/polska/

edycja bez edycji

Cóż tak martwo?
Edycja znowu lubię postować w /polsce/ i dobrze się czuć

obudź mnie (obudź mnie w środku)
nie mogę się obudzić (obudź mnie)

jestem tu nowy, o co chodzi z tym typem który lubi Hiszpanie?

jest takie pojęcie - attentionwhoring
i tamten typ własnie to robi

Wstałem.

Ponieważ żył prawem wilka, opadło go brytanów kilka.

1
Siema!

Ja jestem ta druga dziewczyna co PLBO byl obsessed o mnie. To ja ciebie znalazlam i sie zastanawialam czy dostalas list z sadu i czy tez mosisz isc to sadu 25 wrzesnia jako witness ? I daj mi w ogole znac czy policja ci pokazala wszystko co znalazlam o tobie i o mnie ..linki itp .... jak nie i chciala bys to daj znac! :) Chujowa sprawa ale trzeba sie trzymac razem :)

Jak cos dodaje cie zeby moze ta wiadomosc dostala sie do twojej normalnej inbox :)


2
no ale nie moge cie dodac wiec nie wazne hahah
jak przeczytasz to daj znac :)

1
Hej, dopiero co przeczytałam, przepraszam :) taak, dostałam listy od prokuratora i z sądu, oczywiście pójdę. Szczerze mówiąc, nie próbowałam się z Toba kontaktować bo cały czas jestem w szoku, naprawdę bardzo mnie to dotknęło i czułam się z tym beznadziejnie, teraz staram się raczej o tym zapomnieć. Straszny świr...Policja pokazała mi to co powinnam zobaczyć, ale nie chcę widzieć żadnych linków, na pewno mi to nie pomoże, wystarczy. Dziękuję że mnie znalazłaś i próbowałaś się skontaktować. Też dostawałam znaki że dzieje się coś złego, potem dowiedziałam się że jakimś sposobem zgłosiłyśmy sprawę prawie w tym samym momencie i dzięki temu sprawnie poszło. Teraz wolałabym skupić się na normalnym życiu i zbyt dużo o tym nie rozmawiać. Na pewno w którymś momencie się spotkamy i pogadamy na żywo, trzymaj się na razie :)

1
spoko, rozumiem! :) tez w ogole myslalam ze to koniec ale zaczeli teraz te listy wysylac I przywracac wszystko Itp ... no jak cos to mozna sie kiedys spotkac we wrzesniu przed cala sprawa :)

translate pls

2
Hej ,

Mam nadzieję że masz świetne wakacje, zdaje się jesteś już graduate, także przy okazji- gratuluję!! ;)
Piszę do Ciebie, bo muszę kupić bilety do Szkocji, a zapomniałam czy ta cholerna sprawa będzie 25 września, chciałam się upewnić :) List z sądu zostawiłam w Aberdeen, a jestem teraz na kontynencie....! Chciałam Cię jeszcze przeprosić, że tak ciężko się było ze mną kontaktować gdy to wszystko się działo wiosną, nie byłam w najlepszym stanie i panikowałam, ale już jest dobrze i mam nadzieję że jak już będzie po wszystkim to usiądziemy na jakąś kawkę i pogadamy na żywo :)))

spoko, rozumiem! :) tez w ogole myslalam ze to koniec ale zaczeli teraz te listy wysylac I przywracac wszystko Itp ... no jak cos to mozna sie kiedys spotkac we wrzesniu przed cala sprawa :)

Mam nadzieję że masz świetne wakacje, zdaje się jesteś już graduate, także przy okazji- gratuluję!! ;)
Piszę do Ciebie, bo muszę kupić bilety do Szkocji, a zapomniałam czy ta cholerna sprawa będzie 25 września, chciałam się upewnić :) List z sądu zostawiłam w Aberdeen, a jestem teraz na kontynencie....! Chciałam Cię jeszcze przeprosić, że tak ciężko się było ze mną kontaktować gdy to wszystko się działo wiosną, nie byłam w najlepszym stanie i panikowałam, ale już jest dobrze i mam nadzieję że jak już będzie po wszystkim to usiądziemy na jakąś kawkę i pogadamy na żywo :)))

Ojeny, właśnie zobaczyłam w starej wiadomości od Ciebie, że tak, 25 wrzesnia :D także nie ma sprawy hahaha :D ale super wakacji życzę!!

siema:) dzieki ... tak sprawa ma byc planowo 25 wrzesnia ale jezeli PBLO na swoim pre hearing pod koniec sierpnia pleads guilty to nie bedzie sprawy I mam nadzieje ze tak bedzie bo na swoim blogu pisal tydzien temu ze sie spotkal ze swoim solicitor I taki niby jest plan bo mu powiedzial ze nie ma wyjscia z tego :)

oh fug
who did you kill?

you're so fucked

i-i-is it really that bad?

to

both of them plan on taking you to the court
godspeed

Bit more detail if possible
Jeny co za pojeb żeby dalej pisać o tym bloga.....! Ale to fajna wiadomość, też mam nadzieję że tak będzie, na nasze szczęście kretyn zrobił wszystko żeby ułatwić dochodzenie :) Dzięki za info, a kawę i tak można by rozważyć ;) xx


on to sie nigdy nie nauczy .... jak go zawiesili na uni do szukal wszedzie pracy I znajac moje szczescie dostal prace w McDonald's w Asdzie w ktorej pracuje I przez tego bloga go z pracy wyrzucili za wyzywanie colleagues I customers xd ... pozniej w cadonas dostal prace to pisal na blogu ze pare razy sie posikal w gacie bo sie bal zapytac zeby isc do ubikacjii I niby tam dowiedzieli sie w pracy o tym blogu I zaczeli sie wysmiewac z niego to dopiero teraz zrobil ten blog private ! ... no pewnie ze mozna x

Hej, napisała do mnie przyjaciółka, flatmate, że policjant zawiadamiał że ma być ta rozprawa jednak :(((((((((((((( Ja jestem teraz w Polsce, do Szkocji lecę dopiero dzień przed, jakoś wolę z rodzinką posiedzieć przed a nie sama się zamartwiać.
Chciałam sie zapytać, czy wiesz jak to teraz wygląda, czy rozmawiałaś z policją, czy jeszcze jakieś zeznania dodatkowe mają być, czy jak..Jeżeli masz, czy mogłabyś mi dać numer do detektywa który zajmuje się ta sprawą? Mogłabym sama zadzwonić wtedy i wypytać..
Kurde gnojek zepsuł mi nastrój totalnie dzisiaj :(
Mam nadzieję że wszystko u Ciebie dobrze,
Buziaki xx

nie sadze ze bedzie bo niby dzisiaj mial court

jest teraz ten blog private znowu ale kolezanka zrobila screenshots
I mi nic policja jeszcze nie mowila
wiec nie ma sie o co martwic

Co on ma do grilujących Polaków...?
Monia dziękuję Ci, naprawdę :) mnie trochę martwi to 'going to hate myself if it doesn't pay off' bo brzmi jak otwarta sprawa jeszcze.
Dobrze że chociaż rodzina go nie usprawiedliwia..


obsesje ma z polakami chyba haha ... i pewnie autyzm bo tak dziwnie pisze
rodzina to nie wie calej prawdy
haha
mysla dostal za pisanie o mnie zeczy
i stalkowanie
on w swoim swiecie zyje :L

>pisal na blogu ze pare razy sie posikal w gacie bo sie bal zapytac zeby isc do ubikacjii

Translate this part for me please guys, it seems vitally important based on googles rough translation

Dzięki, też dostałam odpowiedź od niego, a wczoraj Munro się odezwała. Rozmawiałaś z nimi?
Czyli blogów jest teraz więcej..? :P
Powiem Ci, że najpierw się bałam, ale teraz to jestem na prawdę wściekła, i będę nalegać żeby ponownie rozpatrzyli to co olali procurators ostatnio, chętnie załączę też opinie psychologów do których chodziłam odkąd to się zaczęło. Na początku odpuściłam, bo byłam tym zbyt zmęczona, kretyn dostał szansę, ale nie będzie nam zatruwał zycia.
Mało tego, rozmawiałam z prokuraturą w Polsce i polecają nam zgłoszenie się do konsulatu, jeżeli byłoby to bagatelizowane. Muszą go wysłać do psychiatryka bo on jest dla wszystkich niebezpieczny- poczytałam na tym blogu co pisze nawet o przypadkowo spotkanych osobach, które powiedziały mu 'cześć' w macu, albo nie powiedziały nic, i taka ich wina.

a teraz przejadę przez całego bloga, wybiorę cytaty, i poproszę o również spotkanie z prokuratorem. cholera nie ma że on ileś razy kombinował jak z tego wybrnąć kłamstwem, a ja nie mam na to wpływu.

no Chyba Munro do mnie wczoraj dzwonila ... nie mam pojecia czy jest nowy blog ... chyba o stary chodzi I moze posty jakies z Sup Forums ....rece opadaja juz ... ale dobrze ze wznowili sprawe !

i grożenie śmiercią jest również karalne, także mają kolejny powód. Plus te zdjęcie które robił.
wgl jest to cudowne, jak czytasz rasistowskie komentarze od jakiegoś Araba. skąd on wgl jest?


chyba tu sie urodzil w manchester ale rodzice chyba z pakistanu

noo...ja też po roku "znajomości" nie wiem....ale kompleks z tego powodu też musi mieć niezły, hejtując Polaków cały czas :P

czasami kocha czasami hejtuje hahaha

wanna be Polish...! pokazałam trochę rodzicom, bo teraz w domu jestem, i jako lekarze stwierdzili że paranoik na pewno, prawdopodobnie schizofrenik :P
swoją drogą header na tym blogu to też moje zdjecie które ukradł

napewno chory psychicznie

They have everything you posted.
If UK courts ignore them, they will go to Consulate.
You'll end in psychiatric hospital.

Po prostu poezja kurwa

I know it's a big ask but could you translate the whole thing for me?

I got the rough translation from google translate but I'm worried I might be missing some subtleties

o kurwa przez chwilę myślałem, że to nieudana próba tłumaczenia, a to te idiotki tak mieszają języki

ja pierdolę ukej pełną gębą
wyjechałam na miesiąc i zapomniałam języka gurwa

>kurwa kurwa kurwa. Nie mówię o więzieniu, ale szpital by się przydał

>i to dawno

Google translated this bit perfectly

Brutal

dafuq am i looking at?

What does "hejtując" mean?

Znowu ten schizol brytol? Myślałem, że go stanli zdoxxował, co on tu kurwa jeszcze robi?

Translate my shit and I'll leave

hejtuje= hates
it's literally ponglish

>got caught with his hand in the cookie jar
>continues to log into hacked account
>blogs about it on the internets

jesus christ, poleboo, that's mental and you know it.

it's going to be rough for a bit, but i'm glad you'll be getting help, and that finally you have the opportunity to get fixed

hate-speak

Right, makes sense

so here >noo...ja też po roku "znajomości" nie wiem....ale kompleks z tego powodu też musi mieć niezły, hejtując Polaków cały czas :P

>czasami kocha czasami hejtuje hahaha

>wanna be Polish..

They're quoting how I said sometimes I love poles and sometimes I hate them and this makes me a Poleaboo

żbsz ja go po prostu olewam, jak zacznie zbyt mocno gównopostować to dzwonić po szatniarza żeby porządek zrobił, i dalej robić swoje.

any chance you could translate this post for me?

>crying to janny
You're pathetic

yeah, they're saying it stems from your inferiority complex

they find it ironic that you are a racist arab

no, i wouldn't touch that with a 10ft pole

on the other hand do you have someone to talk about this? someone you could call? i can't imagine what you're going through, and i wish there was someone who could give you support

Tutaj sporo jest prawicujących zuchów to może mi wytłumaczycie jedną rzecz, której za bardzo nie rozumiem - dlaczego prawicowi działacze i dziennikarze tak kibicują Wielkiej Brytanii, żeby opuściła Unię? Przecież to najprawdopodobniej oznacza przegnanie wszystkich Polaków z Anglii. Co dokładnie jest w tym takiego dobrego, że to popieracie? Może nie dostrzegam jakiejś większej korzyści?

no elo wstałem i już usiadłem

>dlaczego prawicowi działacze i dziennikarze tak kibicują Wielkiej Brytanii, żeby opuściła Unię?

pierwsze słyszę.

bo hurrr eurokołchoz trzeba zniszczyć
i dobrze, że wyrzucą polaków, niech wracają do kraju darmozjady zdrajcy jebani

to wlacz czasem telewizje
dolaczam sie do pytania

Siemanko

Dosłownie przed chwilą patrzyłem lożę prasową na tvn24 i jeden dziennikarz z jakiejś prawicowej gazety (gazeta polska? rzeczpospolita? nie pamiętam) podekscytowany mówił o tym, że UK najpewniej opuści unię - chyba chciał tym dowieść słabości Unii, ale nie rozumiem jak mógł się z tego tak cieszyć

luruje do rzeczy i gazetę polską, i tam dominującą opinią jest że wyjebanie uk z unii wzmocni tylko frakcję federalistyczną, bo zabraknie największego anty-federalistycznego gracza.

>prawactwo

i jak tu się z was ameb nie nabijać

Got the Arab part, any chance you could tell me exactly what they're saying

Trying to figure out if they're being racist or not

purysta językowy czy lewak?

they laugh at your autistic ass

did you really piss yourself because you were too afraid to ask whether you can take a bathroom break? lmao

przypomnienie że:

prawica - mały budżet państwa, niskie podatki
lewica - duży budżet państwa, wysokie podatki

reszta meme podziałów na pro-lgbt i anty-homo czy anty-UE i pro-UE to chyba jakieś dziecko w internecie powymyślało

ps. PiS myśli że jest prawicą

Yeah, when I worked at an amusement park

I have high social anxiety, wrote about it on my blog

they're not
you, however, should get help asap. it is all.

lewak to nie osoba która łazi na homomarsze i pluje na kościół tylko osoba której śpieszy się wydawać nie swoje pieniądze
>MUH 75% PODATKU I PRAWA PRACOWNICZE
>MUH 500+ NA KAŻDE DZIECKO I OPODATKOWAĆ HIPERMARKETY
>MUH PODWYŻSZAĆ VAT BO NIE STARCZA NA OŚMIORNICZKI
jedyną prawicą w sejmie jest paru ludzi od Kukiza

>reszta meme podziałów na pro-lgbt i anty-homo czy anty-UE i pro-UE
to są akurat jedyne podziały, które faktycznie cos znaczą. politycy nie roznia sie niczym innym. wszyscy tylko obczajaja gdzie najszybciej nakrasc zanim sie skonczy urzedowanie

Regarding this
>wgl jest to cudowne, jak czytasz rasistowskie komentarze od jakiegoś Araba. skąd on wgl jest?

what is "wgl"?

>skąd on wgl jest?
this translates to "where is he peeking"? What does that mean?

Jako lewak chciałbym oficjalnie oświadczyć, że mój gatunek nie uznaje PiSu za lewicę i prawacy mogą sobie śmiało wziąć zarówno PiS, jak i całą Zjednoczoną PRAWICĘ

to

ima koro ni natte

jeszcze korwinku napisz że podatki to kradzież
i coś o broni
homosie też nie zaszkodzą

kimochi wa itai hodo

badania naukowe wykazują że w przypadku braku samca w danym zamkniętym środowisku nawet połowa samic zaczyna odczuwać pociąg seksualny do innych samic przy czym część (do 22% populacji) decyduje się na kontakt fizyczny z osobnikami tej samej płci w przeciągu 6 miesięcy

jest to potwierdzenie hipotezy że jak loszki są same w szatni lub na basenie to się ruchajo

DAKARA

Would Poles be open to more immigration is we were all sissy boys?

BOKURA SAYONARA

jakie macie telefony zuchy

wowik ty kurwo złapałem się

that's a big hand

Nie pamiętam.
Sprawdziłbym ale gdzie go położyłem też już nie pamiętam.

>napisz że podatki to kradzież
nie są kradzieżą jeżeli są wydawane w obrębie danej społeczności która je zapłaciła - czytaj jeżeli za środki z polskich podatków sfinansujesz polskie drogi lub polską armię to nie jest kradzież

dopiero danie kasy z polskich podatków niemcom czy imigrantom to kradzież

>skąd on wgl jest?

"where is he from?"

FUZAKENNA KORA

It's a meme word, just ignore it.
>skąd on wgl jest?
Where is he from?

dosłownie ja w przedszkolu. bałem się zapytać wychowawczyni czy mogę więc po prostu chodziłem w kąt i sikałem w majtki.

>dopiero danie kasy z polskich podatków niemcom czy imigrantom to kradzież
kek co za idiota

pewnie jeszcze Rand czytacie to poduszki robaki keltuziaki

>jest to potwierdzenie hipotezy że jak loszki są same w szatni lub na basenie to się ruchajo
stanęła mi łechtaczka żbsz

tylko film widziałem i w grę grałem, całkiem fajne.

Ja robiłem kupę w gacie, bo nie umiałem podetrzeć tyłka.
Chyba do 6 roku życia rodzice mnie podcierali.

>prawica

ja mam 23 lata i dalej krzycze MAMO JUŻ gdy się zesram

no to ty byłeś jakimś bimbo imbecylem
a anonek miał jakieś problemy z głową. fobia społeczna?

Podatki to nie jest kradzież tak samo jak przetrzymywanie ludzi w pierdlu nie jest uprowadzeniem Zarówno płacenie podatków jak i bycie karanym w razie popełnienia przestępstwa to rzeczy na które się zgadzacie mieszkając w danym kraju i jak wam coś nie pasuje to możecie wypierdalać.

>nie deptajcie po mnie

akapkom przypominam o DROGACH

>definiowanie podziału prawica-lewica
błagam

jak się będą opłacały to prywaciarze wybudują )))

ARMIA WYKLĘTA
/POLSKA/ PAMIĘTA

PRAWEM WILKA ŻYLI
ŻYCIE POŚWIECILI

>urodź się na tym gowno wartym świecie
>jedyna ucieczka to sznur

...

>skrajna ideologia, nieuznająca żadnych kompromisów
>zupełnie nie bierze pod uwagę natury człowieka, ma prawo działać tylko w wyidealizowanym społeczeństwie, aktywnie pracującym dla dobra systemu
>teoretycznie ma służyć całemu społeczeństwu, w praktyce największe korzysci daje garstce elit
>zawiera w sobie religijny wręcz kult, obracający się wokół mistycznych koncepcji socjo-ekonomicznych
>pełna podniosłych sloganów typu "kto nie pracuje, ten nie je"
socjalizm czy libertarianizm?

TL pls

>Co on ma do grilujących Polaków...?
>dziękuję Ci, naprawdę :) mnie trochę martwi to 'going to hate myself if it doesn't pay off' bo brzmi jak otwarta sprawa jeszcze.
Dobrze że chociaż rodzina go nie usprawiedliwia..

>tug chińczyki nie potrafili zabezpieczyć tego swojego baidu i na linuksie mogę ściągać bez limitów nie posiadając konta

>obsesje ma z polakami chyba haha ... i pewnie autyzm bo tak dziwnie pisze
rodzina to nie wie calej prawdy
haha
>mysla dostal za pisanie o mnie zeczy
i stalkowanie
on w swoim swiecie zyje :L

ale elmo, na wątrobę umiera się kilka miesięcy.

nagłe odstawienie, albo przedawkowanie co innego

w formach ekstremalnych oba

>linux

TRANSLATE

kurde ja się boję takich ludzi....nie wiadomo co z garem ma i do czego jest zdolny. i niech gnije w tym swoim świecie

a ty mi powiedz czy jakies kiedykolwiek zapachy czulas z jego pokoju? jak on sikal do butelek :L
nie przejmuj sie
tez na poczatku sie przejmowalam
cipa z niego wiec nie sadze ze cos zrobi

omg x_x szczerze mówiąc, to dziwiłam się tylko że go nigdy nie widzę. czasami myślałam że po prostu go nie ma, kiedyś z drugą babką która tam mieszkała nie zauważyłyśmy jak wyjechal na tydzień
ja pierd*lę co za gówno z niego.... brak słów. W sumie niech i więcej zapłaci, bo szans na wygranie przecież nie ma.
wiesz to jest dla mnie najgorsze, że trafiłam do tego mieszkania tylko dlatego że nikogo jeszcze nie znałam bo byl to mój pierwszy pierwszy rok w Aberdeen :(

a widzialas kiedys jego pokuj czy w ogole ? dziwi mnie to jak ktos sie moze do kibla bac sie isc a sikac do butelek to nie haha ... strasznie sie zdziwilam ze tylko to dostal :/ ... sprubuje jutro lub w pon jego imie na google wrzucic i zobaczyc czy bylo w gazecie bo czesto takie gowna sa

Codzienne przypomnienie

trzeba sie bedzie spotkac i go obgadac! haha

i wypić do tego po butelce wina..!
tak serio, to przez cały rok "rozmawiałam" czyli nie wiecej niż 4 zdania, może z 6 razy...? Pokoju nie widziałam nigdy, w sumie jego widziałam z raz na 3 tygodnie przez sekundę

hahaha

beznadziejne było to mieszkanie, własciwie też jak do niego wracałam to od razu do pokoju

dostlalam maila od tego co prowadzil sprawe

WOLNY RYNEK

Codzienne przypomnienie, ciąg dalszy

dobra ziomeczki musimy omowic bardzo wazno kwestie dotyczaca wszystkich nas a nigdy wczesniej nie omawiano

...