/polska/

Edycja żółtej gorączki.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=mvs8dX5BkVo
youtube.com/watch?v=l9pixGOkE5o
xojane.com/it-happened-to-me/it-happened-to-me-i-ended-up-in-bed-with-a-27-year-old-virgin
twitter.com/NSFWRedditGif

/balt/

emily
nederdraad

youtube.com/watch?v=mvs8dX5BkVo
NOCNA GORĄCZKA

kocham polske i polakow

>wynajem kawalerki w stoylcy przy gównorobocie
Anona popierdoliło chyba.

To gdzie mam mieszkać, za 2 tygodnie dostaję buta z akademiku

Szukaj pokoju a nie kawalerki. Nie stać cie na kawalerke.

Załóżcie nowy bez zagranicznego śmiecia

spierdalaj

z mamełe/tatełe/babuszką/ciociunią/wujaszkiem?

polacy to takie robaki mati cnie

globalizm jest dla inteligetnych ludzi
youtube.com/watch?v=l9pixGOkE5o

Miejsce na kanapie od razu niech wynajmie.
Jakbym miał mieszkać w jednym mieszkaniu z obcymi ludźmi to bym się zabił po tygodniu.
Dobrze, że mnie stać na kawalerke.

Nie mam zbyrnio rodziny

ja pierdole jak ty nie rozróżniasz kawalerki od jedno pokojwego mieszkanka to wracaj do rodziców mieszkać

to most albo sznur

appel

# Filter any namefags:
#/^(?!Anonymous$)/
/^Anonymous$/

halo czy to ten

no pewnie mati lepiej mieszkać w kartonie pod mostem niż z kimś ale w ciepłym domku

>Dobrze, że mnie stać na kawalerke.
A widzisz tę drobną różnicę między twoją sytuacją a anona którego właśnie wyjebali ze studiów i nawet nie wie jak sobie prace w magazynie znaleźć?

Nie róbcie tego, tworzy się musztarda w gazie

Chciałem bym pracować trochę mniej, ale pracować. Lubię robić coś konkretnego.

>mtg gdy uświadamiam sobie po raz 500, że gdybym poświęcił czas, przez który byłem NEET na samokształcenie to znałbym już 2 języki obce i umiał programować za 15k

Jak chcieć pracować?

gówno bys umiał, spierdolenie zostaje na zawsze

ale nie wolałbyś robić czegoś konkretnego dla siebie, zamiast pracować na kogoś?

>tug poświęciłeś ten czas na samokształcenie i chuj z tego masz

nie powinieneś chcieć pracować, praca to kara wynikająca z grzechu pierworodnego

>za 15k
Podobno słyszałem, że taka dobra pensja programisty to 7-8k. Żeby zarabiać 15k trzeba chyba być elitarnym.

uwaga szatan groźny do zguby doprowadzić chce

za mniej niż 180k nie wstaję z fotela

tacy byli mądrzy baby boomerzy przepierdalając największy majątek w historii ludzkości bez jakiegokolwiek pomyślunku o swoich potomkach to niech spierdalają

dosłownie szczyt bogactwa został osiągnięty na przełomie lat 80 i 90, obecnie utrzymuje się tendencja spadkowa

>2 języki obce i programowanie za 15k
ja pierdole, to ile ty lat byłeś NEETem?

kawalerka i jedno pokojowe mieszkanie to to samo debolu

Tak, ale nie mam dupoboli że teraz nie mogę.

>graj w wowa
>bądź tak zmęczony rajdowaniem że spóźniasz się do szkoły
>zdajesz z klasy do klasy ale oceny tak bardzo chujowe że aż wstyd jak sobie przypomnisz
A MOGŁO BYĆ INACZEJ

koledze programiście po studiach płacili stówę ponad minimalną

To.
Gdyby nie grzech pierworodny skakalibyśmy beztrosko z drzewka na drzewko i żywilibyśmy się owockami i małymi gadami jak ptaszki.

4

chyba u ciebie w Koziej Wólce zwierzu

to jaka niby jest różnica

gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem
równie dobrze mogło się okazać że jesteś zbyt wielkim debilem na kuca i cały ten czas z nauki programowania w piach

kawalerka I
1. «samodzielne mieszkanie jednopokojowe»

pozdrawiam

A jaka jest minimalna? Nie znam się zbyt bardzo na realiach Polski, ale właśnie tak mi powiedzieli. Że jak jesteś dobry to mógłbyś ewentualnie znaleźć pracę za 7-8k. Z tego wynika, że 15k zgarnialiby chyba albo programiści niche'owych dziedzin, albo eksperci innych dziedzin, którzy mają podstawowe wykształcenie inne niż CS i po prostu umieją też programować, na przykład jakieś chuje muje inżynierzy

CHCE MI SIE SEKSU

>niche'owych
>nie może napisać po prostu niszowych
zabierzcie go stąd

>dwa razy dłużej ode mnie
tak czy inaczej nie wiem czy dałbyś rade nauczyć się dwóch dodatkowych języków i programowania na taki poziom który by coś znaczył w pracy

nie dadzo spierdonowi nie dadzo
masz tutaj artykuł tylko uwaga proszę się nie samozabijać po lekturze xD

xojane.com/it-happened-to-me/it-happened-to-me-i-ended-up-in-bed-with-a-27-year-old-virgin

zaraz obczaje tylko zjem kotleciki z ziemniaczkami i mizeria

wowik a cwiczenia

>implikowanie że programowanie to nie zajęcie dla debili
Naprawdęnie trzeba być do tego mądrym, tylko latami zapierdalać gorzej jak niewolnik. Co jakby stoi w sprzeczności z tym po co dużo ludzi próbuje się w to pakować. Liczą na łatwą i dobrze płatną pracę albo spierdolili bo są nierobami i szukają planu B.

>pyton dżawa i ceplusplusik
>j-jestem programistem

kompro cweli (całkowita)

>na taki poziom który by coś znaczył w pracy
da się i w pół roku, tylko że nikt kto znalazł się w takiej sytuacji nie potrafi tak zapierdalać

15k to ma sie jedynie na kontrakcie i to trzeba miec wyjebane doswiadczenie i portfolio i nie zdarza sie czesto

wtedy to było chyba coś kolo 1.7k

>kod rozjebany jak piździocha u roksy
smród
>dodaj jeden (1) nawias
chłód

Nie wiem ile zajmuje nauka programowania, ale jest sporo języków które można ogarnąć w rok przy odpowiednim zapierdalaniu i znajomości angielskiego.

>te komentarze jak wszyscy współczują tej szmacie że ONA musiała przez to przechodzić
o ja pierdole co tu się odwala

>Gronkiewicz-Waltz krytykowana za zgodę na marsz ONR. Teraz żąda delegalizacji "neofaszystów"
>Na prezydent Warszawy wylała się fala krytyki po marszu ONR w centrum miasta. Gronkiewicz-Waltz wyjaśnia, że dopiero delegalizacja stowarzyszenia sprawi, że nie będzie miało prawa do manifestowania.

tylko turbo pascal

Ten artykuł jest całkowicie zroblenym z triggerów.

no tak, jeszcze dochodzi to że programowanie jest kurewsko nudne

...

Język programowania ogarnia się w tydzień czy dwa. MAX miesiąc jeżeli to naprawdę twój pierwszy.
Ale i tak chuj ci to da bo to nie chodzi o język tylko o to co jesteś w stanie w nim zaprogramować. Język to tylko narzędzie.
To tak jakbyś oczekiwał od kogoś kto nauczył się AutoCADa, że jest w stanie zaprojektować dom.

Chuj mnie to obhcodzi onerowcy mogą mi co najwyżej pałę possać przekaz im to będę czekał

jebany kurwa ma 20k więcej ode mnie

złodziej

stul morde grecki pajacu

nom w dwa dni c++ się nauczyłem pozdrawiam

ty autysto

chciałbym mieć żonkę na tyle uległą żeby nie doniosła do prokuratury że ją codziennie gwałcę

jakbym spotkał greckiego na ulicy to bym bezsilnie wyciągnął k'niemu dłoń w uścisku oczekując splunięcia w mój zawszony polacki ryj

daj(proszę) cały

>żonkę
>gwałcić

nie komputuje

>Język programowania ogarnia się w tydzień czy dwa. MAX miesiąc jeżeli to naprawdę twój pierwszy.

C nie pamiętam ile się uczyłem bo to było jeszcze w gimnazjum
asembler - jeden wieczór
Java, jak się już zna C to max 30min na sam język, reszta to już umiejętność kopiowania ze StackOverflowa i znajomość gotowych bibliotek
C++ - 2-3 tygodnie; wkurwu idzie dostać z tymi wskaźnikami
Haskell - tydzień-dwa
Python i Ruby są tak trywialne, że nawet się ich uczyć nie trzeba
projektowanie oprogramowania, wzorce projektowe, clean code i inne pierdoły - max 2 tygodnie

i co zostałeś tym słynnym programistom bez papierka?

Tsun tsun dere tsun dere tsun tsun

Nie. Wyjebali ze studiów, bo matmy nie ogarniam.

wy wy wyjebane mam mam wyjebane w to wyjebane mam mam

ale pracujesz gdzieś czy co robisz?

jakbym miał uległą żonkę to zostawiałbym w niej spermę CO-DZIEN-NIE

gwałt na żonce był by taką samą rutyną jak kolacja albo mycie zębów wieczorem

po prostu biorę żonkę, rozbieram, kładę na tapczan, trzymam jej ręce nad głową i 15 minut CODZIENNIE aż sperma znajdzie się w środku

Ukraińcy to żydzi

może ją "boleć głowa" na przykład

tug UE będzie dosłowną reaktywacją Emirate of Cordoba i znowu będzie potrzebna rekonkwista

ech kurwa

Nituję żbsz.
Chciałem się nauczyć Unity i robić gry, ale zamiast tego cały swój czas przepierdalam na czanach.

Hoe vind je mij de heletijd wat de NEUK

no i gdzie to lato?

miało być lato i nie ma

Jak kiedyś się nauczę rysować i malować to zaprojektuję postaci do twojej gry anonie. Kiedyś zacznę, obiecuję.

Ja ci muzyczkę do gry zrobię. Kiedyś w przyszłości raczej, może

Sam kiedyś próbowałem rysować, ale jestem za leniwy. Zawsze się kończyło po tygodniu, a potem po paru miesiącach sobie przypominałem, że chciałem się nauczyć rysować, a najgorsze, że wszystkiego trzeba było się uczyć od nowa. Jak tylko sobie odpuścisz na moment, to cofasz się do początku.
Życzę powodzenia, user.
I Tobie też.

szkoda, że w polsce nie ma rudzielców :(

ale się wkurwiłem idę się wyżyćna siostrzę bo matkę szanuję

nie mów źle o moich bratach parówko

Greka ~~~

tak, możesz ty też

Jak ja kurwa nienawidzę kopalń w gothicu

nity to nadludzie

s/nad/pod

Ale jestem kacapem na permanentnie okupowanym terytorium.

dziękuje
staram się

Zapytalem loche z pracy czy by nie chciala isc ze mna na impreze dla pracownikow.

Spalila sie rumiencem usmiechala sie ale powiedziala ze ma chlopaka.

Nie upuscilem spaghetti nawet na chwile.
I tak jestem dumny z siebie danony.