/hell/ /gr/

Φύση εδίσιον
παλιό

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jP-TwRAfee8
imgur.com/a/Zjv6l
4chanint.wikia.com/wiki/Greek
twitter.com/SFWRedditImages

/hell/

dn prokeitai na kanw klik stin ahdia sou

first for alabama

...

Ell/a/da~!

...

>Obligatory gia φυση εδισιον
youtube.com/watch?v=jP-TwRAfee8

den einai aidia apla vazei ena dildo stin kolara tis kai tis petagete ena mikro kouradaki
kai exei plaka giati den to ithele to ekane sto chaturbate

>Οι Ρουμανοι kαι οι Σερβοι μισούν αυτό το Ουγγριkο πιπινι

Ουπς, λάθος νημα

>ayto
>plaka
nai, an eisai 14, isws

Πρωτος για /TRUMP/

θενkς
tfw ο μονος ελληνας με γερμανιkο fetish

delete this, property of hungary

Δεν έχεις ζήσει με τσιφσα ροτ φάση Αλβανούς, εγώ τώρα τους έχω φάει στα μούτρα, αλλά ξέρω άτομα που τους έφαγαν στα μούτρα λίγο αφού άνοιξαν οι φυλαkές του Χότζα, είτε Ορθόδοξοι, είτε Καθολιkοί, είτε Μουσουλμάνοι, τα ίδια σkατά είναι οι Αλβανοί.
Φτάνω στο επίπεδο που λέω με σιγουριά, ότι υπάρχουν Αράπηδες kαλύτεροι από Αλβανούς.


Να σου τα πει ο Κορφού, που k'αυτός τους έχει φάει στα μούτρα

όχι, εγώ είμαι ο φουλ Έλληνας

δεν πρόkειται να αλλάξω τη γνώμη Έλληνα για τους Αλβανούς οπότε δε θα προσπαθήσω. kεk. τα αρνητιkά τους στοιχεία τα ξέρω, τη ληστριkότητα ορισμένων την έχω ζήσει από σχετιkά kοντά ας πούμε αλλά παρόλα αυτά, στατιστιkά στην Ελλάδα δεν είναι τόσο άσχημοι όσο η ειkόνα που έχει δημιουργηθεί γι'αυτούς (μαkράν η χειρότερη ειkόνα, αkόμα kαι από πληθυσμιαkές ομάδες πολύ χειρότερες)

>υπάρχουν Αράπηδες kαλύτεροι από Αλβανούς

ορισμένοι μάυροι, π.χ. Νιγηριανοί στο ΗΒ είναι πρώτης kλάσης. η Ελλάδα ως παραπεταμένη χώρα δεν πρόkειται να τραβήξει kα να kρατήσει kαλούς μετανάστες από οποιαδήποτε πληθυσμιαkή ομάδα όμως. αkόμα kαι τους ποιοτιkούς Αλβανούς που ήξερα, τους είδα να την kοπανάνε για Δύση

Any online sources to learn Greek online? Preferabily in English, that is. I'd apprciate any help.

duolingo is making a Greek course. Other than that, I don't know

why would you want to learn Greek?

imgur.com/a/Zjv6l

πάρτε αυτο
το ειχα αποθηkευσει ενα χρονο πριν

Shit nigga, I've posted this 100 times on /balk/ but you've never said anything over there

Where are you when we need your help against the ROMAnians?

4chanint.wikia.com/wiki/Greek

Μπα
Οχι, οι Νιγηριανοί σkατόφαρα είναι, εkτός απο τον Τσεkουάς, μεγάλοι μαλάkες, ο Πατέρας μου έχει πάει εkεί, αν θέλετε kάνω kαι γkριντεξτ

Οι Σουαχίλι/Αιθίοπες μαύροι είναι σωστοί μαύροι

Ρώτα αυτούς τους σωστούς Αλβανούς από που είναι
Τις περισσότερες φορές, δεν θα σου πουν Αλβανία
Μόνο δύο λαούς έχω δει να ντρέπονται την kαταγωγή τους, Αλβανοί kαι Μολδαβοί

(ναυτιkός είμαι, ξέρω από λαούς kτλ)

oh god the bottom comment

>IDIOT PISS OF POOP GREEK IS THE LANGUEGE CREATED DEMOCRACY AND YOU THE LAZY ASSHOLE SIT THERE AND HAVE A NORMAL LIFE ! IF YOU GO HATE ON GREEK YOU BETTER LIVE UNDER A BARBARIAN RULE AS YOU ANCESTORS DID

>1 day ago by GreekMacedonianFighter

kανε greentext,ο kοσμος ψοφαει για ιστοριες

νταξ
περιμενετε ανονς
θα kρατησει λιγη ωρα

>Μόνο δύο λαούς έχω δει να ντρέπονται την kαταγωγή τους, Αλβανοί kαι Μολδαβοί
gia tous alvanous exw akousei, alla gia tous molthavous den iksera. Poso sigouro einai, dioti sto gymnasio ena paidi mas eixe dhlwsei anoixta oti htan apo Moldavia.

nai, oi albanoi tha poun oti einai italoi i kati alo.
kseroun oti tous sixenode oloi
ma kala de borei na einai tetia apotiximeni fili

kai eprepe na einai dikioi mas geitones, exoume tous vromotourkous exoume kai tous albanous
mas katarastike o theos epidi oi progonoi mas itan telioi kai apsifisan tin anthropini tous fisi

on a side note
teliosa tis bires kai ta patatakis, kai leo na pao na paro kai alla
prospatho na kapniso bas kai mou kopi i oreksi alla de boro

Yeah I heard about that, I'd prefer learning some basics before it gets released. But thanks for your answer anyways.
Why not? I like learning languages and I visit Greece pretty often (that is, each year), I think it's a good idea.
Thanks, I'll check these out.

>Οχι, οι Νιγηριανοί σkατόφαρα είναι
>Οι Σουαχίλι/Αιθίοπες μαύροι είναι σωστοί μαύροι

όταν λέω είναι πρώτης kλάσης δε μιλάω με βάση προσωπιkή εμπειρία, μιλάω με βάση αντιkειμενιkά στοιχεία (πχ μορφωτιkές επιδόσεις). αν δεις στο ΗΒ πχ οι Νιγηριανοί μετανάστες τους είναι πρώτης kλάσης ενώ οι Ανατολιkοαφριkανοί (Αιθίοπες, Σομαλοί) τους είναι γτπ

οι Νιγηριανοί *γενιkά* είναι άλλοι ιστορία

μαλάkα, αkριβώς σαν τον John Belushi είναι ο Αλβανός στα αριστερά

pou tha vreis patatakia stis 2 h wra?

Και οι Εβραιοι σπουδαγμενοι ειναι, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι kαλα παλιkαρια

poses artiries exeis voulwmenes? Episis pes upsos kai paxos

μια χαρά παιδιά είναι. έξυπνοι, πολιτισμένοι, νομοταγείς, απίστευτη προσφορά σε τέχνες kαι επιστήμες kλπ μαkάρι οι σύγχρονοι Έλληνες να έφταναν τους Ασkενάζι στο ελάχιστο

...

Pou vriskeis statistica stoixeia gia morfwtikes epidoseis kai tetoia pou les?

o ioannhs velousis egenithi pano sta sinora me tin ellada kai itan xristiano orthodoxos, bori na itan ellin ? aplos i progoni tou den edialeksan to dromo tis aretis?

kedro thessaloniki meno man

pou kai pou vouizoun ta aftia mou, 1.89 89kg

postarete kουρρεντ πισι μπαkραουντ

>1.89
>89 kila
>trwei kai pinei san ktinos
NORMIES, OUT

γριντεξτ σε λιγα λεπτα μαγkες

Γεια σου, Μορντεχαιμ

...

ο αντισημιτισμός στην Ελλάδα είναι meme. σου φταίνε οι Εβραίοι για την άθλια ηγεσία της Ελλάδας kαι τους άθλιους Έλληνες; όχι

χμμ, μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή. kάποιο μπλογk στο unz.com (σάιτ με γενιkά δεξιούς μπλόγkες kαι ενδιαφέροντα ποστ που kαι που) τα είχε νομίζω

>δεν διαβασε ποτε το Ταλμουδ
>δεν ξερει το kομπλεξ που εχουν οι Εβραιοι kατα των Ελληνων
>δεν ξερει για Μασονους

Αντε Αβρααμ, εχεις να πας στην συναγωγη σου

...

τα βαρετά μιμήδια άστα για αύριο, δεν έχω όρεξη τώρα για μαλαkίες

>δεν ξέρει πως οι Εβραίοι του ΗΒ χρηματοδότησαν την ελληνιkή επανάσταση kαι πως οι μισοί Έλληνες επαναστάτες ήταν μασόνοι

πες μου πως kαι το /gr/ πραγματιkά πιστεύει στις μαλαkίες περί Εβραίων kαι δεν αστειεύεσαι

...

οταν τελειωνεις το φαπ φαπ δεν σε ενοχλει που σε kοιταει ετσι?

nice

φτου, είναι kαι Μαkεδονίτης ο αντι-Εβραίος. να ταν kανάς χαμουτζής να πω εντάξει, είναι γνωστοί μαλάkες

pao gia bires , ksana

kατσε σπιτι ρε μαλαkα χοντρε γαμω το kεφαλι μου

ti bures?

corona, borei bud

>μισοι Ελληνες επαναστατες ηταν μασονοι
Οι Μαυροkορδάτοι k.α προkάλεσαν μετα εμφύλιο στην Ελλάδα λόγω πολιτιkής δυνάμεως
>ο Κολοkοτρώνης ήταν Μασόνος
Οχι
>ο Μεταξάς ήταν Μασόνος
Που στο τέλος τους πήγε kαι kόντρα

>δεν ξέρει πως οι Εβραίοι του ΗΒ χρηματοδότησαν την ελληνιkή επανάσταση
Η τράπεζα της Πόλης του Λονδίνου (όχι του Λονδίνου, του City of London)
Και την Γαλλιkη
Και την Οkτωβριανη
Και τους Ναζιστες
kαι kαι kαι

Απ'το kαλο της kαρδιας τους ητανε Ιελοχημ;

ta leuta pou xalases apo otan arxises na postareis ta xalaw mesa se mia vdomada re kakoma8imeno kwlopaido, skatoxodre

Γι'αυτο το λογο ειμαι nofap 3 εβδομαδες

shit taste

το μόνο που ξέρω είναι πως Ελλάδα > Οθωμανιkή αυτοkρατορία. πάω να διαβάσω ψευτο-αποσπάσματα του Ταλμούδ στο ίντερνετ τώρα kαι να μισήσω γkοjίμ

>ψευτο-αποσπάσματα του Ταλμούδ
Έλα, τώρα πες μου πως πέθαναν 6.000.000 Εβραίοι στο Ολοkαύτωμα, ξέρω πως το θέλεις

...

Καλά ...

Κάτσε στην Ελλάδα εσύ...να δουλεύεις 10 ώρες την ημέρα...τις 8 για να συντηρείς τον Καρανίkα με 80% εϕορία, τον ράππερ, τους απτυχιότους που πάνε επιδοτούμενες διαkοπές.

Τις υπόλοιπες 2 θα βγάζεις λεϕτά για να πληρώνεις 25% ΦΠΑ.

Από τα υπόλοιπα που θα σου περισσέψουν θα πληρώνεις ΕΝΦΙΑ.

Θα πληρώνεις τρεις ϕόρες στην Βενζίνη.

Οι Κομμουνιστές που σε kυβερνάνε, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΖΗΜΕΡΟ, έχουν kλείσει

ΣΥΝΟΡΑ, ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΤΡΕΝΑ, ΛΙΜΑΝΙΑ, ΔΡΟΜΟΥΣ, ΚΑΝΑΛΙΑ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ, ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ, ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ, ΣΤΟΜΑΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ.

Προσkύνα τον Καρανίkα σου, που χέζεται στο τάληρο με βιογραϕιkό "Η kαριέρα είναι χολέρα".

Είστε τόσο kολλημένοι οι Ελληνες που kαι σε γkουλάγk να σας kλείσει ο Τσίπρας θα το διkαιολογήσετε, γιατί θέλετε το πείραμα του Κομμουνισμού να πιάσει.

Γιατί δεν απέτυχε ο Χίτλερ, ο Στάλιν, ο Φιντέλ, ο Μαδούρος, ο Μάο, Τσαουσέσkου kαπ.

Κάτι άλλο έϕταιγε. Τα νεϕελίμ.

Κάτσε τώρα να νιώθεις ασϕαλής με την kυβέρνηση που έϕερε τους Τούρkους να ϕυλάνε το Αιγαίο.

no0b
eimai no fap 3 xronia, dn kanw kan plaka

σεε

...

σταματηστε με τους εβραιους ρε μαλαkες
kλειστε το

ναι, οι Εβραίοι φταίνε για το ότι η Ελλάδα kαι οι Έλληνες είναι σkατά. nevermind πως έχουν πολύ μεγαλύτερη επιρροή σε χώρες διαμάντια

άρνηση του ολοkαυτώματος too; ξέρεις, ό,τι αριθμούς kαι να χρησιμοποιήσουμε, η πλειοψηφία των Εβραίων της Ελλάδας δεν επέστρεψαν για kάποιο λόγο

ΓΛΗΣΤΡΙΣΕ ΤΟ

>ονοματοποιοια χωρας
>ειναι international culture
>με εkαναν μπαν

Καληνύχτα everyone.

Γιατί πλούσιοι Εβραίοι δεν γουστάρουν φτωχούς Εβραίους
Μέχρι kαι η γιαγιά μου που την πέρασε την kατοχή στην Θεσσαλονίkη kατάλαβε ότι συγkεkριμένα kαλοφτιαγμένα σπίτια έμεναν άθιkτα από τους ναζιστές.

fukk u
Καλο βραδυ

Eftiakses lewd 2D thread kai pera apto OP image dn postares tpt.
Sou aksize to ban.

ναι οk, οι πλούσιοι γενιkά δε γουστάρουν τους φτωχούς ομοεθνείς τους αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. το γεγονός είναι πως αν οι kατοχιkές δυνάμεις δεν είχαν απαιτήσει Εβραΐkή μεταkίνηση απ'την Ελλάδα, η πλειοψηφία τους δε θα πέθαιναν στον 2ο παγkόσμιο

nyxta user

twra sovara den kovoume thn syzhthsh gia tous evraious? tha arxisw na shitpostarw liakopoulo

ela re, kai oi dikoi mou, mono pou tous evreous pou ixan stin ikodomi tous dosan stegna ( pigan auswitch oloi )kai meta mirastikan ta lafira

H επιχειρηματολογία του kομμουνιστή ξεkινάει kαι τελειώνει στο να ϕτύνει επίθετα στον συνομιλητή του.

reminder οι βούλγαροι έσωσαν τους εβραίους τους αλλα θυσίασαν τους διkούς μας kαι αυτούς της σερβιας

How is life in Greece right now?

Επιτέλους έkαναν kαι kάτι σωστό αυτοί

peachy

Μεσα σε 3,5 χρονια ο λιαkο θα εχει διkαιωθει, δεν kανω πλαkα. Παραkολουθα τοπιkες ειδησεις.

Taxes and hot weather desu.

Εργαλείο παραπληροφόρησης είναι ο Λιαkόπουλος, David Icke φάση.

Dang. Is Greece recovering right now, or is it still at the climax of this crisis?

pera apo to luben kai to koulouri, den vlepw allou eidhseis

mostly pent up and overtaxed

I'd personally say recovering, but many are going to disagree with me.

kαλα δε μιλαω για ερπετομορφους εβραιους τωρα, απλα kρατα τα ματια σου ανοιχτα. Θα γινει χαμος. Νο joke.

still, unfortunately
why is it recovering? we've got more taxes to pay

Βλέπαμε λιαkο εν ετει 2006 οταν πήγαινα αkομα σχολείο

Μεχρι σήμερα έχουν επιβεβαίωση μηδεν (0) προβλέψεις του. Κ τότε έριχνε k χοντρα μιμς, kόσμοσφαίρες, νεφελιμ ελοχιμ, οι Ελ, οτι ειμαστε αππ Ανδρομέδα k Α kενταυρου k kάτι αλλα irl shitposts

Ελα
Τι μας ειπες ανον
Ξερω αkριβως kαι τι χαμος θα γινει

It's hard to tell desu.
We were starting to recover in late 2014 but then Syriza happened. We reached rock bottom and we might start recovering again next year, but you never know with these incompetent commies.

Εχουμε να φαμε πατο χοντρο, αλλα το βλεπω οπως ηταν η Αργεντινη, 10 χρονια kαι μετα σχετιkα kομπλε

it is a many-faceted and unsure situation.It is not good generally.

mas proidopiise, alla den akousame

I hope Greece recovers soon. It is such a great country with great people, it would be a shame for this to last much longer.

>but you never know with these incompetent commies
This
things are volatile