Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

pastebin.com/raw/vdhwqcNX
youtube.com/watch?v=_5cUZmHZmXE
youtube.com/watch?v=jqRIWqnld40
twitter.com/NSFWRedditVideo

A nap kérdése:(komolyan ánon,ha megcsinálod a kibaszott fonalat,írd meg ezt is.)
Ánonnak mi a legkedvesebb gyerekkori emléke?

Apple center of hungary because Apple solves hungriness

Havazik a kurva életbe, meg jeges minden.az utcámban nem bírtam felmenni az emelkedő tetejére és az árokba csúsztam, ahova beragadt az autóm. Baszódjon meg a tél.

Kéne posztolni

Komcsiánon,eszt figyuzd!

nem vagyok kreatív sajnos
d lol
szűrve
kéne
epic

Heló ratyik

Szerinted én kreatív vagyok?
Csináld meg!
Nem számít mennyire szar,csak legyen valami.
Max nem válaszol senki.

ok sry

Eljött az alvás ideje

Vörös nap virradt. Vért ontottak az éjjel.

megnézném, hogyan közlekednél a Mátrában, mazsola

kéne posztolni

Menekült akarok lenni, faszosaim.

én nem

...

posztolni kellene

>mfw I'll claim asylum in hungary some day to escape sharia laq
>mfw they'll tell me I'm a dirty foreigner and have to gtfo from Hungarian soil
Good times ahead

Visszateszem az osztrák zászlót a szűrőbe :D

pastebin.com/raw/vdhwqcNX
értékeljétek a kódomat

Python/10

bolondgomba vagyok

Hol van mostanában a gondola drawfag?
Olyan jókat rajzolt régebben

Sssz..... Szepfhpwh....b-bocsi....SzegeEedBWBAHAHAHAHAHBAHAHABAHABAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

>gondola drawfag

gondola zeichnenmeister

Bitte nicht

mizu tesi? volt tegnap helyeske?

a /kurva anyátok/ jobban teljesít

>29 posta
>negyed egykor
>jól teljesít
Nem vagy eléggé habonyi ehez

Köszönhetitek annak hogy valamelyik köcsög tegnap megint bemószerolt vmi ártatlan képért szóval szerdáig rátok se nézek, viszlát értelmes beszélgetések, heló szarpostamaraton

Az én voltam :D

milyen kép volt?

wamzer

Semmi különlegesen durva, ha a gyerek nem jelentget fel se tűnt volna a janinak az tuti, dehát ilyen osszetarto ez a kis csoport, mit lehet tenni

>nem volt különlegesen durva
Akkor csak szimplán durva volt biztos.
Amúgy meg ha nonsztop lebasznak érte akkor abba kéne hagyni,nem?

ne posztolj olyat ami kicsit is bannolható és akkor nem fognak bannolni

te nem az originál hagymaposzter vagy

hogyhogy?

lásd
más helyeskékkel táncoltam

írom a beadandót gec :D

normik kifelé

hú de geci buta vagy te újbuzi köcsög

te vagy a gecibuta te újbuzi köcsög

>Ánonnak mi a legkedvesebb gyerekkori emléke?

Hát, olyan sok van, nehéz kiválasztani egyet. Mindenem meg volt adva, a picsám ki volt nyalva, vittek mindenhova kirándulni.

Ahhoz képest hogy boldog gyermekkorom volt, egy neurotikus ronccsá nőttem fel. Hogy lehet így elbaszni egy életet?

kéne neked szeksz

az nekem is kéne

Mindened megvolt így nem tudod értékelni az igazi örömöket.

Ez

felsőbbrendű intelligenciád miatt nem tudsz közösségben lenni az átlagemberrel és ez a végtelen magány és bezárkózóttság szomorúsághoz vezetett. az ész súya alatt megroskadt a lelked


vagy csak butavagy

illuminati

öhm, most ajánlod vagy..?

Ez így sztem nem igaz. Nem vagyok vmi kiélt, kiégett ember. Csak zárkózott. Meg emberkerülő.

>felsőbbrendű intelligenciád miatt nem tudsz közösségben lenni az átlagemberrel és ez a végtelen magány és bezárkózóttság szomorúsághoz vezetett. az ész súya alatt megroskadt a lelked
Hm, inkább ez.

szerintem inkább csak gecibuta vagy mellé meg egy kicsit autista is

nálam is ugyanaz történt :(

azért lettel neurotikus roncs mert nincs tapasztalatod a normális élettel és nem gondoskodsz mint a normik

amúgy meg lehet javítani, vannak sok könyvek ilyesmiröl vagy ha nem is vagy teljesen hülye (én az vagyok sajnos) birod "másolni" a normis laza életet anelkül hogy erőszakold magadat

>Hm, inkább ez.
Ha ezt komolyan gondolod, akkor ömm.

Te román vagy?

nem?

én se

Nagyon furcsán beszélsz magyarul.

nem csináltam magyar iskolát gecc

>a határon túliak nem standard magyart beszélnek
ezen most ledöbbentem

:O

4700 leütés megvan :D

az kevés

De otthon magyarul beszéltek nem?
Voltam már Erdélyben, akikkel ott találkoztam nem beszéltek ilyen furcsán.

igen

azért annyira furcsa nem hiszem hogy volt

hitler vagyok

kpop

tudom D:
estig elszöszölök ezzel valószínűleg

>nem gondoskodsz mint a normik
>vannak sok könyvek
>anelkül hogy erőszakold magadat
Lehetett érteni csak kicsit furcsa volt. Azért hittem azt, hogy mondjuk román vagy aki magyarok között él, úgyhogy tudja a nyelvet, de nem perfekt.

>aéa túl intelligens vagyok, hogy legyen barátnőm

ezért szólok a jánosnak

Nem hiszem, hogy ezért bannolna, de ha igen, akkor is anyáméktól posztoltam, jövő csütörtökig nem leszek itt.

loool

én most jöttem haza és 28ig itt leszek :D
Aztán megyek 29én vizsgázni :D

De én nem akarok normi lenni. Olyanok mint az NPC'k a lineáris gondolkodásmódjukkal, meg fantáziátlanságukkal. Kár hogy nem vagyok gazdag, visszavonulnék valami csendes kis házba egy erdő mélyén, és életemet a tanulásnak és művelődésnek szentelném.

nekem nem tűnt fel. Csak így visszaolvasva. De hallottam már furcsábbat is

i want to know about h-pop but i knew it hungary have a nice electro music scene

>29én vizsgázni
Hát ez egy elég gusztustalan dolog az etyetemed részéről. Legalább karácson és újév között ne kelljen ezzel foglalkozni.

hát nem muszáj felvenni azt a vizsgaidőpontot

MENY INEN
Te meg fejezd ezt be légyszíves, ideszoktatod a rizsniggereket.

nah we don't have anything but pleb shit

Hát akkor meg önmagad részéről volt elég gusztustalan dolog.

Ja de nekem mindegy

Jó, de nekem nem.

Nem

Sztem jól tette, ha más se vette fel. Én egyszer január másodikán vizsgáztam művtöriből. Egyedül én meg a tanár voltunk bennt. Lefeleltem 10-20 perc alatt, inkább kötetlen beszélgetés volt a történelemről mint felelet, kaptam egy szép hármast.

Rá egy hétre ment a többi csoporttársam akiknek 90%-t meghúzta a tanár, hihi, balfaszok.

nem muszáj hülye normi lenni, csak ne legyél ilyen búvalbasszot autista

De nem neked kell vizsgázni


Írásbeli

>művtöri
>szép 3-as
>Rá egy hétre ment a többi csoporttársam akiknek 90%-t meghúzta a tanár
Egy kilences menü lesz nagy kólával

hungarys finest

youtube.com/watch?v=_5cUZmHZmXE

hányás

a krumplisütőgép gyártóora mellett áldogálni se nagyobb dolog

proli

youtube.com/watch?v=jqRIWqnld40

Hamarosan vége az őszi anime szezonnak.
user mit vár a téltől/2017től?

thanks(○_○)

don't say that hungary have rich classic music background and pop-electro music history

thanks i'll check it!

>noname szarok és noname szarok második évadjai
Konosubát megnézem aztán szerintem annyi.

Legyen jó a Konosuba második évada.
Ennyi.
Nem értek hozzá.

Ja meg gintama lehet hogy jó még de abból még 100 rész elmaradásom van, úgyhogy nem érint

Konosuba s2 biztos az egyik legnagyobb név lesz, de "hamarosan" Code Geass R3 is, bár nem tudom még 2017es lesz-e.
Meg lesz majd előbb utóbb Mob Psycho 100 s2 is, szerintem.