ANTIFA in CROATIA !!! WTF

Fucking commie scum was out how come I didn't hear about it..

Clearly too many yugotards are living here yeah I know it was just 100 people at best but wtf !?

-mostly old people, unshaven betas and short haired lesbians

We can't let this happen again !

Do we want to be like Hamburg, London, Paris !!!!!

direktno.hr/zagreb/foto-mars-solidarnosti-klasica-i-ekipe-zagrebom-nosili-transparente-nepokoreni-grad-i-antifa-103866/

*Google translate for anons outside the country that have forgotten the language

Other urls found in this thread:

direktno.hr/zagreb/foto-mars-solidarnosti-klasica-i-ekipe-zagrebom-nosili-transparente-nepokoreni-grad-i-antifa-103866/
portalnovosti.com/10-mars-solidarnosti-ja-sjecam-se
youtube.com/watch?v=lh6OewIJPO4
youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw
dailymotion.com/video/x36d0fc
twitter.com/SFWRedditGifs

nikakav problem koji par navijackih grupa ne mogu da rese....

Prošli su pored mene juče...fuj nadam se da ce pocrkat komunjare jebene.Mislio sam da je to meme ali fakat smrde

Istina ali ipak ovi su isti ljudi koji su za otvorene granice a navijačke skupine rijetko izlaze kada nema tekme

Jebiga kada su većinom starci a mlađi ne znaju ni bradu održavati

bolje imati Antifu nego ''Zene u Crnom''

Uzivamo u setnji. Kracemo vas u bulju stoko fasisticka

Sramota Hrvatske, al bit će i to riješeno.

Another Balkan trouble should be starting...

I saw antifa graffiti right around the corner from my Airbnb a few months ago in Split.

Also saw a swastika spray painted on an apartment building too.

60 zgubidana prošeće zagrebom, i uz to im treba pratnja policije
>F-f-fašisti btfo, živjela eussr

Nema problema, očistit će mo mi
nemaju više novce iz Sorosa

jebote zasto svaki put kad citam nesto na Hrvatskom krenem da se krivim koliko krindza dobijam
>prošeće
mislim stvarno koji kurac

Im russian and i understood this phrase.

ma koji antifa na balkanu, sve to kurac

Stoku crvenu izdajničku treba dobro ispendrečiti i poslati na Goli otok na recimo 10 godina. Takvima ne bi trebalo biti mjesto u Hrvatskoj ni dati im medijskog prostora niti financijeske potpore koju sigurno dobivaju od Soroša. Svi mi dobro znamo što nam je komunizam napravio, a i cijelom BAlkanu. Bilo bi apsurdno da se sada vraćamo opet na to. Neki dan su mlade komunjare sa filozofskog obilježavale oktobarsku revoluciju i stavile crvenu sovjetsku zastavu na kip ispred faksa, ali srećom našla se je grupa desničara pa su je maknuli. Ipak ima nade čini se.

>direktno.hr/zagreb/foto-mars-solidarnosti-klasica-i-ekipe-zagrebom-nosili-transparente-nepokoreni-grad-i-antifa-103866/

>nepokoreni
homeland war? - yeah, front line was fucking 50km away, why even mention that like there was door to door fighting
ww2? - only thing that fascists controlled actually

>solidarnosti
with whom?

Turska genetika,pa ti bolje lezi jezik sa vise Turskih pozajmica.

i kod vas su filozofi komunjare?
pre neki dan na filozofskom ovde se odrzavao seminar vezano za istoriju jevreja
>sponsored by the rotschild foundation
cant even make this shit up

haha to uglavnom vi sa juga tako pricate kod nas ovde u Ljepoj Vojvodini nije bas tako.

Da i naši su komunjare mater im. I ponosno se deklariraju. Ne smije se dopustiti da komunizam opet zavlada. Židovi i crveni van.

mogu samo da reeeeee i to je to

>i kod vas su filozofi komunjare?
i mješanci
hrpa ih ima srpska prezimena ili pan-slavenska jugo-imena

Prijatelju, rusija ti ne gine, a i nije tako daleko. Tako da, molim lijepo, put pod noge i marš u rusiju. Hvala, narod RH

Nemam pojma zasto mislis da sam sa juga.Mada ovi sa juga vise zvuce kao Bugari nego kao Turci(Razlika?).

#RemoveRedshield
#TheDayWillCome

kek, oni to vise i ne kriju, jesu ovo novine vase srpske nacionalne manjine?

portalnovosti.com/10-mars-solidarnosti-ja-sjecam-se

zavisi iz koji deo gledas sa juga kao da su svi mesavina siptara i bugara dok na istoku mesavina bugara,vlaha i nemaca.

Evo ti snimke sa filozofskog faksa.
youtube.com/watch?v=lh6OewIJPO4

>nemaca
otkud nemci u celoj toj jednacini

btw dobre brojke, cekirano

A pa da,to je genetski,no ili pricaju neki usporeni jezik sa gomilu izmisljenih reci,ili nacisti pricaju Bugarski na istoku.
Checked btw.

nažalost nisu
ovi su samo autošovinisti ili "deca oficira"

Have you tried bombing, beating or killing them? Always had respect for Croatian capability for violence

Eee skoro uvek neka sranja u Ljepoj Vasoj Davore kad su komunjare u pitanju,da li su mozda ovi ponosni Hrvati pod uticajem cetnockog sotonskog EMP oruzjem?!?!?!?

split has a large presence of right wingers and pseudo nazis

if a single bullet is fired by the fucking serbian orcs, I guarantee you everyone would wear black uniforms in no time.

Najbolsi thread ta mesec.
Never čejnđ yugofags

youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw
dailymotion.com/video/x36d0fc

Serbian """""news"""""
Concentrated autism

no no,best was Krško nuclear happening

Prije bi rekao da su to djeca jugo oficira i udbaša bez obzira jesu li Hrvati ili Srbi, a pod utjecajem su svojih marxističkih profesora i mišljenja da komunizam znači ravnopravnost za sve.

Why do Croats allways wish to be abused by us??

some secret fetish??
Germans not abusing you as much as they did??

>We can't let this happen again !
you got to embrace ethnic laden hooligan culture. you got to get together with mates, and even if it seems mean, spit on, berate, and abuse leftists. make them fearful so they hide.

Fucking coopting "sto se krvlju brani nepusta se lako" and "nepokoreni grad" they seriously have no shame at all

imamo i mi taj problem ovde sa tom """elitom""" iz kruga dvojke, takozvani drugosrbijanci

>nikakav problem koji par navijackih grupa ne mogu da rese
lmao. A Bad Blue Boysi?, Torcida? Armada? Oni še sami sebe neznajo rešit

checked

Ne, Vatikanskom HAARP Antene

Sigurno ekipa s filozofskog

...

Treba ih sve Hyde pobit.

English faggots.

Serbs are turkroach rape babies

There was no Antifa in Croatia until now? I thought only America was fucked up.

Fašizam je najveći boogeyman..ta ideologija je već u grobu duže od 50 godina, antife moraju nešta naći kako bi mogli prosvjedovati btw

there are always a couple lefties in every country, don't worry its nothing tho

lmao Zagreb the commiest komunjara city after all. Shameful.