/tr/

küyt anzu edisyonu

Other urls found in this thread:

youtu.be/N_E9abZ8nyA
youtube.com/watch?v=0C7E19yz23g
youtu.be/tPXITYAJPYA
youtube.com/watch?v=COapMj3R9-w
en.wikipedia.org/wiki/Siege_of_Baghdad_(1258)
youtu.be/hPMxI7E8AfQ
rt.com/op-edge/333580-ukraines-song-europe-jamala/
youtube.com/watch?v=zCf8fb_7Y5w
twitter.com/NSFWRedditImage

first for based ataput

UUUUUUUUUUUY UŞAUM BEN BULGARİSTANDAN GELMİŞEM HEMİŞE BU TOPRAHLARA VARMIŞAM

Who's the lefty? I feel like she'd look better without the makeup and all.

youtu.be/N_E9abZ8nyA

kek

ne kadar macir varsa anasını avradını soyunu sopunu sikeyim

macır olmaktan gurur duyuyorum

Batuhan abinize neler yapardınız ???
instagram.com/karacakayaaa

anoreksiyle nasil gidiyor mücadelesi?

macırlar sadece trük lande taşınan balkan trüklerimi yoksa bütün balkan trük diasporası mı

YANIYOMMMMMMMMMMMMMMMM
YANIYOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
YANIYOMMMMMMMMMMMM

ben hataylıyım ama kendimi macır gibi hissediyorum ne mutlu macırım diyene macır olmaktan şeref duyuyorum

Kıvanç bunun bokunu yer artık

youtube.com/watch?v=0C7E19yz23g
Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım
Vatanıma toyalmadım
;_;

ilk girdiklerinde bulgarlar ve macarlar onogur turklerinden normalde
ama artik onlarin hepsi slav artik senpai

He's right, you know.

Bence şarkı gerçekten güzel olmuş

dogru durust ingilizcen olsa benim gibi krinc yapardin

I creid when she said aman aman :'(

savaş geliyor hazırmıyız

ne savaşı xocam

Hangi şarkı olursa olsun farketmeksizin arkılarda direk politika yapınca *cringe* yapıyor ama Türkçe kısımları ve ezan okuması güzeldi bence.

why
you're armenian therefore incapable of humane feelings like sadness or sorrow
"the war for cersei's cunt"

haklisin ne diyim

sesi iyi yani o degil

cuz she's (half) Armenian too...

Halk savaşı

Al götüne sokarsın :DDDDDDDDD
youtu.be/tPXITYAJPYA

her tatar blood is far superior so it eleminates the traits of armenian liquid

emret komutanim

Emret aşkım

wew bros4layf ;_;

youtube.com/watch?v=COapMj3R9-w

Lan niye uyudunuz amk yarın kimsenin işi gücü yok mk alaşa tohumlarııııı

>bros4layf

)))

fun fact: some part of Crimean Tatars are actually cucked Armenians who moved to Crimea after the Seljuk invasion

we are anatolia people,we are same... greetings to all turks and anatolia people.

fransa'da arap kizlari kasar diye duyuyorum dogru mu?

Hayatımı seviyorum moruq

en.wikipedia.org/wiki/Siege_of_Baghdad_(1258)

:d

haydaa çok iyi lan

*hugs*

...

shame Cilicia got cucked hard by the Mamluks :'(

Kaliteli Türkistan musikileri paylaşaq o vakit

youtu.be/hPMxI7E8AfQ

;_;

Jelly bc Serj abi is my friend irl?

ananıda vereydin hoxam

gib turk gf
REEEEEEEEE

>(you)

teşekkürler :DD

Ben yatıyorum iyi geceler

İyi geceler

How do you feel knowing that when she comes to power every balkan state and your "country" will be annexed by Turkey?
Are your relatives in Armenia ready to choose their Turkish names?

the unibrow is a turkish export, armenians were monobros until turkish invasions built that bridge over their eyes

...

iyi geceler anoncum.

>tirada gel
>ibneler hala bu bok kokulu armoya bir şeyler anlatmaya çalışıyor olsun
hayır amk yeniibne de diyemiyorum ki aylardır görüyorum adamları

akmıyor hocum napalım

MHP is a meme party... founded by a crypto-Armenian...

ben anlatmıyorum ki sadece alakasız sorular ve bokpostalama yapıyom

Adam terbiyesiyle konuşuyor niye batıyor ki sana?

you;re mother is bok kokulu

şu kürtlere topraklarını verelim bi de mübadele yasası çıkaralım. değmiyor bence yer altı kaynakları falan da yok yer üstünde de kafası çalışan adamları yok, kültürleri absürt. birbirlerini kesip dursunlar. bide duvar örer izleriz.
anadolulu eğitilir de kürt eğitilmez

Could you please stop h8ing. Embrace your eternal Anatolian genes just like us.

halk milliyetçi hiçbir şeyden aşağı kalmaz

cuck olmak bu milletin kanında var birisi iki güzel laf etse hemen köpeği oluyolar

>mübadele
>izmirdeki şervan'ın bir anda ölürüm türkiyem söylemeyeceğini ildiri

adamlar niye gitsin bok kokan diyarlarına

ermeniler kafkas halkıdır anadolulu değil. yegane yerli anadolulular hititlerdir. wallahi eğitilmezsiniz.

bok da postalasan yapma hocam işte istediği ilgiyi verme
>mübadele yasası
siksen çıkmaz faşist türkler bizi yerimizden etti olur

Bu
Sabahtan akşama kadar köşeli turan posting yapsak daha mı iyi?

>wallahi
>bir tek kendini yerli zannetmek

evet su son 120 yillik ülkenin her kösesine yaydigimiz milliyetciligi birden yok sayalim cok gercekci efendim

neden türkler hiç başkalarıyla dalga geçen uluslararası miimler yapmıyolar
peki hocam ignor yaparım

90 yıl önce uyguladık. iki taraf anlaşırsa sorun olmaz. mübadele olmazsa doğu bizim olsun batıyı paylaşalım gibi bir absürd oluşur. zaten kolluk batıda da can güvenliklerini sağlayamaz.
100.000 rum vardı istanbulda şuan 10k mı ne

bu

rt.com/op-edge/333580-ukraines-song-europe-jamala/

ruslar suicide watch'da

Mübadele ile filan olacak iş değil zaten. Hayır yani Türk ve Kürdü nasıl ayıracaksın? İkiside müslüman ve neredeyse bütün Kürtler Türkçe konuşabiliyor. Ama eğer Kürdistan kurulur ise şöyle bir durum olcaktır; Birisi Kürtlük hakkı istese veya Kürtçe konuşmak istese inanılmaz büyük linç görücektir, siktir git kendi ülkene denicektir. Millet Kürtlere karşı inanılmaz Irkçı olcaktır. Bundan dolayıda Kürtler ya Kürdistana gitmek zorunda kalıcak yada burda tamamen Türklüğe asimile olmak zorunda kalıcaklar.

>Never mind the contest’s rules which bans songs of an overtly political nature; never mind the fact that Stalin was not the leader of Russia but the Soviet Union, and that he was a Georgian and not a Russian.

2dkda sovyetleri ve "rossiya" mentalitesini satmışlar mq :DDD

anlayışın için teşekkür ediyorum user iyi geceler

onlarin isine yaramiyor

anadolu/kafkas halki olarak bilinmek isterler. yoksa dogu anadolunun yarisini almayi nasil adaletli gösterebilirler?

Okumaya devam et bayağı komik şeyler var.
>he Serbs could sing about the genocide they suffered at the hands of the Ustase in World War Two, as well as the illegal NATO bombardment of Yugoslavia in 1999. The Hungarians could sing about the Ottoman occupation of their country and the enslavement/deportation of three million Magyars.
>he Bosnians on the horrors of Srebrenica.
haha

o değil de millet hala anadoluculuğun politik olarak bizi birçok bokfırtınasından kurtaracağını anlamıyor

yorumlara bakıyorum da tam ençomhaber.com tier :DD

kurtaracagini mi veya kurtaramiyacagini mi?

kurtarır bence

üzerinden 400 millet geçmiş buranın halkının, 40 devlet kurmuşlar. nasıl kurtarcak hoxam? galatian celtic'i de turkic'i de anadolulu mu saycaz

>baba biz aslen nereliyiz
>bilmeyom evladım mıhtara sormak gerek

I always get so triggered when I see pictures of female cosplayers. Like, check your privilege and stop flouting it. That I can't cosplay these nice characters, just because of my sex, it's not fair. Triggered.

...ok

> That I can't cosplay these nice characters, just because of my sex

there is always hope

Ruslar nasil helak olmus abov :DDD

İsmet dönemi Anadoluculuk vardı hiçbir boka yarmadı. Turancılar Kommilerle birlikte hapse atılıyordu, Nihal Atsız Turancı oluğu için işinden edildi. Ama sonuç olarak Anadolucular yok oldu çünkü buna mahkumlar. Anadoluculuk fikrayatının dost olarak gördüğü milletler Türkleri dost olarak görmüyor. Rumlarla dost olamazsın adamların devleti Türk nefreti üzerine kurulu, en açık fikirli Yunanda bile Türklere karşı ön yargı var. Ermenileri hiç söylemiyorum bile onların neredeyse hepsi Türklerden nefret ediyor. Gürcüler isinse Hristiyanlık çok önemli bir mezvu. Geriye ne kalıyor? Anadoluculuk yapıp Turan devleterini bıraktığın zaman senin fikrayatının partik olarak hiçbir faydası yok. Kürtler bile milliyetçilik yaparken Anadoluluyuzdan çok Mezopotamya Halklarıyız diye lanse ediyorlar kendilerini. Anadoluculuğun bir faydası olsaydı İsmet dönemi zaten zirve yapardı, ilişkilerimizide çözerdi ama olmadı işte. Anadolucuğu besleyen bir dost devlet yokken Turki devletler az yada çok Turan fikriyatına, Turan olmasa bile Türki milliyetçiliğe açık oldular bu yüzden Turan fikriyatı beslendi ve halen yaşamaya devam ediyor. Şüphesiz Mongolcu olmak boş bi fikir ama Türki devletlerleride Anadolucu olduk diye bünyemizden ayırmak ayrı bir gerzeklik. Şu gerçek var ki biz Anadolu halklarıyız Anadoluyu istila edenlerlense Anadoluluyuz, sizin akrabanız desek bile hiçbir komşumuz bize farklı gözle bakmayacak. Ben demiyorum ki komşu halklara kindar davranalım ama Anadolular bizim Annemizse, Türki istilacılarda babamız. Ama pratik olarak herhangi bir çıkarı olmayan ideolojinin gelişme şansı yoktur.

inb4 anadolu o kadar da karışık değil
ırk olarak çok çeşitli değiliz ama burada bir sürü devlet kurulmuş bir sürü kültür var bunların güçlü kalabilmesi için türk üst kimliğinde toplanması gerekir
atıyorum amerikayı anadolu ile kıyaslarsan tabi ki daha çok çeşit vardır ama zencinin geriye dönmek isteyeceği bir kültürü olmadığı için amerikan üst kimliğini kabul etmesinde sorun çıkmıyor
bizim kürtler kendi bokunda boğulmak için can atıyor

10/10 post

o değil de cover şarkılar yasak diye biliyorum ben :D

youtube.com/watch?v=zCf8fb_7Y5w

güzel ben beğendim

şaka maka çok pis götümü yaktı bu helikopter mevzu. burda da baya nefret ediliyoruz. tiradın birinde adamlar ilk defa konsensus oluşturdular istisnasız nefret ediyorlar.
pol'a hiç bakmadım bile daha kötüdür muhtemelen.

Güzel post. Sana göre nasıl bir yol izlenmeli peki? Lurkluyorum arkada

Günaydın. Hep yalnızız ve yalnız olacağız.

Bi helikopterden bise olmaz. On kat daha fazla k*rt gebertiliyor.

Nice

Sen Türk'sün ve gavurun fikri seni etkilemez

1 yıllık propagandaya bakar.