/tr/

tatar gf edisyonu
youtube.com/watch?v=lwUQlkAUQDI

eski tirad

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=VFCExaS1-8A
youtu.be/VJrozHgXbCI
twitter.com/SFWRedditGifs

/yarak/

YARRRAK

fransızcı+şizo+danon+mühendis+ibneanon+cringeanon=AŞK

Kendi mülkünde garibâne dilendin din için,
Tıpkı beygirler gibi döndürdü şeyh ayin için,
Sırtta heybe, cerre çıktın gafleti telkin için,
Pek fedakârâne yandın bir Kureyşî kin için,
Çal da söylet bunları sazındaki evtara Türk!

cringeanon hangisi
ayrica rafidi anonu unutmussun :3

cringeanon yarı alman yarı türk olan turanposting yapan almancı
rafidi user kim

BÜTÜN D*NERCİLER SABUN OLSA

? ? ? ?
?
?
?

hiii o zirdeli terslenir hepimizi öldürür tb.h

? ? ? ?
? ?
? ?
? ? ? ?

t*rklerden nefret ediyorum

>TATAR GF
>KIRMIZIKAFA GF
SEÇ

Yav tirad bump limiti aştı adam hala spamlıyor
Vall*xi öldürecek insanı bu pol piçleri :DDDD

Saat 2.30 olmuş iyi geceler anonlar. Umarım rüyamda qt bi gf'm olur ve onunla bütün gün hoşça vakit geçirdikten sonra yanına yatıp sarılarak uykuya dalarım.

i-iyi geceler

>ohk saçımı okşayıp kulağıma fısıldayacak mis kokan yumuşacık içimi ısıtan kız arkadaşını bırak, sarılacak bir yastığım bile yok, kazağımı yastık kılıfına koyup ona sarılıyorum

>kazağımı yastık kılıfına koyup ona sarılıyorum

AXAXAXA,. Ne oldu xocam? yurtta filan mı kalıyorsunuz.

>360 reply

SAAT 3 OLMUŞ AMQ BENİM BİLGİSİYAR SAAT 1 DİYO TELEFON 2 DİYO FUQ

Yok olan yastığım memory foam eskiside bi boka benzemedi evi temizlerken attım ayrıca üstte yalan söyledim aslında bitane çarşaf var ona sarıyorum kazağımı yastık kılıfımda yok. Neyseki anime kızlar var da gece yatarken onlara sarıldığımı düşünüp uyuyorum.

*NORMİLER UYUYOR*

*Hugs*

AN*MECİ GAVATLARLA CİHAD EDİP ONLARI EBEDİYETE GÖNDERDİKTEN SONRA WAİFULARI BİZLERE XELAL OLACAKTIR.

normilerin kafasını kesecem

o kutlu gün gelince normilein ve animecilen kafaları kesilecek fırınlara atılacaklar

:__;

çarşafa sarılı kazağa sarılıp bunu açıyorum gece, eskiden deliksiz uyuyamıyordum ama bunla uyurken dinlenmiş olarak uyanıyorum, gerçi dinlensemde farketmez bi bok yediğim yok ama olsun en azından uyurken canın sıkılmıyor

youtube.com/watch?v=VFCExaS1-8A

L-lewd, güzelmiş bu :DDD Ama halen fazla betasın xocam, bunları atlatman lazım.

atlatsam ne değişecek, evlenip yuva kuracak halim yok, biraz param olsun da anime yastığımı alim bana yeter, kızın birini hayatıma katıp daha sonra özlemek yerine olduğum gibi idare ederim, zaten bana baktıkları yok eğer öyle bir durum olursa para kazandığım için olacak

>atlatsam ne değişecek, evlenip yuva kuracak halim yok

Her şey evlilik, hayat filan değildir. Kendine faydan olması lazım. Güzel bir hayat yaşamanı öneriyorum sadece.

Sen ben misin?

>zaten bana baktıkları yok eğer öyle bir durum olursa para kazandığım için olacak

Ax be user ;__;

who is this semen demon?

youtu.be/VJrozHgXbCI

Iyi geceler anonlar, umarim bir gun istediginiz bir gram mutluluga kavusabilirsiniz

i-iyi geceler

bu gece ölcem :DDD sizleri tanımak güzeldi anonlar :DDD

help I speak in my throat (my accent for English is fucked up) how do I get used to/learn how to use my mouth and not my throat cause I sound monotone and have an underlying tumour in my throat