/tr/

arabami pezevekle edisiyoni
uyanin lan

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s12EaH6PpKij
youtube.com/watch?v=jA8jCAFlaJE
youtu.be/3yVbUMtGJlU?t=1m44s
youtube.com/watch?v=HKeCz_gFl3A
boards.Sup
youtube.com/watch?v=O34YMb1N5TA
playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/Hayro-21993
twitter.com/SFWRedditImages

/balt/ + /ausnz/

thank you mtv

>tfw xibit will never pimp my ride

bu ne bicim eidison?

Öldü

>almancı tiradı
>almancı postlar

ölmeyi hakediyor. sage'd

biz almalıyız
ayrıca evet bu sageliyorum

rolling for yarakstyle 91

reroll

Zengin-yoksul farkı 8 kat artmış, halkının % 62'si kira ödeyen, işsizliği % 300 artmış bir şehirde neyin fethini kutluyorsun?

kafasını siktiğim ibnesi tam düşüyodu tirad

SÜTAŞIMA TEŞEKKÜRLER AYRAN İÇİN

Düş lan düş

ded

Orospu çocuğu seni

...

Ayni ibne

Neredesiniz ulan normiler?

hayır
birisinde istanbul bayrağı var

Kizlarla yemekteyiz :-)

Sent from my iPhone

Hocam bunlar eğitilemez işte...

Yalanı azalt.

do you like racemixing

youtube.com/watch?v=jA8jCAFlaJE

yes

Yes

youtu.be/3yVbUMtGJlU?t=1m44s

:DDDD

AboOOv HaRbİ fiŞeQsin QarDeŞM YASAL UYARI: Bu Uyarı T.B.M.M TaRafından KaRaRa aLındı Ve SaqLık BaKanLıqı TaRafından OnayLandı T.C Yasasının 6363 Maddesi qeReqince'' ŞeKeR HastaLaRının Bu Resme BakmaLarı YasaKLandı.. Çünkû Bu ResimDe %100 şeker orani %100 Tatlılık Belırlendi ' Neyse Demek İstedqım anLaşıldı Galıbaa AYrıca:= O Duruşa, Bakışa ÖLünrr QnQi Senı Daha FzLa AnlatmaK İsderdım Ama Sn AnLatıLmaz'Sınnnn (NOKTA) FoR aLSam İi oLacaq Lèàn ßù nèè ¤ dùnYàyà mètèOr dùsmùşş # àyàqtà ÙyùyOz hàßèrìmìz yóúqH ¿¿ ``Phòtòyà qèLìncèè `` tù tù tù tù # màsàLLàhh ànàLàr Nè Prensler dôqùrùy ßòyLèèèèè ! ßhèn sHènïn òÓó # sàcHına òÓò # ßasınaâ òÒò # qàşìnààà ôÓo # qòzùnèè òOó aşk oLdum # Duruşuna # süpersn nèySè fazLâ Ùzatmîm ŞekiLsin DiNiMè imanıma yaşlı babama éSRaRCı DéDéMé JiLéTçi NéNéMé éRoyiNCi HaLaMa N4RkoZCu YéNqéMé MüSLümCü TéYZéMin ü$éRine YéMin éDéRiMqi; Çoq qü$éL oLmuŞ.'.Na$aR déYMé $in aMin: ﻟَtéqRaR aMiN • ShéqiL : √ • qaLité : √ • éstétiq : √ • duRush : √ • Zérafét : √ • Létafét : √ • Uyum : √ • HéRbishi : √ Test EdiLdi, 0nayLandı √ 10№ KusuRsuz qarisma 0ranı

yeter kamal yee

T*rkoların gerizekalılığını belgelerle ıspatlıyorum.
youtube.com/watch?v=HKeCz_gFl3A

gelin buraya

...

hayir

aptal pol postlarini buraya koyup durma

boards.Sup Forums.org/pol/thread/75345885/turkey-is-shit#top
OP benim
Lan bir bakın şuna. Ben ne yapayım, nerelere gideyim amk? Şu anasını siktiğimin ülkesinde gay olmak da yasak.
Yok mu bir gay olarak rahat edebileceğim ve yaşamın ucuz olduğu bir ülke? Ya da Türkiye'de böyle gaylere ön yargıyla yaklaşıp öldürmeye çalışan orospu çocuklarının olmadığı yerler var mı? Yardım edin amına koyim.

>gay olmak da yasak
değil. ibne olduğunu herkese duyurmadan, ilgi orospuluğu yapmadan da yaşayabilirsin

Olay ciddi orospu çocuğu

siktir git syria containment boarduna

Niye saklayayım amk? Ölene kadar kapalı kutu içinde mi yaşayayım?
Öldür kendini anasını siktiğimin shitposterı

>muh ottoman
>muh islam

nerde olduğundan haberin yok heralde? inciye sapıcaktın bence

>Ölene kadar kapalı kutu içinde mi yaşayayım?
Evet.

>nerde olduğundan haberin yok heralde
>muh
>gizli kulübüm
süper Sup Forums kültürü kardeşim :D
siktir git anneni sikeyim

evet biliyorum senin gibi kürtler burayı keşfedip aptal muhammed yalakalığı yapmadan önce daha güzeldi

türklerin gittiği heryer yaşanılmaz

ne bicim turkce lan bu amk evlatlari
gavur musunuz siz

İslam muhammed falan nerden çıktı şimdi anlamadım. Yazdıklarımın hangisi islam yanlısı bir şey ima ediyor? :D
>senin gibi kürtler burayı keşfedip
biraz dışarı falan çık amk. Sup Forums'i çok ulaşılmaz bir yer falan mı sanıyorsun? Boardlar 13-15 yaşındaki çocuklarla dolu.

>Ölene kadar kapalı kutu içinde mi yaşayayım?
Şimdiye kadar gay olduğun için neler yaşadın bizimle paylaş
Ama ibne olduğun için demiyorum bak cinsel yönelimlerin yüzünden şimdiye kadar başına ne geldi?

Babam beni sikmeye kalktı:'(

E ne güzel işte hem kendine hem de oorrrrrrrrrrrrospu anana bir tokmakçı bulmuşsun

Sup Forumsa attığım konuyu gördün mü? Dün sevgilimle takılırken az kalsın dayak yiyordum. Sokak ortasında falan da yapmıyorduk. Apartmanın içinde, kimsenin göremeyeceğine emin olmadığımız bir yerde. İki-üç çocuk bizi izleyip oranın büyüklerine söylemişler. Büyükler de gelip sevgilimin boynundan tutup beni de yere itti. İyiki yan tarafta polis vardı da ben, "polis" diye bağırınca hemen yetiştiler.
Gaylerin Türkiye'de rahat yaşadıklarını falan mı ima ediyorsun?
aynıibne

K*rt pls.

Sen nasıl bir çomaristanda yaşıyorsun hahahaha
Ayrıca
>aynıibne

dejenereligini al da siktir git, burasi dindar, ahlakli ve temiz bir otag. sukur et ki reis hepinizi asmiyo pislikler sizi.

Daha zor yemle

Gerçekten soruyorum, hangi şehirde yaşıyorsun? Kaç yaşındasın?

>zoruma giden hersey yem

hadi kocum uza

>zoruma giden
götümü yakan
ftfy

20, İstanbul
Niye soruyorsun?

İstanbul'un neresi?
>Niye soruyorsun?
Hiiç belki bir gün fazladan tokmakçıya ihtiyacın olur diye

Esenler

Bahçelievler
şu gerizekalıya aldırma

Neresinde? Cumhuriyet mah filan mı?

Bağcılar
şu gerizekalıya aldırma

Bağcılar
şu gerizekalıya aldırma

Bağcılarşu gerizekalıya aldırma

youtube.com/watch?v=O34YMb1N5TA

Beyoğlu
şu gerizekalıya aldırma

...

Yapilan arastirmalara gore hayatinda en az 1 kere vucuduna oksijen girmis insanlarin %100 u oluyor.
Medyaya kanmayin
Oksijen almayin

az önce açlık oyunlarının son filmini izledim 2 sene önce okuduğum kitaptaki bütün hisler yeniden geldi ahhhhh

kitaplari okumamistim, iyi canlandiriyor mu?

sanırsam evet
hatırladığım kadarıyla film ve kitap uyuşuyo

ok
bu arada paris'te mi yasiyorsun sen?

kanadanin yakisikli bir millet veklili olduktan sonra simdi kendileri cok cool mi oldular?

ile de france
daha fazla bilgi yok

hayirdir dahasini istemiyordum

peki az cok normie olmasan bile hayat nasil oralarda? paris'e fransizcami gelistirmek amaciyla gitmeyi düsünüyorum yüksek lisansdan sonra. bir iki tanidik var da, duyduklarima göre millet cok seviyesiz, boktan davraniyorlarmis yabancilara karsi.

What's going on in here?

benis in vagina going on :DDD

t*rks t*rking among themselves

Napacaksın amk? Tanıdığın biri değilimdir merak etme.

Ya bu ispanyolcadaki B ve V sesleri neden birbirlerinin tam tersi mQ!
Bu nasıl bi otistliktir

Kim /overwatch/ burada?

hadi suriye'de happening olsun turkiye girsin biseler olsun amkkk

pahalı tf2'ye devam

koskoca boardda anamı sikicek bi kişi bile olmaz mı amına koyim

kim dedi yok diye benim için fark etmez yeterki dişi olsun

...

Şimdi Giyasettin diye bir çocuk varmış...O yatılı okulda kalıyormuş.İşte son sınava girmiş,ben memlekete gidiyorum demiş arkadaşı Savaşa demiş.Şimdi sen beni ararsın,söylersin kaç zayıfım var.Eğer annem çıkarsa ders..1 zayıfım varsa Ahmet'in selamı var dersin,2 zayıfım varsa Ahmet ile Ayşe'nin selamı varmış dersin.3 tene varsa (bu olmaz..olma.. olmaz muhtemelen) işte Ali'nin,Ayşe'nin,Mehmet'in selamı var dersin.4 tene olursa (bu imkansız tabi) Ali'nin,Ayşe'nin,Mehmet'in,Hüseyin'in selamı var dersin.O kadar dersin işte demiş,sonra işte memlekete gitmiş.Sonra Savaş aramış annesi çıkmış Giyasettin'in.Demiş,demiş "Gıyasettin'e söyle tüm okulun selamı var ona demiş.

öldü

Nerde oturuyosun? 30 liraya bırakıyorum

ben

rexalet tirad olmuş gene amk t*rk piçleri keşke gürcistanda yaşasaydım

...

kim burda /stellaris oynayip galatik gokturk impartorlugunu kurmak, melunluk yapmak, galaksileri istila etmek, xeno piclerine soykirim yapmak/

Oynadım ve sıkıldım. Oyun bayağı eksik 3-4 tane büyük dlc çıksın ancak o zaman tekrar oynarım.

lel ben bu yuzden daha almadim zaten, paradox baya patch ve dlc cikariyo o zaman indirimli alirim.

oynadım ama oyun bitmemiş çok belli
yine de 20 saat için gayet eğlenceliydi. birde paradox 4x ile grand strategy karıştırayım derken her iki cinsinde en kötü özelliklerini almış.
hoş late game'e kadar oynamadım o yüzden tam bilmiyorum

playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/Hayro-21993
ekleyin isterseniz

>casualwatch oynamak

şizo atalarımızın melunluk yaptığı tarihi filmler önersene?

battal gazi :DDD

guzel soru aslinda, ama gokturkler, timur, yavuz sultan selim hakkinda pek film yok benim bildigim.

genelde bu tarz filmer çengiz han ve atilla gibileri hakkinda oluyor, onlara bakabilirisn bi kac tane var.

gokturkler hakkinda hic bi guzel produksiyon yapilmadi herhalde, turk film endustrisin isi gucu sacma sapan komedi ya ask filmleri.