Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

sporcle.com/games/Kaucuk/150-largest-hungarian-cities
youtube.com/watch?v=D_h2G6QMMjA
youtube.com/watch?v=4ISE0MLGITM
youtube.com/watch?v=Z-tD0PCXf0s
twitter.com/NSFWRedditVideo

>júúúj nézzétek srácok, új fonalat csináltam xdddDD

korcs

második a felsőbbrendű askenázi génekért

...

hát neked meg mi bajod buzi

*alsó

ez egy igazi békanő
fujj

van egy vörös hajú zsidó helyeske az egyetemen de pincenáci szűzkorcs vagyok és nincs esélyem nála, ez maga a szenvedés

dehát nem m*gyar génekről volt szó

csak én érzem úgy vagy ez a geci captcha tényleg egyre több képet oldat meg egyszerre?

bárcsak

akkor csak egyet tehetsz
postázd

minél többet postázol annál többet kér

RETKES TETVES BUZIFASZ!

AKI SZERET SZARNI AZ = BUZERÁNS!!!! MERT AZT ÉLVEZI, HOGY A SEGGÉT BASSZA A SZAR!!!!

KI LÁTTYA??!!!! KI JÖTT MÁR RÁ ERRE??!!!

sporcle.com/games/Kaucuk/150-largest-hungarian-cities

...

aranyos kisfiú

Önmagában a szarás élvezése nem buzis, mert az természetes, hogy megkönnyebül tőle az ember. Az az igazi ratyi aki szeret sokáig szarni, mert azzal elnyújtaja a szar segglyukon való áthaladásának idejét és ezzel a seggberakást szimulálja.

én azt szeretem amikor jó kemény a kaka és csak úgy kicsusszan úgy húsz centi, semmi erőlködés, igazán felemelő érzés

Akkor ezért szarik a pasim olyan sokáig! Tudtam, hogy buzi!

Korcs

van egy fétisem, a barátnőmnek beöntést adok, aztán teletömöm a seggét kolbásszal, tört krumplival és rizzsel. Amikor eljön a reggel, úgy szolgálja fel nekem a reggelit, hogy a számba szarja.Ezután áltlában nagyon szomjas vagyok, ezért beöntök neki egy nagy adag friss hideg tejet és azt is beleszaratom a számba
A fantáziám itt nem ér véget, van egy álmom ahol van egy rakat lány, mindegyiknek különböző ételek és italok vannak a seggükbe töltve, én pedig egy nagy ebédlőben lennék ahová ők bejönnek és megtöltik a tányérokat és poharakat úgyhogy teleszarják őket

Ez a múltkor sem volt aldente

Már a legutóbb is szar volt

youtube.com/watch?v=D_h2G6QMMjA
Anonnak bejön az ilyesmi? Milyen mondanivalót lát benne, különösen a 0:50 utáni résznél?

erre most kiverem

korcs

nekem te jössz be:)

>„Kiállunk Melegh Attila szociológus, egyetemi docens mellett, akinek tényszerű állításait és egy civil szervezettel való kapcsolatát a politikai kampány céljainak érdekében kiforgatták”

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH DE HISZEN A MELEG AZT JELENTI HOGY BUZI! BUZIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!! AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

én szeretem tejszínhabbal teletölteni a púzóját utána pedig BRAAAAAP a pofámba, utána lenyalja, smárolunk, és a nyálas folyós tejszínhabot visszaköpöm a popsijába aztán megbaszom a seggét

persze előtte jó alapos beöntést kap és aznap nem eszik, mennyei élmény és ez még csak nem is fantázia

sajnos nem tudok lengyelül, így nem tudom miről szól

:D

nem értem

felirat minek van?

Székelyföld

na persze

hitler vagyok

Ó BÚJDOSÓ SZÉKELY TEKINTS FEL AZ ÉGRE

Én is.

Hitlerek vagytok

nulla egész tizenöt kilencven ismétlődő hitler nem csinált semmi rosszat!!!

az egyetlen dolog amit hitler rosszul csinált, azaz hogy nem fejezte be a munkát

Remélem hiányozni fogok neked,
Ha egyszer elmegyek,
Mert már nem bírom sokáig.
Annyira félek a magányos haláltól,
Hogy inkább megölöm magam itt és most.

Képzeljétek el ha a geci fehér lenne és nem barna xddd

szóval ha orbán nem lenne cigány? xd

ne mondj ilyet, akkor nem lenne ágota se

nekem inkább sárgás szokott lenni

Máris zsidó volt?

teszt

Bele akarok robbanni az esztifejű szűk kis punijába és utána értekezni vele az archaikus római jogról

Szia Tomi :D

>szűk

na de kolléga, a koÍÍtusz ilyetén formája ellenkezik bizonyos erkölcsi alapelvekkel, nem gondolja?

Hát a kis fidesznyik fasz biztos nem tágította ki túlságosan

de mert állítólag az egész szak ment egyszerre bele

vajon titkon nagy olasz jobbikos péniszről álmodik?

...

volt már szerencsém hozzá nem szűk sajnos

Én mikor megujjaztam még szűk volt

...

turulkorcs

sajnos én már az afrikai nyaralása után voltam vele
gyakorlatilag használhatatlanra van tágítva

azóta történhetett pár dolog, nem?

kapitális ribanc egészen biztos, jobban nyeli a faszt mint kacsa a nokedlit

Milyen pici ez a lány hogy még az orbánnál is alacsonyabb :3

nem hiszem hogy zserald depárgyőnek akkora fasza volna

Mostanában többet vagyok itt

orbán 150 centi akkor a csaj olyan 145 körül van

manapság az a lázadás, ha konzervatív vagy :)

jelen, én a házasságra tartogatom a szüzességem haha

vajon borotválja?

a segglyukát?

szerintem csak rövidre nyírja, mint egy rendes konzervatív, de azért modern nő

ez petronella?

hú de ronda ez a kirívó rúzs(más nőkön is)
és remélem, hogy csak ez

tűnj innen flammaszoponc féreg

és férfiakon?

hitleren jól állt

>vannak "férfiak" akik nem tudnának több órás érdekfeszítő beszélgetést folytatni esztifejűvel a nemzetközi jogról
szánalmas

>beszélgetni
>nővel
mi célból?

Nincsen jó szó, ami leírja a bennem forrongó indulatot. Nem tudom, mikor éreztem utoljára ilyen csalódottságot (talán 2006-ban). A Momentum jött, és rombolással lépett a politikai színtérre. »Nincs konkrét ötletünk meg programunk, csak már elégedetlen volt a tagság, kellett valamit csinálni.« Sikerült, milliók álma foszlott szét, igazi ballibsi eredmény. Építeni nehezebb lenne, tudom. Hát hánynom kell tőletek.

Remélem a kortársaim, a magyar fiatalok többsége nem olyan és nem úgy gondolkodik, mint ti. A neveteket mától csupa kisbetűvel írom csak le.

ő nem olyan butácska mint a jobbikos libák vagy a momentumos ribik dehiszen

leszbikusnak néz ki hől

bubulás előtt kokettálni kell a Hölgyekkel

Bázisolt

akkor is minek akarsz vele beszélgetni?

elég gyanús az arcéle

bn véglegesen szőrtelenít
nem tudom, mit gondoljak erről

te nem akarnál? youtube.com/watch?v=4ISE0MLGITM nézd de okos, 8:20-nál mondja hogy az a lázadás, ha konzervatív vagy, és bele szokta ezt írni a naplójába, de aranyos. csak nem pál józsef watsonnak tulajdonítja a mondást

elég valószínű, hogy ribanc. sajnos

>házasság előtti szeksz
>konzervatív
ez is csak divatkonzervatív

>nem olyan butácska mint a jobbikos libák vagy a momentumos ribik
éppolyan érzelemvezérelt gondolkodású, mint azok, csak nemzeti-pepitában

>Ákost idéz
eh

dögölj meg

ez mondjuk igaz, de ma már nem is hiszem, hogy léteznek valódi konzervatív helyeskék itt európában

>itt európában
sehol nem léteztek soha
kurva mind

az már konzervatívnak számít ha nem baszik cigányokkal és kevés partnere van meg csak akkor nyitja szét a lábait ha már benne van egy erős stabil párkapcsolatban
garantálom hogy 3-nál több csávóval nem szekszezett

*13

Ez csak még jobbá teszi hől
youtube.com/watch?v=Z-tD0PCXf0s