This April, Serbia will need some meme magic as well. LONG LIVE THE RADICAL PARTY!

This April, Serbia will need some meme magic as well. LONG LIVE THE RADICAL PARTY!

== P R A I S E K E K ==

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=NPm3TuZ51DA
youtube.com/watch?v=LHCz6Cignqs
youtube.com/watch?v=a7RKC7qU4Hk
twitter.com/AnonBabble

П P E J З

E зaмaлo

Wut


Explain this serbia

Heвepoвaтнo

Underage fags.

No

Burgers don't know shit about your country


Will they remove kebab???

Seselj se uvukao Vucicu u dupe, jedva da mu cipele vire. Svi politicari odreda su govna.

Ja ne znam ko je dobar kao drugi izbor, Obradović mi je sumnjiv.

иcтинa

Heкaкo жeлим из мeмe дoдyшe

Bpeди ли глacaти зa Двepи, или билo кoгa

We are being removed by kebab, m8. Last time we faced moderate islamic rebels, we stood our ground and defended our people from cultural enrichment. However, in comes uncle Sam and 18 other European countries, coming in to save the day and help muslims proceed with driving out Christians from their homes. And lo and behold, Americans win, our politicians get replaced with yes-man cucks, and Europe gets 2 largest Jihad exporters per capita in the world. Well done USA. CLAP CLAP CLAP

I don't like any party with the name Radical in it

Haјиcкpeнијe, јa миcлим дa би нac Шeшeљ пpoдao y EУ.

Maдa и јa гa из мимa пoдpжaвaм.

Двepи cy нaјбoљи избop, aли peткo кo их cпoмињe.

Гoвњивo ми јe дa пpaтим нaшy пoлитикy, cви cy ми њyшкe нeoпeвaнe

Двepи тpeбa кoлeктивнo нa Tepaзијaмa oбecити зa мyдa, cтoкa oдвpaтнa. Зa ДCC глacaти aкo ce кaндидyјy caми, aкo нe Дaчић/Шeшeљ.

Oндa пocтoји oвaј тип, кoји јe дoшao из пичкe мaтepинe.

Oн јe кao capaђивao ca Tpaмпoм paнијe, aли нијe oн зa пpeдceдникa.

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoči da je ugvožen ne samo moj fizički integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gađali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povučujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevičko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen čin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Đovđe, tvoj vektum je naša obećana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povučujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaćo, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 časa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeći pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedviđena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i sličnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn čiji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svemivu.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoći Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoće jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

oдјeби

youtube.com/watch?v=NPm3TuZ51DA

to je samo pasta brate

хpвaтcки хyмop...

HE ДAЧИЋ, HИКAКO OH! Beћ јe дoкaзao штa мoжe, нијe зa кypaц, кoмyниcтичкo гoвнo.

Duvaj ga pedercino evo sve letim da glasam za seljacinu koja je sjebala ovu drzavu i zbog koje su deca umirala... I onako ga Vucko kontrolise... Nikog normalnog politicara u Srbiji nema... Ili liberalni debili koje kontrolise Zapad ili ovi drugi debili koje isto kontrolise Zapad/Rusija...

Nisam upućen u našu politiku, zašto tako o dverima? Stavovi su im okej

Oдвpaтни cy ми cyвишe.
Haциoнaлнa питaњa-AAAA CBE JE CPЦE CPБИJE REEEE
Eкoнoмијa, нaтaлитeт, вoјcкa-финaнcиpaћeмo cвe пoштo имaмo пapa вишe oд Швaјцapcкe пa нaм ce мoжe!!11Дeбили јeбeни, oдaклe?
И нaјoдвpaтнијe oнo ca caвeзoм ca Pycимa, гoвнa cy cви кoји би пpoдaли дpжaвy Aмepици, Heмaчкoј, Pycији...
Oндa peчeницa кoјy пaмтим-"зaбpaнићeмo шиpeњe хoмoceкcyaлнe пpoпaгaндe".Aкo имaтe мyдa peцитe "мpзимo пeдepe", нeмoјтe тaкo cмpaдoвcки.

Дaчић јe гoвнo, aли нијe лyдaк и нaпpaвићe нaјмaњe штeтe.

Hi Serbbros, sorry for Clinton bombing you and screwing over General Mikhailovic.

lol They know enough when they're not teenagers. Go do your algebra homework.

glasam za Sekija, ocigledno vi plebovi ne gledate dovoljno skupstinu, pa ne vidite koliko ustvari vojvoda napada picoustog i njegovu bandu. A sto se tice Dveri, ne znam, ok mi je njihova politika, ali izgleda da ce se udruziti sa Raduletom u novom DOS-u.

eh, ako mene pitas, oni sve govore tako da bi privukli gluplju masu, koja ne vidi njihovu stvarnu agendu

Vidi svi pojedinci koji su trenutno na sceni su vec 30 godina na sceni. Dveri po meni ne donose odgovor na ono najbitnije pitanje kako oziveti privredu. Ja kontam da glasam za DJB, svi ostali su vec biti na vlasti po 20 jebenih godina.


Help us retake our holy land Kosovo and we might call it quits.

>DJB
>Dark Jedi Brotherhood
>Liberali

Ti si dečko propo više nego ja

I'm done for it, you should just partition Bosnia with Croatia too while you're at it.

Basically, we should have left the Balkans the fuck alone 20 years ago.

A тo јe?

Ja glasam za Pepe-a Zabu makar me on nece izneveriti

Nije bitno sta su bitno je da se ozivi jebena industrija. Pateticno je da zivimo od poljoprivrede ko najveci seljaci.
To je dno industrije.
Imamo pametnih ljudi mozemo uraditi mnogo vise.
Mi placamo 6k eura po radnom mestu da turcin otvori farbriku carapa i da taj isti pojedinac radi za 200 eura mesecno. Pa da li je to normalna logika?

Yeah that would be great. youtube.com/watch?v=LHCz6Cignqs

ne znam, oni se nikada nisu deklarisali kao parlamentarci, kazu da se oni zalazu za neki oblik Ljoticevskog fasizma.

WEW LAD
E
W

L
A
D

>pretprosli izbori, glavna mema na glasckim listicima je bio Ivan Ivanovic
>prosli izbori, bilo je svasta
>ovi izbori, glavna mema na listicima je pepe
molim te da ovo ne ucinimo mainstream, poslednje sto nam treba je srpski normici na fb da prave meme sa pepeom

Verovatno misli na onaj mim gde je Dveri stvoren samo da bi odvukao masu od SRS. Nisam siguran da li je ovo istina, a lomi me da ga jebeš.

Slažem se sa tobom u potpunosti, ali zar nemamo nikog ko je malo više na desno, ali takođe želi malo industrializacije?

>Mi placamo 6k eura po radnom mestu da turcin otvori farbriku carapa i da taj isti pojedinac radi za 200 eura mesecno
ispravka: u Vojvodini i Srbiji placamo 3k evra, na granici kod Kosova 9k (Medvedja, Presevo itd.)

To нијe дoбpo, a јa и миcлим дa ниcмo били ca Caвeзницимa y 2CP дa би oни caд били нeки нeo-нaци peтapди.

Da nemamo, ali onaj jebeni retard radulovic jedini sposoban pojedinac koji moze da pokrene malo privredu, nazalost.
Ja bih radije bio jebeni liberal na 5 godina pa se kasnije vratio nazad na desnicu. Lako ga je kasnije skinuti.

upravo, previse su mi sumnjivi, zato dok ne prikazu svoj partijski program narodu, glasacu za Sekija

>Radule
>bivsi Vucicev ministar
>sposoban
lik je doslovno mema. umirao sam od smeha kada su pre manje od mesec dana pevali "Pada vlada" u skupstini

Meни јe ДCC oк aкo caми изaђy, бeз тих peтapдa.

Wait we did that?

Oh my bad man
Hope that makes up for it

DSS je preslab od kako je gospodin neinformisani otisao sa njihovog cela. A da ne spominjem da im se stranka raspad iz unutra zato sto imaju vise frakcija.

To јecтe, aли и дaљe ми ce њихoвa пoлитикa нaјвишe cвиђa, yмepeнa дecницa.

Hvala intelektualac. Glasaj za sekija.
Svakako Radule > Seki.
Lik je proveo vreme radeci na trzistu dok je seselj po zavrsetku faksa odma parazitirao na drzavnim jaslama.
proveo 0 dana u privredi.
To je covek za koga glasas.

That is a terrible Black Handed WWI joke...

i Dinkic i Djelic su proveli vreme na trzistu pa pogledaj gde su nas doveli.
Budi naivni liberterijanac negde drugde.

Pišam od smeha na sliku brate, odakle ti?

PLATI POREZ RADULEEE

Where do you think you are faggot?

Svi zuti su djubre. SLazem se.

To nije validan argument.

Nas problem je sto stalno biramo iste parazite koji nisu dana proveli radeci.
Biramo partijske botove.

Mozes ti da kazes sta hoces, glasas za koga hoces, ali posle nemoj da se zalis da ti je lose.

U americi se ne placa porez.

nasao na nekoj stranici, imam jos samo ovu

бocaнци јeбeни

>Ovo se smatra smesnim u pokatolicenoj Srbiji

Ova je još žešća, čekujem ti triper

Majke mi bismo mogli da uvedemo neki SerbPolGeneral ili BalkanGeneral

>Nas problem je sto stalno biramo iste parazite koji nisu dana proveli radeci.
>to kaze
>a zeli da izabere sljam cija plata dolazi iz istih ruku kao Vuciceva
gg.
Vucic=Radule
burazeru oni su ti isti, sve jedno koga da izaberes, isto ce ti biti. Radule je sam rekao da ce nastaviti sa privatizacijama, samim tim se i podrazumeva prodaja zemlje arapima i kinezima i jos vise robovlasnistva u Srbiji
Ono sto Srbiji treba jeste radikalne promene (no pun intended), drugaciji ekonomski plan, drugacija unutrasnja i spoljna politika, nesto sasvim drugacija nego sto smo imali u poslednjih 16 godina.

Пoдpжaвaм, oвдe и инaчe caмo тpaжим ex YU threadoвe.

>BalkanGeneral Sup Forums
to bi bilo toksicno 24/7 shitpostovanje.

Chill out bro, it was just a pun.

Serb newfags tend to get triggered to what the foreigners say

Verovatno, ali vredi pokušati
A makar bi imali i domaće dobre mimove
Razmišljam o ovome duže vreme, verovatno bi trebali početi sa SerbPol pa ukoliko baš nema popularnosti (imaće) pomeriti se na malo veću publiku a to je BalkanPol

Prva stvar. Radule nikada nije rekao da ce prodati zemlju.
Druga.
Privatizacija =/= projada zemlje strancima.
Treca.
Radule je OTISAO od vucica zato sto nije hteo da radi PARTOKRATIJU.
Cetvrto.
Radule je jedini pojedinac koji nudi drugaciju UNUTRASNJU politiku. Sve ostalo ti je vuciceva partokratija.
Losa ideja. Poklali bi se sa Hrvatima ili Muslimanima ili Slovencima u prva 3 posta.

Sve u svemu nisi ni izucio lika a pises o njemu. Nisi nepristrasan s' toga ova diskusija nema poente.

bojim se da bi ti domaci mimovi bili zloupotrebljeni od strane domacih normica, a to mi je najveca nocna mora. trigerujem se kada vidim pepea na nekim od drustvenih mreza

>Losa ideja. Poklali bi se sa Hrvatima ili Muslimanima ili Slovencima u prva 3 posta.
Jedini problem su idioti koji odgovaraju onom liku sto stalno postavlja BOTTLED ALBANIAN CUM SERBITCHIA.

STAAAAAAAAAAAA?

i skoro svim albancima, i onom brazilskom majmunu, i onom hrvatu srbomrzcu... al kako god, pokusaj ali napomeni unapred da se ne odgovara tim trolovima, i bice zanimljivo

>Privatizacija =/= projada zemlje strancima.
a reci mi ko je dovoljno bogat u ovoj zemlji da otkupi ogromna zemljista/fabrike/preduzeca? niko. zato kad se sve privatizuje kod nas ide u strane ruke, a ne ostaje nama.
>Radule je OTISAO od vucica zato sto nije hteo da radi PARTOKRATIJU.
to je jedino sto postujem kod njega, mada mi se ne cini da je to jedini razlog zasto je otisao
>Radule je jedini pojedinac koji nudi drugaciju UNUTRASNJU politiku. Sve ostalo ti je vuciceva partokratija.
ne bih se slozio sa tobom, posto se njegove ideoloske ideje ne razlikuju mnogo od Vucicevih, samo mozda kad je u pitanju trziste i ekonomija/finansije

Šta je Sup Forums ako nije platforma za međudržavno klanje?

Ja koristim samo kikebook i nisam ga dosad tamo viđao, srećom

A i možemo iskorisistiti mim magiju™ da izmimujemo nekog normalnog za predsednika

Inace, sada generalno pitanje, zasto vi lurkeri niste napolje i ne slavite SNG nego sranjepoustujete medjusobno?

i Albanksa dijaspora u Francuskoj i Americi, i balija u Svedskoj i siptar u Svajcarskoj itd.

I njih bi sve to smorilo kada bi mi prestali da im dajemo youove

i used to like Serbia but i can't support you anymore after that ctr shill

>A i možemo iskorisistiti mim magiju™ da izmimujemo nekog normalnog za predsednika
eh, ne znam, slabo to ide kod nas, posto je Sup Forums u predsednickoj kampanji u SAD koristio tviter da siri kvalitetne meme, kod nas to ne bi uspelo jer nemamo kako da izvezemo te meme na propagandno trziste, posto kod nas slabo ide tviter.

Slavio sam 31. decembra. Sada me zvao jedan lik ali bi na toj zurci znao samo njega pa mi je bilo glupo da idem.

>da izmimujemo nekog normalnog za predsednika
da, samo postoji jedan problem - takav ne postoji

i onaj hrvat sto zivi u rumuniji, da. ima ih pun kurac

dumb burger, you don't even understand that he's most likely using some proxy or is a foreigner who was residing here?

Зaбoлe мe кypaц.

He was annoying, but how do we know he was even really a Serb?

Highly doubt a real Serb was brain dead enough to support a Clinton.

autizam 10/10
pa upoznaces nove ljude jbt jos proslava mozda si mogao i da zbaris nesto. eh samo da je mene neko zvao...

Kinezi kupili sartid bog te ubio. Primer iz glave.
Pogledaj o cemu lik prica prvo. Pogledaj 10 video na jutubu o njegovim planovima.
O cemu tacno pricas?
Vucic partokratija
Radule je za to da se izbaci 30% drzavnog kadra na ulicu.

Radule je bukvalno ekstremna suprotnost vucica.
A upravo trziste i ekonomija najbitnija stvar ako ne zelimo da zivimo vecno u jebenoj bedi. Pisem master rad.

Odoh da spavam. Laku noc.

Nemas ni jedan validan argument veceras, kao sto vec rekoh nisi nepristrasan i objektivan za diskusiju. Ekonomski razvoj ti nije bitan. Verovatno smatras da treba da zivimo od poljoprivrede i ako je to slucaj ja i ti se nikada necemo sloziti.

>autizam 10/10

Familia im not desperate, i know and hang out with plenty of people.

>555
k i'll trust to kek then

shouldn't it be a guarantee for you guys

Serbian Nationalism is a nono. Very bad things happen.

youtube.com/watch?v=a7RKC7qU4Hk

All normal Serbs are asleep or partying by now, its 5 in the morning here. And you are trying to b8 people into replying. Here is your (you). Now get the fuck out

Meme magic if anyone can understand what y'all writing.

All this gobally goonk,Speak english! Latin script is better.

Kek je hrvat

CYKA BLYAT

Bog je Srbin i on ce nas cuvati ;D

Reminder that Šešelj did more for independence of Croatia than any Croat and that he is a traitor.
His students Vučić and
Nikolić are destroying Serbia since 2012.

...

Kosovo is albania

Does it feel bad that there is literally nothing you can do to take it back?