/ex-yu/

Pravi NEET sati

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Km22D2LU4nI
tsumino.com/Book/Info/22292/1/the-kawaguchi-household-family-rule
b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&nav_id=1360218
m.youtube.com/watch?v=EjAJs5wNT5E
twitter.com/NSFWRedditImage

Sta vi radite kad docekate budni 7 sati

prvi za okorele nitare

Da je NEET biti lako, nitara bi bio svako.

il drkam il igram vidije

Бићe бoљe 2016.

Legla maloletna gowna, jos samo da se tachkasta degenchina ubije i dobar konac

Bivsa mi je u nevjerovatno sretnoj i uspjesnoj vezi vec nekoliko godina, nakon sto je sa mnom raskinula zato sto "ne moze osjecati srecu vezana za drugu osobu"

Mislio sam da ce me to shrvati ali onda sam vidio da je lik metar i zilet i ne mogu da ne umrem od smijeha svaki put kad se sjetim, i to istinski bez ogorcenosti

Ja operem zube, operem i slozim sudje, spravim kafu i gledam ima li dragame na jutarnjem programu. Ljepse mi je nju gledati i zamisljati da je sa mnom da se mazimo nego da gledam kako se loptica za golf pravi.
Onda pojedem nesto nazor, najcesce suvo meso bez hljeba, popijem vode, odem srati i van na kafu opet gdje sljam iz naselja sa kojim ssam odrastao bude i sere jedno te isto
Tad je vec 1 popodne i vrijeme je za spavanje

tri moreta

Drkica pa zapalit cigaretu i spavanac(stalkat žene preko socijalnih mreža)

Jedna posjeta hentaihavenu pa u krpe

Da li je /ex-yu/ shvatio superiornost 2D zena

Pa kaze:
youtube.com/watch?v=Km22D2LU4nI

pa dobro nemoj tako, nadje se i poneka zena

mala daj slike

nije dobar osjecaj momci

2d je ok,ali se to ne može jebat.

majka pa tako zla...
e moj chevapko

...

tako nesto moze da izjavi samo kamenjarka klasicna

mani se te polupanke i guraj dalje

...

...

daj mi sos ali odma

jedina dobra stvar je da je 2d uvijek tu kad se treba olakšat

a sad jedna kafica pa na spavanje

moje kmice

Smrdilo ti je iz usta pa sam zato bio los, dekoncentrisalo me

koji penal od cure. zaboravi to i idemo dalje

>momke pogodio komentar cure
plaquem, cak se ni ne trude da sakriju svoje nesigurnosti

jesi vec zavrsio sa hentaihaven?

ne

Kako da nagovorim gaborku da je jebem u supak?
Uvjerio sam je da sam njen jebac a ona profi jebacica koja je fenomenalna u seksu, ja je upak gledam kao meso i nita vise, hocu da je razvalim i upropastim dovijeka

Kako da joj predlozim, da joj usadim ideju tu? Nema momka a mene u srednjoj bas i nije gotivila.
Mislio sam da nacnem tu temu tako da ona pomisli sama na to, kao u fazonu sta nas dvoje jos nismo probali zajedno
Isto kad se pozali da nece jer ce je boliti, lagati joj da i mene boli kad stegne, kako cu mazati biti njezan, da zelim da i ona uziva, dok to govorim kosu joj iza uveta staviti i poljubiti, da zapocnem potpis ugovora tako reci
Ako to uspijem imacu full tretman meso i mozda cak prestanem drkati

tsumino.com/Book/Info/22292/1/the-kawaguchi-household-family-rule

Sta je tvoj odgovor bio kad si prebrzo svrsio

>on implicira da nije devac
ovo je iskreno kvalitetna prica

Prvi put postam na 4chanu ( izim /ck/ ) inače visim na Krautchanu, da li vrijedi ostat ovdje
t. Bernd

Dobra droljica,samo šteta šta širi noge samo Chadu.

Čedo Kurcogrom, inace moj dobar prijatelj

Izgleda ko da ima više testosterona nego ja
t. soja znalac

>ovo je dobra droljica u hrvatsku
vriss

okle je?

Valja jednom otici i tamo istovariti govana i vidjeti kako kovitlaju

ima malo iskrivljen nos il mi se cini

a sta uopste radis na krautchanu

Većina ljudi ima prirodno asimetričnu hrskavicu i nosno tkivo.

Šitpostam iz navike

>t. kurac mu kriv nadole pa izmislja statistike da mu bude lakse makar mastajuci

zar nije krautchan nemacka slikodaska? sta trazis medju nemcima

Ideš šta na osam chan?

Prihvatanje

pa on je got anone

pateticno ali stvarno

...

KC int je poseban, ovaj int mi se čini nekak jadan.
Jedini dobar mem je la creatura / 56%

Ukrivljen kurac bez problema uđe u pizdu tako da ne znam kakva je to uvreda a ni kako si to povezo sa nosom.

aha vidim, znaci nije kompletno nemacki kao sto sam mislio
upoznaj nas onda sa memama koje su proizasle odatle

Obraz đon nos kurac krivi

>t. XY
>that feel / Vojak
>worry bera
>short heda / culture of kill
>polandball
>on the XY
>pengu

Many others still

vidis nisam znao da imaju tako dugu tradiciju, sve sam kontao do sad da su vecinu tih mema ovde na 4chanu izmislili

Kakav je saobracaj

ovo je bila dobra 2d drkica

Kad prije crni labane

Ali najozbiljnije, ne bi li nas trebala biti sramota? Linije koje se mogu povuci od prvih zivih organizama prestaju na nama.

>Vojak
Boјaк нијe измишљeн нa кpayтчaнy.

Boli nas kurac

...

Jos malo pa zora

Pravo vrijeme za leci, idem i ja.

a sad jedna meditacijica pa na spavanje

Ne seri? I ja isto meditiram svaku noc prije nego sto legnem.

laku noch momki, faks za 3 sata

timezone bump

ja sam kineski zmaj ja sam vulkan

Kako da efektivno bogdanlabanujem?

20 dredova za vikend hvala bogu da je ponedeljak i da ce kezualci vikendpederi ispovesti.com redditori da odjebu do sledeceg vikenda kada pripremam sok terapiju za njih

Ovo je dobra pripovjetka

ali bukvalno ovo
nisam ni postao od petka

djavo se pomamio
b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&nav_id=1360218

>I dobili su prototip prosečnog glasača vladajućih partija u Srbiji...

najvise komentara i pluseva dobi zuta tackasta botina

zanimljivo kako niko to nije prokomentarisao, govori puno o komentatorima u92

m.youtube.com/watch?v=EjAJs5wNT5E

Ja drkam.

ja placem

navešću neka sela iz Južne Srbije, a nasao sam bar 50-ak (pogledati i fotografije, street view-> arhitektura srpskog sela), čisto da ukapiramo da je FYRM centralna Srbija....elem, google map i pretraga po Južnoj Srbiji : Σέρβος (Peloponez selo Serbos), Διαβολίτσι(Djavolići, selo na Peloponezu), Γοράνοι (Gorani, selo na Peloponezu), Γολά (Gola isto Peloponez), Πολοβίτσα (Polovica), Βασιλάkη (Vasilaći, selo na Peloponezu), Γkορίτσα (Gorica, selo na Peloponezu), Πετρίνα (Petrinja, ima ih vise na Peloponezu), Ρόδινα (Rodina), Σμέρνα (Smerna selo), Δροβολοβό (Drovolovo), Πλατανίτσα (Platanica), Πλατάνι (Platani) - spisak je podugačak....ajmo malo po Tesaliji, blize centralnoj Srbiji iliti FYRM Σέρβια (Serbija), Γρεβενά (Grebenati vunu), Λιβάδι (Livadi), Σέλο (Selo !! :)), Νιkολίτσι (Nikolići), Γαρδίkι (Gardići), Πρέβεζα (Preveza), Καισαρειά (Ćesarija), Σkοτίνα (Skotina ispod Olimpa), Τσαριτσάνη (Caričani), Βασιλιkη (Vasilići, selo u Tesaliji, ima i letovalište na Peloponezu)........i tako, potreban je samo malo veći zoom na google map (nazivi svih većih varošica i gradova su helenizovani, ali manjih mesta i sela nisu), osnovno poznavanje starogrčkog alfabeta i/ili novogrčkog alfavita - alfa vita, ghama, tita i eto nas u Južnoj Srbiji...usput sam proverio - u rečniku grčkog 95% ovih naziva nema ama baš nikakvo značenje. Dosadno i opširno bi bilo da sad navodim sve toponime, guglajte sami, malo veći zoom na mapu, i iznenadićete se ;)... usput, Grci slova "C, Č, Ć, Dž" izgovaraju kao "C" i pišu uglavnom kao tau i sigma zajedno (τσ), plus oi, ei, ui se čitaju kao "i", NT je "D", Beta je Vita "V"...eto...

Inače to nije dovoljan dokaz, kad imaš tako srodne jezike lako je pronać nešto što zvuči poznato. Neko ko ima vremena bi mogao sa sigurnošću nać mjesta čija imena zvuče "slavenski" ili kako već npr. u Švedskoj, jer je švedski indoeuropski kao i naš. Ali to ne govori ništa o prisustvu Slavena na području Švedske.

Bugarin je mogao napisat isto to što si ti napisao i tvrdit da je Grčka zapravo južna Bugarska.

>nasao sam njih 50
>ignorisem njih 50000
>srodni jezici
>ma cec bre

haha najjaki smo tebra woop woop

radi na sebi onda

druze slaveni su nekad u 7-8 vijeku protjerali grke sa peleponeza i tu se naselili pa ih je bizant kasnije protjero opet ili asimilirao ne sjecam se bas dobro
uglavnom bio sam tamo i vodic koji je inace iz novog pazara nam je govorio kako ima dosta mjesta koje tako imaju slavensko ime na peleponezu i onda nam spomeno to gore
vidis prava historija je rijetko tako jednostavna kako izgleda vecina misli

>basnjanski guzobol

dobar argument druze

inace kako si? evo ja se malo zado spavat pa malo prije usto i pijem kaficu lagano i kontam sta bi se moglo pojest

Stae ovo stari treba iscerat ove indo-europljane sto su nam zemlju pokrali bog te jebo mrs ca

evo ja se nahranio tvojim guzobolom i tako :)

pravo si zajeban lik nema sta

dobro jutro ex-yu

nisam zajeban samo cinjenice bajo moj

koje cinjenice pajdo? da na peleponezu ima mjesta sa slavenskim imenom? ok super ima ih fakat na desetine
ono sto nije sad cinjenica da je peleponez juzna srbija
zna se odakle potjecu ta imena sva

sa srpskim imenima, poticu od srba, isto kao i u tvojoj zemlji, mozes se ljutis kolko oces al tako ti je

nisam znao da jos postoje ovaki

>guzobolan sam nesto na srbiju ali cu da pozajmim jezik i slova od njih, prisvojicu sve njihovo i nazvacu ga drugacije jer se ne osecam kao srbin vec kao (unesi entitet po volji)