Latviešu/pol/

šodien mēs apspriežan komunismu un tā sekas Latvijas sabiedrībā!

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=CdkfEKOVaFc
nra.lv/latvija/207892-divas-desmitgades-partika-butiski-sadardzinajusies-benzina-cena-augusi-par-200.htm
vimeo.com/38487294
twitter.com/SFWRedditImages

1.Kopēju vērtību trūkums!

MĒS ESAM KOMUNISMA UPURI

tāpēc es aizgāju mācīties risebā un strādāju staķītī

balsojiet par kpv

Aiziet, kur ir tie lieli vaidētāji

Mans glāzes sastāvs ir papildināts un esmu gatavs parūnāties

Tev ir jāiet atpakaļ.

...

Vērtību trūkumu var skaidrot bar PSRS konstanto vēlmi pakļaut cilvēkus komunisma doktrīnai, kas ir novedis pie sabiedrības marģinalizācijas un nespējas sastrādāties. Kā jūs paši to varat novērot iekš Sup Forums kur latvieši patiešām nav spējīgi virzīt kārtīgu,korektu diskusiju pateicoties konstantajai grupu dalīšanai un identitātes politikai, kura ir sagandējusi vidējā bāliņa smadzenes ar klaju naidu!

Ko tu domā par Duginismu?

Sekas?
Vispārējs alkoholisms un tendence nogāzt vainu uz valdību par visu kas nav kārtībā mūsu valstī.
>kpv
Nē.
Nacionālā apvienība.

Kur jūs stāvat politiskajā spektrā?

Tās saucamās latviešu vērtības sāk lēnām atgriezties, kaut gan lēni. Dēļ ""draudzīgās"" austrumiešu ciemos nākšanas ir iesakņojusies ideja, ka visam jābūt par brīvu un ka valsts tik visu dalīs. Kamēr šis nelabvēlīgais ieradums netiks likvidēts un depresīvais skats uz dzīvi netiks labots, uz priekšu nekas neies un labāk nepaliks, tas visiem vaidētājiem ir jāsaprot.
Ar savu iedzimto slinkumu tu neko neizdarīsi valsts labā.

Labējais.

Neatklāšu savu identitāti, bet nejau kreisajā zvēru un putnu dārzā.

Zelta posts

kaut kāds PSRS paveids?

Labais spārns kā ātra atbilde.

There is a reason other languages aren't on the board even though there are flags from all around the world. Moderators speak English, and can only moderate within their own ability to read the posts. This will probably get deleted.

>Tās saucamās latviešu vērtības sāk lēnām atgriezties
Šim es daļēji nepiekrītu. Jaunieši nevēlas ģimenes un vēlas doties projām, ja par vērtībām ir runa par kultūru tad jā! Ja runa ir par ģimeniskumu un ticību Dievam tad nē.
>austrumiešu ciemos nākšanas ir iesakņojusies ideja, ka visam jābūt par brīvu un ka valsts tik visu dalīs.
Šī domāšana iesakņojas arī daudzos mūsdienu jauniešos kā naidā jeb vēlmē pamest valsti. Šī domāšana ir iepotēta.
> Kamēr šis nelabvēlīgais ieradums netiks likvidēts un depresīvais skats uz dzīvi netiks labots
Depresija patiešām ir neapsriests temats Latvijā. Mēs izceļamies ar vīriešu pašnāvību skaitu ko es noveļu uz vientuļajām mātēm.
t. Šķīrušies vecāki.

>*occupies latvia*

What now?

Kas tieši.
>Neatklāšu savu identitāti, bet nejau kreisajā zvēru un putnu dārzā.
userīms saits.
>kaut kāds PSRS paveids?
Tuvu tam.
youtube.com/watch?v=CdkfEKOVaFc

Beats them like in 1919

Es jums ietektu doties projām.

Tipisks kpv vēlētājs un pamuļķis, kā pēc notīm 8/10

Get out Kraut.
Baltu etnonacionālists, bet atbalsu jebko kas nav tieši pretrunā ar maniem uzskatiem.

We or the Ruskies, you have to choose a side Jānis Bērziņš

Zemi nodokļi priekš maziem biznesiem bet augstāki priekš lieliem.
Minimālas regulācijas priekš Latvijā esošajiem biznesiem taču lieli tarifi uz ārpus Latvijas ievestajiem produktiem.
Anti imigrācija, un nekādas humanitārās palīdzības citām valstīm kā arī lielāka armija, vismaz 2% priekš NATO.

Germans.

*slaughters Germans wave after wave*

What now?

>Šim es daļēji nepiekrītu. Jaunieši nevēlas ģimenes un vēlas doties projām, ja par vērtībām ir runa par kultūru tad jā! Ja runa ir par ģimeniskumu un ticību Dievam tad nē.

Daļēji var piekrist. Lai gan liela daļa jauniešu tiešām šādi domā, nenoliedzami arī pietiekami liela jauniešu daļa domā pareizajā virzienā, takā es vēl aizvien uzskatu, ka iepriekš minētais jauniešu tips lēnām izmirst.

>Šī domāšana iesakņojas arī daudzos mūsdienu jauniešos kā naidā jeb vēlmē pamest valsti. Šī domāšana ir iepotēta.
šo var tikai attiecināt uz hippijveidīgajiem zāles pīpētājiem, kuriem ir izteikts amerikāniskais "fuck the system" tipa uzskats pret dzīvi, ap 25 gadu vecumu tas mainās
>Depresija patiešām ir neapsriests temats Latvijā. Mēs izceļamies ar vīriešu pašnāvību skaitu ko es noveļu uz vientuļajām mātēm.
šeit man šķiet ir pie vainas tas ka daudziem trūkst ambīcijas dzīve un ir vē laizvien post-padomiskais slinkums.
>pabeidz 12 klasi
>iesniedz CV rimi
>nodzeries
>pakaries
Ir nepieciešams radīt tautā vēlmi kaut ko dzīvē sasniegt, trūkt cilvēkiem individuālā vēlme ko labu darīt. Pazīstu cilvēkus ar pietiekami lielu dzīves ambīcijas līmeni un tie arī attiecīgi pelna vairāk nekā 1500 eiro mēnesī.

>Zemi nodokļi priekš maziem biznesiem bet augstāki priekš lieliem.
šis vienmēr ir diez gan slideni, jo, protams, ne visi, bet liela daļa apies ar 1000 mikrouzņēmumiem u.c brīnumiem

I choose my own side, thank you.
But you can aid me if you want, but after that you have to GTFO.

Easy.

I choose Latvia.

Tiesa, daudzi manipulē ar biznesu veidu, kad tas tiek klassificēts, taču es uzskatu ka tas var izdoties ja būs kārtīgas regulācijas un viss tiks pieskatīts kārtīgi.

TB LNNK IR ŽĪDI

W-w-what's going on in this thread?

>Šim es daļēji nepiekrītu. Jaunieši nevēlas ģimenes un vēlas doties projām, ja par vērtībām ir runa par kultūru tad jā! Ja runa ir par ģimeniskumu un ticību Dievam tad nē.
Viss ir atkarīgs no finansēm. Latvijā nav tāda vidēja strādnieku slāņa. Visi nevar būt universitāšu absolventi.
>Šī domāšana iesakņojas arī daudzos mūsdienu jauniešos kā naidā jeb vēlmē pamest valsti. Šī domāšana ir iepotēta.
Latvieši ir ļoti cienīti strādnieki tajā pašā Īrijā vai UK. Latvieši nav slinki! Vienkārši, iestājoties ES, mums arī cenas palika tādas pašas, kā ES. nra.lv/latvija/207892-divas-desmitgades-partika-butiski-sadardzinajusies-benzina-cena-augusi-par-200.htm papēti cenu izmaiņas un algu izmaiņas.
>Depresija patiešām ir neapsriests temats Latvijā. Mēs izceļamies ar vīriešu pašnāvību skaitu ko es noveļu uz vientuļajām mātēm.
Pilnīgas muļķības. Cilvēki nevar savilkt galus kopā finansiāli. Tas ir galvenais iemesls kāpēc cilvēki izdara pašnāvības. Man viens paziņa, vīrietis ar diviem bērniem izdarīja pašnāvību jo zaudēja tiesības un darbu..

hav some grills

vimeo.com/38487294

>hurr I'm dumb a*erican who can speak only nigger version of english :DDDDDDDDDDDD

Talking about Latvian politics also considering that there will be regional elections soon in Latvia.

Trula sabiedrība ar lētām izklaidēm

Großfürstentum Litauen :3

Is Latvia as comfy as it sounds?

soon

Ej prom, Artuss

>Pilnīgas muļķības. Cilvēki nevar savilkt galus kopā finansiāli.

Bez vēlmes ko sasniegt, izglītības un ar darbu maxima, loģiski.

>Zemi nodokļi priekš maziem biznesiem bet augstāki priekš lieliem.
Mums no sākuma vajag cilvēkus kas veido biznesus.
>Minimālas regulācijas priekš Latvijā esošajiem biznesiem taču lieli tarifi uz ārpus Latvijas ievestajiem produktiem.
Šis varētu strādāt ja monopols latvijā būtu vājāks
>Anti imigrācija, un nekādas humanitārās palīdzības citām valstīm kā arī lielāka armija, vismaz 2% priekš NATO.
Obligātā iesaukšana.
Mujms nav rezervistu tikai zemessardze.
>šo var tikai attiecināt uz hippijveidīgajiem zāles pīpētājiem, kuriem ir izteikts amerikāniskais "fuck the system" tipa uzskats pret dzīvi,
Jā šie tipi ir inetresanti, es pats esmu bijis teiksim tā (((hipijs))),problēma ir tajā ka viņu ir par daudz.
>Ir nepieciešams radīt tautā vēlmi kaut ko dzīvē sasniegt, trūkt cilvēkiem individuālā vēlme ko labu darīt
Tieši šis ir kas mūs kropļo plus vēl uzskats ka augstkola tev ko dos ja tā ir dziļa programma, domāts humanitārās un sociālās zinātnes!
Tuy izklausies pēc oldfag. Cik tev gadu?

Jā, ej prom

Reason is becouse english is international language we talk about Latvian politics here i can't see why this thread should be deleted.
There is no reson for us to talk english no one else gives shit about Latvian politics anyways.

Excaly SOON!

go back to Sup Forums faget. we speek engrishy here

iztiksim bez memēm.

>Viss ir atkarīgs no finansēm. Latvijā nav tāda vidēja strādnieku slāņa. Visi nevar būt universitāšu absolventi.
>Esmu es
>pabeidzu 12.klasi
>nabags
iestājos tehnikumā uz 1.5 gadu programmu saņemot stipendiju un naktīs strādājot.
Drīz došos studēt,plus CE var nokārtot katru gadu un tu vari tikt budžetā!
>Man viens paziņa, vīrietis ar diviem bērniem izdarīja pašnāvību jo zaudēja tiesības un darbu..
Viņš tā savien bērniem nepalīdzēja, atvaino ka es to saku, bet viņš bija gļēvs.

>Bez vēlmes ko sasniegt, izglītības un ar darbu maxima, loģiski.
Cik tev gadu? Kā jau minēju, visi nevar būt "ģēniji" kā tu. It īpaši, tad kad piedzimst bērns.

>Obligātā iesaukšana.
Nē, kā jau tu teici vajag cilvēkus kas veidos biznesus, kāda jēga iesaukt jaunus puišus un 2 gadus viņus nicināt armijā kāmēr kaut 10-20 varētu izveidot savu biznesu pa to laiku?
Drīzāk mums vajag iebāzt tos 2% militārās tehnoloģijas atjaunināšanā varbūt nopirkt tankus.

Lai jau bērnam prieks.

Read this faggot

This is political, now fuck off.

>Nē, kā jau tu teici vajag cilvēkus kas veidos biznesus, kāda jēga iesaukt jaunus puišus un 2 gadus viņus nicināt armijā kāmēr kaut 10-20 varētu izveidot savu biznesu pa to laiku?
Arī variants,bet arī var izveidot obligātās militārās apmācības skolēniem 3mēnešus vasarā. Tas arī ir utopisks variants.
Par biznesu runājot jāsakārto apkalpošanas joma VIDā.

Man ir RTU diploms. Es nerunāju par sevi, bet kopumā. Bāc, Sup Forums tik tiešām sēž kkādi mazgadīgie, kuriem nav nekādas saprašanas no dzīves..

>Tuy izklausies pēc oldfag. Cik tev gadu?
Neesmu nemaz tik vecs, intervālā starp 18 un 25. Latvija ir pārāk maza, negribu lieki atklāt informāciju par sevi.

>domāts humanitārās un sociālās zinātnes!
Ja attīstītu un atbalstītu pareizās novirzes un fakultātes, viss būtu kārtībā.

Piemēram mūzikas un kultūras nozares augstskolas. Tiek novirzīti daži miljoni, bet tajā pašā laikā Francijas radio stacijā 10% raidītais ir par latviešu muzikantiem un māksliniekiem. Mūsu tautas kultūrā un asinīs ir mākslinieciskais gars un mēs varētu ražot ļoti labus šīs nozares speciālistus. Tā vietā mēs tik grūžam ārā juristus. Saeimā 90% ir juristi un tikai 5% ir uzņēmēji. Tāpēc tur vislabāk iet viena otra appišana nevis ekonomikas attīstības veicināšana. Toties Vācijā vairāk nekā 50% valdības ir uzņēmēji un tur nauda tik tek un tek.

Ko es gribu pateikt ir tas, ka jāsalabo izglītības sistēma vispirms.

Tas tomēr ir diezgan interesanti. POL is vājprātā liels un ietekmīgs spēks. Un tagad te latviešiem ir savs dženerāltreds. Skat, varbūt mēs kļūsim par vispasaules mēmes tautu :D

A нe paнo? 1 мaя тoлькo пocлeзaвтpa.

>viņš bija gļēvs
Nu nez vai, gļēvums vai panika dēļ bezizejas?
Bet tas ka viņš atstāja savus bērnus šādā veidā gan is suņa cienīgs gājiens.

>Bāc, Sup Forums tik tiešām sēž kkādi mazgadīgie, kuriem nav nekādas saprašanas no dzīves..
Paskaidro?
Sup Forums ir vēzis.
Piedevām ko studēji?

Iepriekšēja tredā tu brēci, ka nav nopietnu sarunu un cilvēkiem nav savu viedokļu.

Tagad tu brēc, ka mums ir nopietna saruna un kāda cita viedoklis nesakrīt ar tavu nožēlojamo depresīvo variantu. Varbūt problēma ir tevī nevis valstī?

Jauks āķis

Wow, noteikti tikai Latvijai raksturīga parādība, hmmmmmmmm, tiešām lika maniem neironiem elektrizēties

>staķītī

Viss ok! Tikai Latvijā ir korupcija! Tikai Latvijā ir alkoholisms! Viss sliktais ir tikai Latvijā!!!!
Mēs esam nabadzīgākā valsts pasaulē!!!

>Ko es gribu pateikt ir tas, ka jāsalabo izglītības sistēma vispirms.
Šis nesalabos vidējo latvieti. Tas salbos cilvēkus kā mēs,iespējams.
Indoktrināciju nav iespējams izņēmt no bijušā CCCP laikā dzīvojošajiem skolotājiem!
Ir jāpalielina algas skolotājiem, lai vienriez pār visām reizēm nomainās asinis skolu sistēmā.
>Saeimā 90% ir juristi un tikai 5% ir uzņēmēji
Birokrātijas attīstība nav racionāla tik mazai ekonomikai!

>Viņš domā ka somi to pašu nedara
HAHAHAHAHAHA
Somi valkā pērk alkaholu visu laiku viņi tajās bildēs izskatās kā bikses piedirsuši no laimes par tik lētu alkaholu.

...

Your country is small and your population is tiny and old. If you substract the russians you probably manage to get together on half as many latvians as people life in berlin.
On one hand that puts your future in a tight spot, on the other hand that you 4-9 young Anons in this thread could actually have a small positive impact if you get together over discord or whatever.
Even if its only for trolling some politician together over the net or to distribute stickers with rightwing memegraphs.

...

>Somi
Nu jau arī igauņi, bet ne uz ilgu, drīz pacels akcīzi arī mums līdz viņu līmenim

Nu par Krieviju tad vispār labāk nerunāsim...

Paldies Pērkonam!

What are you talking about Vācieti?

Replace some words, look in a bigger context and you have Germany, bretty scary and true tbqh

what the fuck is this

Im going to visit Latvia tomorrow, should I be scared?

Via ferry?

>scared
Nah, what of?

>Birokrātijas attīstība nav racionāla tik mazai ekonomikai!
90 juristi to mazo ekonomiku neattīstīs. Valdībai ir vajadzīgi vairāk cilvēku, kas ko prot no ekonomikas kā Romāns Naudiņš, nevis 90 elpojošas likumu grāmatas.

>nomainās asinis skolu sistēmā.
Izglītības sistēmas asins cirkulācija jau notiek, bet es nevaru noliegt, ka ar lielākām algām tas paātrinātos. Žēl, ka šadurskis sačakarēja algu paaugstinājumus.

p.s. kapēc tas stulbais gooks represē mūsu š burtu. Besī ārā vislaik kopēt iekšā to caur ctrl+v

>Paskaidro?
Tāpēc, ka pēc dažu labu loģikas šeit, visiem jābūt IT speciālistiem un inženieriem. Tā tās lietas nenotiek dažādu iemeslu dēļ.
>Piedevām ko studēji?
Transportbūves.
>Iepriekšēja tredā tu brēci, ka nav nopietnu sarunu un cilvēkiem nav savu viedokļu.
Nu pagaidi, tu uzskati, ka viss ir OK šajā valstī? Kaut vai paskaties uz iepirkumiem Rīgā. Nanoūdens, tagad par 300k kkāds pētījums par apgaismoju, cilvēki Rīgas domē, kas ir nodarbināti tikai uz papīra. Un tā ir tikai aisberga redzamā daļā. Paskaties, kā ir pieaudzis Rīgas parāds pēdējo gadu laikā. Vidējā alga Latvijā pēc nodokļu nomaksas, 500 eiro vai pat zem. Kas notiek, ar tiem kas vēlējās reformas (Krieviņš piemēram)? Viņi tiek atlaisti uz vietas. Nav politiskās gribas kko mainīt nedz cilvēkiem, nedz politiķiem. Tagad atkal taisās celt akcīzes nodokli DEGVIELAI. Tu apjēdz, ko tas nozīmē?

Tas ir slikti Valkas ekonomika labi iespaidojās no Somiem un Igauņiem, un valsts ekonomika kopumā, tas nedrīkst būt atļauts.

>Kopēju vērtību trūkums!

Apspriežams, ņemot vērā, kā tas izpaužas Varshavas pakta valstīs un "Marshala plāna" valstīs.

Atkal, trūkums kur? Valstī? Vai tautā? Manuprāt nevar ievērst jebkādas vērtības valstī, kura atgādina segu, kuru katra partija, ja ne katrs deputāts, velk uz savu pusi.

PS: Nosūtu uzdevumu, kuru izveidoju pēdējās 2 stundās, universitātē. Feels good, man.

PPS: Kursh zin, vai latvieshu valodas programma skolās ir adekvāta pēdējos gados, vai tur ir haoss, kā bija 10-15 gadu atpakaļ? (Citiem priekshmetiem arī gribētos zināt)

Comparing polulations with countries many times larger is a strawman, an you know it.
The noncitizens are dying out and/or leaving every year more and more,
while ethnic birthrates are rising, albeit very slowly.

>should I be scared?
If you are a shitskin then yes.

KPV aizgāja sūdā, lai arī sākotnēji ideja neslikta.
NA žīdu kantoris un puse VL! jauniešu izkatās pēc retardētiem dauņiem.

Dibinam savu alt-right partiju uz Saeimu? Mēs varētu Trampa variantā ar memēm pacelt jaunatni un klusējošo vairākumu.

Are you an ethnic Swede? Then no.
A *new* Swede? Yes.

>Rīga ir Latvija

Mani sajūsmina šie cilvēki.

Tad varbūt arī aizej un nobalso vēlēšanās? Nevis vai nu sēdi mājās un noslīc lētā brendijā vai arī atdot savu balsi par kādu no 543 sīkpartijām kura tāpat nepārvarēs 5% barjeru un to balsis tiks atdotas saskaņai, un tad vēl žēlojies cik slikta ir valdība kuru tu pats ievēli.

National-capitalist party of Latvia?

Jā, bet loģiski ņemot, perspektīvs uzņēmējs, jauns un ambiciozs vai jau pieredzējis un nostiprinājies, nekad neies politikā, ja nu vienīgi paša labumam

Mīnusi
>Mazā alga (jā, tā ir maza, ja ir iespēja tikt korporācijā un augt pa kāpnēm uz pieciem cipariem u.tml.)
>kopējais politikas sastāvs un stagnācija
>Visi tevi ienīst, iezīmogots ar "korumpants, zaglis, resnā mute utt.)

Pēdējais, manuprāt, visvairāk atgrūž

Kaut vai... Kā redzi, nevajadzētu pat stingri ideoloģiju definēt. Galvenais skaļi saukļi - nafig žīdus, brīvais tirgus mazajiem uzņēmumiem, nekāda liekēžu būšana un uz urrā. :DD

>Tu apjēdz, ko tas nozīmē?
To ka nav ceļa fonda un iedzīvotāju vēlmes būt LATVIEŠIEM. Mums tiešām ir jāizveido kopēja autisma sesija kādā krogā.
>90 juristi to mazo ekonomiku neattīstīs. Valdībai ir vajadzīgi vairāk cilvēku, kas ko prot no ekonomikas kā Romāns Naudiņš, nevis 90 elpojošas likumu grāmatas.
Drīzāk trūkst sapratnes par teorija Kejneziešu ekonomika strādā tikai resursu valstīm!
>kapēc tas stulbais gooks represē mūsu š burtu
Lācis apostrofs 0.5 ievelc tas ir par velti!

Atceros, ka Ķīlim viss bija o.k. tik ilgi, līdz bija gatavs ķerties klāt augstskolu reformām - ātri izlidoja, bez jokiem, skumji! Daudz šādu gadījumu.

Latviju vajag rangebannot no 4china
neesmu nekad redzejis nevienu latvieti kas nav krievs latviesha kazhocinjaa vai seezh tikai Sup Forums un Sup Forums

KPV un līdzīgi veidojumi jau no pašiem sākumiem ir dziļā sūdā

>NA jaunieši
tas gan, dombrava piem. aj...

>NA žīdu kantoris un puse VL! jauniešu izkatās pēc retardētiem dauņiem.

Izskaidro plašāk

>Dibinam savu alt-right partiju uz Saeimu? Mēs varētu Trampa variantā ar memēm pacelt jaunatni un klusējošo vairākumu.

Nē, nav vajadzīga vēl viena sīkpartija, kas neko nepanāks. Labāk izvēlies vienu no esošajām un centies ko mainīt tādā veidā.

>Ķīlis

alkoholiķis kurš centās visus uzpirkt un ieviest nelabvēlīgas reformas augstskolās

Krievijā ir vispār kaut kas haotiskums.
Kaļiņingrādas apgabalā dzīvoja vecmāte - viņai bija viss nu daudz-maz labi. Pēdējos gados pilsēta izskatās kā kaut kāds bomžatņiks, pilsētveidosha rūpnīca aizverās, bet joprojām ir viss daudz-maz ok ģimenē.
WTF?

Vasarā braukshu tur kapus kopt, paskatīshos kas izmainījās. Zinu, ka tur vecu vācu buvējumu sagrāva, bet fundamentu atstāja, jo tas kalpo par dambi.
The more you know.

Jaunatnei ir galīgi pie vienas vietas tā politika. Te tāda lieta nenotiks.
Trampa fenomens notika dēļ reakcionāriem. Mums tādi var būt tikai kad runa ir par Krieviju.

NA ir labākais kas mums uz doto brīdi ir. Un viņi ir tīri neslikti, kad skatās uz vispārējo bildi.

Mums vajag definēt par ko mēs stāvam, jo tad politiskā partija beigu beigās pati nezinās par ko tā ir un par ko tā nav mums skaidri ir jāzina kas mēs esam.

BALSOŠANA!

...

We don't bite and our girls won't make you buy very expensive cocktails.

(Though I miss the times, when ambassador from US spent like 10k lats and danced naked in one bar)