If you are Romanian and don't vote on 11th December your mother will die in her sleep tonight

If you are Romanian and don't vote on 11th December your mother will die in her sleep tonight.

Adio mami :(((

Cu cine morții mă-tii votezi mă pula scrifosită?

Taci co fut pa mata

Op is a faggot

who the fuck are you supposed to vote, fag ? Last time I wad in your country you retards voted that dumb commie bitch Firea for Bucharest

>this thread
wew

Să vezi ce-o fut eu pe mă-ta

>quality discussion

vote for whom exactly?
soros or our patriotic communist party v2?

PRU=PSD PLANT, DON'T VOTE PSD OR PRU< FUCKING COMMIES GET OUT REEE


VOTE NOUA DREAPTA AND USR

>USR
Hello Soros, now get the fuck out.

Mereu uit cum se comunica cordial in moldova....

ha I was talking to romanian guy.. he told me to say this to the next person I meet. I hope it is a good thing.

Futu-ți grijania mă-tii

Your mom

Sunt student din provincie , cum votez in bucuresti?

Noua dreapta is controled opoosition

Teleporteazate

low-tier swearing
if you meet him again tell him that:
vreau sa-mi agat pula de matele ma-tii in timp ce e spanzurata la tactu'-n pula

Teleportează-te vrei să spui

NOUA DREAPTA= O FUT PE MATA IN GURA

SUGI PULA COMUNISTULE


VOTE NOUA DREAPTA AND/OR USR, FUCK THE ESTABLISHMENT

>Noua dreapta is controled opoosition

they are shit tier neo-nazi kids which are only noteworthy for throwing rocks at gay fags

Care sunteti jidani

ha..thanks. I will tell that too him..hopefully he not hit me.

Poponar detected

eu sunt mai patriot decat voi toti tuva-n gura de comunistoizi

Ur gay

more or less literal translation would be your express desire to stick your dick in his mother's entrails while she lays hanging from his dad's cock

godspeed

Who do I vote for, and why?

Why are Romanians so omnipresent on this board? You're only 20 million
Escapism from life?

You're free to move to Germany and enjoy our welfare system

Eu mi-as da viata pentru tara asta deci nu cred

>tfw no qt romanian gf

Why even live?

are you in noua-dreapta by chance?
i've heard you fucks are delusional enough to actually think people take you seriously.
remus-cernea tier

Romanians are just Hungarian gypsies

More like 17-18 million

free week from school, kids on the computer

i can end your life right now slavshit

Daca te vad ca te futi cu unu iti dau cu piatra

>You're free to move to Germany and enjoy our welfare system
nobody wants to live with you except for refugees hans, fuck off
also because we are legion
look guise, toothpaste made a funny

i think with diaspora we are over 20 million, who knows, maybe 25 million

>not understanding that this is the epitome of Romanian philosophy

Futu-iti ceapa matii

pai n-ai cum sa ma vezi daca-mi dau drumu' pe ochii tai
arunci la intamplare?
poate o lovesti pe ma-ta

Nu-i da atentie, doar vrea sa-si bata muia de tine

bah, eu sunt inca aici, asa ca deja mio dau

>tfw no gfs even if you stop living

Why even die?

>a slav calling me slavshit

Daily reminder czechoslovakia was your only chance to be relevant and you blew it.

...

La ce te referi?

Nu vota PSD, PRU, PNL, voteaza astia din afara sistemului gen Noua Dreapta sau USR sau PULA LU ISHTVAN

>USR
Din cauza zdrentelor ca tine a ajuns Romania asa. Imi bag pula in zdreanta de ma-ta si o cumpar.

amice tu nu vezi ca ne suge aparatul de stat facut din linia 2 de securisti care au urcat dupa ce a crapat ceasca, ce dracu, tranzitia ne omoara

Poate o lovesc cu pula

AMice a ajuns asa din cauza cacatilor ca tine care au tot votat PSD de 25 ani, dute-n cacat comunistule, USR nu e tot una cu liberalii occidentali, si Noua Dreapta are oameni chiar OK acuma, perfect votabili, PRU e compromis de PSD

ROMAN-ia OMG OMG REAL ROMANS

>USR
>Afara sistemului
>Nicusor Dan
>Cosette-Paula
>Afara sistemului

Da, hai sa votam toti cu Soros si sa ne luam si mai multa muie colectiva, nu-i asa?
Nu-i asa?!?!?!

Ala e Iohannis?

czechs are germanic you dumb rat

...

Care dintre voi minte? Daca ma mintiti sa sujeti pula

vorbeste frumos despre ma-ta, ca altfel iar te pun sa stai sa te uiti cand trec sa-i dau la muie, prietenas.

Depinde,cine a dat mai multe sarmale gratis de 1 decembrie?

Asculta pulica franar, sunt OK, nu sunt liberali dinaia morti pe dinauntru ca in occident, de 10000000 de ori mai buni ca PSD si PSD2 aka PRU

Mata

Scrie mai corect tigane

toti si niciunu
schema e ca toti politicienii romani sunt zdrente

Noua dreapta nu are credibilitate politica, implicit 0 sanse sa ajunga ceva..cu sau fara 100 de voturi de pe Sup Forums
USR e finantat de Soros intr-un hal barbar
Iar PSD si PNL...nici nu mai are rost sa incep


noi nu avem partide politice...avem democratie de maidan
sa nu uitam ca Romania e tara in care daca te-ai nascut in Teleorman ori esti sarac ori esti Dragnea

Top Kek.

>USR nu e tot una cu liberalii occidentali
Habar nu ai cu cine votezi handicapatul dracului, mai ai si tupeul sa spui porcaria asta jidanule? Nu votez comunistii dar nici pe voi degeneratii dracului cu tot cu sustinatorul vostru pentru aia cu probleme mintale. Pe langa ca sunteti finantati de Soros + va credeti pe cai mari acuma cu progresismul din vestul europei. Luati-va de mana cu PSD-PNL-ALDE-PRU-UDMR si impuscativa odata.

>a vota

Democratia e o farsa

faptul ca sunt mai buni ca X nu inseamna ca sunt ceea ce avem noi nevoie, mamaligare

sunt doar mai naivi decat vesticii..da-le 3 ani...
also uita-te la finantarea lor

Atunci voteaza Noua Dreapta

Te req cu filozofia ta

Noua Dreapta?

I will move to Germany in 4 years, when I'll finish my studies from Uni. Life will be so gud working as a engineer-programmer.

Noua dreapta sunt buni ca nu acepta poponari si tigani

Sunteti dovada vie ca Churchill avea dreptate cand spunea ca argumentul principal impotriva democratiei este o discutie de 5 minute cu votantii de rand....

idiotilor, cum sa votati ma fix cu partidul finantat de Soros, sunteti handicapati?
si de unde sloboz a iesit iar may-may-ul asta cu noua dreapta? sunt niste mizerii fara pic de organizare politica sau aderenta la public

Repet, Romania nu are partide politice...avem democratie de maidan

Mai bine ANR, Noua Dreapta nu intra in Parlament.

Top fucking kek, Germany is already full with sandniggers.

muie la bozgori

BA IA GATA CINE NU VOTEAZA CU PSD MASA E CURVA !! DRAGNEA NE SALVEAZA DE IOHANNIS SI DE CORUPTU ALA DE CIOLOS

see
Serios, voi nu realizati ca e ca si cum ti-ai anula votul daca il pui pe Noua Dreapta?

.t poponar

Bine tovaras drag.

Daca nici noua Dreapta, apai cu cine pizda mortilor masii votam baieti si fete?

bai, io dat ala lu bunicamea 5 caldari de plastic si niste ulei, pola mea eu votez cu ei

Partidul lui soros nu are sanse. Daca nu esti poponar si iubesti romania ai vota noua dreapta

>all these random Romanians

Lurking fucks.

Felicitari, ai mai scos ceva relevant din taste lua-ti-as familia-n pula de boschetar abject de berceni

schhh lol

Probabil PMP, da sunt oarecare corupti since Basescu, dar sunt cel mai de dreapta partid si nu au agende ascunse.

BAH PULELOR, DACA NICI NOUA DREAPTA NU VA SATISFACE NEVOILE SEXUALE< APAI CU CINE VOTAM, CU CINE

RASPUNDETI FUTUVA-N GURA DE LEPRE, EU CU CINE VOTEZ?

Partidul lui soros anume USR are destule sanse.
Realitatea oricum e ca degeaba mancati cacat, o sa iasa Ciolos in mod absolut evident pentru ca toata media ii suge pula actualmente.

Alianta Noastra Romania

Tio venit ceasul poponare. De akm daca mai vrei sa sugi pula trebuie sa te muti in suedia

Mai bine nu votam. Cu cat mai putine voturi au cu atat mai putina legitimitate au sa ia decizii.

Bine.

Daca intra USR la guvernare, atunci bun venit imigranti din tarile arabe, amenzi sau inchisoare pentru hate-speech, mai multe drepturi pentru degenerati etc.

Daca nu votezi inseamna ca votezi cu Soros

ia stai asa, ce pula mea e alianta nostra?