/polska/

edycja matek polek

Other urls found in this thread:

bragiel.blox.pl/2015/04/Polki-to-porazka.html
f.kafeteria.pl/temat/f4/i-niech-ktos-mi-teraz-powie-ze-polki-zagranica-to-nie-tanie-dziwki-p_3550850
polskatimes.pl/artykul/1004519,lewstarowicz-w-wlk-brytanii-jest-liberalne-podejscie-do-seksu-polki-sie-do-tego-dostosowuja,id,t.html
chujnia.pl/polki_na_erasmusie/
emito.net/artykuly/dlaczego_polki_wybieraja_obcokrajowcow_rozmowa_z_psychologiem_sylwia_kiro_zabinska_macintyre_1846028.html
forums.d2jsp.org/topic.php?t=56168338&f=230
libertarianizm.net/threads/rozkminy-o-polkach-w-anglii.4526/
papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/polki-na-wyspach-to-prostytutki,2364,1
nowiny24.pl/reportaze/art/6127259,w-londynie-wstydze-sie-ze-jestem-polka,id,t.html
twitter.com/SFWRedditImages

lepsza edycja

polki som fajne

czemu obie edycje takie jakby przez sfrustrowanego prawiczka robione

spójrz gdzie jesteś
wszyscy inni wypierdolili na diskorda

bragiel.blox.pl/2015/04/Polki-to-porazka.html

f.kafeteria.pl/temat/f4/i-niech-ktos-mi-teraz-powie-ze-polki-zagranica-to-nie-tanie-dziwki-p_3550850

polskatimes.pl/artykul/1004519,lewstarowicz-w-wlk-brytanii-jest-liberalne-podejscie-do-seksu-polki-sie-do-tego-dostosowuja,id,t.html

chujnia.pl/polki_na_erasmusie/

emito.net/artykuly/dlaczego_polki_wybieraja_obcokrajowcow_rozmowa_z_psychologiem_sylwia_kiro_zabinska_macintyre_1846028.html

forums.d2jsp.org/topic.php?t=56168338&f=230

libertarianizm.net/threads/rozkminy-o-polkach-w-anglii.4526/

papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/polki-na-wyspach-to-prostytutki,2364,1

nowiny24.pl/reportaze/art/6127259,w-londynie-wstydze-sie-ze-jestem-polka,id,t.html

a blu blu loszki wolą murzynów bo to kurwy

wcale nie dla tego, że biały facet to zadufany w sobie dupek, który oczekuje bóg wie czego za minimum effortu

obrzdliwe

dziękujemy kapitanie o'czywisty

lecimy na dwie

>to twoja wina że jebie się z czarnymi!
logika matek polek

wiem, że to popierdolone ale niektórzy tutaj wchodza na Sup Forums i /rk9/ nieironicznie i mogą to wziąć na serio

chuja tam lecimy, spierdalam zaraz do domu

myśle ze wlasnie tak to sie zaczyna żbsz
tak se wchodza ironicznie dla heheszkow i po jakims czasie zostaja zassani przez szambo. Bo szambo ma gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania ktorych nawet jeszcze nie zadali, więc odpowiedzi te wypełniają próżnię w głowie anona o której istnieniu nawet nie miał wcześniej pojęcia. A to wszystko przy minimalnym własnym wysiłku intelektualnym (w zasadzie zerowym), bo ktoś zrobił te pracę nad przygotowaniem propagandy za niego.
I po jakimś czasie robią to już nieironicznie i nagle mają nowy światopodgląd

zapisze to sobie i będę miał gotową odpowiedź na potem jak ktoś będzie mi psioczył, dzięki

ale ładna para, życzę im szczęścia

bampuję

ale cmpyd

gotik to kurwa

pozdrawiam

>matki polki

>matki polki