyás recipes or the Slovak gets it

én ettől a pasztától is

>ha nem adsz ide valamit megölök egy szlovákot
Nem-adhatok még valamit?

speak English

Miért nincs btk sleeping crew is?

>EGY KIBASZOTT LEVÉL!!!

>or the Slovak gets it
>implying we care X---DDDDDDDD

Jajj de kis gonosz vagy Marci. Az a baj, hogy anyukád pasija nem kedvel? Hm? Vagy te nem kedveled, mert úgy érzed, hogy elveszi tőled anyut? Semmi baj Marci. Csak fogj egy pengét és rajzolj egy hosszú csíkot az alkarodra. Nem fogod megbánni

>>Sup Forums101750224

van egy hazaáruló gyülekező a nácitáblán

lemaradt egy >

én se tudok linkelni

kuss

több probléma is van itt
>norvégiába megy ahol a legdrágább minden és a legmagasabb az adó és a magyar árak miatt siránkozik amik kifejezetten olcsóak
>70k-t keres az apja, még a minimálbér is nagyobb mint az

köcsög egy ember vagy te, nem magyar

Az eltén keveset kell fizetnie a karoknak, ez is a baja a gtkának mert a bmén 40% a közösbe megy

hogy mi

ingyenes a tanulás
a minimálbér nem nagyobb, a garantált bérminimum nagyobb ha van szakmád (és abban is dolgozol)
norvég állam 0 kamatos hitelt ad ha bekerülsz amiből meg lehet élni (nem nagy lábon ugyan)
ha meg dolgozol mellette kicsit (diákmunka) akkor egész kellemes

a legnagyobb probléma hogy egy buta fasz vagy aki osztja az észt

>a legnagyobb probléma hogy egy buta fasz vagy aki osztja az észt
Most éppen te osztod az észt te féreg, de menjél csak Londonba tányért mosni mert ott többet lehet keresni tudod a Pista is odament X---DDD

>a legnagyobb probléma hogy egy buta fasz vagy aki osztja az észt
A legnagyobb probléma az az, hogy még nem adtad oda nekem a két kilencest, a nagy kilencest, a hatost extra szósszal, a hetest, a két negyvenötöst, az egyiket sajttal, és a nagy üdítőt

most mondtam hogy tanulni, ingyé, érted Jocóka
egy másik állam megengedi hogy mereszd a segged náluk, sőt segít benne hogy megélj, ha beszéled a nyelvüket,
hogy miből gondolod a tányérmosást nem tudom

ja de, mert egy buta proli undarázs vagy

Ezt a pasztát szeretem.

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

Itt is lehet ingyért tanulni te buta fasz. És még csak nem is kerül 6szorosába minden na ezt képzeld el. A tányérmosást meg abból gondoltam hogy ügyesen valami ócska büfékart választottál és sírsz hogy így szar meg úgy szar és Londonba fogsz kikötni a lengyel takarítók mellett

Hello törpikeks! Have you seen any hupikeks?

why does your generals always have a pic of a fucking apple?

De nem is az a baj, hogy kimegy Londonba tányért mosni, vagy mekibe. Menjen csak. 4 félév szabadbölcsész tanulmánnyal nem sok perspektíva van itthon. De ne ugasson bele a hazai dolgokba, ne birkázza azt aki itthon maradt, meg ne köpködjön a magyarokra, hogy mer mér nem csináltok semmit a rencer ellen?

kéne mosni fogat meg pisilni csapba

wrong pic

a különbség az hogy itt élsz, az meg egy másik állam ahova anyuci nem fizet adót
>gondoltam
nem gondolsz te semmit, csak egy seggfájós kis autista vagy

>reeee hungry strooonk best place reeeee muh trianon

>a különbség az hogy itt élsz, az meg egy másik állam ahova anyuci nem fizet adót
először tanulj meg fogalmazni Dávidka, aztán mehet a DunaMauser

nah elég volt, dögölj meg rákban a családoddal együtt

gusztustalan állat

ideges a buzizsidó hogy nem fogja semmire vinni a WCpapírjával amit a corvinuson kapott?

Szép vetítés Peti, anyám meg apám együtt vannak, de ha neked arról, hogy lekurváztam anyádat egyből ez jut eszedbe, őszintén sajnállak.

El a kezekkel a corvinustól, te proli szar!!!

me pa'linkát lehit bel'o'le csinni

ez egy szar
öld meg magad

IKSZDÉ
Mi "jót" tanulsz ott?

szépek a lábaid peti

gazdinfót

mi a kurva anyád bajod van te fasszopó?

>corvinus
user, é-én sajnálom

te is szar vagy