/polska/

edycja o kurwa janusz

Other urls found in this thread:

kickstarter.com/projects/1640160663/linky-the-foldable-electric-longboard/
twitter.com/NSFWRedditVideo

/balt/

ja po lewej

eh anoni

a wowik nie dostanie, bo hehe, i tak dobrze wyglada

to ma byc zapiekanka czy co?

>autysci z balta odswiezaja katalog co 5 sekund zeby w kazdym generale napisac /balt/

>animu
>ladny lokiec
anony, co robic

/skyline/

ANIME

srajlajn

Podoba ci się mój łokieć?

Putin przyjechał do Grecji, na pewno nie bez powodu. Czy to początek końca?

cynglujaca wlochow kanciasta pizza

SKYLINE

Kto wygrał druga bitwę generalów?

moze

kurwa jakie te wieżowce są brzydkie

/balk/

korab sypie platki do juz nalanego mleka

jak z fallouta 4, tylko real ma lepszy antyaliasing
to urocze z twojej strony

>Shanghai Tower
>brzydki
jak to jest nie miec w ogole za grosz gustu?

Zuchy miałem dziś sen. Śniło mi się jak nocą przemierzam ulice miasta i oczyszczam je ze śmiecia ludzkiego.

Od poniedziałku zapisuję się na siłkę i idę na kurs izraelskiej krav magi. Kupię sobie pełen kostium ochronny do motocrossu (taki jak pic rel) z kaskiem, żeby zabezpieczyć się przed urazami i ukryć tożsamość. Do tego dwie pałki teleskopowe, żeby mieć przewagę nad przeciwnikami.

Będę przemierzał miasto nocą i masakrował wszystkich kiboli, sebiksów, gimbopatriotów i każdego kto będzie miał chociaż kawałek odzieży "patriotycznej" - 11 listopada ze strachu odwołają marsz. Nasłuchujcie w wiadomościach o Warszawskim Mścicielu.

Jeszcze nie mam pomysłu jaki symbol sobie wybrać i jaki środek transportu będzie najlepszy/najbardziej efektywny - możecie wy macie jakiś pomysł - niech zdecydują dubsy.

jesteście uroczy :3

>zbudujmy komin
>tylko że ze szkła i metalu i jebnijmy w srodku biura
>będzie zajebiscie

lol postmodernizm

>>>Jeszcze nie mam pomysłu jaki symbol sobie wybrać

proponuję trójfiuta.

ŻYZNE DUPY

>postmodernizm
ale to nie jest w ogole zaden postmodernizm

ja najbardziej

Symbol: Sowa lub Waga
Środek transportu: Motocykl

hej anoni, kto z was ma dziewczyny? gracie z nimi w gry, oglądacie razem anime? jak się spotkaliscie/zaprzyjaźniliscie?

zapodajcie historie, poczytam z chęcią

STOPY

wszystko teraz to postmodernizm

chyba ty

>kto z was ma dziewczyny? gracie z nimi w gry, oglądacie razem anime? jak się spotkaliscie/zaprzyjaźniliscie?
Jestes pierdolniety i gowno wiesz o normictwie.

Jak przyznajesz sie dla lochy ze grasz w gierki to jestes z gory spalony. A anime? Ja pierdole, jak mozna byc tak zjebanym zeby ogladac chinskie bajki i walic do nich konia.

>środek transportu

Elektryczną deskorolkę:
kickstarter.com/projects/1640160663/linky-the-foldable-electric-longboard/

no jak to jaki symbol mordę januszka rzecz jasna

a jeździł będziesz na skuterze Vespa

Shanghai Tower to arcydzieło architektury i inżynierii

"The Shanghai Tower incorporates numerous green architecture elements; its owners received certifications from the China Green Building Committee and the U.S. Green Building Council for the building's sustainable design.[5][32] In 2013, a Gensler spokesman described the tower as "the greenest super high-rise building on earth at this point in time".[7]

The design of the tower's glass facade, which completes a 120° twist as it rises, is intended to reduce wind loads on the building by 24%.[7] This reduced the amount of construction materials needed; the Shanghai Tower used 25% less structural steel than a conventional design of a similar height.[24] As a result, the building's constructors saved an estimated US$58 million in material costs.[33] Construction practices were also optimised for sustainability. Though the majority of the tower's energy will be provided by conventional power systems, vertical-axis wind turbines located near the top of the tower are capable of generating up to 350,000 kWh of supplementary electricity per year.[25] The double-layered insulating glass façade was designed to reduce the need for indoor air conditioning, and is composed of an advanced reinforced glass with a high tolerance for shifts in temperature.[34] In addition, the building's heating and cooling systems use geothermal energy sources.[35]"

Chińczycy sobie wyjebali 2.4 miliarda dolarów w szklany komin a wy co polaczki robaczki?

nie?

Shanghai Tower to neo-futuryzm a nie żaden postmodernizm

>przyznajesz się dla lochy

wykurwiaj do białegostoku brudzie

jak dziewczyna cię lubi, to i o gry/anime/wszystko co robisz pyta i nie przeszkadza jej

Elbing tutaj, jebany beta frajerze.
>dziewczyna
>lubi
O jak prychlem.

ja mam chłopaka

a my żyjemy w miastach o gęstosci mniejszej niż dwie osoby na metr kwadrat
jak dla mnie to win

Chyba przesadzasz, oczywiście że istnieją dziewczyny co mają takie zainteresowania. Nie sądzę po prostu, że jak na taką trafisz to od razu będziecie małżeństwem bo macie te same hobby. Związki międzyludzkie nie tak funkcjonują.

Opancerzonego malucha

>elbladź

o kurwa jaki smrad

>Jak przyznajesz sie dla lochy ze grasz w gierki to jestes z gory spalony

durny ty, kazdy wie, ze nalezy zaczac od mokrych mejmejow

dlatego nie ruchacie nic poza ręką

poka

>dlatego nie ruchacie nic poza ręką

Nie widzę w tym nic złego

rucham tez twoja matke

W Polsce jest takich niewiele. Miałem 2 dziewczyny i obie musiałem do gier/anime przedstawiać, moi kumple tak samo
to chyba normalne oczekiwać od dziewczyny wspólnego spędzania czasu na rzeczach, które się lubi

>napisał to wycierając łzy swojego spierdolenia i niemożliwosci zrobienia czegokolwiek produktywnego i wyjscia z niego

>a my żyjemy w miastach o gęstosci mniejszej niż dwie osoby na metr kwadrat
no Chińczycy też

2/m2 = 2 000 000/km2

>przedstawiać do

no wykurwiaj już

niezamierzona (najlepsza) ironia twojego posta mnie zabila, nawet nie wiem jak ci odpowiedziec

>to chyba normalne oczekiwać od dziewczyny wspólnego spędzania czasu na rzeczach, które się lubi
Ale kurwa walenie konia do anime i zjebanych waifu nie jest normalne.

Gierki też nie interesuja loszek. Wiedz kurwa, że kobiety są puste i proste. Ich interesują rzeczy które kurwa nic nie znaczą i nie mają wartosci i wyjebane maja w twoje zainteresowania.

>jaki symbol sobie wybrać

Zoidberga oczywiście

>aronia twojego posta
Dobry mem, a teraz wracaj do gównopostowania.

>żadna kobieta nie zajmuje się anime i grami
No chyba nie. Z drugiej strony, poznanie dziewczyny na podstawie oglądania tych samych anime, to też scenariusz bardziej wzięty z samego anime, a nie życia.

>przedstawiać
Ale dlaczego zmienić od razu człowieka? Nie lepiej, aby każdy miał swoje zainteresowania? Nie jest jednak bardziej interesująco tak?

>kobiety są puste i proste.

no ale chlopaka to dlaczemu nie masz?

czyli nie ma sensu szukać takiej, która się dla odmiany tobą i tym co robisz zainteresuje?

nie robisz z dziewczyną nic poza seksem? ciężko mi w to uwierzyć

dobrz, panie batemanie :--{**

>oni na serio gadają o kobietach

Jakie pedalstwo kurwa. Wypierdalam stąd. Wrócę jak będzie mniej gejowo.

...

>no ale chlopaka to dlaczemu nie masz?
Bo nadal wolę cipki, kolego.
>to też scenariusz bardziej wzięty z samego anime, a nie życia.
I dlatego nigdy się nie wydarzy. Jak chce się bzykać to trzeba mieć w sobie sebixa.

W domu samotnie możesz być animelubcą i grać w gierki, ale na zewnątrz musisz zgrywać wielkiego samca alfa i normixa żeby mieć jakiekolwiek szanse. Takie życie, taka natura.
Duże prawdopodobieństwo, że nie znajdziesz takiej.

Jedyne aktywnosci jakie robilem z dziewczynami, to wyjscie razem na piwo albo do hehe kina (i to musialem sie najebac, zeby tam wytrzymac).

to

@60005840
nie pamietam kiedy ostatnio tak od kogos jebalo nieletnia zaba

>walenie konia do anime i zjebanych waifu nie jest normalne
No po prostu podręcznikowa definicja normalfaga.

Wypierdalaj w tej chwili.

To nie moja wina, że żyjecie w jakims fikcyjnym swiecie gdzie zapierdalają jednorożce.

no juz juz, zrob o tym temat u robocikow
ale int jest normicze i normicze pozostanie

nie moja wina, że żyjesz w piwnicy

>ten bul dópska i deluzja
Próbuj czegos nauczyc skonczone pizdy zyciowe to cie jeszcze od /r9k/ smiecia wyzwa.

Nigdy sie nie zmieniajcie szmaty. xD

Mi się wydaje, że ty po prostu zadajesz się z basic bitches, i dlatego masz takie nastawienie. Jest dużo przypadków, interesowanie się X nic nie znaczy samo w sobie. Można znaleźć drugą osobę która nie będzie tolerować w ogóle twoje hobby, inną która nie będzie za nimi przepadać, i trzecią która będzie nawet miała takie same. W każdym razie to nie ma aż tak ogromnego znaczenia, bo dużo szczegółów wchodzi w grę. Nie mówimy tutaj o znalezieniu kumpla aby mieć o czym pogadać, ale o założeniu związku.

ale wychodzenie z dziewczyną co moment na chlanie czy filmy znudzi się po dziesiątym razie. cały związek to seks i wspólne chlanie?

niekoniecznie zmieniać, osobiscie przyznawały, że gry są fajne, i po prostu nie miały pojęcia, że takie są i istnieją

i skoro nie potrzeba wam wspólnych zainteresowań żeby się spotykać z dziewczyną, to czego potrzeba? po prostu gadać o losowych rzeczach, i bum, masz dziewczynę?

CZEJ NO
*poprawia wąsa*
POCZEJ
*bije żonę*
CZEJ NO CHWILKIE
*kradnie złotówkę z kosza w biedro*
ALE CZEJ
*kupuje koszulkę Red Is Bad*
CZEJ CHWILKIE
*gotuje bigos*
POCZEJ
*zakłada skarpety do klapków*
NO CZEJ
*narzeka na Rosję*
CZEJ CHWILKIE
*grilluje kaszankę*
POCZEJ
*tańczy do disco polo*
CZEJ CZEJ
*szanuje papieża Polaka*
NO CZEJ
*obraża Żydów w internecie*
ALE CZEJ
*skreśla totka*
JO SŁYSZOŁ
*wskakuje najebany na stół*
ŻE MY
*zapomina o Bożym Ciele*
CZEJ
*przyjmuje kolędę w garniturze*
SŁYSZOŁ JA
*żyje na kredyt we frankach*
ŻE MY BYLI
*narzeka na drogi*
CZEJ
*idzie do lekarza z bolącym palcem*
MY BYLI
SARMATY
I CHUJ

>W domu samotnie możesz być animelubcą i grać w gierki, ale na zewnątrz musisz zgrywać wielkiego samca alfa i normixa żeby mieć jakiekolwiek szanse. Takie życie, taka natura.
ahahahahah
>Gierki też nie interesuja loszek. Wiedz kurwa, że kobiety są puste i proste. Ich interesują rzeczy które kurwa nic nie znaczą i nie mają wartosci i wyjebane maja w twoje zainteresowania.
ahhahahahaha

dlatego nic nie zaruchacie idioci

po prostu przyznaj że cię ukochana wysmiała

...

przypominam, ze to jest mily general :^{D

>zadna kobieta nie zajmuje sie anime
moze kobiety to juz niezbyt ale tak samo faceci wyrastaja z anime i nie ogladaja tego gowna powyzej 16 roku zycia

ale wejdzcie sobie na jakiekolwiek polskie forum o anime, polowa tam to dziewczyny

moja siostra tez oglada anime, dziewczyny tez lubia anime nie wiem skad wy te memy bierzecie

ty kurwa debilu

Nigdy mi się nie zdarzyło.
I mówi to jebany mongoł który siedział jak pizda na studniówce kiedy sebixy jebaly wszystkie dziewczyny KEK.
Zgadzam się na temat basic bitches. Ale większosc taka jest niestety.
>ale wychodzenie z dziewczyną co moment na chlanie czy filmy znudzi się po dziesiątym razie. cały związek to seks i wspólne chlanie?
Związek to głównie tylko sex, przytulanie i całowanie.

A cos ty myslal, to nie holiłud.

chopieee

ty żech je człowiek czy jaki kabane

tak mi się skojarzyło apropos tych postów w tym temacie

na filologiach weebow plci obojga jest od zajebania, i to nawet nie tylko brzydkich, wiec prosze wyjsc z piwnicy, albo zamknac ryj

jak czesto wkladacie raczke do majteczek i dotykacie peniska podczas gownopostowania?

...

dzie mje tu z tym chinskim, panie kolego

a ja głupi chciałem sobie pograć z dziewczyną w dark souls 3, widocznie to niemożliwe

...

ja dotykam swoich nie-nie czesci glownie do wlasnych postow
polecam ten styl zycia

nie jestem sebixem i mam dziewczynę
ładną i inteligentną
szach mat piwniczanie

>tfw google translated this page for me

how do you toilet cleaners feel about the fact that modern tech allows me to bypass your shit languague and force you to speak english like a proper society?

Anonie skipuj plot i dawaj mi tu cycki.

...

>I mówi to jebany mongoł który siedział jak pizda na studniówce kiedy sebixy jebaly wszystkie dziewczyny KEK.
??

to. kazdy wie ze kobiety to kurwy a cycuszkow dalej nie ma

Patrzie na zucha mysli że mądry bo gogel włączył żbsz.

Wiatr ci w wąsy wieje?