/tr/

uyanın lan ibneler edisyonu

Other urls found in this thread:

twitter.com/nytimes/status/731955832729042944
youtu.be/WS0xeASAlxk
haberturk.com/gundem/haber/1240233-nusaybinde-1-asker-sehit-oldu
youtube.com/watch?v=Ta75NNb6MQ8
youtube.com/watch?v=-XV9RbE8IWI
youtube.com/watch?v=scWGZOWThSU
al-monitor.com/pulse/originals/2016/05/turkey-erdoganists-demand-full-obedience-to-president.html#
twitter.com/RusEmbTurkey/status/732152415219257344
youtube.com/watch?v=RzTHcVq2FHk
youtu.be/a-QKGUjBojk
youtube.com/watch?v=ooxMbTvHlO0
youtube.com/watch?v=3-oeploonD0
m.youtube.com/watch?v=-jpDYG3OEkw
m.youtube.com/watch?v=M5bD5_qN33o
twitter.com/samiltayyar27
youtube.com/watch?v=OwBNsXLfiik
twitter.com/NSFWRedditImage

>ottoman slavery

/brit/

>Turks are so unreliable, they have to enslave Europeans to takeover high positions

Sounds about right.

was the Ottoman empire the most comfy empire to exist?

sikim kocaman

nytimes bir tweetle bin t*rkün götünü yakmış :d
kEk uLaN kEk

What a truly terrible meme
Whoever made it must be damaged

SİKEYİM LİSELİLER GELİN ARTIK ÇOK YALNIZIM

that kind of slavery was only towards k*rds if i am not wrong desu senpai.

its pretty on point. dont you know the famous "devşirme" system. oh snap you are an american of course you dont!

benimde yakti acikcasi, ama tweet atacak kadar mal degilim

Üstat be

youtu.be/WS0xeASAlxk

Öldür kendini.

>öldür kendini dedim tam bir çen ustasıyım hihi xdxdxd
siktir toruya bebe

Bİ GÜNÜ BOŞ GEÇ BE GERİLLAM :d
haberturk.com/gundem/haber/1240233-nusaybinde-1-asker-sehit-oldu

orospu çocuğu t*rkler hepinizin anasını sikeyim fuck turk fuck turkey

...

Where's Ott*man when?

USTAD

KET KOBRA KET

Turks are okay
just wish you weren't in bed with Saudi Arabia and Israel

HELAL BREMIN ::ddDDD

there is literally nothing wrong with zionism. syria and iran are the real threats for world peace.

GERILLA OLDU
K*RDISTAN BOLUNDU
BURASI CIZRE
ANASIDA YAKILDI :DDD

nihal seni seviyorum aşkım

Biriniz bana bi türkü sarı tenli mongl ve bi almanı sinirli arap bokteni olarak gösteren çizimi atabilir mi

ananlan dün gece yaptığım ateşli seksin videosunu atsam?

t. Diaspora roach

...

...

I stand with Israel. They're one of the only decent countries in the middle-east and they help Azerbaijan. They would help Turkey too if Erdogan wasn't such a shithead.

lan laz almancı o :DDD

biliyom amq simdi gotu yanar gerzekin :DD

>laz almancı
amk deniz kürdü geçen gelmiş lazlar türkiyenin en üstünüdür diyordu.

bazılarınız fena çocuklar değilsiniz 19 mayısta dışarı çıkmayın

bi bok olcaı yok amq ya

eyvAllah mumin kardesim

ışid için intihar saldırısı veya bombalama öncesi yayınlanan propaganda videolarının metinlerini ben yazsam, ılımlı islamcılar bile ışid'e katılır. gavurların yüreğine korku salınır. ax be...

nihal sana tapıyorum aşkım

youtube.com/watch?v=Ta75NNb6MQ8

şu nasıl? bizim ülkeyi küffar olarak tanımlıyolar gevurlar hala turey suport isis desin rusya kuyuya bi taş attı boklamak için

burda sadece yuce Ataturk'e tapiyoruz, otist hayatsiz obez avel oldugun icin ATILDIN

ben degildim

>yaniyorum

heyt be ne kafir gotu yanmis.

Haklı vallaxi.

daha iyileri vardı. eski videoları zamanında indirmediğim için götüm yanıyor. xocam bu arada ben türkiyenin ışid'e, ırak petrolünü alarak maddi destek ve ışid sempatizanlarını fişleyip tutuklamaktan imtina edip, avrupadan gelip türkiye üzerinden suriye ve ırak'a gidenlere de göz yumarak askeri destek verdiğini düşünenlerdenim. rusların boklamasına gerek yok. bu bence aşikar.

youtube.com/watch?v=-XV9RbE8IWI

aynen mumin kardeşim bu ilahı sana gelsin

youtube.com/watch?v=scWGZOWThSU

Yunanistan bir şey degil mi ya ben sana

Haber ederim sana bir sorum var ama o zaman sanırım ben bu etikete lutfen bu arada

So I was just googling about this Davutoglu fellow because I was curious what exactly prompted him to resign. Then I found this:

> “Obedience to the leader is a must,” the headline read, quoting Gokcek. “The concept of a leader and absolute obedience to this leader exists in our faith, in our state tradition,” Gokcek said. “The leader can make mistakes … yet still the decision he makes … must be obeyed.”

>Misirlioglu condemned Davutoglu for not being fully “obedient” to Erdogan. “He saw obedience as being low,” Misirlioglu commented, “just like Satan, who refused to prostrate in front of Adam.”

> “O you who have believed, obey Allah and obey the messenger and those in authority among you.” The authority here is taken as Erdogan. A pro-Erdogan Twitter user who recently ran for AKP deputy even offered a chilling interpretation of the verse: “The chief is the head of this state, and those who do not obey him will lose both this world and the afterlife!”

Source: al-monitor.com/pulse/originals/2016/05/turkey-erdoganists-demand-full-obedience-to-president.html#

Are you obeying your leader, Turks :^)? hahaohwow.jpg ishygddt.jpg

uzun ilişki insanıyım, kısa flört girişimleri de oldu tabii. daha 15 yaşındayken, okuduğum kitapların, düşüncelerimin beni daha çekici ve istenen biri yapmadığını fark ettiğimde çok şaşırmış, büyük memeli kızı tercih eden lise arkadaşımı sığlıkla suçlayarak onu hor görmüştüm.

???
type in english it doesn't make sense

Yunanlıların, çok güzeldi ya bu kadar güzel bişey

Salak saçma avel müzikleri atan bir vitamsiz olduğun için ATILDIN!
Siktir git ulan. bir de 2 satır gevelemiş normi piçi.Şu an o eski sevgilin olacak orospunu çatır çutur tokmaklıyorlar sende burada gavat gibi 31 çekiyorsun.
Vitaminsiz bir normi piçi olduğun için ATILDIN.

"ıssız bir adaya hangi adamla düşsem mutlu olurum?"

saatlerce berger'in estetik anlayışı üzerine tartışacağım ama kuru odun toplayamayacak kadar doğadan kopuk biri mi? zannetmiyorum. sanırım tökezlediğimde beni tutacak, ayağı takılıp düştüğünde onu kaldırmama ses etmeyecek, yıldızsız gecelerde karanlıktan korkarken komik hikayelerle güldürecek, beraber saçmalayabileceğim, ciddi davranabileceğim, maceraya atılabileceğim, evde oturup çay içebileceğim, sarhoşken hunharca dans edebileceğim, defalarca aynı çocukluk anılarını dinlemekten usanmayacağım, izin almadan istediğim kadar sarılacağım biri olmalı. vicdanlı, insaflı, gözünün içi gülen biri. herhangi bir kriz anında yanıma almayı unuttuğumda allerji ilaçlarımı cüzdanından çıkaracak kadar güven veren biri.

hayat, biz onu zorlaştırmadığımız sürece basit. sözler değişir, öze ve göze odaklanmak lazım.

Buttblasted roaches

bunun bende türkçesi var atayımmı mq :D

DAVAM ONURUM SADAKATIM

ahahahhahahah

Atma.

>suicideboys
helal

eyv :D

yok ama bu var

ahsen tv kadar cringe bişey varmı aceba

...

kim bu orospu ananmı?

...

neden t*rkoların yaptığı her şey cringe amk

yok gf'm

MEME MAGIC
twitter.com/RusEmbTurkey/status/732152415219257344

Var
youtube.com/watch?v=RzTHcVq2FHk

yorumları okuyun tam bir cringe fest

şu ülkeyi dümdüz etseler xeşke

yav bu t*rkolar bide millete "götü yanık" diyo :DD kendilerlen daha büyük götü yanık yok

Ben Avustralya'ya yerleşip Avustralyalı olmak istiyorum törkiye hakkında her şeyi unutmak istiyorum türkçe dahil.

kek

öffff 10/10 cringe :DDD
youtu.be/a-QKGUjBojk

işte bu ülkeden bu yüzden nefret ediyorum
100 yıl önceki haritayı koymuş, hatta bu harita bugün uygulansa törkiye cennet olur, izmirli ulusalcılar ille de çomaristanım diye ağlıyor
KİREÇLEYİN ÜLKEYİ

youtube.com/watch?v=ooxMbTvHlO0

off :DD

...

...

bu ne kepazelik ulan? bize karsi muhalefet ettigin icin, bu yuce davayla dalga gectigin icin, ikoncanlik yapan bir avel oldugun icin ATILDIN

...

youtube.com/watch?v=3-oeploonD0
ispanyolca mı öğrensem lan kulağa güzel geliyor

Asal Polat(Tigir:Er yöneticisi) alfa ulan ALFA
m.youtube.com/watch?v=-jpDYG3OEkw

kek harbiden tigir er yoneticisi mi bu?

m.youtube.com/watch?v=M5bD5_qN33o
birazda cringe olalım

Fuck Off gay turkish cockroaches

bizim tayyor kadar dönek varmıdır aceba :D

twitter.com/samiltayyar27

le ebin meme xDD

CRİNGE ULAN CRİNGE

sevdim vallax

youtube.com/watch?v=OwBNsXLfiik

kemal dersim'de niye katliam yapmıştı yauvv ehehehe unuttum'da

fena olmamis bence

kürdün alevisi en tehlikelisi xocam

19 mayısta ışid anıtkabirde bomba patlatırmı

akp'nin oyunu, anitkabir'da patlama yapacaklar ve kamalcilar+milliyetciler de suriye'ye girme planini desteklicekler.

reis ne akilli adam yav

yok be o kadarınıda yapamazlar d-dimi ?

baktım hala gülüyorlar falan. ben pek gülemedim. komik değildi bence. neyse. onlar gülmeye devam ederken doğuda insanlar ölmeye devam ediyor. eline geçen tarihi farkındalık yaratma fırsatını, telefonda "burada çocuklar ölüyor, barış istiyoruz" diyen birinin arkasında tarafsızca durabilseydi bıraksaydı show dünyasını insanlar bir "ne oluyor yaa" derdi. belki orada hem siviller hem asker polislerin yok uğruna öldüğünü anlardı insanlar.

ama beyaz işte. show çocuğu. yapamadı. bırakamadı. çünkü zamanında ahmet kaya'ya yaptıklarının sonucu iyi biliyordu...

>Beyaz gibi bi ultra betadan siyaset yapmasını beklemek