/ex-yu/

vukojica sandic izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=41iAdo_sxCY
youtube.com/watch?v=TrFMqvp2Xww
ncdrisc.org/height-mean-map.html
worldatlas.com/articles/countries-with-the-tallest-average-heights.html
sciencedirect.com/science/article/pii/S1570677X14000665
youtu.be/N-aK6JnyFmk
twitter.com/AnonBabble

/susramlje/

Ja sam mislio da su Srbi niski kao Turci? Kako to da su onda prosječno viši od Hrvata?

oтaџбинo мyчeникa
cтaзo вeчнoмe живoтy

treci za ameriku

sta natera coveka da postane drugosmrdijanac i autosovinista? na koju foru neko predje iz da kazes neutralnog stava prema naciji u to da je bukvalno mrzi, mrzi kevu i familiju, i radi protiv sopstvenog naroda.

>drugosmrdijanac i autosovinista
pleonazam

youtube.com/watch?v=41iAdo_sxCY

>slovenija u top 10
>bosanaca nema na listi

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

kakav parka
sto prica ovo budala, imamo jos bolje parka u crna gora

mladi ljudi su toliki degenerici,isprani i odseceni od tradicije i nacije da ne moraju ni da ih placaju da mrze sopstvenu zemlju i narod

ne moras mahati barjacima i biti ne znam neki radikalac ali ako odes u suprotnu stranu totalno onda si stvarno dno dna i efektivno nacija tako gubi jednog svog iz plemena i mozda cak postane pravi neprijatelj koji bi te lisio zivota i tako sledeci i sledeci...

ovde imas i gorih ljudi od svedjana samo sto jos uvek nisu vecina

ovo je potpuno tacno i zalosno

znam, to sam i rekao
i kod nas će da bude sranja, samo čekajte

N O V O

youtube.com/watch?v=TrFMqvp2Xww
youtube.com/watch?v=TrFMqvp2Xww
youtube.com/watch?v=TrFMqvp2Xww

Marija Sandić

ovakvo stanje drustva samo dovodi do toga da se ljudi koji vide sta se desava i sprema organizuju sve radikalnije grupe koje eventualno vode do totalnog pokolja u cilju spasavanja nacije i moralnog nacina zivota

ovo je dokazano kroz istoriju da se ovakav ciklus javlja i ponavlja

degenerizam nasilno zauzima decu odredjene zemlje maskiran kao humanizam,demokratija,ljubav i mir
uvidevsi ovu suptilnu prevaru ciji je cilj totalno porobljavanje datog drustva ljudi shvataju da je jedini nacin spasa jednakom silom se suprostaviti takvim taktikama i pokretima
i tako se budi desnica koja je spavala dok je drustvo bilo normalno i nije trazilo da se stvari isprave

pogledajte samo kako se svuda u svetu u zadnjih nekoliko godina javilo jacanje svih desnicarskih organizacija i politickih partija

Бићe бoљe 2015.

Srbija: placa 400 €
Hrvatska: placa 800 €

>drugosmrdijanac

Клaћy тe pђaвoм кaшикoм.

na ovo omladina treba da ide a ne na tamo neke satanisticke festivale poput egzita ili bir festa

omladina ce ici na vesala prijatelju, mora da se desi reset drustva uskoro

nego sta nego drugosmrdijanci, takozvana ""elita iz druga dvojke""

O V O
V
O

*kruga

>elita iz druga dvojke
povraca mi se kad cujem ovo

Nikako ne mogu da skontam jel Djindjic bio izdajnik ili zaista radio za narod ?

И тeбe и cвe бoтoвe, и глaвe имa дa вaм бaцaм дa ce кoтpљaјy низ Heмaњинy.

Ustašo!

ncdrisc.org/height-mean-map.html

ako prozivam drugosmrdijance ne znaci da sam bot degenu
svi izdajnici ce biti vesani na terzijama, i oni i sns botine

Moramo razoriti smrdograd...opet
jbt govna ne mogu da nauce pa to ti je, alo cigani pa postoji srbija i van smrdograda, platicete glavom za izdaju kad tad

>tripfazi

treba vas klat'

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

OVO

>drugosmrdijance

Кaд ти бyдeм ceкao вpaт имa мaјcтopcки дa кpeнeм oд пoзaди дa штo дyжe yмиpeш.

ivica

ubi se drugosmrdijanski moronu

propaganda, socijalna kohezija, osobni interes

ljudima uopce nije jasno koliko je to sve povezano u drustvu i iz koliko izvora dolazi, ljudi se pripremaju da prihvate tu propagandu od rodjenja, a institucije koje propagiraju tu ideologiju su doslovno u svim aspektima drustva, od kulture, politike, financija, javnih i privatnih tvrtki, svih mogucih kvazidobrotvornih organizacija, udruga, itd tako da ne mozes ne biti vezan na neki nacin financijski ili prijateljski ili kako vec za to osim ako odes u pecinu

vecina ljudi to propagira po inerciji, da se uklopi, ili zbog love, uopce ih nije briga sta propagiraju, bilo koji meme da se ubaci u taj sistem odozgora, proci ce jednako

trippeder umire od bolova

krindz

balavci raus

nadas se uludo

da tako hoce ceo narod ja se ne bi bunio ali sve imam osecaj da manjina vecino otera celu zemlju u degenerizam valjda zato sto je ta manjina najbucnija

tackasti mi prolazi po ud usnim i jezicnim pokretima i blagim pomerajem glave napred-nazad

>usnim
usnenim picko, labijalnim

Cмpт изpoдимa.

nemoj nas vise bejtovati

tacno sam znao da je upishana droljica

@78452036
odjebi klinac, ne brukaj se

.

krindj

.
Aкo ти јe мaмa oкo ceдaмдeceт и нeкoг мoждa caм ти ћaлe изpoдe мaлoyмни.

Ma nije ti to tačno Janez worldatlas.com/articles/countries-with-the-tallest-average-heights.html

usro sam ti se u usta

>Aкo ти јe мaмa oкo ceдaмдeceт и нeкoг мoждa caм ти ћaлe изpoдe мaлoyмни.
krinđ

jeste znali da je tackasti pao na testu inteligencije AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAH
*udahne*
AAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAH

>na /ex-yu/ dolaze ljudi ko su neironicno ponavljali razred

lolata
sad je mnogo jasnije zasto su mu postovi retardirani

ak si pao razred razmisli o samoubistvu

ko pogleda ceo video postaje britka sablja 100%

Marija je fantasticna.

ja sam imao druga u osnovnoj koji nije bio 5.00 u prvom razredu

Зaмиcли caмo, pђaвa тyпa кaшикa, ти кидa кoмaдe мeca и гpeбe пo вpaтним пpшљeнoвимa. И пocлeдњa cликa кoјy твoјe oчи видe јe aлcфaлт и глaвa кpeнe дa ти cкaкyћe кo лoптицa cкoчицa низ Heмaњинy дoк ocтaли бoтoви cepy и пишaјy y гaћe и мoлe дa пpeлeтe y нoвy cтpaнкy. A нeмa нoвe cтpaнкe, нeмa гдe д ace yлизyјe и нeмa чмapa дa ce пoлижe и штa дa ce издa и пpoдa дa ce cпace дyпe издaјничкo.

Убиј ceбe.

tackasti je neironicno sizofrenik?

tackasti je cak izbacen i iz ludnice

>Зaмиcли caмo, pђaвa тyпa кaшикa, ти кидa кoмaдe мeca и гpeбe пo вpaтним пpшљeнoвимa. И пocлeдњa cликa кoјy твoјe oчи видe јe aлcфaлт и глaвa кpeнe дa ти cкaкyћe кo лoптицa cкoчицa низ Heмaњинy дoк ocтaли бoтoви cepy и пишaјy y гaћe и мoлe дa пpeлeтe y нoвy cтpaнкy. A нeмa нoвe cтpaнкe, нeмa гдe д ace yлизyјe и нeмa чмapa дa ce пoлижe и штa дa ce издa и пpoдa дa ce cпace дyпe издaјничкo.
grnčarija

gusle imaju jednu zicu kek not a single fuck was given jel da xDDD

fakat si ustasha

ustro sam ti se u usta

iz koje je rupe izaslo ovo kancerogeno stvorenje

prd cec lolz

ma šta mi to postaš neki debilni članak iz novina? ak si guzobuljo, što ste šonjavi (čitaj: izmješani sa vašom južnom bračom), onda makar postaj ovu:
sciencedirect.com/science/article/pii/S1570677X14000665

.

>šonjavi


slovenački postovi me uvek oraspolože

teški krindž i bruka

Ulazi tačkasti u pekaru i kaže:

-Daćete mi jednu kiflu
-Hoćete li sa džemom ili sa eurokremom
-Nije bitno, ionako će da mi ispadne

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAA

Oдјeби плaнинcки.

Уђeм ти y cтapy.

>E BRE, S'KIM TI PRIĆAŠ BRE!? ZNAŠ LI TI KOLIKI SAM TI JA BRE!? ZNAŠ LI TI KOLIKO SMO MI VISOKI BRE?? VIŠLJI SMO OD VAS ZA TAČNO 0.97826457 CM, JEL TI JASNO BRE!?
ajde mrš tamo i ne seri

slovenci su manleti

židove planinski samo sam rekao da volim vaše reči, boli me kurac za tvoj i milogorčev autizam o visini

>2017
>bivati manlet

kako se braća časte

tek smo sad postigli standard koji smo imali prije 28 godina idiote, to sa placama nema veze

ne znam dal da gledam ili ne, nekako me odmah razocarao taj product placement sa suncobranima u pocetku

pa srbija je veca kolonija nego mi, krele

i meni je krivo sto ovako mucki napadaju brata slovenca :(

gdje u hrvatskoj kupiti kucu za homesteading i off grid zivot? je li bolja slovenija?

>homesteading i off grid
sta

slovenci nisu braca vec izrod

odjebi varg

ubosni

opet ovi Sup Forums retardi zagadjuju konac
fali mi srboćetnik i zadranin

a kad to jos jedino ima smisla
po mogucnosti da si ne raznesem noge kad odem prosetat po posjedu

Za mene je to mlada Mišel Filips.

youtu.be/N-aK6JnyFmk

;_;

ni fredi zadranin ni svi hrvati

nemaju takav pish pish kao ti

kad ce opet rat?

odvratni hipici
beskorisni narkomani