Beyler sizce rx 480 alayım mı? 230 dolar iyi para...

beyler sizce rx 480 alayım mı? 230 dolar iyi para. elimdeki gtx 960'ı 500 liraya elden çıkarsam iyi fiyata yakalarım diye düşünüyorum. amazon'da %20 vergi versem bile 800 lira civarına geliyor.

yardım pls.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QCbaMqyG2tA
twitter.com/SFWRedditVideos

KONICHIWA DESU~

ne diyon amk :DDDD

Kargo falan da var, buyuk ihtimalle Vatan'a ya da Eksen'e ayni paraya gelir.

800-850TL arasi olursa buradan da alinabilir bence. 960'i sat hemen

aren't you dead from a shooting or something?

geçen sinerji mi ne 1250 liraya satmaya çalışmış sonra 950 liraya düşmüş fiyat. 950 liraya alabilirim çünkü garanti meselesi de önemli bi yandan.

Al abi 1080p oynuyosan tamamsin onu aldiktan sonra.

abi 1440p monitör var ama her oyunu ultra açma takıntım yok. 1080pde de açabilirim blur yaratmıyor monitör.

Cok fazla bir fiyat farki olmayacaksa evet sirf garantiden dolayi buradan almak daha mantikli. Gerci biraz beklemek lazim, referans sogutuculu model alinmaz

fabrika OClu evga veya asusları beklerim tahminen. bir de yanında oyun vermeli kampanyalar falan başlarsa tadından yenmez. neyse dx12'de 970'i her türlü tokatlıyor, dx11de çok benzer performans veriyor. cf falan yapabilirim belki.

Dogru diyo bu arkadas

Ultra takintin yoksa zaten seni en az 5 yil görürür bence o. Gpudaki ilerleme de yavasladi son yillarda zaten

youtube.com/watch?v=QCbaMqyG2tA

Nuke this thread

...

>implying I'm not white

çé'káe'dá'duebhaki
úyúýéá'dádá'd
amd
rx480
hype
'de''adád'sa

>turkish
>white
nice try, mohammed

Sup Forums BTFO

neyse beyler temmuzu bekliyorum o zaman sağolun :DDD

ITT: Turkroaches who managed to survive kebabination discuss about housefire™

ortalama 35 derece sıcaklıkta yaşamaya alışkınız zaten. housefire koyar mı :DDDDDD

>9 posters
>Sup Forumsde 3ten fazla türk olması

top kek

>RX 480 gentlemen, do you think I take?
I love google translate.

This is an english speaking board, you ottoman mongrel.

Go find your mother, make yourself another microcephalic sister and stop bothering people with your fucking klingon subhuman yadda yadda semblance of a language.

Ya bu kadar boktan bir karta neden para harciyorsun ya. Fakirmisin? Al bi GTX 1080 ve kes sesini.

...