Ébredj magyar, az ősi föld veszélyben!

Ébredj magyar, az ősi föld veszélyben!

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=8_8H6htEDsU
youtube.com/watch?v=A9wPtKJ7rVc
twitter.com/NSFWRedditGif

...

ÉLJEN ORBÁN

youtube.com/watch?v=8_8H6htEDsU

Éljen gyuri bá!

MENY INEN
Ez a fonál Vona urat élteti és a cicákat és az iráni antiszemitizmust.

Inb4 Romanians start shitposting

...

They won't, I declare this an Eastern/Middle Europe unity thread.

Is this thing still getting built?

Yea, libtards are still butthurt over it tho.

I'm waiting more for the castle to be completely rebuilt

Amúgy tesik ti kire szavaztok 2018-ban?

>Vona

Valószínűleg senkire, mindegyik szar, már Vona is, pedig most szavaztam volna elsőre

reported for being bozgors
:^)

FUG:DDDD

De Vona miért szar szerinted? Unironikusan kérdezem

Vona mindig is kontrollalt ellenzek volt

Ki által volt kontrollált?
>bentmielőtt háttérhatalom
>bentmielőtt zsidók
>bentmielőtt fidesz

Mert a néppártosodással csak magát vágta tarkón, annyira kellenek neki a szavazatok, hogy az már kínos. Nem kell még egy néppárt, nemzeti radikális párt kell. Nyugat európában is sorra azok nyernek, valószínűleg a Front National is nyerni fog, pont amikor a " nacionalista tavasz" kezdődik akkor kell szét barmolni az egyetlen nacionalista pártot. Amikor meg a zsidókat köszöntötte az még előző comment >pic related. Nem karizmatikus ő annyira h majd ezek után a régi szavazótábor is rászavaz, valaki már azzal vádolja hogy csak egy shill mint a többi.

Részben egyetértek, másrészt viszont szerintem a fő irányvonalat megtartja, csak a kampányon változtat, mert az ilyen Novák-féle kurucinfós harcospólós gyökérségekkel soha nem jutna 20% fölé. Plusz meglátta a rést a pajzson a fidesz is, és szerintem rengeteg volt jobbikost/""gárdistát"" kilóra megvettek, mint mondjuk Bertha Szilviát, és ezek csomó kétbites faszban csak tovább sulykolják (mert az alapvető koncepciót sem értették már), hogy Vonát a zsidók irányítják, stb.
A hanukás közlemény tényleg ritka gáz volt attól még, ugyanúgy, mint a kölyökvizslás képek, ezekkel tényleg túltolja a (((demokrata))) biciklit néha.

Gyuri bácsi menni fog a levesbe

Már nemcsak orbánviktorkáéknak a bögyiben van Gyuri bácsi

Amúgy szerintem Gyuribácsi se lenne releváns szereplő, ha nem lenne annyi szervilis firkász szardarab, aki kiszolgálja.

meg ha már narancssárga mackóban lenne

this thread needs more ruby-posting

Nem tudom, nem akarom hogy Orbán irányítson tovább, de többiben sem bízom, a szakadár jobbikosokat biztos hogy nem támogatnám, most azért h legyen 5%-uk és ugyan úgy Orbán nyerjen, a Jobbikot kéne visszareformálni, amit Vona nem akar. Én most gecire nem látom át hogy mit kéne csinálni, még iigazábol tökmindegy. Max elmegyek és csak rá szavazok, csak nehogy úgy járják mint a bömbölő wojak hurokkal a nyakán

De mondom legszívesebben nem mennék szavazni, meg lehet nem is megyek.

>Gypsy
REEEEEEEEEEEEEEEE

Post some busty romanian instead

NO !
You need some cultural enrichment !

Nemtom, én elmenni elmegyek szavazni, meg nem is az ideológia a problémás nálam, csak az inkább a bajom, hogy a jobbikban nem nagyon vannak hozzáértő emberek. Szerintem egyelőre elég jószándékú a nagy részük tényleg, de olyan kormányt se tudnának összeállítani most, aminek csak a fele áll szakpolitikusokból. Túl sok a nyolcosztályos/éreccségis emberke ott, arra meg nem sok szükség van most szerintem.

mi a veszély?

ENOUGH

Ha fidesz ennyire nyugodtan elvezetgeti az oligarcháit, annyira nehéz nem lehet

Elvész a fajtánk, hogyha nem merünk:(

You will get an erection.
AND REGRET IT !

Hát, de nem is olyan egyszerű, nagyon komoly jogászmunkát kíván azért a kormányzás. Attól függetlenül, hogy oligarchák lopkodják szét az országot.

Alexander Dugin.

Illetve Török szabadkőművesek.

True black women are better

OP forgot the thread theme.
youtube.com/watch?v=A9wPtKJ7rVc

Damn, we rly need a new record of this piece of music.

pfff... at least our niggers don't look like monkeys

Ejts már le néhány vörös pirulát ezzel kapcsolatban, tesó