/tr/

TÜRK edisionu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=xEKdSnYp4Go
strawpoll.me/10370984
milliyet.com.tr/abd-de-ucla-universitesi-nde/dunya/detay/2255541/default.htm
youtu.be/vsQrKZcYtqg
youtube.com/watch?v=r_C2hXTPZik
youtube.com/watch?v=2FLs2AaDPfU
youtube.com/watch?v=zRdn3msdiF4
metrobusharitasi.com/wp-content/uploads/2013/09/istanbul_metrobus_hatti2.png
reddit.com/r/Turkey/comments/4m18xr/fertility_rates_in_turkey/
reddit.com/user/Pruswa
youtube.com/watch?v=_EDn9fQLb9k
youtube.com/watch?v=dsoMp1p1JMM
youtube.com/watch?v=R0lsn0-H5kY
youtube.com/watch?v=MKPtFv15lWE
myredditvideos.com/
twitter.com/NSFWRedditGif

youtube.com/watch?v=xEKdSnYp4Go

ş*h-İTLER ÖLDÜÜÜÜÜÜĞĞĞĞĞ

th for

...

progressive demek istiyom iste anla aq, halbuki k*rtleri ve baska etnik viruslerini ezmek istiyom :DDD

keşke altay dağlarının eteklerinde otağ kurup moğol bir qt ilen sevişşem D:D:D:DDDDDDDDDD

İftira mı? Haşa hocam, biz de inanamamıştık ilk başta.
Bigot değiliz yani, herkesin kendi seçimi, ama yarrak verin bana diye koridorda koşması şaka değilmiş.

1-) Emperyalizmi destekliyor musunuz?
2-) Bir Türk evladının burnu kanamasın diye kadın, çocuk, yaşlı, yatalak, zengin, fakir ayırt etmeden milyonlarca masum insanın ölmesine razı olur musunuz?
3-) Virüsleri, etnik süprüntüleri ve insanları aşağı olarak görüyor musunuz?
4-) Bir Türk ile bir Virüs kavga etse, Virüs haklı olsa bile Türk’ün tarafını tutar mısınız?
5-) Soykırım gerekli midir?
6-) İmparatorluğumuzu daha ileriye taşıyacak olan her şeyin ahlaken doğru olduğunu kabul ediyor musunuz? ( Yabancılara karşı Silah-Uyuşturcu, Köle Ticareti, böl ve yönet Vb)
7-) Kendisini Türk olarak gören bir Virüse yine de Virüs
muamelesi yapar mısınız?
8 ) Aşk, Merhamet, Barış, Kardeşlik fikirlerinin Türk’ün savaşçı kişiliğini imha eden bir zehir olduğunu düşünüyor musunuz?
9-) İmparatorluğun bekası için canını, malını, sevdiklerini feda eden, gözünü kırpmadan Yüce Tigir’in emirlerini yerine getirip ölüme atılan bir Nöker olur musunuz?
-Evet ya da Hayır olarak cevap verin

...

Hayır

hepsine evet

>1-) Emperyalizmi destekliyor musunuz?
evet
>2-) Bir Türk evladının burnu kanamasın diye kadın, çocuk, yaşlı, yatalak, zengin, fakir ayırt etmeden milyonlarca masum insanın ölmesine razı olur musunuz?
hayır
>3-) Virüsleri, etnik süprüntüleri ve insanları aşağı olarak görüyor musunuz?
hayır
>4-) Bir Türk ile bir Virüs kavga etse, Virüs haklı olsa bile Türk’ün tarafını tutar mısınız?
hayır
>5-) Soykırım gerekli midir?
hayır
>6-) İmparatorluğumuzu daha ileriye taşıyacak olan her şeyin ahlaken doğru olduğunu kabul ediyor musunuz? ( Yabancılara karşı Silah-Uyuşturcu, Köle Ticareti, böl ve yönet Vb)
hayır
>7-) Kendisini Türk olarak gören bir Virüse yine de Virüs muamelesi yapar mısınız?
hayır
>8 ) Aşk, Merhamet, Barış, Kardeşlik fikirlerinin Türk’ün savaşçı kişiliğini imha eden bir zehir olduğunu düşünüyor musunuz?
evet
>9-) İmparatorluğun bekası için canını, malını, sevdiklerini feda eden, gözünü kırpmadan Yüce Tigir’in emirlerini yerine getirip ölüme atılan bir Nöker olur musunuz?
evet

Evet
Hayır
Hayır
Hayır
Evet
Evet
Hayır
Hayır
Hayır

>Emperyalizmi destekliyor musunuz?
Evet, Türkise.
>Bir Türk evladının burnu kanamasın diye kadın, çocuk, yaşlı, yatalak, zengin, fakir ayırt etmeden milyonlarca masum insanın ölmesine razı olur musunuz?
>Virüsleri, etnik süprüntüleri ve insanları aşağı olarak görüyor musunuz?
Inaslari degil, hayir.
>Bir Türk ile bir Virüs kavga etse, Virüs haklı olsa bile Türk’ün tarafını tutar mısınız?
Hayir.
>Soykırım gerekli midir?
Evet, cahillihge karsi. Onu yok etmeliyiz.
>İmparatorluğumuzu daha ileriye taşıyacak olan her şeyin ahlaken doğru olduğunu kabul ediyor musunuz? ( Yabancılara karşı Silah-Uyuşturcu, Köle Ticareti, böl ve yönet Vb)
Imparatorlogun kendi huk sistemi gecerli, onun icin hayir.
>Kendisini Türk olarak gören bir Virüse yine de Virüs
muamelesi yapar mısınız?
Hayir.
>Aşk, Merhamet, Barış, Kardeşlik fikirlerinin Türk’ün savaşçı kişiliğini imha eden bir zehir olduğunu düşünüyor musunuz?
>İmparatorluğun bekası için canını, malını, sevdiklerini feda eden, gözünü kırpmadan Yüce Tigir’in emirlerini yerine getirip ölüme atılan bir Nöker olur musunuz?
Daha güzel bir dünya birakmak icin ölüme yürünür.
Zaten öleceksin.

strawpoll.me/10370984

strawpoll.me/10370984

strawpoll.me/10370984

geç dalganı geç. kara ruhlu nökerler evine zorla girip karını kızını gözünün önünde parçaladığında görürüm ben seni KEÇAY

>tigir:er götümü yakıyor

>yandim

ADAM OLUN NORMİ PİÇLERİ
milliyet.com.tr/abd-de-ucla-universitesi-nde/dunya/detay/2255541/default.htm

>YANIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

elhamdurillah

...

byzantine empire > *ttoman ""empire""

>1-) Evet
>2-) Evet
>3-) Evet
>4-) Evet
>5-) Evet
>6-) Evet
>7-) Evet
>8 ) Evet
>9-) Evet

Is this your national anthem ?

youtu.be/vsQrKZcYtqg

youtube.com/watch?v=r_C2hXTPZik
no this one

*cringes*

>yanıyom

youtube.com/watch?v=2FLs2AaDPfU

tsk'nin basinda ak-yandasi bir ç-virusu olmasi gotumu yakiyor

tr'de kürtlerin olması da benim götümü yakıyor ama bir gitmiyorsun ki:D:D:D:D

Evet
Evet
Evet
Evet
Hayır
Evet
Hayır
Evet
Evet

>7
>hayır
amk ç-virüsü seni

İstanbullu anonlar bir yardım edin
Beylikdüzü'nden Fatih'e metrobüsle gidilebilir mi? gidilirse ne kadar sürer? ne kadar tutar (öğrenci için)

metrobüsle mecidiyeköye gidersin sonra da otobüsle fatihe gidersin 2 liradan az tutar

youtube.com/watch?v=zRdn3msdiF4

metrobusharitasi.com/wp-content/uploads/2013/09/istanbul_metrobus_hatti2.png

ahahaha efso :DDD

>mecidiyeköy
user bu yıl üniversite işim var benim ve fatihte okuyacağım

yani demek istediğim, zamana ihtiyacım var. mecidiyeköyden fatihe gitmek çok zaman alır
teşekkürler ama daha çok ayrıntıya ihtiyacım var

Edirnekapı'dan inebilirsin.(Fatih'i bende pek bilmiyorum maalesef)

AKP ile Khmer Rouge arasinda bi fark yok t.bh

kes sesini lan pkklı it

sen ve bir maymun arasinda bi fark yok dog

>Edirnekapı
fug
Yıldız Teknik Üniversitesi'ne bakacağız o zaman ;_;

*cringes*

reddit.com/r/Turkey/comments/4m18xr/fertility_rates_in_turkey/

kamal suraya goz atsana qnq tam senlik :DDDD

babam her ne kadar ortamlarda yaralı don juan rumuzuyla takılsa da teknoloji konusunda en fazla candy crush boyutuna geldi. candy crush dışında telefonlar ne kadar akıllı olursa olsun sadece arama içindir. babamın birini telefon rehberine kaydetme algoritması da son derece basittir.

kaydedilecek kişinin ismi ve soyismi nedir? -> ali yılmaz -> rehberde başka ali var mı? -> hayırsa "ali" olarak kaydet, evetse soyadının bir kısmını ekleyerek "ali yıl" olarak kaydet -> rehberde "ali yıl" olarak kayıtlı biri var -> haa ali yıldız var doğru o zaman "ali yılm" olarak kaydet -> kaydedildi

şimdi bu döngüyü yaklaşık 20 yıldır işleten adama "karını niye aşkım diye kaydetmedin?" diye sorarsan öyle suratına bakar boş boş. gel zaman git zaman babam kardeşim veya beni arıyor "dışarıdan alınacak bir şey var mı?" kabilinden bi süre. anlam veremesek de çok yadırgamıyoruz bu durumu fakat annemin memlekete gittiği bir akşam çalan telefonla tüm taşlar yerine oturuyor. babamın telefonu çalıyor inatla fakat babam "cık cık allaah allaah" deyip açmıyor. sonra bakıyorum annem beni arıyor.

- alo naber anne?
+ oğlum baban nerde?
- burda anne yanımda oturuyor.
+ niye açmıyor telefonu arayıp duruyorum.
- baba annemin telefonlarını niye açmıyosun?
* annen mi arıyormuş?

telefonuna bir baktım ki "aşkım (7)" yazıyor.

- baba işte bu ne aramış kadın kaç defa?
* o annen mi? ödüm kopuyor kaç gündür kim bu "aşkım" diye benim. silmeyi de beceremedim. annenin yanında arayacak diye aklım çıktı off

sonradan ortaya çıkıyor ki aile içinde teknolojiden sorumlu bakan görevini üstlenen kardeşim, babamın her ne kadar kullanışlı da olsa artık modern çağın gereklerine uymayan algoritmasını delerek babamın rehberinde annemi aşkım olarak değiştirmiş. adam o kadar alışık değil ki sırf bu yüzden 1 hafta boyunca annemi annemle aldattığını düşünüp dert etmiş kendine. tüm bunlar ortaya çıktıktan sonra annem aradığında babamın suratındaki "açıyorum ha kesin annen dimi bak yanlış olmasın" bakışını hala unutamıyorum.

hahahaha efsane hikayeymiş xocam :DDDDDDDD

bu hanginiz ulan
reddit.com/user/Pruswa

youtube.com/watch?v=_EDn9fQLb9k

^bu film'e gicik kaptim t.bh

10/10 my baba can relate

Bunu ben yapıyorum, babam otistlik yapıp "bilmemne eşi bilmemne x yeri çalışanı" diye kaydediyor hep.

1. evet
2. kısmen evet
3. kısmen evet
4. hayır, adalet mülkün temelidir
5. hayır
6. hayır
7. kısmen evet
8. hayır
9. evet

>ohk Reis ilen aynı kanı paylaşıyorum
FEELS GOOD ELHAMDÜLİLLAH

In shaa all*x kaçıp gitmiştir teceden

tam bir üstad. amerikalı bir piç olsaydı bütün Sup Forums onu konuşurdu

Özbeklerin fazlalari var.

youtube.com/watch?v=dsoMp1p1JMM

>idilde-catisma-2-sehit-25606.gif

kimler burada /her insan evladı gibi sevgiye ihtiyacı var/?

here tbqh famala

peki hayatımızda ne yanlış gitti?

ne dogru gitti ki?

sevmek bir yetenek
youtube.com/watch?v=R0lsn0-H5kY

youtube.com/watch?v=MKPtFv15lWE

buyrun beyler biraz iciniz acilsin

not: yorumlari okursaniz bonus eglence

neden arapça nickin var lan senin? A-virüsümüsün?

bosver salla videoyu izle

cevap ver ULAN

erkeksen annen karıysan baban yeterince sevmedi seni çocukken. bu yüzden sevgiye karşı aşırı bir açlığın var. bu da insanlara kolay bağlanmana / güvenmene de sebep oluyor olabilir ayrıca. ve narsistik kişilik bozukluğuna sebep olur genelde. ama narsizmi düzgün yönetebilirsen sadece sevgiye aç olarak kalırsın. ayrıca nadiren de olsa insanları aşırı başarılı olmaya da iter. anne/babanın sevgisini kazanmak için çocuk mükemmel olmaya çalışır vs.

her insan evladının sevgiye ihtiyacı yoktur, yeterince göremeyenlerin vardır.

t. çocukken annesi tarafından yeterince sevilmemiş herif.

belli ki bir arap hayrani sahte musluman, bu iki yuzlu sahte muslumanlari isid'in seriati usulu yonetecegiz, o zaman arap ay tanrisina tapmasini bilerler.

/mena/'da takiliyorum, bir kac hollandali diaspora var onlarla karistirilmak istemedigimden

benim annem beni cok sevdi ve sever ama ben yine yanlis gittim :DDD

işid tam bir barbar topluluğu, dava adamları. inandıkları arap tanrıları için her yeri yağmalıyor yıkıyorlar,düşmanın karılarını köle yapıyorlar ve seve seve canlarını feda ediyorlar. kara ruhlu nökerlerde böyle olacak

>mena'da takilan hollandali

trapci user merhaba

> arap hayrani
güldüm, tahmin edemedin.

BURADA BİR TANE BİLE SOLUCAN YAZISI GÖRMEK İSTEMİYORUM ULAN A-VİRÜSÜ SİKTİR GİT BOK KOKULU GENERALİNE
>>>/mena/

o zaman annenin sevgisi sana yetmemiş. sadece seni sevmesi önemli değil bu sevgiyi senin nasıl algıladığında önemli. bir kişi başka birini çok sevebilir fakat karşıdaki bu sevgiyi göremez/algılayamazsa o zaman pek bir anlamı yoktur bu sevginin. gene sevilmiyormuş gibi hissedersin. duygular ve algı kişiden kişiye çok değiştiği için matematik gibi 2+2=4 diyemiyorsun. bir yandan karşındakini nasıl algıladığın büyük bir önem kazanıyor.

>arap ismi, araplarla takiliyor /mena/'da ama arap hayrani degil

peki.

arkadaşlar acebaa pure balkan gf nereden bulabilirim? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

supreme gentleman desu

bi erkek çocuğu için baba tarafından siklenmemek, takdir edilmemek,rol modeli olmamasıda felaket bence. kendime güvenim 0 haklı olsam bile bişi becersem bile öyle hissetmiyorum.

ben kendimi hep cok sevilmis hissettim(ki gercekten de oyleydi). ben dogustan yanlis gittim bence

>trapci user
kamal, mühendis, shitposter, sonra bir doxxlenmis ismini unuttugum diaspora, vs vs gibi isimler verildi bana buralarda, toplam 5-6 kez yazdigima ragmen. Bana bir lakap takacaksan dogru dürüst bisey bul, tamam mi dönerci user.
pekala lurk yapsam olur mu?

ananın yatak odasında bulabilirsin

>lurk yapsam olur mu
olur yeter ki o iğrenç triplerinle buraya yazma
>5-6 kez yazdigima
hele kendini eğitmeden hiç yazma

erkek çocuklarında babanın etkisi anneye göre daha az okuduğum kadarıyla. asıl sorun anne tarafından sevilmemek oluyor. erkek çocuk ile baba arasında zaten 1-2 yaşından itibaren bir çatışma başlıyor (ödip kompleksi vs.) babanın çocuğuna kötü davranması bunu genellikle de daha çok güçlendiriyor ve ilk fırsatta isyan eden erkek çocuğa sebep oluyor. erkek çocukta 5-7 yaşına kadar babaya karşı bir iktidar mücadelesi her zaman var. sağlıklı bir erkek çocuk annesine karşı olan bu aşırı isteği (hatta freuda göre cinsel olan) bırakıp kendi yaşıtlarına yöneliyor ve otomatik olarak baba ile çatışma zaten bitiyor.

kaliteli bir orospu çocuğusun o zaman

>Bana bir lakap takacaksan dogru dürüst bisey bul

peki

YARRAĞIMIN UCU

kere. pardon, iste bildigin dili yeniletmezsen dönerci gibi yazarsin.

ne trip'i? bir keresinde fazla ot icmistim sacmaliyordum mena'da, siz nereden biliyorsunuz amk

>kere
sorun orada değil dönerci
cümleni yeniden kontrol et

haello wher did le yanlış go :DDDDDDDDDDDDDDDD

aha slav piçi gelmiş xdxdxd

>kaliteli bir orospu çocuğusun o zaman

bunu bir ovgu olarak goruyom dog

güzel

şimdi atalarım beni görse zenci yarraklarına ilgi duyduğum için utanırlardı :DDDDDDD

t. /r/eu4

YAV NE GÖT YAKTIM BE

hindistandan farksız bune amq

dil bilgim cöpte gibi. hmm.. 5-6 kere yazmama ragmen daha dogruymus gibi duruyor. oldu mu?

>my ancient fathers would be ashamed of me
>good. he is bulgar slavshit. or maybe gypsy
ne kadar da güzel anlatmış atalarını maş*ll*h :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD