Balkan/pol/

I'm continuing the "ZA DOM" thread, but this time I'm making this THE CROATIA HATE THREAD.

All are welcome.

P.S. Serb poster from the previous thread
if you're still here, let me know ;)

Other urls found in this thread:

bbc.com/news/world-middle-east-22906965
youtu.be/2vKVnaeTLCQ
twitter.com/AnonBabble

ZA DOM

...

ma kaki dom, ti ga bo en bosonjero spizdo prej

ZA KURAC SPERMIJ

Sup Forums is seriously glitching

posted this like 10 minutes ago and it said "didn't get around CAPTCHA" are you fucking kidding me

Ljubomorni Janez jer nema more, top kek

Ne znam trebam li se više smijat alpskim Židovima ili njihovoj bijednoj državi di se ne možeš biti parkirat da ne uđeš u susjednu zemlju

Janez based af

Puši mi kurac

let's laugh together instead.
now give us a right-wing party asap for our elections

človek rab teleskop za ta tvoj ščegetavček :)

>if you're still here, let me know ;)
tu sam sad :^)

we are brothers!!!

M8 I'll stuff your ass with my superior Greek cock

E, nikako da uploadujem sliku, a samo je 1,4 mb, ne razumijem.

Imam problema sa postovanjem na 4chanu sve od ovog thread-a: ako budeš čitao, obrati pažnju šta se sve tu dešava

daj neki mail

>msg sent

Ja sam polu Hrvat, molim te obriši ovo

nastavljamo onda tamo :^)

>a Balkan guy in Australia
I wonder why your parents/grandparents moved there...

>molim te obriši ovo

njet

you arn t a pure serb if you don t have a teeth gap

Greek actually and yeah, the same reason as anyone else from the region. Although down the line genetically, I'm a Greek / Portuguese, Irish mutt (in that order of closest link).

>Ko ugotoviš, da bi bil Balkan brez Hrvatov popolnoma miren in civiliziran.

Funny, how Croatia is the largest provider of weapons to ISIS (not even kidding here). I think we may have an obligation to the world here....

how about you post a source?

What does "ZA DOM" mean?
Something like "FOR FATHERLAND"?

In Polish the direct translation would be "for the house"

Da nisi ti Bosko Miljuskovic?
Ako jesi isao si sa mnom u skolu, jebote poslednje gde bih pretpostavio je da cu te ovde naci.
Super vam je svirka, Bole uvek si imao dar za to, ocekivao sam i da ce ti nesto tako krenuti, samo napred!!
Pozzz veliki

>I think we may have an obligation to the world here....

I'm thinking the same.
They do deserve some hate for sure.

>Da nisi ti Bosko Miljuskovic?

Ne, ja sam žensko. Niđe veze.

For home or for (father)land

Look it up. Not the only country in the world though, but by the population size its def the largest.

bbc.com/news/world-middle-east-22906965

>Ko ugotoviš, da bi bil Balkan brez Hrvatov popolnoma miren in civiliziran.

Kaj pa Srbi?

Jel znas Boleta dobro...isli smo 4godine u skolu zajedno u srednju.
Pozdravi ga, evo sada sam mu poslao poruku na mesindzer misleci da je on ovde.
Jebote koje su ovo budale sto prave paste od svega, ne znas da li je smesno ili tuzno.
Kako vam ide ta grupa, video sam da je Bosko kacio nesto po malo na fejsu.

Brez WW2 victim mentaility so v redu. Kaj pa je blo v WW2 pa vemo, ane.

You guys need to fucking stop this shit, Christ. I know I'm Greek but I do have Croatian relatives and many Serbian friends, what the fuck is with you guys arguing? At least it's not like Turks and Greeks. Also any Bulgarian brothers lurking?

gdje si išao u srednju?

Gimnazija Kotor? Pomorska?

nah it's fine.
it's just discussion man
every balkan thread is a hate thread of some kind

>ona ne zna ko je taksista
propuštaš

newfag
also post face

>Balkan/pol/

ej picke, gde ce te veceras?
ja palim za zrenjanin na dane piva, vec sam poceo da se zagrevam.
psolednje ludilo pre nego sto mi krenu ispiti i opet pocnem da ramisljam o tome kako raditi na gradilistu nije ni toliko lose.

lol

mada pravilo br 1, ne znam ih i kad ih znam "desu" ;D

Yeah I get that, but people nowadays have a tendecy to base the broader Western mythos off negative shit. Instead, I'd like to see us once again, highlight the commonality that was essential for driving out Middle-Eastern invasion, cause, you know, it's happening again. Also what do you think of Greeks?

wtf do I care?
if someone doxxed me wouldn't be that big of a deal for me
they're gonna do what? persecute me for hate speech on an american platform? right

Turks in /Bol/garia, tell me about them, are they respectful and nationalist citizen or complete nigger-tier victim complex whiners?

I might locate myself to Varna later in next spring due to businesses, but I want to know what I could expect from them.
Are Gypsies worse than them?

croatia is fucking shit, literally greece 2.0 on the way.

they have price gouged tourists this year to such a massive extent it makes the greeks look like communists.

also, they are all cunts complaining about the bad serbs when they did exactly the same thing, expect, the serbs never needed the us to bomb croatia for them because they werent whinging pussy bitches

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta

postaj noge

Wat? I live on the coast, one of the biggest cities, if a poorfag like me can afford shit with enhanced prices, anyone can. Oh wait, you're ukrainian, i understand broski, still third world economy, i legit feel sorry for you bros.

Nah, I think we need to abandon yugonostalgy, I think we should live in our own countries and stop the diaspora influence

that way we can hate each other from our safe spaces

I love Greece. The culture, the country is alike, we're both Orthodox and they tend to respect each other's countries, more often than not.
Also, Golden Dawn

I'll ask my Bulgarian mate for you. Judging by what he has told me the Turks are just like they are in Greece and elsewhere, useless nigger-tier invaders. As for gypsies they apparently exist as a lesser problem compared to Turks.

So why did you destroyed Yugoslavia?

>if a poorfag like me can afford shit with enhanced prices
you can't fool us, you as a local have discount prices on everything there
also you literally can't be a poorfag if you live near the coast since you have a fuckton of tourists there where you can jew them for apartments and other shit

Croat posting a meme that has actual quality instead of TRAKTORI HAHAH

Am genuinely surprised

They're fine. I wish we had better relations.
Fuckoff moutain nigger

Fuck me

Jebeni hurrdurrvati, to je kaplja čez rob!

>this amount of projecting
>flag
i am honestly not surprised

...

I get what you mean, but at the same time something clearly needs to be done in the realm of fortying discernible national identities. I don't like to talk down any distinctions that are made between nationalities, but it certainly seems like many of you don't actually know what makes you guys so different. At least it can be said for the Croats and Serbs, who I often poke fun at.

Couldn't post the other one that has a timestamp from before

Sad odjebi kretenu

Yum

I hope you are just baiting.
>you as a local have discount prices on everything there
There is only one price no matter who enters a shop or tries to buy anything anywhere, you would have to be mentally ill to think otherwise. We are the ones noticing the harsher prices and whining about it, but its hardly hurting us. And if you're smart you would buy food from a shop, same prices all year, which germans and asians do, maybe ukrainbro is not the brightest i dont know, all germans shop in lidl which is even cheaper than croatian stores.

you are a literal retard if you think anyone is buying that. i know people with plenty of money who went and were astounded by the prices everywhere, at least twice the price from last year.

the funny thing is your collective jew mentality has seen you sell all your infrastructure, yet you still defend this behavior. you are too stupid to live. croatia is fucked. srpska krajina part 2 when?

here, i'll do it for you

što si tako rude ;_;

All you Balkaniggers from the east are absolutely disgusting. You're nothing but Russian-Turkish rape children and you dare to speak about pride? Your only purpose of existence is to fight on who's the lesser filth than the other, for our amusement. But you guys need some serious reality check because you were all created equally, as rats.
You share the same language.
You share the same culture.
You share the same people, if we can even call you that.
But still you barbarians fight because of minor differences instead of focusing on how to improve your waste of space you call your nations. But I do understand, your simple minds cannot even comprehend the concept of a successful society which is ruled by reason and compassion, let alone peaceful diplomacy with your neighbors.
Just fuck off with your pathetic excuses to even exist as a people.

I CAN'T READ SHIT NIGGER

ikr

this one is insistent that I'm a man

Thanks babe :*
;)

at least we have the best movies
youtu.be/2vKVnaeTLCQ

>you are a literal retard if you think anyone is buying that.
Well you are clearly not buying anything with your empty wallet. Economy is slowly rising, not much but rising, pays are bigger than few years ago, prices are getting higher and they are slightly bumped over summer in fast foods, restaurants and touristic places, we even noted that a month ago. Its completely in the line, stop buying hamburgers, bureks and shit. Start cooking, buy in store like germans do. Its super cheap. Even you probably have lidls around.

Sup Forums
3:45 PM
Kotor

np ;*

>Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.

>Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta

>tells me I'm rude. gtfo

6 je uri

it's just a pasta from known Sup Forumsex-yu/ poster though

No, I won't hate on Croatia.

Croatian reading comprehension = 0

Hjao brate moj.

Yup seems like it

Tried to post that one in the previous thread but my connection is not working properly. Also, a thousand CAPTCHA thingies today.

...

? I commented on the relevant part of his post, what do you want?

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

Leave croatbros alone you negro.

taksi paste nikad ne dosade

>Also, a thousand CAPTCHA thingies today.
hint: use legacy captcha which you can enable in settings

>there is no price gouging
>everything is fine
>i earn good money
>i can only afford to buy from the cheapest shops
>you are the stupid one!

Wow, just wow

fucking croatians, every time.

you are honestly autistic
if you're stupid enough to buy shit from actual restaurants and other touristy shit like that, you deserve to be ripped off
literally every shop in croatia is 10x cheaper than any restaurant or any touristy place
what the fuck did you expect, tatar?

Ne znam ni što sam pročitala ovaj tvoj blog post.

Mrzim ljude koji rade iste stvari i žale se drugima što rade te iste stvari.

Na Sup Forums mi ne pada na pamet da idem jer ne pamtim vrijeme kad je taj board bio išta više od nightmare-trigger-a, browsujem /x/ i Sup Forums jer ja tako želim. Ne provodim svo svoje vrijeme na netu, treniram i učestvujem u društvu, ali ako već biram da sam tu, neću srati po tome konstantno.

Mmm yes

Jebote, ala se vi navatali na ovog budalu kao mladi majmuni. Sta je vama kog kurca da poblesavite kad vidite zensko na internetu?

all balkan countries are breddy gomfy desu

hahahahaha
muškarci misle da su žene na internetu 0.05%, tako mi se čini lol

ej pa takvo je pravilo ovde - nema zena na internetu

Kapiram da ce ovo biti nova pasta za narkogorca.
Gresis, imam obaveza, studije, posao, devojku, trudim se i da istreniram i da ispunim dan sto bolje mogu...uopste i nemam vremena za ovaj sajt toliko. Vecinu ljudi ovde gledam kao debile, kazem vecinu ali ima cool likova. Recimo tebe kapiram kao debila jer to sve posmatras na taj nacin al ajde, ne samo zato sto ti se ja ne dopadam vec zato sto si guzobolni NEET, koji bi se radije raspravljao o ratovanju i takvim stvarima a nisi posteno ni udario coveka niti pokazao zube ikada u zivotu (dajem glavu da sam u pravu) a zato ste veliki internet ratnici, to mi je mega cringe. Cesto mi se desi da nesto cekam dok radim ili da sam pijan pa se smorim i slikam prvo sta vidim i onda se trigeruju ljudi kao budale, realno uslo mi je to u krv i postalo zanimljivo. Nemam razloga da se dokazujem a nisam ni lik koji se ovako eksponira u zivotu. Meni je vecinom vasa ili nasa zajebancija ovde totalno trula i nezanimljiva pa ne znam sta drugo ni raditi sem da trigerujem i smaram po sajtu (sto je opet glupo i autisticno ali me vuce da to radim jer ne znam sta drugo). Kada god je naisla lepa rasprava ili tema ja sam se trudio da pisem o tome lepo jer mi je zanimljivo (vidis po mojim velikim postovima), ali toga jednostavno nema. Kopirate se sa ratovima, sa aparatima, zabom, pederlucima i toliko jadnim pricama da me je mnogo puta sramota sto sam ovde (na exyu mislim, volim druge table recimo). Sramota me je i samog sebe sto kacim gluposti jer se pitam sta koju picku materinu ja radim sada! Mene moji starci i ne trpe, vec sam opisao bosancu sta, kako i gde zivim. Recimo u celom ovom threadu da neko vidi bice najzanimljivije ove moje slike iz grada sto sam prosetao ali eto to je tebi cringe i samoprojektujes svoje sranja na mene.
Jedini KEK u zadnjih mesec dana mi je bio ovaj kralj sto je snimio moju pastu, smejao sam se na glas.

da, znam.

super je što mi engleski dozvoljava da se ne ofiram kao žensko, mogu da se raspravljam satima bez da iko provali da priča sa ženom, jako kul

пocт титc op гтфo

prestani vise sa taksi pastama mislim da je dovoljno za ovaj thread kek

Ma meni samo ne ide u glavu što tako ljudi odjednom postaju 'Opa, žensko, daj skidaj gaće!' i slično. Ili im se uvlače u dupe ili ih pljuju. Jebote, kao da je pa to išta važno, sve dok se neko ne kurva po koncu i ne pokušava da preusmeri sve to da se priča o njima.

Sećam se nešto relativno skoro ove godine, možda januar ili februar, bila neka devojka ovde u jednom koncu na Sup Forums, normalno ljudi pričali sa njom i to je bilo to. Ali zato eto odmah sledeći konac i pojave se balavci koji su toliko žedni da bi pili iz Jagodinskog akva parka vodu.

MODS should clean up this venerable board already

>implying you're not a hairy milogorac

na ignore si pa pastuj kolko 'oćeš

>a inače kad se raspravljaš na srpskom ne možeš da slažeš i jednostavno koristiš muške zamenice

kek žene retardi

ajde ne seri sta ti smetaju ovi threadovi uopste, zar ne mozemo imati i mi ovde ako imaju i britanci i ostali?

To zato sto uglavno se ljudi ovde provociraju dok u ostalim threadovima ljudi normalno razgovaraju.