/polska/

Edycja wykopowa

Stary

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=qsa44yrIOJo
youtube.com/watch?v=TWfph3iNC-k
twitter.com/NSFWRedditVideo

najchujowsza edycja w tym miesiącu
brawo opie

PSY > KOTY

co za cwel

Pięć miesięcy zapierdalania za najniższą średnią krajową i już śmiga Ci każde AAA.

Wystarczy tylko nic nie jesć i nie pić :^)

>kros stronowanie

dajcie inny bo ten jebie kałem

gdzie nowy

>Nienieironiczny szitposting
Potwierdzacie opinię panów z OP :^)

>kupowanie kompa za więcej niż 3 tysiące z kawałkiem
Nie ma absolutnie żadnego sensu. Na GTX970 mi chodzi wszystko w 1080p, a w 4k jakbyś się nie nagimnastykował to i tak nie wyciągniesz 30 klatek w nowych grach na jednej karcie z tych co są teraz na rynku.

...

są jakieś skinhead loszki na nitce?

youtube.com/watch?v=qsa44yrIOJo

to szczerze, na co anony przepierdolili by darmowe 10 tysiaków?

chyba bym się wybrał na dłuższy spacer po antykwariatach

maszyna do paróweczek żbsz.

ps to prawda

autyzm

na gieldzie

user od giełdy wreszcie samuraja popełnił?

Weź sobie taką rynienke, ciocia ci zrobi paróweczki i już, i nie potrzebujesz 10tys.

tug chujowy toster ale chuj mnie to bo nie gierkuje w gówno dla kasuali hehe

dałbym tureckiemu żeby mógł tworzyć arcydzieła prozy współczesnej zamiast siedzieć w tym jebanym kebsie

opinie o mazda rx7?

nie wstawił bym na tylnie siedzenie fotelika dla córki brata kuzyna mamy, ojca mojej siostrzenicy mojej loszki

ale ładna bo czerwona

>tug już rok zbieram na MOBO, GPU, CPU, chłodzenie wodne i wincyj ramu
>nadal nie moge uzbierać

>chłodzenie wodne
na ssd też zbierasz?

PIWERKO

>tug po tygodniu kupilem wszystko co chcialem
Przypominam ze biedakiem sie jest z wyboru.

a za ile ten chinczyk kupił od moota 4szambo?

czy jeszcze musiał mu dopłacić, jak było/?.

tug cukierkowy tatus kupil ci nowe gpu na urodziny

>inteligentni ludzie robią kardio
>im kto głupszy tym więcej robi siłowego

i teraz pytanie, czy to ma podłoże fizjologiczne (lepsze ukrwienie przy bieganiu, mięśnie to dodatkowe obciążenie dla układu nerwowego), czy czysto kulturowe (nie chcesz wyglądać w swoim środowisku, jak dojebany sebix)?

latał bym
ale ponoć trzeba mieć co najmniej 500 na spodochronie aby tak szybować i sie nie zabić

youtube.com/watch?v=TWfph3iNC-k

>tug chujowe kardio bo wklęsły mostek

oba
wyjaśnienia w nawiasach są poprawne, w sumie sam sobie odpowiedziałeś

A co jak samo założenie wyjściowe to bzdura?

>inteligentni ludzie
jakis przyklad?

zauważ że im droższa pakernia, tym mniej koksików. u mnie będzie max 5-10%.

ja

Einstein

wowik

Ludzie, którzy dużo zarabiają zwykle pracują na siedząco i są zazwyczaj zapracowani. Ćwiczą nie po to, żeby się rozbudowywać tylko po to, żeby nie sflaczeć do reszty.
Budowanie sporej masy mięśniowej to w chuj pierdolenia z dietą, trzeba pilnować, żeby wystarczająco dużo spać i tak dalej. Żeby być szczupłym wystarczy spalić to co się zeżarło, jak trochę pomachasz jakimś lekkim obciążeniem to może coś tam nawet ci wyrośnie po jakimś niewspółmiernym do wyników czasie poświęconym na machanie.
To chyba tyle.

co muszę wpierdalać, żeby mieć takie ciało?

nic

czego się boicie... niesekurytetne pedały wciąż tkwiące w szafie... co was boli dupa pewnie... albo chęć bólu w dupie...

ja np nie ćwiczę mam wyjebane... a co to kurwa źle wyglądam pedały... nie jem bezglutenowych organicznych owsianych ciasteczek belwita... kurwa jem jak człowiek...

pedały jebane... spójrzcie se na zdjęcia sprzed lat... czy ci ludzie źle wyglądali... to wina żyda dosypującego wam chemii do karmy...

bez żyda każdy wygląda jak wojownik... a w ogóle to wyjdźcie z domu... pozdro dla kumatych...

męskie penisy

DNP

Gdzie są moje siostry wróżki

Srają, coś przekazać?

tak dobra przynęta, że aż za dobra

tez wam peka skorka na napletku od czestego walenia?

ale od glutenu mam wzdęcia, to co, mam wpierdalać na siłę jak mi widocznie szkodzi?

Żebyśmy nową /japolske/ zrobiły

w auszwic tam gdzie wasze miejsce

Przekazałem, teraz też idę srać.

skad wiesz, ze to od tego?

przynęta po której widać, że jest przynętą to nie jest dobra przynęta.

Zalezy jakie kardio. Inteligentni ludzie ogarna sie ze bieganie dlugodystansowe jest memem i bardziej ci szkodzi niz pomaga, natomiast sprinty sa duzo lepsze i nie maja zadnych negatywnych efektow. Zatem jesli ktos u ciebie biega dlugodystansowo to mozesz od razu zalozyc ze totalny debil.

doskonały plan, noną

Gluten to jest największy mit naszych czasów.
Dla większości ludzi jest totalnie neutralny, a dieta bezglutenowa to nie jest jakaś dieta cud tylko dosłownie dieta dla ludzi cierpiących na chorobe trzewną u których występuje nadwrażliwość na pewne białka.
Wyobraź sobie jak kretyńskie by było, gdyby ci wszyscy ludzie przestali jeść orzeszki, bo na świecie są ludzie, którzy są uczuleni na orzeszki. Wy się solidaryzujecie z tymi chorymi czy serio wierzycie w jakieś cuda na kiju?

Z drugiej strony od sprintu nie schudniesz, a pewnie po to biegają.
Ty myślisz, że jakiemuś korposzczurowi zależy na wydolności organizmu?
Tak w ogóle to inteligentny człowiek mniej i lepiej wpierdala, a nie biega.

Wpierdalam co popadnie, i sram na zdrowie.
Pewnie nawet do 40 nie dociągnę, ale chuj mnie to boli

>Z drugiej strony od sprintu nie schudniesz
No tak ale kurwa odnosimy sie do jakiegos zalozenia. Zalozeniem bylo ze inteligencja biega a plebs nosi ciezary, wiec odnoszac sie do tego byl moj post, wiec oczywiscie pomijam fakt jakis jebanych korposcierw i grubasow, bo to wiadomo ze sa debile.

Byłem w r*eszowie zapytac sie jak wyglada rekrutacja i co musze przyniesc, bo nie mam kompletnie pojecia co zrobic i jak zrobic. Nie musze chyba mowic ze bałem sie kogokolwiek zapytac gdzie mam isc i nie zalatwilem nic. Trzeba sie jutro przygotowac na pojutrzejsza rozmowe przez telefon.
t. user debil

>oni nie biegają 5km co rano
pewnie dostajecie zadyszki po dziesięciu schodkach co?
nawet mi was nie żal robale

No ale to stwierdzenie już dawno zostało obalone.
Jakoś wtedy gdy sam autor stwierdził, że u niego na siłowni nie ma koksików, co prawdopodobnie znaczy, że jego znajomi z siłowni także ćwiczą na siłowni, która jest droga i nie dla plebsów bo tam takowych spotyka.

bo jak nie jem glutenu to nie mam

Mam windę w bloku. Nie mógłbym dawać mniej jebania.

Co kurwa, służba wojskowa przemieniona na obowiązkową? Już nigdy nie zobaczę ziemie ojczyste.

Na studia.
>URz wydział filologiczny
t. user debil

Pewnie chodziło mu o to, że ludzie z klasą są slim i fit i w ogóle, a głupki to góry mięsa.
A nie o bieganie, czy nie bieganie.
Zresztą taki koks też pewnie napierdala kardio jak nie jest jakiś mega otłuszczony bo inaczej się nie da. Czyli OP tego wątku sam pewnie jest kretynem bo to co oni ćwiczą to nie jest tylko kardio.

A jak ci przejdziesz tą rekrutację, to kiedy niby masz zacząć studia? Po Wrześniu, czy przed?

jak filozofia nieironicznie to tylko UJ daruj sobie jakąkolwiek inną uczelnię

W pazdzierniku chyba. Nie wiem kurwa nic, na tej ich stronie jest jakas rekrutacja internetowa, ale nie wierze ze nie mam tam do nich czegos na poczatku przyniesc jako test z zycia w spoleczenstwie
>tug juz oblaleś

>koks
>kardio

oj jak prychłem. przecież kardio gainsy zabija

ej a co robic jak ktos sie wpierdoli w moj dupowoz? jak sie z kolesiem dogadac zeby nie zostac wyruchanym jak nie z mojej winy?

Anonie, jestem pewny ze napisałem filologia.
>Rzeszów jest ponad sto kilometrow od mojego ciepłego kącika a co dopiero krakow
"""""""""""""""""MYSMY BYLI JAGIELONY I CHUJ""""""""""""""

to co to za zadupie

przemysl kurwa czy inny jarosław?

W takim razie skoro masz tak duży okres przed sobą nie ma co się stresować. Upewnij się tylko, że masz wszystkie potrzebne i konkretne informacje i przygotuj papiery. Jeśli się martwisz o to co powiedzą, potraktuj ich jak firmę i siebie jako klienta. Chuj ich obchodzi co robiłeś do tej pory, ważne jest aby ci pomogli w czasie teraźniejszym. I niech uczelnie nie podskakują za bardzo bo zawsze mogą do nich przyjechać chłopaki z bejsbolami.

...

>wykop

no i po co to tu przynosisz?

Ale czas na rekrutacje jest ograniczony
Az bieszczady anonie ech

no edycja wykopowa to zapostowalem obrazek smiejacy sie z wykopków bo mi sie przypomniał
po co ta agresja :(

żeby się pośmiać z wykopków XD

>gurol
>idzie studiować

ale że twoja rasa żyje z naiwnych turystów to ty zdawaj sobie sprawę z

>50-metrowe mieszkanie będzie można wynająć od państwa za 1000 złotych miesięcznie - w RMF FM ujawniamy założenia nowego flagowego programu rządu "Mieszkanie plus". Premier Beata Szydło ma przedstawić program jeszcze w tym tygodniu, prawdopodobnie pojutrze.

eh kurwa, następna ekipa żydodeweloperce dołoży do interesu z naszych kieszeni

ale tanich kawalerek dla samotnych ludzi to chuj tam nigdy nie będzie

50m^2 za 1000zł/miesiąc ma być tanio?

a po ile niby w grecji

W dużym mieście to jest bardzo tanio. No zależy od lokalizacji, ale nawet na zadupiu powinno być taniej niż teraz.

zuchy, jakie robaki są najsmaczniejsze

Anoni jak tam się trzymacie? Wszystko dobrze w życiu?

W końcu sobie wynajmę mieszkanie.

chuj ci do tego

Jestem młody, a już jestem zmęczony życiem.

nie

pozostaje pytanie czy to my jestesmy za dobrzy dla tego zjebanego swiata czy wlasnie przeciwnie swiat odtracil nas osobnikow niepelnowartosciowych

Zależy od miasta i dzielnicy oczywiście, ale nawet w Atenach można by znaleźć takiego 55-60 po 200-250€. W sumie można powiedzieć, że wychodzi na tyle samo, ale tu minimalna pensja to powiedzmy, około 480-540€. Więc zostaje ci połowa po czynszu. Nie że da się tak swobodnie przeżyć, ale to inna sprawa. W Polsce ile taki potencjalny czynszownik zarabia przeciętnie?

Boimy się świata i przez ten strach ograniczamy nasze możliwości,

Gdyby nie strach każdy z nas tu wiódł by dobre, szczęśliwe życie

...

minimalną pewnie. Czyli na 2016 będzie to 1355,69 na rękę.