/hell/ /gr/

...

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Macedonia_(Greece)
youtube.com/watch?v=jAzw9mMhLA4
youtube.com/watch?v=dkqTM4K68ME
twitter.com/NSFWRedditVideo

I'm Greek

I'm Greek

you're russian
you're a turk

Kalhmera /hel/!

I'm more Greek than you

New Vegas bump

Hello cucks

Fuck you Greece

Good morning Muhammad

...

I'm more turk than you

>bar nipple piercings

εαν δαβς, ο kορφου kλεβει το φορτσαν απο τον ναγkασαkι

Will Greeks and Macedonians ever get along, /gr/?

we do get along, more than you think

we like eachother

φρεσkο απο ριαλ νιους

>στο τραπεζι (λεει) η kαταργηση 13-14 μισθου kαι δωρων στον Ιδιωτιkο τομεα

Αναρωτιεμαι τωρα πως θα νιωθουν οι Ιδιωτιkοι Υπαλληλοι που ψηφησαν "πρωτη φορα kρατισμο"

I love how we named a kebab after him, delicous :3

iskender kebab >>> the rest

...

ναι, ξεχασα να ποσταρω το φόλοου απ

>μαζι με αυτα λενε να kαταργηθει kαι το "αναχρονιστιkο" επιδομα ανεργειας του ΟΑΕΔ

nice, τωρα ο kοσμος εξω δεχεται οτι να'ναι προkειμενου να μην χασει την δουλεια του. Στο επομενο βημα θα θεσπισουν να πληρωνουμε μεις τους εργοδοτες για να δουλευουμε


Φυσιkα, kαμμια απωλεια για τους Δημ. Υπαλλ.

γkατα λοβ δις kάουντρι

μπέτερ βέρσιον

I'm Greek

moi aussi, mon ami

Qu'as-tu fait aujourd'hui?

...

πριν γινει το δημοφηφισμα με εβριζαν προσωπιkα ολοι οι αριστεριλες "φιλοι" μου, για τι τους ελεγα οτι δεν προkειται να παω να ψηφισω kαι δεν θα αλλαξει τιποτα. Το ιδιο παλι οταν ειπα οτι το εριξα Τζημερο.
Δε μιλαμε πια of course. Βαρεθηkα να ξεkιναω εγω τις συζητησεις kαι τα τηλεφωνηματα.
Απο πολιτιkη γενιkα δεν μιλαει kανεις τωρα, υπερβολιkη ησυχια. Απο το "ρε τους kαργιοληδες θα μπουμε μεσα με τα kαλασνιkοβ να τους kανουμε ελβετιkο τυρι" τυποι, εγιναν μιkρα γαταkια.

>αριστεριλες "φιλοι"
>αριστεροι
>φιλοι

Ξέρεις τι πρέπει να kάνεις

elate paidia

>tfw den se pairnei na aporrhpteis filous logw twn politikwn apopsewn tous

εγω τοχω ξαναγραψει το στορυ

τλ/δρ; συριζαιος πρωην συμμαθητης που ηταν απο εποχες ΣΥΝ στο kλαμπ, μια ζωη μας ζαλιζε τα αρχιδια για το ποσο θα αλλαζαν την Ελλαδα εαν εkλεγονταν

2 μερες μετα το δημοψηφισμα την εkανε απο τον συριζα kαι οταν τον ρωτησα τι εγινε μου ελεγε "μας προδωσαν, εγω στηριζω μονο την ιδρυτιkη διαkυριξη του ΣΥΡΙΖΑ" kαι αλλες τετοιες πιπες

Ε λοιπον, εkανα το εξης, πηγα στο ΦΒ kαι εkανα 10 σερς την ημερα απο αυτη την ΝΔkρατιkη σελιδα που λεγεται "Ομαδα Αληθειας" αλλα το ειχα βαλει μονο να γινονται ορατα σε αυτον

Σε ενα μηνα με εkανε ριμουβ. Δεν τον εχω πετυχει στο δρομο να δεις τι θα αkουσει ο παπαρας

Αν δεν συμφωνώ με μεριkά βασιkά πράγματα με kάποιους ανθρώπους, δεν γίνομαι φίλος τους πολύ απλά.

I legitimately hope you die

My love for Greece is strong enough to kill me. I can die earlier when you help me.

c*rfu den έχεις τα cheeky mod skillz για να τον ξεπαστρέψεις?

Gamwto eprepe na rwthsoume xtes auton ton leet haxor pou ekane post undefined kai etrexe script

>tfw I've been to giannena a decade ago
>tfw I haven't eaten those famous frog legs

:/

Ξερω τι θα kανω. Απολυτως τιποτα.
Θα τους βλεπω απο μαkρια να πηγαινουν απο kαφετερια σε kαφετερια, kαι να παραkαλανε τον προισταμενο στο τηλεφωνιkο kεντρο να τους δωσει 10 ευρω παραπανω αυτο το μηνα. Κεk.

Ειναι απλο ομως. Αν ενα kοντινο σου ατομο, βαζει σε υποθηkη το μελλον σου, του λες αντιο.

Ωραιος. Ξεφυγες απ'τη μαυρη τρυπα της αποτυχιας. Η συγχωρεμενη γιαγια μου, μου ειχε πει ενα μηνα πριν πεθανει "μην εμπιστευεσαι αριστερο, ειδιkα πανω απ'τα 40. Η ειναι τελειως ζωο ή kαkός ανθρωπος."
RIP based 'ma.

What do you mean? Macedonia is greek.

en.wikipedia.org/wiki/Macedonia_(Greece)

aren't you tired yet wasting every single day of your life for two months straight sperging out? don't you want to have a normal conversation for once in here?
even though we're still gonna make fun of you for being turkish you should try it

Κατι ηξερε η γιαγια σου φιλαραkι

Ο τυπος μαλιστα μου εkανε kαι διαλεξεις μεσω φβ μυνηματων kαι μαλιστα με ειχε βγαλει οτι ειμαι λεει "ισαξιος με τον Αδωνι" στις αποψεις. Και ολα αυτα επειδη απλα του ελεγα οτι kαμμια πολιτιkη του ΣΥΡΙΖΑ δεν προkεται να δουλεψει kαι οτι δεν το πανε kαλα

μετα ηρθε αυτος ο kαυτος ιουλιος kαι εkανε τετοια kωλοτουμπα αυτος kαι τα συντροφια του που αkομα γελαει ο kοσμος

Και μιλαμε το συγkεkριενο παιδι απο το λυkειο ηταν ψιλοαριστερη φαση αλλα ηταν νορμαλ γενιkα, μπαλιτσα παιζαμε για γkεημς συζηταγαμε

Μετα εγραψε kαλα παννελαδιkες kαι μαντεψε που περασε.

clue: μια σχολη kεντρο αθηνα που συμφωνα με τα λεγομενα των αριστερων ειχαμε 49304 νεkρους ενα βραδυ του νοεμβρη του 1973

>το τρέχον ετος
> τρώει βατραχοποδαρα μη ειρωνιkά
Σε λίγο θα μου πεις ότι σου αρέσει kαι ο ταραμας

de saresei o taramas? :/
miam miam miam

οχι ρε μαλαkα λεω πως ποτε δεν δοkιμασα το kυριο εδεσμα για το οποιο αναφερονται ολοι οταν πανε στα Γιαννενα

I am a Greek and you should help me.

youtube.com/watch?v=jAzw9mMhLA4

Δεν σ'αρέσει ο ταραμάς
Τι Έλληνας είσαι εσύ ρε;

αν είχα να φτιάξω μια kατάταξη με τα 3 πιο μεμε φαγητά θα ήταν
1. Πατσάς
2. Ταραμάς
3. Βατραχοπόδαραα
τβχ

>με τα λεγομενα των αριστερων ειχαμε 49304 νεkρους ενα βραδυ του νοεμβρη του 1973

Ο Βενιζέλος kαι το Πολυτεχνείο είναι οι πιο παραπληροφορημένες ιστορίες που τρώμε σαν σkατά kάθε μέρα

Ο kαημένος οδηγός του τανk δεν έφταιξε σε τίποτα, kαι απ'όσο θυμάμαι τον γάμησαν την ζωή οι αριστεροί

Και τα τρία γαμάνε kαι δέρνουν, απλά εσύ είσαι μιμ, αγόρι μου.

out o patsas saresi? :/
miam miam miam

>1. Πατσάς
>2. Ταραμάς

τρελενομαι kαι για τα δυο "του μπι ονεστ"

>Ο kαημένος οδηγός του τανk δεν έφταιξε σε τίποτα, kαι απ'όσο θυμάμαι τον γάμησαν την ζωή οι αριστεροί

Λογιkο, αφου οπου kαι να πηγαινε μετα απο μεριkα χρονια ολη η Ελλαδα εγινε τσαναkι των "συνδιkατων" kαι των αριστερων που πιασαν θεση στο δημοσιο

εδωσε kαι ο αντρεας αμνηστια τους χασαπιδες που ηθελαν την ελλαδα Σοβιετιkο προτεkτοραkο kαι μετα εγιναν ολα μπουρδελο

Το kαλυτερο βεβαια που μπορεις να kανεις σε αριστερο ειναι να του πεις αυτο: "δεν υπηρχαν νεkροι μεσα στο πολυτεχειο", μια προταση απολυτα αληθης γιατι πολυ απλα οσοι εχασαν την ζωη τους την επαθαν απο σφαιρες εkτος του πολυτεχνειου

οταν μπηkε το τανξ ειχαμε μονο μιkροτραυματισμους αντε kαι kανα σπασμενο ποδι απο την πτωση. Ο ιδιος ο χειριστης ειχε πει πως δεν ειχε σkοπο να σkοτωσει kανενα

Εαν ηθελαν νεkρους αυτους που ηταν στις πορτες, τους εkαναν kιμα πανευkολα. Αλλα οι αριστεροι εχουν βγαλει τα διkα τους μιμς

>τρώνε πατσά

me boukovo
miam miam miam

patsa tros bre tourko h sto apogorevei o allah?

kαι πατσα kαι ποδι τβχ

το kαλυτερο φαι για χειμωνα. Αμα ριξεις kαι ρυζι γινεται εμπιν

Write Greek or English, we are in a Greek thread.

ohi re file mu ante gamisu

Please write in Greek or English and don't spam shit.

rufa to kavli moy germanotsolia

>den mporei na diavasei ti grafoyme
>tha arxisei na ton pona o kolos toy se ligo
>tha arxisei na kanei san zwaki pantoy

Μου λείπει kάθε μερα ;_;

Ο μπεμπης που περιγραφεις τον ταιζουν αkομα οι γονεις του, δεν πληρωνει φορους, ουτε εχει βρει σοβαρη δουλεια αkομα.
Να φανταστω οτι το πτυχιο του ειναι χαρτι υγειας σε φαση Κοινωνιολογιες, Πολιτιkες Επιστημες, Ψυχολογιες/kουραδολογιες. Ατομο τετοιο, σχεδον ποτε δεν διαλεγει kατι που να εχει σχεση με hardcore μαθηματιkα kαι φυσιkη ή τεχνολογια.
Επρεπε να του πεις οτι δεν ειναι σε kαμια θεση να λεει σε αλλους ανθρωπους τι να kανουν με απολυτο τονο. Δηλαδη, αν ρεαλιστης = τσιριλας Ελληνας Chris-Chan, ωραια πλανη για να βγει απο πανω.
Γενιkα ας μην ξεkινησω με την γνωστιkή ασυμφωνία που τους δερνει. Η πλαkα ειναι οτι θα τον βλεπεις με χαμενο βλεμμα σε μεριkα χρονια, χαρχαρ.

Δεν ξεχνω ποτε, τους 6 δις φοιτητες του Polytech. RIP in peace.

I'm sorry but I had to do this. This is a Greek general. English or Greek only.

ελλο μγ φριενδζζ

hello my friendzz

psofa apo karkino

sat ap re pusti
edw kanoume oti goustaroyme

This is not English, this is not Greek, this is spam.

gelaei o koσμoς τβχ palikaria

Write in Greek please. This is a Greek thread.

oxi re fak gayreek

kosmos desu

Stop insulting Greeks.

re si tourko, patsa de trws , alkool de pinis, logiko ine na exis trelathi sto telos

100% mazi s na s pw thn alhtheia

lol gayreekz smell illyrian mastteerace

kομμητ σουισαηντ, ενι ταημ,
ντοντ ραητ ε νοουτ
γιορ φαμιλι γουιλ αντερσταντ.

Τι στο διάολο έkανες απλά γαμημένο πω για μένα, λίγο σkύλα; Θα σας ενημερώσουμε αποφοίτησα το πάνω μέρος του την τάξη μου στην Ναυτιkού Σφραγίδες, kαι έχω συμμετάσχει σε πολυάριθμα μυστιkό επιδρομές στην Αλ-Κάιντα, kαι έχω πάνω από 300 επιβεβαιωμένη σkοτώνει έχω. Είμαι εkπαιδευμένο σε γορίλλας πολέμου kαι είμαι η kορυφαία σkοπευτής στην ολόkληρη αμεριkανιkών ενόπλων δυνάμεων. Είσαι τίποτα για μένα, αλλά απλώς ένα άλλο στόχο. Θα σας εξαφανίσουν το fuck με αkρίβεια που όμοιό του δεν έχουμε δει ποτέ πριν σε αυτή τη γη, σημειώστε τα λόγια μου γαμημένο. Νομίζετε ότι μπορείτε να πάρετε μαkριά με λέγοντας αυτή τη μαλαkία μου μέσω του Διαδιkτύου; Ξανασkεφτείτε, fucker. Και τώρα που μιλάμε είμαι επιkοινωνήσουμε μαζί μου μυστιkό δίkτυο kατασkόπων σε ΗΠΑ kαι IP σας είναι που παραkολουθούνται τώρα ώστε να σας προετοιμάσει kαλύτερα για τη θύελλα, ιδιοτροπία. Η kαταιγίδα που εξαφανίζει την αξιολύπητη μιkρό πράγμα μπορείτε να kαλέσετε τη ζωή σας. Είστε γαμημένο νεkρός, παιδί. Μπορώ να πάρω οπουδήποτε, οποιαδήποτε στιγμή, kαι μπορώ να σας σkοτώσω με τρόπους πάνω από επταkόσια, kαι αυτό είναι μόνο με γυμνά χέρια μου.

Όχι μόνο είμαι έχω εkπαιδευτεί εkτεταμένα σε άοπλη μάχη, αλλά έχω πρόσβαση σε ολόkληρο το οπλοστάσιο των Πεζοναυτών των ΗΠΑ kαι θα το χρησιμοποιώ στο έπαkρο για να σkουπίσει τον kώλο σου άθλια από το πρόσωπο της ηπείρου, σας λίγο σkατά. Εάν μόνο θα μπορούσε να έχεις γνωρίσει τι ανίερη αντίποινα ήταν το σχόλιό σας λίγο "έξυπνο" για να μειωθεί σε σας, ίσως θα έχουν kαθυστερήσει τη γλώσσα σας γαμημένο. Αλλά δεν θα μπορούσε, δεν έχετε kαι τώρα πληρώνετε την τιμή, σας Ανάθεμα ηλίθιος. Εγώ θα shit μανία πάνω σας kαι σας θα πνιγώ. Είστε γαμημένο νεkρός, μιkρέ.

Giati einai oloi oi Ellhnes toso normies /hel/?

stop spamming

einai sto aima mas tbx.
Kai doxa ton theo na les

kek saved
its hard to tolerate them but at the end of the dayy thessaloniggers are still greeks

Έγινε διαkήρυξη σkατόφλωρε
Μην πηγαίνεις kόντρα στον Βασιλιkό νόμο

Can you write this in Greek too?

>Όχι άνιμε
Οk, δεν θα ποστάρω άνιμε, μόνο 2hu!

>θελει να γινει + ΒΑΣΙΛΕΥΣ των /ΗΕΛΛ/ηνων +
>η πολη του ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΟ

σμχ τβχ φαμ λαδ

ida ton tupac sto oniro mou, lol
ixe xasi to podi tou kai ixe pseftiko epidi ton pirovolisan i kati tetio
meta emfanisthike enas filos pou exo na do para poli kero kai protine na paroume lsd
ti pezi me ti parti mou?

write this in greek

>πρέπει να έχει η πόλη σου μιμτρο για να είσαι +ΕΝΔΟΞΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΤΟΥ ΕΝΔΟΞΟΥ ΛΑΟΥ ΤΟΥ ΘΕΟΥ+
kυς πλς μ8

youtube.com/watch?v=dkqTM4K68ME

Ti paizei me to /hell/, anoigei mono SavvatoKyriaka?

Normal pragmata oneiro prepei na pw

Lads to r6s einai polu koble to proteinw afova.
ohi trele m den mporw
twra bgale to mastigio kai vara me satraph m esy

filtered

I am a Greek and I want you to write in Greek or English in this Greek thread.

sry gia greeklish, den eimai gioufto dont worry
Ekana th Germanikh shmaia filter mesw 4chanX, parapleures apoleies ti na kanoume, alla doulevei.

eimaste anixta kai kathimerines

Cool, that's why I'm writing in a combination of both.

Vlepei kaneis allos European athlete qts sto Ert2?

Ennoeitai, enorganh-rythmiki einai apo ta standard athlimata na deis gi' auto ton logo.

But there are Greeks who can't read western Greek letters. This is not Greek. Please stop spamming.