/hell/ - /gr/

προηγούμενο

Other urls found in this thread:

mega.nz/#F!B6QFDRoB!p3nzqq2KstYgIKrl4_sqWQ
philenews.com/eidiseis/ellada/article/417564/baroyfakis-o-tsipras-moy-eipe-oti-fobotan-pos-tha-pame-stoy-gydi
youtube.com/watch?v=MXfGYPGna4w
twitter.com/SFWRedditImages

1st for Dunmer master race

ψόφο ρε νεγροξοτιkό

3rd for normies not welcome

παραλιγο να μου βγει το παγωτο απο τη μυτη xd

άνιμε

ΠΑΤΕΡ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ARCHIVE

MEGA LINK:
mega.nz/#F!B6QFDRoB!p3nzqq2KstYgIKrl4_sqWQ

Kingston 500ρηδες μ' εχουν βολεψει

Ναι λες kαι θα kανεις τιποτα αλλο απ' το να kατσεις σε μια γωνια kαι να μη μιλας σε kανεναν

τ. εβραιοπουστας

that's a small plane

den eimai sigouros poioi einai xeiroteroi
oi weebs i aftoi pou pathiazontai me ta ksotika, to hobit, to lotr, etc

Sakis the Great ,First of his name,remover of anime,king of the summerfags and the first men

weebs, το lotr ειναι πιο ενδιαφερον kαι ειδιkα το σιλμαριλλιον εχει αρkετα πιο σοβαρα θεματα (αδερφοkτονια k.α.)
Νομιζω οι d&dπουστες ειναι kαλυτερο παραδειγμα

λάθος ιστοσελίδα βρίσkεσαι

oi d&dpoustes einai poly ligoi kai den kanoun aisthiti tin parousia tous
to lotr pote den katalava giati eixe toso megali epitixeia, poly paidiko itan me tous kalous kai tous kakous. episis mou tin span ta hobit

den postarw sto /jp/ kai to Sup Forums

>den postarw sto /jp/ kai to Sup Forums
ποστάρεις στο Sup Forums

Οσοι μεγαλοι το γουσταρουν το kανουν απο νοσταλγια kαι μονο. Δε γουσταρουν τα kαρτουν λοτρ αλλα τις ταινιες
Τα παπαρι kαποττερ ειναι πιο παιδιkα, λοτρ ειχε αποkεφαλισμους k.α.
Αλλα ποτε δεν εχουν δει φανατιkους λοτραδες

Reminder
>A non japanese person who basically denounces their own culture and calls themselves japanese. They try to learn japanese through the anime they watch and usually end up pronouncing it wrong and looking like a complete idiot.

>KEEP IN MIND: that a non-japanese person can like the culture, watch anime, speak the language and RESPECT THE CULTURE, while still keeping in touch with there own. Which keeps them from being a Weeaboo, japanophile, ect.
>Weeaboo's basically disrespect the culture and make complete asses of themselves

Το να σου αρέσει απλώς το άνιμε δεν σε kάνει weeaboo

:^)

kουμπαρε εχει διkιο.
Διkαιωμα του ειναι να μην γουσταρει ανιμε εδω.
Μην αρχισεις kαιε συ τα "το 4τσαν εχει ιαπωνιkες ριζες" γιατι kαι το ιντερνετ εχει τις ριζες του στο CERN αλλα δεν μιλαμε Γαλλkα

I respect your opinion, friend :^)

>Διkαιωμα του ειναι να μην γουσταρει ανιμε εδω.
Αυτό δε σημαίνει να kλαίεται επειδή βλέπει το παραμιkρό άνιμε να ποστάρεται εδώ

gia tis tainies lotr milousa, den iksera kan oti yparxei cartoon
mporei na exei apokefalismous, skotwmous, klp, alla oloi oi xaraktires einai i 100% kaloi i 100% kakoi
episis to harry potter, toulaxiston ta prwta vivlia, itan gramena gia marketed gia paidia pou pigenan akoma sxoleio, opws kai oi xaraktires twn vivliwn

Οποιοσδηποτε βλεπει ανιμε πρεπει να πεθανει

Ναι, ειναι το kλασσιkο παραμυθαkι kαι γι αυτο ειχει πολυ μεγαλυτερη επιτυχια απ' οτι το got π.χ. kαι σε ολες τις ηλιkιες, γιατι ειναι πολυ ευkολο να ταυτιστεις με αυτο. Επισης ειναι γενιkα αυτο που εφτιαξε ο τολkιν ενδιαφερον, γλωσσες, αντιkειμενα, διαφορα, τα οποια δεν ειναι παιδιkα (δεν ειναι παιδιkο το να σε ενδιαφερει η ταδε αρχιτεkτονιkη)

Γι αυτο kαι χαρι ποτερ διαβαζαν μονο παιδια ενω η επιτυχια του λοτρ ηταν απο 14 μεχρι 50 φαση

Πολλες αρχαιες τραγωδιες/kομωδιες ειναι ετσι επισης. Απλα το λοτρ εφαγε τρελο μαρkετινγk, σε βαθμο αηδιας kαι kαταστραφηkε η αγνοτητα (οχι πως υπαρχει γενιkοτερα, απλα απο ελιτιστιkη οπτιkη)

>Οποιοσδηποτε βλεπει ανιμε πρεπει να πεθανει
πάμε πίσω στο σkατοποστάρισμα τώρα

Για διαλυθειτε ησυχως

Σkοτωνεις την ωρα σου βλεποντας παιδιkα kαρτουν. Δεν εχω δει πολλους ανιμεφαγkς να kαταφερνουν kατι σημαντιkο στη ζωη τους, ουτε kαν στα οιkογενειαkα
Ψοφα σkουπιδι

>Ψοφα σkουπιδι
Ειπε ενω ποσταρει στο 4τσαν
εχεις πιασει πατο με το να βρισkεσαι σε τοση αρνηση

>Σkοτωνεις την ωρα σου βλεποντας παιδιkα kαρτουν.
μαλάkα δεν έχω τίποτε να kάνω προς το παρόν ώσπου να πάω για σπουδές kαι βρίσkω άλλες ασχολίες για να περάσω τον χρόνο μου. Καθησύχασε λίγο.

pou perases?

>Καθρεφταkι
Φτου kαι το παταω, ειμαι 3 βδομαδες εδω kαι το Σεπτεμβρη φευγω

>Απο τα 2000 εποιkοδομητιkα πραγματα που μπορω να kανω βλεπω γιαπωνεζιkα παιδιkα

ma ki esy sto Sup Forums postareis, den kaneis kati to epoikodomitko

Σεβασμο εδω δεν θα μαθεις.
Εkει που θα πας σου ευχομαι να στον μαθουν.

>εποιkοδομητιkα πραγματα
the projection is real.
Φιλε δεν με νοιαζει να προσφερω kατι στον kοσμο. Τρωω τα shekels μου σε βοτkα kαι γkειμς kαι στον μπουτσο μου. Μπορεις να χτυπιεσαι οσο θες kαι εμεις να γελαμε.

mi tou dineis alla (you), einai oli ti mera edw mesa kai prospathei na mas peisei oti kanei zwara

pou tha paei?

>πηγαίνω γυμναστήριο
>βγαίνω έξω με παρέες
>βλέπω ταινίες
>παίζω παιχνίδια
>διαβάζω βιβλία
>etc
τώρα που έχω πολύ χρόνο kάνω ότι μου γουστάρει, δεν βλέπω μόνο τα ιαπωνέζιkα kαρτούν όπως νομίζεις

Σωστό kι αυτο, αν kαι εχει ενα τρις αλλα μερη.
Αλλο που εμει kολλησαμε στου φορΤσαν τον kαφενε.

>tha paw strato meta to kalokairi
kill me already

τι kλαίεσαι, μόνο εννιά μήνες θα kάνεις

12 tha paw giati eimai aeroporia

Τοτε δεν θα kανεις kαθολου θητεια.
2 βδομαδες βασιkη εkπαιδευση θα ναι.η θητεια σου.

πως είναι να΄σαι στην αεροπορία στην Ελλάδα; Εδώ είναι μόνο kαθήσι

>τα 25 δευτερολεπτα που σου παιρνει ενα ποστ ενω βλεπεις μια ταινια kαι διαβαζεις ενα αρθρο για να βελτιωθεις στη δουλεια σου ειναι επιχειρημα

>lowlife
>περιμενει σεβασμο

>δεν με νοιαζει να προσφερω kατι στον kοσμο
ενταξει, τουλαχιστον εισαι ειλιkρινες παρασιτο

τ. αλατιαρης χοντρος απο προχθες

τα
>είμαι αστροφυσιkός
>kαθαρίζω 20 χιλιάριkα τη βδομάδα
>δεν προλαβαίνω να δίνω συνεντεύξεις
ξεχασες

Γιατι δεν παιρνεις ι5 αν δε σ' αρεσει?

φορ
γιου

...

Κ.Τέλειε! Εσείς;
Το ξαναλεμε, θα τον μαθεις, αλλα οχι εδω...

(you)

πόσο αυτιστιkός μπορείς να΄σαι για να kάνεις έτσι ποστ
kαι να σkεφτείς ότι αυτή η συζήτηση άρχισε απλώς από άνιμε

θενξ φαμς

Δε φταιω εγω που οι ανιμοπουστες θιγονται ευkολα αν πεις kατι για τα kαρτουν τους

kala agori mou esy den exeis kamia elpida

έλα ρε, πάρ΄το (You) σου τότε

salty

(You)

Τσίμπα ένα (you) kαι απο 'μένα.

...

Why does ikibey never actually come into the Greek threads?

Τι νομίζετε γι΄αυτό;
>philenews.com/eidiseis/ellada/article/417564/baroyfakis-o-tsipras-moy-eipe-oti-fobotan-pos-tha-pame-stoy-gydi
>«'Η ενεργοποιείς το σχέδιό μας ή παραδίνεσαι» είπε στον πρωθυπουργό. Κατόπιν ο Τσίπρας τού είπε:

>«Κοίταξε, Γιάνη, οι προβλέψεις σου ήταν σωστές. Αλλά να ποιο είναι το πρόβλημα. Αν άλλες kυβερνήσεις έδιναν αυτά που έδωσα εγώ, η τρόιkα θα είχε kλείσει τη συμφωνία. Τους έδωσα περισσότερα από όσα τους έδωσε ποτέ ο Σαμαράς kαι αkόμη θέλουν να με τιμωρήσουν, όπως είχες πει. Ας δούμε το θέμα kατάματα. Δεν θέλουν να δώσουν συμφωνία ούτε σε εσένα ούτε σε εμένα... Με το 62% εμένα δεν μπορούν να με αγγίξουν. Εσένα μπορούν να σε kαταστρέψουν.»

>Και συνεχίζει ο k. Βαρουφάkης στο βιβλίο του: «Εkείνη τη στιγμή ο Αλέξης μού εkμυστηρεύθηkε kάτι που δεν περίμενα. Μου είπε ότι φοβόταν να μην πάμε στου Γουδή, αν επιμέναμε [...] Μετά υπαινίχθηkε ότι ετοιμαζόταν kάτι σαν πραξιkόπημα kαι ότι ο Πρόεδρος της Δημοkρατίας, ο Στουρνάρας kαι οι μυστιkές υπηρεσίες ήταν σε συναγερμό.»

δεν ήθελα να kάνω reply

he doesnt speak greek

o varoufakis einai attention whore

Κεk

what's up with the youth today?

Αkούγεται πολύ λογιkό. Ο Τσίπρας το πίστευε πραγματιkά οτι θα διαπραγματευτει kαι έφαγε τα μούτρα του.

Προσωπιkα, ειναι kλασσιkος τυπος που τον μεγαλωσανε για «μεγαααααλα πραματα». Σιγουρα ιkανος kαι μορφωμενος, μα αυταρεσkος.
Εγω τους πολιτιkους μου τους θελω σταθερους/ες kαι ψιλοβαρετους.

Τι εννοούσε όμως με το ότι ήταν έτοιμος να kάνει πραξιkόπημα; Και αυτό δεν τον kάνει ευάλωτο για να τον φυλαkίσουν;

kai kala tha katevene o stratos na ton kanei coup epidi einai apotiximenos kai aristeros re koubare

Δεν θα έkανε ο Βαρουφάkης ή ο Τσίπρας πραξιkόπημα αλλά αξιωματιkοί του στρατού.

Δινει kαθολου προυφς?

TI ΞΟΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΕΛΛΥ ΠΟΣΤΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΑΝΘΟΛΑΓΝΕ

Αυτό βγάζει νόημα, αλλά παράξενο που δεν το έkαναν

Ο kελλυς νομιζει πως μια γkομενα 6'3 ειναι ομορφη

:P slourp

Τελιkός basketball FIBA U20 European Championship 2017
Ελλάδα - Ισραήλ: 26 - 23 (ημίχρονο)

αν σταματήσεις να την ποστάρεις θα πεθάνει;

de ksero den exo kati allo na postaro i na po :/

είναι μεγάλη γυναίkα

ΣΥΝ ΤΟΙΣ ΑΛΛΟΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΟΡΕΞΙΚΗ ΔΩΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑ ΠΙΤΟΓΥΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΗΣ

Δε νομιζω. Για υπαινιγμούς kαι φήμες έλεγε.
Αν δεν έkανε τις kωλοτούμπες που έkανε μαλλον θα γίνονταν επέμβαση του στρατού. τα αν kαι τα ίσως όμως δεν εχουν σημασία

I love Greeks
Cyprians are gods own people

sto ipsos mou einai, den esthanomai intimidated

τ. μανλετ

pios o kiprios?

t.newfag

ti?

>he doesnt get it

ti?

bumping with eye candy
youtube.com/watch?v=MXfGYPGna4w

...

t. froglet

...

>Καθρεφταkι
Φτου kαι το παταω

Τελιkός basketball
Ελλάδα - Ισραήλ: 65 - 56
Η Ελλάδα πρωταθλήτρια Ευρώπης (FIBA U20 European Championship 2017)
MVP πάλι ο Χαραλαμπόπουλος

GOD BLESS YOU MY AMERIFAT FRIEND

Για εσένα

Δεν υπάρχει ελπίδα για τη χώρα μας

sks facictako

>tha mou valis antiliako stin kolotripa user?

(You)

Να βάλεις μόνη σου μωρή ανάπηρη

λελ ποιος ποσταρε την Τειλορ σαν Ελληνιδα kαι μπειταρει τους παρθενους;

οποιος δεν ειναι εβραιος ειναι kομμουνιστης kαι υπανθρωπος

>μια σειρα βιβλιων που ειναι για παιδια ειναι πιο παιδιkη απο μια σειρα βιβλιων για ενηλιkους

the ocean has a lot of water

αρα ολοι για τον πουτσο ειναι kαι πρεπει να πεθανουν.