Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

i.4cdn.org/wsg/1489960118791.webm
index.hu/belfold/2017/03/23/nemzeti_alaptanterv_csepe_valeria_nat_iskolak_tananyag_informatika_oktatas_pedagogusok/
terebess.hu/keletkultinfo/vu_cseng_en_nyugati_utazas_1.pdf
twitter.com/SFWRedditVideos

A nap kérdése: Ánon inkább macskás vagy kutyás?

Kutya van.

kéne posztolni

Bolhás

Kutus

Kimaradt a tegnapi böjt jelentés.
Szóval még mindig nyomom. Nem könnyű hús nélkül, de kezdek hozzászokni. Próbálom a szénhidrátot is csökkenteni, szóval a péksütik is teljesen kiestek. 1,6kg ment le a múlt héthez képest, tehát 82,4kg vagyok.
Kicsit kezd előbújni a hatcsomag, de még távol van a jótól. Jobban látszik a többi izomcsoport is. Az emelésben tapasztaltam visszaesést. Ohp eddig 50kg volt (5x5) most 44kg. (tudom az 50 is szar, de dolgozom rajta)
Lehet kérdezni.
Két kutyám is van. Egyikünk se szereti a macskákat.
Kép releváns. Ők a pásztorjaim.

első

>hatcsomag
Jó lesz az "kockahasnak" is.

>öl mint hosszmérték
>"Ez vajon mennyi lehet?"
>Magyar Értelmező Kéziszótár
>"Régi hosszmérték. Kb. 6 láb"
Hát a kurva anyátokat.

>nem tudja fejből, mennyi egy láb

Köszi, ismerem a szót. Csak gondoltam fordítom a szikszpekket nyersen, mert akkor vicces. De lehet, hogy nem.

50ről 44re az elég nagy visszaesés ahhoz képest, hogy múlt héten még csak annyit írtál, hogy lelassult a fejlődés. Be tudod így vinni rendesen a fehérjédet? Vagy csak szar napod volt aznap a kondiban?
Kitartás mindenesetre. Mennyi van még? 2 hét? 3?

Szerintem csak szar napom volt. Ez a tegnapi érték. Reálisan 48kg menne szerintem. Nagyszombaton este ehetek húst, de szerintem vasárnap reggel fogok a hús szentelés után. Ez április 16. Összesen 47 nap amiből 25 van hátra a maival együtt. Képzelheted mennyire várom. A kedvenc hambim a "brutál burger" nevű, amit fél kg marhahúsból csinálnak.
Kár, hogy nem csináltam magamról "előtte" fotót.

kemence

átok
rátok
a kurva
anyátok

TÉNY, macskát csak nők és buzik tartanak

kutyás, és ezzel a környezetemben egyedül vagyok, még a haverjaim is mind macskások

akkor azok nem igazi barátok, szar ember az összes
szabadulj meg tőlük

>még öt óra ezen a buszon
legalább nem az irodában rohadok egész nap

Mint mondtam, haverok. Nem barátok. ;)

remélek árokba borultok ;)

jött egy levél az előző lakónak
82ezres bkv tartozás jegy nélküli utazás miatt :D

>aéa már megint élve felébredtem reggel

>Kár, hogy nem csináltam magamról "előtte" fotót.
Az tényleg kár. Jó az olyanokat visszanézegetni.

Hova mész?

Anyádhoz csapatostól XDDDDDDD

i.4cdn.org/wsg/1489960118791.webm
:(

Van egy kb két éves fürdőnadrágos képem. Ott rendesen ijesztő csontváz voltam. (0izom0zsír) Az asszony szokta megmutatni mikor azon picsogok, hogy milyen vékony vagyok 85+kilósan is.

A németek akkora chuuni-k hogy nem igaz.

vidd már innen ezt a szart

Tudnád nekem definiálni ezt a kifejezést mert nem nagyon értem.
Az jött le úgy nagyjából hogy "kis ember nagy dolgokat mond fenyegetően"

sajnos nem értek animéűl

Nagyon szeretem ezt a videót. Kiváló szónokok voltak és tényleg úgy tűnik, hogy a népüknek akartak jót.

nem a gyerekes képzelgőkre mondják?

Mondom hogy én nem tudom
Ezért kérdezem hogy helyes-e a saját magam által felépített definíció.

>a német népért élünk és harcolunk
>létének megőrzéséért
Miért tesik? Miért nem nyerhetnek soha a jók?

>elfoglalják európát
>mi csak magunkat védjük ám!

könyvfejű ánon hogy áll a listájával?

...

A chuunibyou magyarul középiskola második osztályos betegség. Arra szokták mondani ha tinik vagy kiterjesztve felnőttek tini mentalitással menőbbnek próbálnak tűnni mint amilyenek. Van több altípusa de az otaku szóhasználatban alapvetően arra szokták mondani akik nagyon krindzs módon próbálnak hatalmasnak látszani egyébként gyerekes módon. A németek is mindig ilyenek voltak, a lehető leghülyébb szimbólumokat, egyenruhákat meg jelmondatokat választják hogy aztán majd világuralomra törjenek. A népek közül a németeknél nincs chuunibb, valószínűleg ezért népszerűek a sok manchildrennel az interneten.
Ja kb de van egy hozzátartozó jellegzetes magatartás

ezt ne posztold többet, nem szólok mégegyszer

Azt soha nem mondták. A saját népüknek akartak jót.

najó tali a bosnyákon

>akik nagyon krindzs módon próbálnak hatalmasnak látszani
dehiszen a németek hatalmasak is voltak

...

Hát ja végül is ha elfoglalod a világot az neked lesz jó. A többiek viszont érthetően nem fognak örülni neki.
Még is meg lettek baszva minden háborúban. Az hogy egy kicsit erősebb vagy mint a szomszédaid az nem jelenti hogy háborút kéne hirdetni a világ ellen.

18~ hiányzik róla.
Ami újat veszek azt viszont beleírom hogy ne legyen katyvasz.
Szívás lenne egyesével ellenőrizgetni utólag.
Bár a hiányzok javarésze is félig megvan.

Kösz a segítséget.
Ennyivel okosabb lettem.

>nem jelenti hogy háborút kéne hirdetni a világ ellen.
dehiszen pont hogy a világ hirdetett ellenük háborút

5. rész mikor?

>JAJJ A GONOSZ NÁTSZIK EL AKARTÁK FOGLALNI A VILÁGOT MINT A KEDVENC AMERIKAI FILMJEIMBEN JAJJ

takarodj innét gecc

Hmm nem igazán még hagyták is hogy terjeszkedjenek elég sokáig. De láthatod a webm-ben is amit küldtél hogy a náci beszédek folyamatosan uszították az embereket mindenki ellen. Meg amúgy is ha csak magukat védték akkor mit kerestek moszkvában meg miért bombázták londont? Ha csak védeni akarják magukat akkor ássák be magukat a határnál azt kész. Ja a saját határuknál nem a lengyel meg a norvég határnál.
Jó kérdés, a diamond is unbreakable-t sose nagyon szerettem. De a vento aureo manga az jó volt. Már várnám hogy kijöjjön.
Tudom hogy manapság menő ellentmondani mindenkinek de ez tényleg így volt. Sehol se szerették a zsidókat a háború előtt, az amerikai hadsereg parancsnoka többször is megjegyezte hogy a zsidók patkányok. Attól függetlenül az nem vállalható egyik országnak se hogy chuuni németek csak úgy lerohanják és elfoglalják őket. Mint ahogy azt már tucatszor próbálták.

>rohanjuk le a lengyeleket!
>d-de most miért bántanak a többiek?

>Meg amúgy is ha csak magukat védték akkor mit kerestek moszkvában meg miért bombázták londont?
>Ha csak védeni akarják magukat akkor ássák be magukat a határnál azt kész. Ja a saját határuknál nem a lengyel meg a norvég határnál.
visszautasítom hogy elhiggyem hogy bárki is ilyen buta legyen a hadászathoz
ezek egy 14 éves szakmunkásképzős srác gondolatai voltak, ánon

>weeb retek kifejezéseket használ
>komolyan vehető

ne röhögtess Máté, azért menekült az összes zsidó az USÁba mert utálták őket mi? Azért volt a legtöbb amerikai katonai vezető is zsidó mert utálták őket mi?

úgy érti nem kellett volna odáig fajulnia a dolgoknak hogy ott legyen a határ te ostoba barom

Jaj hagyjad már. Ez nem egy videó játék " legjobb védekezés a támadás :DDD" nem igazán értékelhető nemzetközi béke egyezmények tekintetében.
Attól még hogy nem üldözték őket aktívan az nem jelenti hogy úgy pátyolgatták őket mint most. És tippelhetsz ki adott a zsidóknak takarót hogy a mai életben azt csináljanak amit akarnak. Egy tipp A. H. a monogramja.

Tudom én hogy a nácik nagyon trendik manapság de azért legyünk már kicsit reálisak. Senki nem fogja szó nélkül hagyni hogy hülye németek lerohanják őket.

>Franciaország háborút hirdet ellened
>verd rommá őket
>kénytelen vagy megszállva tartani az Atlanti partvidéket mert Nagy-Britannia visszautasít minden békeajánlatot
a Szovjetuniót muszáj volt megtámadni, az egy egyértelmű szituáció volt hogy két teljesen ellentétes totalitárius ideológiát valló szuperhatalom nem maradhat meg egymás mellett békében

A zsidók azért ilyenek ma mert vesztettek a németek, igen, de ezt senki nem tudhatta akkor. Amúgy a németek csak a lebensraumot akarták megszerezni de ez nyílván nem tetszett senkinek ezért fogott össze szinte az egész világ a nátszik ellen

A szovjetúniót megtámadni a legnagyobb hülyeség volt, ha egy + egy hétig tovább bombázták volna az UK-t megadták volna magukat és vége lett volna a háborúnak, de tudjuk hogy akkorra már Dolfi bácsi nem volt épelméjű

ja és miért hirdettek háborút?

azért mert Pilsudzki marsall halála után a lengyelek bekajálták az antant hazugságait és németellenes politikát űztek
Hitler sokáig a lengyelekkel szövetségben képzelte el a szovjet hadjáratot és csak Danzigot akarta

Szerintem aránylag belátható volt hogy a britek előbb kötik fel magukat mint hogy a németeknek adják át a hatalmat, sőt a megszállt területek is mind lázadtak érthető okokból. Az oroszok meg az amcsik meg alapból ideológiai ellenfelek voltak. Bárki két működő neuronnal beláthatta hogy esélytelen volt a háború.
> Amúgy a németek csak a lebensraumot akarták megszerezni
Magyarán el akartak foglalni egy rakás területet hogy aztán majd még több területet foglaljanak. Hmmm. Miért is kéne ezt bárkinek hagynia?
Amúgy tölts 2 másodpercet és olvasd már el ki is indította a Barbarossa hadműveletet. Tipp, nem az oroszok voltak.

Jah az oroszok tehetnek róla hogy a lengyelek utálták a németeket. Nem az hogy lerohanták őket. De tudjuk szegény németek dindu nuffin.

Ja és erre az a válasz hogy akkor lerohanod őket?
>a németek jófijúk vótak nem csiáltak semmitcse

Ha lerohansz valakit akkor annak az a következménye hogy a szövetségesei hadat üzennek neked

hitler vagyok

hitler=anime

Én is chuuni vagyok

...

>Ja és erre az a válasz hogy akkor lerohanod őket?
valamit kezdeni kellett a bolsevizmussal, a lengyelek kooperációjával vagy nélküle

index.hu/belfold/2017/03/23/nemzeti_alaptanterv_csepe_valeria_nat_iskolak_tananyag_informatika_oktatas_pedagogusok/

igaza van?

>soha nem lesz cuki libsibolsi firkász helyeske bn, akinek betömheted a pimasz zsidó pofáját, ha a türelmed a végéhez ért

szerintem igen, a magyar oktatási rendszer kibaszott idejétmúlt alapokra épít hől

a harry potter zsidó propaganda, úgyhogy azt inkább ne olvassa senki ha lehet

Nem csak libsibolsi az, az orr tudja.

Alsóban animét kellene tanítani!

Ezzel a postáddal most unmemetikusan kiérdemeltél egy dunábalövést.

még ha az is legalább a gyerekeket érdekli és nem kapnak agyfaszt az olvasástól

Ha én leszek a miniszterelnök kötelezővé fogom tenni a mindennapi anime nézést!

anime!

kek, kíváncsi vagyok a könyvfejű véleményére

én szeretem az anime meséket mint a naruto meg a dragon ball z

A történelem óra helyett is anime történet lesz!

hát ja
azt olvassanak ami érdekli őket, szépirodalmat erőltetni felesleges abban a korban mert amúgy se marad meg

"Nem", amúgy a sárkánylabdát szerettem mikor kisebb voltam. Meg amúgy is a Nyugati Utazásra épül úgyhogy van értelme elemezni is gyerekekkel.

>Herri pjotr
Meg a nagy büdös lófaszt.
Be ne merjék rakni ezt a YA hulladékot a kerettantervbe.
Ugyan úgy nem fogja elolvasni senki,és még megvenni is drágább.

Jesszusz Mária mi ez a faszság?


Az emelt szövegértés hangsúllyal viszont egyet kell hogy értsek.
Egyszerűen megnyomorítja az oktatást hogy nem tudnak olvasni.

Az olvasás a buziknak és a nőknek való

szűrve

Apropó "Nyugati utazás"
Abból nem találok példányt és nagyon irritál.
A vízparti történet is hasonló vonalon van.

szerintem amúgy csak példaképp mondta mint a legnépszerűbb könyvet fiatalok között és akkor te mit ajánlanál? az nem hülyeség hogy szép irodalmat olvastatni gyerekekkel értelmetlen de ha anri pötyiá nem jó akkor mit

Csak szólitsatok Dani-samának imádom a Vátámotét van egy csomó Küroki Tomókó figurám is :3

Mármint fizikai példányt? Mert a neten kb 2 kattintás megtalálni.
terebess.hu/keletkultinfo/vu_cseng_en_nyugati_utazas_1.pdf
Aztán max nyomtasd ki és kösd össze.

csokifasz

csokifudzsi

Hádzsimemashite Dani-sama, én Ken-sama júreje vagyok. Kedvenc sorozataim az ano hi ná míta háná nó námáé vó bokú tácsi vá mádá siránáj, a dánzson ni dejáj vo motomerú nó vá mácsigátteijrú dáró ká és a kónó szubárási szekái ni süküfükü vó.

elég szar sorozatok

Ja,fizikait.
Mondjuk kösz a PDF-et.
Az se rossz.

Akkor se szabadulhatsz meg a szépirodalomtól.
Ha nem adsz nekik klasszikus alapozást akkor gondok lesznek magasabb szinten

először rendesen meg kell tanítani olvasni a gyerekeket
félanalfabéta nem fogja érteni a szépirodalmat, se harry pottert se aa gójok harcát se semmit mert nem készség szinten megy neki

ezen kellene elsőként változtatni

Szerinted ezt nem tudom?
Meg kell tanítani nekik,de attól még nem kell kidobni a kánont

de