Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

mediaklikk.hu/m4-elo/
desuarchive.org/int/thread/71520081/#71537972
youtube.com/watch?v=jMKykGYsmFY
twitter.com/SFWRedditImages

első

á fonal kerdésé:
Tsukihi > a er feleségu

>nekem már van isteni sugallatú postám
>neki még nincs
>én vagyok az eretnek
lol de mérges

>madárszar a hajban

>er
meant *te

mérges lmao

Te vagy itt náladnál jobb férfival elfoglalva
velem

lol tesóm jobban nem is lehetnél eltévedve, 195 centi vagyok 20 centis a faszom 100 kiló szálkás izom vagyok gyönyörű feleségem van és 1 erős fiam, sehol nem vagy béta béka

I don't. They are pretty uninteresting as a faction to me.

Lol tesóm, nemzetközi D-1 limitálatlan súlycsoportú birkózó voltam, 195 centi vagyok, 140 kiló és látszik a hasizmom. Kidobóként dolgoztam, katonai ROTC-t csináltam egyetem alatt, de aztán pénzügyben kezdtem dolgozni, ahol 1milliót keresek havonta és 300 kiló körül zercher guggolok. Egy katonai bázison nőttem fel és 8 éves korom óta boxolok. Nem ismerek nálam gyorsabb kezű embert profikat leszámítva, főeg iylen testsúllyal. Ha a bn csevegni akar valakivel, hagyom egy kicsit, aztán félrehúzom. Ha valaki utánamegy? Vagy felelősségteljesen döntök és hívom a kidobót, vagy a nyakát belebaszom a betonba.

Hány kiló vagy? 116? Talán zercher guggolsz 200-al nyolcat. Lol. Fogalmad sincs róla milyen érzés akkorának lenni, mint én. A "férfiak" 95%-a retteg tőlem, a maradék 5% pedig simán retardált.

Az utolsó három nézeteltérésem azzal zárult, hogy kiosztottam egy pofont fonákkal, azok meg repültek a földre. (Félek megütni másokat, nehogy meghaljanak vagy kómába kerüljenek) Mindenféle nézeteltérés, szóban vagy akármi amiben benne vannak csajok vagy srácok, akiket ismerek szórakoztatnak egy kicsit, mert annyi az egész hogy közbelépek és rendet csinálok, ha elfajulna a dolog.

Vidd innen a kis komolykodó faszocskádat és legyél buzi máshol.

They got plague monks, big bells, frankenstein monsters and DOOMWHEEELS.

9-kor játszik a vidi :D

De ezt már megbeszéltük egyszer.

>no waifus
sounds pretty gay, adàm

ja bocs, nem voltam ma még a fonálban :D

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Skaven have females too.

Retkes újbuzi.
Hajrá Vidi mindenesetre.

RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

á nem vagyok én újbuzi, csak nem értem ma rá :D

>unironikusan a zsidinek szurkolni

VIIIIIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

shitty vermin girls like umaru.

VIDI
HAJRÁ VIDI
HAJRÁ VIDI
HAJRÁ VIDI
HAJRÁ VIDI
HAJRÁ VIDI
HAJRÁ VIDI

UMARU WILL DESTROY MANTHINGS
What's your favourite faction though? The germans?

Én voltam már Vidi meccsen 2012-ben, amikor a Slovan járt Fehérváron :D

Hát én nem nekik szurkolok a bajnokságban, de ha csak ők maradtak bent nemzetközi kupában, akkor nyilván fogok nekik.
Plusz ha itt bejutnak a csoportkörbe, akkor majd a bajnokságban szarabbul fognak teljesíteni.

KURVA ANYÁD M4!!!
KEVESEBB, MINT EGY ÓRA, KEZDJETEK MÁR FOCIRÓL POFÁZNI.

glorious elder race with Phoenixes.

animebuzik kifelé hől

Could've figured that you gonna pick the gayest faction in the game.

Menj csak nézegesd ahogy fiúk rövidgyatában kergetnek egy labdát BUZI.

NEM VÁGYOK SOKRA
DE EGYET AKAROK

MAGYAR ÉGRE MAGYAR CSILLAGOT

>has phoenix
>has dragons
>has waifu generals
>has glorious cavalry
>has glorious infantry
best faction you gay potato attendant.

MAGYAR CSAPATOT AZ EURÓPA LIGÁBA

Their males wear skirts tho. That's pretty gay. And their hats are stupid.

>animét néz
>azt hiszi számít a véleménye
ádámka amúgy mások nem izgulnak fel szekszuálisan ha meglát egy férfit rövidnadrágban

Ánon hisz még Magyarországban mint egy jövővel rendelkező politikai közösségben?

Mi mentjük meg a fehér fajt

kérhetnék egy gyors lefutást milyen meccs lesz ma és milyen jelentősége lesz? nézném ha jó

> mások nem izgulnak fel szekszuálisan ha meglát egy férfit rövidnadrágban
Hogyhogy?

Hiszek egy Istenben,
Hiszek egy Hazában,
HISZEK A VIDI TOVÁBBJUTÁSÁBAN!

KURVA JÓ AZ ÚJ ELUVEITIE ALBUM HALLGASSÁTOK

van jó programozós anime?

á én nem szeretem az ilyen zenéket :D

tomika 8 óra elmúlt
menjél aludni

they actually wear pants, with scale armour robes over it.
Your rats are stupid.

Nem, itt nincs értelmes politika, a többség taktikája kimerül abban, hogy "Tedd az ellenkezőjét annak amit a másik párt tesz".

KOMOLY A KÉRDÉS PLS

a Videoton játszik Európa-liga selejtezőt a Partizan Beograd ellen, ha a Videoton nyerni a 2 meccses összecsapást akkor bejut az Európa-liga csoportkörébe
a mai az első meccs

>nem szereti a helvetikai folk metalt tradicionális kelta zenei elemekkel és hangszerekkel a már holt gall nyelven
>embernek tekinti magát
erősen rázom a buksim

A new game-ben van valamennyi programozás. Azon kívül még van pár anime amiben videó játékokat csinálnak. De olyan amiben külön a programozás a fő téma olyan nem nagyon jut eszembe.
They still wear skirts tho. And rats are smarter.

Ehhez még érdemes laikusok számára hozzátenni, hogy magyar csapatnak bejutni az Európa-liga csoportkörébe, kurva angy dolog lenne.

2 kérdés
- partizan beograd milyen nemzetiségű?
- melyik adó közvetíti hány órakor?

Partizan Belgrád - Videoton, Európa Liga playoff, ha itt továbbjut a Vidi akkor csoportkörös

köszi, én még nem néztem semmilyen animét :D

szerb
m4 sport, 21 óra

M4-en megy, 9től.
mediaklikk.hu/m4-elo/ Lehet nézni itt is.

ilyenkor nagyon szeretlek titeket, köszi, akkor nézzük együtt

rats are dum like potato architects. What's your favourite piece of music from the entire Monogatari OST?

...

dögölj meg

KEZDŐDIK

lol de mérges lmao

Nagyon epik

az ananászos pizzás jobb

Az melyik?

ez szar
dögölj meg

LOL DE FÁJ A SEGGED

nehéz kifejteni, de valaki írta, hogy olyan barátokat akar akik nem kívánják a halálát és erre válaszolta valaki, hogy "én senkinek sem szoktam" aztán ugyanazon a postán belül írta valkinek aki anászos pizzát evett, hogy "dögölj meg"

Ja az, az jó. A "dögölj meg" okára nem emlékeztem.

Annyi gyűlölködő ember van ebben a threadben. El kellene gondolkodnia ezeknek az embereknek, hogy valóban jó-e számukra, hogy a mindennapjaikat a negativitás és a gyűlölködés tölti be. Kevésbé kellene fókuszálni azokra a dolgokra, amik első ránézésre nemtetszést váltanak ki, melyek idegenek számukra, sőt, már-már fenyegetőnek tűnnek, melyekkel kapcsolatban negatív élettapasztalataik következtében averzív asszociációk alakultak ki, és előtérbe kellene helyezni a pozitív gondolkodást.
Aki így tesz, sokkal boldogabban fogja élni az életét, és pozitív embereket fog magához vonzani, akik csak tovább színesítik majd mindennapjait. Én tudom miről beszélek, sokáig én is rossz szemüvegen keresztül néztem a világot. Az ember hajlamos a rosszat hamarabb észrevenni, és általánosságban a negatív, averzív élmények sokkal mélyebb hatást gyakorolnak valakire, mint a pozitív, kellemes és boldog pillanatok. Így vagyunk kódolva, régen ez a túlélést segítette. Az ember hajlamos a méreg és a gyűlölet bűvkörébe kerülni; úgy érzi mindenki ki akarja használni, úgy érzi egyedül van, és hogy védje magát a harag és a gyűlölet lepi el a lekét, hiszen aki nem nyílik meg, aki nem adja ki magát, azzal nem történhet rossz. Hibás elv. Ezzel bezárod magad egy dobozba, és ha elég ideig éled így az életed, a végén arra leszel figyelmes, hogy valóban egyedül maradtál. Ez a felismerés csak tovább magasítja a magad köré épített falakat, melyből egyre nehezebb lesz kimászni, mert egyszer bizony ki kell. Ne tedd ezt. Sohasem késő változtatni. Ha úgy érzed erődön felül áll, hidd el, ez nem igaz. Első lépésként érdemes elolvasnod Csíkszentmihályi Mihány Flow c. könyvét. A könyv sok igazsághoz hozzávezethet.

Ezt valaki postázza.

fordulj fel te ótvaros buziszar
szar paszta

Asszem még a NHK ni youkoso-ban is csinálnak egyszer egy játékot. De az csak egy részlete a sorozatnak.
Rats have the best technology in the setting. Just look at DOOMWHEELS.
Out of the openings? I liked ambivalent world, I like Sawashiro.
Out of the bgm I liked kizuna.

Ha azt hitted, hogy majd nem ismerem fel a szándékos trollkodást, akkor sajnos ez most nem nyert kispogácsa.
Ha nem egyértelmű ostobaságokat írtál volna, lehet megeszem, de így...lol...lófasz a seggedbe!
Talán takarodj vissza a redditre keresni, vagy az ubuntufórumra gyökér, ez itt nem a te pályád, ide te kevés vagy!

ez valami kelto-germán NOX?

ezek még 20 percig itt fognak pofázni a semmiről igaz?

It is as I feared, your taste is shit.
>technology
most of their shit is powered by warp magic.

tessék megkerestem neked

desuarchive.org/int/thread/71520081/#71537972

hát a NOX is nevezhető folknak igen, de a NOXban nem hiszem hogy olyan zenei elemek lettek volna mint az Eluveitieben, mindenesetre egyik legkomplexebb banda akit hallgatok

igaz
de én inkább azt nézem mint a kertészgecy és a tolatásvezető autizmusát

Foci ánon, foci. Lófaszról se fog szólni az egész műsoridő alatt.

I bet all your favourite ones are just birb's songs.
*Warp stone technology :^)

Rendesen emlékszem a postákra ebből a fonálból. Szerintem meg tudnám mondani az összeset, hogy melyiket postáztam én.
Ez autizmus vagy csak jó memória?

hát ha buta fasz vagy és annyit látsz csak benne hogy 'kergetik a labdát' akkor én sem nézném a helyedbe

Miért nem csinálsz valami produktívat ahelyett hogy azon duzzogsz mások miről beszélnek az interneten?

egész jó, teccik nekem is hől
népnemzeti

mentális retardáció

örülök hogy legalább 1 embernek tudtam jót mutatni
jönnek vmikor ősszel a Barba Negrába is csak pont nem fogok tudni menni

Valamennyire én is, én írtam hogy a hawaii pizzát szeretem.

ennek a számnak egy német munkásmozgalmi dal az alapdallama
youtube.com/watch?v=jMKykGYsmFY

>a legkomplexebb banda amit hallgatok
Löttyintettem a kapalszederemet

Micsoda geci rákos fonál.

hát ez szar volt nembaj ánon azér próbálkoztál
tessék itt egy jó

keksz

t."komplex" zenét hallgató ánon

Ez a kép is én voltam :^)