/mmf/ Minőségi Magyar Fonák

Na akkor most szabaduljunk meg az almától

Other urls found in this thread:

xda-developers.com/
twitter.com/AnonBabble

/balt/ + /ausnz/

Anyátokat

laoszi kalandos diavetítés!

Szélesebbre

értékeljétek az új csodafegyveremet

Jó reggelt

Az anime bannolva vala ebből a fonákból

best thread

széles

Jó reggelt

nem kell mindenkinek egyből az anyját szidni te kibaszott idióta

valamiről lemaradtam? miért lógunk külön fonákon? ez folytonos lesz? tutinemszlávokokkal gond volt pervénényben?

Csak folyton gyökérkednek és elviselhetetlen

>ki által?
na nekezdjük állot mémségek repetázását...

néhány kavalitáspostázó azért nálunk is akad, őszintét megvallva...

Nem tudom, én már egy ideje nem járok oda, mert unalmas. Ha meg épp nem akkor meg felidegesít

általam basszameg

Megvétózom
Na ez gyors volt, következő napirendi pont?

neked itt nincs hatalmad

béfizettem a net-tizedet a kincstárba urunk és parancsolónknak, szóval arra baszom el drága netet mire szívem óhajtja

Hupikek törpikek

oh perkele, yksi, kaksi, mammi sauna quickly

Elszabadultam végre én is a bojlertöl

0/10, túl kicsik a tárak.

töpörödött törpördögök

na az jó gec

jól tette kend, bár mink általában megszabadulunk tüle

Mit nézzek netflixen?

hát gondolom sorozatokat
egyébként meg szerintem kibaszottul fölösleges

Ánon, elég a netflixből, kezdj el tanulni.

mi a fasz

valaki fölhomályosít miért jó a hálófricska hogy a népek miért tejeljenek ért?

>netflixért fizetni mikor ott az ncore meg a piratebay
csóválom a fejemet család

Jövő héten kapom az első smartphoneomat (tudom slowpoke.jpg) egy Honor 7 lesz.

Van vkinek pár tanácsa mi az amit elsőnek tenni vele? Must have appot leszedni, vmit kalibrálni ilyesmik?

férfi elsődleges nemi jelleg

éjj lenevetem a seggemet

Már nem kell

Mert nem vagyok lopós cigány

le kell szedni a angry pirdsed :D XD meg azt a kakinevelős játékot :DD ja meg egy finghang appot xdddd

egyébként nem tudom nekem egy hete jött egy új teló, én egy epub olvasót szedtem le, Sup Forums appot, steamet és a protonmailt, de hát majd kialakul

nekem is kínai olcsó félbutafónom van, xiaomi legelső mert az az óccsó...

én spec azzal kezdtem hogy droidot radíroztam róla és valami használható ROM-ot nyomtam rá minimális google appokal, hogy a faszbuk twatter és társai ne legyenek, meg használható UI legyen

kalibráció: telefon válogatja, de részeről adatforgalmat letiltani, wifi only
részemről musthave appok: nemonline térkép (osmand, openszósz), nemonline szótár, használható számológép gyári szar helyett, vmi értelmes levelezőprogram, vmi kétpaneles filekezelő, terminál, innentől kezdve meg hobbid, munkád érdeklődésednek megfelelő appok

nemtom nem nézek filmeket

Sense8 az kurvajó sorozat ha némi devianciát elbírsz. A Wachowskik csinálják, vagy 5 kontinensen játszódik, minden háttér, természet amit látsz reális - elmentek és ott forgattak. A sztori is érdekes bár lassan kezdődik. A karakterek meg eszméletlen jók.

>komolyan fizetett azért a rakás szarért

Hálás köszönet család, lecsekkolom.

ami kimaradt, dokumentnézegető ami lehetőleg minnél többet kezel plusz pdf, videólejátszó (mxplayer vagy vlc)

plusz adblock, sok geci app igyekszik félképernyős reklámokat tolni arcodba ha nem perkálsz, na ezekre, ha openszósz fanatista vagy akkor fdroid googleplay helyett, de egyébként tandemben is jó lehet hasznos cuccokat találni néha rajta

ja igen számológép is kellett
bár leszedtem egyet ami olyan volt hogy amint rányomtam volna az =-re kidobott egy teljes képernyős reklámot amire akaratlanul is rányomtam
szal az ment a szemétbe egyből

>Az Arcom Amikor 4csen miatt több mint 10000 (Tízezer) kép van a telefonomon

ki a felelős ezért?

a szidók

Hát igazából én mert majdnem minden fost lementek
De már javul a helyzet

számológépre én paraszt vagyok és régiiskolás szóval RealCalc-ot használok, normál tudományos számologépet játszik. Meglepően retardáltak a fejlesztők és nem képesek normális számológépet csinálni, valami mindig hiányzik, nem tud szöggvügvényt, standard tudományos számológépnek megfelelő cuccokat, nincs memória funkció store/recall...

Köszi szépen ezek nagyon jó tanácsoknak tűnnek. Igen amúgy szeretem az opensourcet, bár még csak babby's first linux (Mint) van fenn a gépemen dual boottal win 7ttel.

Azt meg lehet kérdezni mi az a használható ROM, és honnan szerezhetek olyat?

egeszege bamboleo

én nem nagyon használok rinuxot de a mint nekem tecet

ahogy sejtettem

ROM:read-only-memory, gyakorlatilag az oprendszered plusz firmware-ek, olvasható memóriában tárolva, ilyen olyan android hákok tweakek

igazából a stock sok esetben teljesen megfelelő a gyári, ha félsz nem kell cserélni, én leginkább azért tettem mert a gyári MIUI nevű szifon koppintás UI egy hányás szerintem, plusz tele volt kínai szarral (nem kösz nem kívánom vala általam eddig ismeretlen kínai-felhő szolgáltatást igénybevenni, adatlopás címén)

ha mégis akkor érdemes olyat választani amit sokan használnak általában kevésbé problémásak (cyanogen például általában korrekt választás, nemtom honor7-re van-e)

egyébként itt rákeresel a telefonodra és van ROM-fórum szekció nekik:
xda-developers.com/

ha cseréled akkor mindenképp érdemes image-t menteni a régiből recovery módban ha esetleg elbasznád, vannak rá korrekt bootladerek/recoveryk amiket a gyári helyett javasolnak (clockworkmod, twrp)

mentásloonix egy teljesen korrek emberbarát binugz használható különösebb fasszopás nélkül, nem kell szégyenkezni miatta (használtam énis)

aki lenoobozza az meg szopjon csak arch/gentoojával hogy 1337hax0rnak érezhesse magát

el kellene kezdeni tanulni de sajnos nincs semmi kedvem hozzá hogy őszinte legyek veletek

Mekkora az esélye annak, hogy a noname kínai tabletre találok valamit?
Mert tele van baszva kínai szemét adware gecivel és rohadt idegesítő

szép blog kedves barátom, tessék itt egy felszavazás

Nagyon menő! Ezt mind szépen le is mentettem és utána is fogok járni, ezer hála és köszönet!

Én akkor ismerkedtem meg vele mikor a windows 10 őrület kezdődött. Bár ki van nyomva a frissítés a winben, azért elkezdtem szemlélni az alternatívákat, ha mégis megszexualizálna a win10.
Az Ubuntu az fertelmes volt, (mostmár tudom hogy az Unity miatt, de anno azthittem az egész oprendszer az, na mind1) és majdnem hagytam is az egészet a fenébe, de aztán csak kipróbáltam a Mintet is, ami némi használat után nagyon megtetszett. Kipróbáltam még pár más alternatívát,de számomra a Mint volt a legcomfybb.

Gec be kéne fejezni a könyvet mert vissza akarom vinni a könyvtárba,de egyszerűen nem megy

tabletje válogatja, de sok dunsztom nincs sosem volt tabletem, népszerőbekhez valószínüleg van több is, kevésbé népszerűhöz kevesebb, szarabb

rá kell keresni xdadevelopersen jobbat énsem tudok...

tévedsz

engem is a win10 lökött át linuxra véglegesen, igaz most is fent a spyware10, de csak jáccani néhanapján meg ha valaki kibaszott officedoksikat küldözget meg tetű matlab miatt (octave bármennyire is akar az lenni néha nem sikerül neki)

Utcaseprőkre mindig lesz szükség.

ja de már csak egy vizsga van hátra és ez az utolsó előtti félév

dehát putinsama támogatja keleti meséket...

rosszul olvastad, én is azon az oldalon vagyok pajti

milyen szakos vagy?

nektek egyébként nagy a faszotok?

erőszakos XDDDDDDDD

még nem mértem le hől

Anyádat kérdezd :DD

Nekem puncim van

Ha leszopsz megmondom

szőrös?

na megint esik
legalább nincs olyan kurva meleg

Sikerült bazmeg akkora vakegeret kreálnom hogy 2 méterről se talál el semmit a gyökér.
Legalább pofázni tud és okos.
Cserébe viszont 2 lövés megfingatja.

mutasd a karakterlapot

retardált egy ötlet volt,nem?

annyira nem, bár még sose játszottam olyannal ahol nem húzom ki az agility-t. utálod ha van AP-d? én karakterem is ilyesmi volt csak agi luck felcserélve, készülj fel hogy max pisztolyokat használsz powerarmor vagy +str nélkül

akármennyire hajtogatja mindenki a fullbeszélős pacifista falloutrunhoz az embernek ismerni kell a játékot elég jól

Túlélem azt ha csak pisztolyom van.
Gondoltam ez a karakter most radikálisan különbözni fog a többitől.
Nem is olyan rossz,a beszélőke meg az intelligencia jól jön sok esetben.
Azt mindig csak a játék végére lett meg,hogy ne keljen szopni a főellenségnél.
Viszont így a térképen menni a falvak között olyan mint tátott szájjal sétálni a faszerdőben

random mutáns, deathclaw encounterek jah

ha szerepjátszasz akkor ok, egyébként int 9 szerintem kurvára overkill, 7-8 elég skillpontot ad mindenhez, ami kell meg úgyis megtageled, sex appeal csak női karakterrel érdemes, zoltán valószínűleg nem tranyó, swift learner meg elvesztegetett perk, bármi másnak több értelme van

mondjuk outdoorsman lehet segít, skillpontod úgyis van rahedli
>gambling
koncepció mi volt?

Elmegyek rénóba és Luck+Gambling kombóval rahedli pénzt szerzek mert eddig sose szerencsejátékoztam falloutban.
De így utólag lehet hogy a cigánykodást kellet volna választanom,mert lopni egyszerűbb.

cigánykodás kinyir egyszer elbaszod, hazárdjáték nem, csak kezdőtőke kell, feltételezve hogy nem savescummolsz

ölni akarok

diszkréten :3

bárcsak valódi lennél

PAKS 2 gec

Végre itt is vihar

valaki próbálta a csöcsösnindzsás játékot?

természetesen nem

a mit?

fájlnév, dynasty warrior szerű buttonmasher emlőkkel és tomporral

bump

na most ez egy rohadt nagy átbaszás volt arra gondoltam

mi?

nem értem