/tr/

ax

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=mGS_to9sTP4
demorgen.be/buitenland/amerikaanse-troepen-vechten-tegen-is-in-koerdische-uniformen-b498dcdb/
youtube.com/watch?v=eXipKH7Dsyo
youtube.com/watch?v=Ovu5Ns8796s
uludagsozluk.com/k/deliorman-ağzı/
youtube.com/watch?v=ujFg4A2W020
youtube.com/watch?v=aY5PfGfCeik
sozcu.com.tr/2016/gundem/uc-sehidin-ustune-uc-sehit-acisi-daha-1248503/
twitter.com/SFWRedditVideos

Biiiijî
Seeeeerok
Laaaazaros

Her biji Kibristane yalalalalaalala

why did the ottomans invade all surrounding countries and enslave them

because they hated us like nowadays but back then things were different if you know what I mean

...

benim küçük kız bu.
sanırsın babasının malı.
öyle sert kapatıyor ki sıpa, içim gidiyor.
sonunda "papı papandı baba" deyince canı sağolsun diyorum.

>And Mehmed II spoke softly, ten thousand men on horseback listened, another ten thousand infantry resting in pools of blood, Roman and Turk alike. He smiled before stepping into the city:
>"Know ye all that we did not conquer this city for man's ambitions and his greed. Neither for want nor need. We conquer to flourish Rome as a better Empire, we unite East and West at the City of World's Desire. We are neither Muslim nor Christian, neither Turk nor Rum. We are Man, and Man does because he can, God watches, and blesses him for his courage."

quote is not real, but basically is the ottoman mentality

sikiyim t*rk
sikiyim atat*rk

şimdi 95 yaşında ateist bir dede buradan kalkıp, erzurum'a bir camiye gitse ve dese ki;
"din bağnazdır, insanları uyutuyorsunuz, kaldırın bu camiiyi buradan" dese, yaşına başına bakmadan kafasını orada uçurup, linç edebilecek demokrasi bekçilerinin olduğunu bildiğimizden içimiz demokrasi açısından rahat çok şükür.
neden?
çünküüüü ateist dede erzurum'daki camideki cemaatin, inanç özgürlüğünü kısıtlamış olur.
yine erzurumlu, dinci, çember sakallı bir dede gelip de izmir'de heykel protesto edince de ifade özgürlüğü, demokratik hak olur ama ateist dedenin böyle bir hakkı yok.

kısacası; bu ülkede demokrasi sadece dincilerin isteğine göre şekil alır.

not: ateist sporlu değilim..

ax

That's actually a poem in old german about turks killing people. Nice.

Bu muhalifler eğitilmezdir ve betadır

keşke işide katılabilsem

translate pls last time i was having german classes i was 13 years old or smth.

yatmax istiyorum

o zaman yatın xocam beni neden bulaştırıyorsunuz?!

KürT OLmaaK NaSıL ßiir DuYqu anLaTaYım Sanaa . . !
_ KürT OLmaaK 6 YaŞınDaan İTißaren SoruLaan TürKÇee SoruYaa 'Ez Tişki Nızanım' DemeKTir. 7 YaŞınDaan Sonraa anaDiLDeen KoparıLıp ßaŞKaa DiLee ZorunLu KaLmaKTır. aÇLıqı KimSeSizLiqi FaKirLiqi ZorLuqu GurßeTii YaŞamaKTır. KürT OLmaK Muş Gißii ßiir ŞeHirDee PoLiS TaraFınDaan ÇewiriLip KimLiqi SorquLamaKTır. ßen ana DiLimi İSTiYorum DeDiqi İÇiin NezaHareTLerDee İŞKenCee GörmeKTir. KürT OLmaaK DewLeT TaraFınDaan İŞKenCee EDiLirKen axxx DaYee weree Hewaramın DemeKTir. LiCe'Dee ZiLan'Daa ßiTLiS'Tee RoßoSKi'Dee KaTLeDiLmeKTir. KürT OLmaaK ZinDaan KöŞeLerinDee SızLaYaan YaraLarıYLaa ßarıŞı we ÖzqürLüqü HaYKırmaKTır...
KürT OLDuqum İÇin RaHaTSız OLanLar werDiqim RaHaTSızLıKTan DoLaYı Gurur DuYuYorum . . ..!..

burasi agiriyor beni de yatmaga braxmiyor

o zaman doktora gideceksin xocam.

evden cixmax bene begenmiyor t.bh

siktir git amk alamancısı

Doktora git, gözün beyinin iltaplasmasin (ölüm telikesi var).

Ölecen gg.

Olmek mi istiyon aq doktora git salak

dawla tüm küffar ve mürtedlere rağmen ilerliyor elhamdülillah

Problem olmaz, idlib'den ehl-i sunnet aslan mucahitler takfirlerin gotunden kan almaya gelir. Ilk hizbullah ve esad'in amina koydular simdi de isid'in amina koyarlar cunku bunlar Allah'in mucahitleri!

ded

...

öldüüüüüüüüüüü

neydi o?

ATLA GIRDI ATLA

youtube.com/watch?v=mGS_to9sTP4

yanlış ata oynadık 3 milyon suriyeliyi bize kitlediler sikem sokam çok götüm yanıyor amq

demorgen.be/buitenland/amerikaanse-troepen-vechten-tegen-is-in-koerdische-uniformen-b498dcdb/

hayret PKK'ya kurt teror orgutu demisler :DD

kitlemediler kardeş o 3 milyon suriyeliye devlet türkçe eğitimi veriyor savaş bitince onları arap ülkelerine misyoner olarak göndericez ve Ottoman 2.0 nun oluşması için gerekli zemini hazırlayacaklar

türkiyeye entegre olsunlar diye veriliyor olabilir. ülkenin boka dönmüş gen havuzu bir yumruk daha yiyecek gibi.
yanıyom

esad çomar suriyelileri size kakaladi :DD

suriyelileri zaten çoğu muhakkak dönecekler evlerine yaşlılar olmasada özellikle şuanda Türkiyede büyüyen Suriyeli çocukların resmen anavatı Türkiye olacak

kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez misali şimdi birkaç milyar dolar harcıyacaz ama 5-10 seneye trilyon dolarlık harcasan alamayacağın ülkeyi altın tabakta sunacaklar

>buna gerçekten inanalar var

naive.

>suriyelileri zaten çoğu muhakkak dönecekler

maaraba adaşlarım
böyün sizə bo gözël dilimë tantıtçam
bii kaç gündüü uuraşaadım nasä yazılcak deyë çünkö bo tüükçënin şivesë asla yazılmaz
bən də işleyip, araştırıp bo dilin seslerinë tekəə tekəə bulup epsinə arfləə vəədim
ilgimë də en çok bo çektë
bo tüükçe şivesində tam üç tayna ''e'' sesë vaa
birë ''e'' öbürö ''ə'' bitkisnicisë də ''ë''

Okuyabildiniz mi anonlar? Daha önce bu şiveyi hiç duydunuz mu?

>tantıtçam
türkiyenin %90'ı böyle konuşuyor
onun dışında Ğ yerine öncesinde gelen ünlüyü iki kere yazman ve bazı sesleri tamamen atman tam bir çomar işi,
şive falan değil bu eğitimsizlik genel olarak pic relatedi hatırlattı

Pic okurken verdiğim tepkiyi yansıttı.

>bre susak yazmıyor
Çöpe gittin

t-trakyalı olduğunu nerden anladınız

e uzun uzun yazdın ya hocam az önce nasıl anlamayalım

heee
yalnız ünlüleri iki kere yazman uzun söylendikleri anlamına gelir
ayrıca ğ ve h tamamen yoklar çünkü hiçbir ses özellikleri yok o yüzden
zaten türkçede de ğ nerdeyse gereksiz olur bi 50 sene sonra dilin gelişmesiyle
bu şive r'leri de pek sevmez
eğer ''r'' harfi bi kelimenin veya hecenin sonundaysa yok olur
sadece iki ünlü arasında vardır
ör: hazır -> azıı ; ağır -> avıı ; haber -> abəə
AMA araba -> araba ; kara -> kara

trakyalılar bro tier insanlardır t.bh

youtube.com/watch?v=eXipKH7Dsyo

>zaten türkçede de ğ nerdeyse gereksiz olur bi 50 sene sonra
E-Ğİ-TİL-MEZ

biraz hislenelim mi hocam?
youtube.com/watch?v=Ovu5Ns8796s
sana yemek vermiyolar mı lan orada

uludagsozluk.com/k/deliorman-ağzı/
K E K
E
K
Nerdeyse %80i doğru

haydaaa

>encek 1.çocuk 2.kedi veya köpek yavrusu (yavrulamak yerine de enceklemek kullanılır)
benim bildiğim kancık dişi köpeğe deniyor
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

>civilian

oldurulen pkk'lilari sivil yapmislar, bu k*rtler cok pic

böyle tipi olup da özgüveni tavan, self-awarenessi sıfır olan koca götlülerin sosyal medyada ve tinderda hesaplarınının olması götümü yakıyooooooooorrrrrrr
siken çıkmış mıdır sizce bunu? :'(

>total 40 bin olu
>22 bin pkk
>7 bin turk askeri

olsa olsa 10 bin sivil olmustur, yarisini pkk yarisini da turkolar oldurmustur muhtemelen

Senin ananı siken çıktıysa neden olmasın hajunm:DDD

youtube.com/watch?v=ujFg4A2W020

;_;

g*zler yesil dedim ya

banane amcık siktir git indir al eline paintte boya

p-peki

Bide "executed' yazmislar sanki turkiye kurt civilleri toplayip arkadan kafalarina sıkıyor gibi.

>turkiye kurt civilleri toplayip arkadan kafalarina sıkıyor
keşke amk.

Yakarmı?

youtube.com/watch?v=aY5PfGfCeik

>The kindness that Mehmed had shown to the Emperor's surviving ministers was of short duration.... Five days after the fall of the city [3 June] he gave a banquet. In the course of it, when he was well flushed with wine, someone whispered to him that Notaras's fourteen-year-old son was a boy of exceptional beauty. The Sultan at once sent a eunuch to the house of the [Megas Doux] to demand that the boy be sent to him for his pleasure. Notaras, whose elder sons had been killed fighting, refused to sacrifice the boy to such a fate. Police were then sent to bring Notaras with his son and his young son-in-law, the son of the Grand Domestic Andronikos Palaiologos Kantakouzenos, into the Sultan's presence. When Notaras still defied the Sultan, orders were given for him and the two boys to be decapitated on the spot. Notaras merely asked that they should be slain before him, lest the sight of his death should make them waver. When they had both perished he bared his neck to the executioner. The following day nine other Greek notables were arrested and sent to the scaffold.[8]

The funny thing is you probably believe your own bullshit.

...

ne yandin be sirp pici

bu yunanlar neden bu kadar gerizekalı amk sadece we need to enrich white people's culture yazdım hala you vermeye devam ediyor :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
biri şunu yakmaya devam etsin lütfen

dawah amk bizdeki dava gibi

neden kimse yok burda
herkes liselinin anasını tokmaklama sırasında sanırsam

men dakka dukka

...

...

neden onca you verdin
sadece ona iyilik olur bu

right should be """"""turks""""""

...

i squeezed my toothpaste and you happened
top pasta

>>hala bu bok çukurunda sikik ideolojini mi tartışıyorsun

aynen devam et

>yandim çek

SOKAK DÜĞÜNÜ NE YA
BAŞLADI YİNWE OROSPU EVLATLARI

YETHEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Nostradamus hakkında düşünceleriniz neler

meme

gerilla hattrick yaptı gene :DDddDd
sozcu.com.tr/2016/gundem/uc-sehidin-ustune-uc-sehit-acisi-daha-1248503/

normilerden nefret ediyorum keşke normileri kafasını kessem

t. kamal

millet nasıl uyuşturucu içtiğini söylüyor utanmadan. utanmadan nasıl seks yaptığını anlatıyor böyle piçlerin kafasını kesip direklere asmayacaksında ne yapacaksın?
şeriat istiyorum

seriat degil TEDS istiyoruz!

harama bulaşan kardeşlerimize nasıl yardım etmeliyiz

BU

etnik viruslerin soykirim edicegimiz gunu sabirsizlik icinde bekliyorum.

vkNOKTAcom/tigirerturktr
tigirerarsivi.blogspotNOKTAcom/
okuyun ulan aveller.

tabi ki ılık gödlerine nazikçe ilim ve fen dolu yarrağımızı sokarak

teds ne lan amk

chp'yi cehepe yerine cehape gibi okuyan çomardır doğru mu

Kesinlikle.