/ex-yu/

modrić edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=9rVXsGIiK3E
twitter.com/Floaijan/status/741919679736905729
youtube.com/watch?v=z1Ch6N8QT00
mediacircus.com/2016/06/islamist-omar-mateen-identified-as-pulse-nightclub-killer-afghan-parents-registered-democrat/
rt.com/usa/346339-gay-club-orlando-shooting/
edition.cnn.com/2016/06/12/us/orlando-nightclub-shooting/
youtube.com/watch?v=wqBpyXXeUEs
twitter.com/SFWRedditImages

OSMANLIJE APSOLUTNO BTFO

SUBIC ZRINSKI

NIKOLA JURISIC

I LUKA MODRIC

tip top

youtube.com/watch?v=9rVXsGIiK3E

TURSKA EDICIJA

braca se pronasla

twitter.com/Floaijan/status/741919679736905729

>grad srne

fugging hırvats we did beat you last time we'll do it again

Groadia has defended Europe again :DDD

ayy lmao

Bazirani čorluka gine za domovinu

gg wp
we'll probably not get out of group stages this year
next match is with spain

tvrda je bosanska glava

CROATIA'S BRAVE VEDRAN ĆORLUKA

>pre 5 minuta
>udju neki cigani u moju zgradu da prose
>neki bazirani komsija se izdere na njih uz gomilu psovki, otera ih i zapreti im da se ne vracaju
>cigani odjebu u galopu sa onim njihovim usranim kolima iz 19. veka
>nisam morao da gledam usrane cigane kako mi cvile na vratima zahvaljujuci baziranom komsiji
>mlk

P O B J E D A

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

Zašto je taksista tako baziran?

Bez foliranja ja sam ovaj sajt gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na Sup Forums bordu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.

j dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.

dnevni podsjetnik da postoje exyu ljudi na ovome sajtu koji neznaju ko je taxista

youtube.com/watch?v=z1Ch6N8QT00

jeste li vi pravi gamer?

Cuo sam da ima u Beogradu neka pekara koja pravi burek sa eurokremom.
Dosao sam da okinem Bosance.

n-ne

Ko je taxista?

popio sam 4 pive nije mi dobro momki

we're all gonna make it roki

savršene noge dbi

zenin sin mi ne da da gledam evropsko, joj taj mali nevaljalac

...

a majku vam jebem

Ne. I ovaj video je glup. Ne, meni je ceo koncept krindž humora glup. Ili me boli kurac, ili mi je neprijatno, ili mi je žao, ali mi nikad nije bilo smesno. Gde je tu empatija i želja da se čoveku pomogne?
Konkretno mi je sam video glup jer ako ozbiljno misli to sto govori onda je debelo zastranio.
Igram video igre ponekad, ali nikad ne bih zbog njih pao ispit, ili propustio da se vidim sa ortacima.
Loši mamci.
Voda pa wc i tako u krug. Pretpostavljam da ti je do količine tečnosti.

>udjem u dred
>kancer taksista posta
aj cao

>čizkejk
servski ""jezik""

BRAVO NAŠI!!!!
IDEMO DALJE

50 pedera ubijeno u americi hahaha ima boga

link?

pobiti sve sa ffzg
ne zato jer se neki prađe u dupe nego zato što su socijalistička regresivna gamad

mediacircus.com/2016/06/islamist-omar-mateen-identified-as-pulse-nightclub-killer-afghan-parents-registered-democrat/
Musliman uleteo u gej klub i pobio 50, ranio 60

Inshalah

rt.com/usa/346339-gay-club-orlando-shooting/

ili bilo koje druge vesti..

t. nejebica s fera

...

želim jebat unuku dok baba gleda
jesam li normalan

edition.cnn.com/2016/06/12/us/orlando-nightclub-shooting/

>A gay nightclub here was the scene early Sunday of the worst terror attack in U.S. history since 9/11.
>50 people were killed inside the Pulse club and at least 53 people were injured, police say.
>The gunman was Omar Mateen of Ft. Pierce, Florida, a law enforcement source told CNN.
>Orlando police shot and killed Mateen.

allahu akbar

Po svemu sudeći izgleda da i unuka to želi a da babi i ne smeta previše sve dok ne pravite previše buke.

>t.jadranko dragovanović
nisam sa fera ali grana je ista
pazit ću cijeli život kako ne bih ikada na ikoji način pomogao nekome sa ffzg, pa makar štetio malo i sebi
u plitke grobove s njima

zamisljam kako se osecao kad je uleteo unutra i sta li je zateko, jebanje u guzicu i pusenje kita, ono najgori razvrat ikad i onda opalis rafalom po gomili hahahah predivno :')

mi imamo pravilo u nasem jeziku "pisi kao sto govoris citaj kako je napisano"
to sto vi nemate svoj jezik pa vam je ovo cudno nije nas problem

brijem da je u gay klubovima isti kurac kao i u normij klubovima samo malo više pederluka i češće se ulovi nešto za jebanje

...

sad citam o ratu u Ceceniji i tek sad shvatam koji su Rusi kraljevi

>muslimanska stoka hoce nezavisnost
>rusi ulete na teritoriju jebu im milosnu majku
>postave pro-rusku vladu
>tamosnji muslimani danas se kunu u Rusiju (milom ili silom)

zasto mi ovo nismo uradili na Kosovu?

zato sto mi nismo rusi
/tred

pa jesmo, samo smo stali na pola zbog NATO

>mi

Why didn't Suker play?

>komsinica je relativno mlada milfara
>ima cerkicu od 10-ak godina
>simpaticno dete
>jebao bih joj majku samo tako
Gej klub je valjda klub ko svaki drugi.
Ko kaze da nismo pokusali, a onda su padale bombe. Jos je Rugova bio za pregovore, Taci je kriminalac i krvozedni ratni zlocinac.

>rusi dobiju jebenih batina
>rusi dođu ponovo i sruše cijeli grozni
>stave selječinu na vlast
>rusi podmite sve lijevo i desno kako ne bi bilo 10 godina gerilskog rata i još više terorističkih napada po ruskom diejlu rusije

zovem malu alo, na seks mi dodji zdravo

ja cu babu onda

sto oni organizuju vise teroristickih napada to su im sve manje sanse za nezavisnost i samo ljute Ruse jos vise. Kozojebi ne kontaju da je to kontra produktivno

Omar"if you're a poof, you're off the roof "Mateen
Omar "Born this way? Then you die today" Mateen
Omar "think Im cute?, then I have to shoot" Mateen
Omar "can't eat cock during Ramadan" Mateen
Omar "don't eat ass during my holy fast" Mateen
Omar "act haram you get harm" Mateen
Omar "candy ass turned to glass" Mateen
Omar "the penetrator, no homo" Mateen
Omar "Put away that peen or get a bullet in you spleen" Mateen
Omar "tossing grenades at pride parades" Mateen
Omar "Putting fags into body bags" Mateen
Omar "emptying my glock on those who like cock" Mateen
Omar 'stay in the closet or you get put in a casket' Mahteen
Omar "Adam and Steve, meet Smith and Wesson" Mateen
Omar "lick a thick dick, get bricked quick" Mateen
Omar "Koran says it's a no no so gays have got to go go" Mateen
Omar "Open gaybar? Allahu Akbar" Mateen
Omar "Make the queer disappear" Mateen
Omar "spray the gay away" Mateen
Omar "put a mag in every fag" Mateen

Omar ''Suck a cock, get the glock'' Maleen
Omar "Kiss a man? BLAM" Mateen
Omar "Giving Queens the M16" Mateen
Omar "if he sucks cock he's going to get shot" Maleen.
Omar "wiping the gay club clean" Maleen
Omar "One Man Homocaust" Mateen
Omar "The Closet Closer" Abdullah
Omar "I got something to put in you" Maleen
Omar "Empty my 9 at the gloryhole line" mateen
Omar "Fags gon' fall when I shoot 'em all" Mateen
Omar "What did he mean" Mateen
Omar "bustin cap in traps" Mateen
Omar "God Slay The Queen" Mateen
Omar "It's Raining Lead" Mateen
Omar "you lick bum? die like scum" Maleen
Omar "At War with Gaybar" Fareen
Omar "not a real Muslim" Mateen

lel ni ne spominju btfo'ane pedere na vijestima zbog MUH POBIJEDA

>ceceni drze ceo teatar kao taoce
>rusi puste gas da ih uspavaju
>pobiju i taoce i teroriste
bazirani CПEЦHAЗ

jel moguce da je neko ovo vec stigo da smisli kek

Muslimani generalno nemaju previše pameti. Jedino što če se desiti nakon što je ovaj ubio 50 pedera je da če Trump dobiti ogromnu podršku jer je on od početka bio protiv muslimana. A ako če ih itko bombardovati to je Trump.

Cekaj, jel on bio pandur?
Ovo je sve bolje i bolje.

IRA je bila pametnija i nije napadala engleze nego njihovu infrastrukturu i bankarske kuće
tako su svaki jebeni put dobili svakakve novce koje su htjeli iako nisu kurca zaslužili jer je lojalista u sj irskoj pun kurac više

gruzijci su najebali uzduž i poprijeko zbog cijelog rata ali sada rusi im daju novce da ih smire i upalilo je
sve dok ne dođe nova generacija onda i njih moraš potplatiti (isto i u sj irskoj, IRA, Real IRA, Continuity IRA)

pise nypd, ovo se desilo u floridi? sta je ekstra otisao u floridu da ih iskasapi

>*čečenci
čečenci ne gruzijci mamu mu jebem što sam blesav

sto bi oni morali da potplacuju bilo koga kad mogu da ih istrebe a da ostatak planete to i ne primeti

Slavshit odjebi, nogomet nije sport
>Pikado,biljar i sah su bolji sportovi

zasto si ga nazvao slavshit?

>Slav
>white
Kek, odjebi si prstenjacit s tri prsta ne evropaku supcinu

izvini ponosni germanu

Pazite ljudi epski memicar i troll je dosao u tred

2+ milijuna u konc logore? to bi bio jedini način
to nije afrika frende
puno novca iz bliskog istoka i arabije bi se slilo u naouržanje, rusima ne treba novi afganistan i to unutar njihovih granica, pogotovo jer bi drugih 5-10% ruske muslimanske populacije počelo dobivati trnce i bilo bi ih mrvicu strah pa bi i oni krenuli sa sranjem

k tome su i razasuti prek rusije pa bi bilo tu i tamo kojih 10-ak novih napada na škole i kazališta

baš me pitao danas lokalni beskućnik koji je rezultat

napusti dred ponosnih slovena

...

hahahah jebote

Brat za brata
Terorista za teroristu
youtube.com/watch?v=wqBpyXXeUEs

moj rođak na lijevoj strani

Zasto su juzni slaveni toliko manje degenerisani? tesko da ces naci kurvu iz ex-yu zemlje, dok su sve prostitutke iz ceske, rusije itd

bas su slatki :3

Hrvatska, Turska i Albanija
brat za brata

ovo kek
ista rasa ista krv

ma imas i kod nas kurvi kolko ja znam

>tesko da ces naci kurvu iz ex-yu zemlje
Ocito je da ne zivis ovde
Kurve ces naci svuda gde ima zena pa cak i kod nas

pricam o zapadnim zemljama.

zašto je fudbal tolko popularan u ex-yu zemljama? koj je kurac zanimljivo u gledanju nekih degenerika kako šutiraju loptu.

>Svi u Evropi mrze siptare i turke
>Jedino ih ustase vole
10/10 branitelji Evrope od muslimana lol

>10/10 branitelji Evrope od muslimana lol
oni nikad nisu ni bili branitelji Evrope od muslimana nego muslimana od Evrope. Uvijek su branili i saradjivali sa muslimanima pocevsi od Turaka, drugog svijetskog rata pa do rata u BIH gdje su se branili bracu muslimane od Srba

Pola kurvi u amsterdamu su srpkinje.

lel ne

Ne mozes sam sebi opalit /tred

znam ja to kao sto i svi normalni znaju
napisao sam to jer se oni pale da su neki krstasi ili pitaj koj kurac
kakvi su im bili preci nije ni cudo sto im je nacija danas tako cuckovana cak i kada su desnicari na vlasti

Tako je, to je Allahova volja kjafiru usrani!

doslovno sereš gluposti
razlog zašto se ne lememo po tribinama je taj što su se takvi nadobijali kazni, klupski nogomet je crkao i ovo je jedinaš šansa za malo nogometa navijačima, imamo kazne i oduzete bodove zbog rasizma pa nitko baš i ne želi sranja da nas ne izbace, jedino što nam ide je turizam pa se pokušavamo pokazati u dobrom svjetlu, torcida bojkotira, poorfags trenutno idu konobariti po jadranu pa ne idu tamo, itd.
i nitko nas ne provocira

kada smo jebote surađivali s turcima?

ali samo ti memeiraj dalje traktoričiću

Vi ste bili 500 godina pod turcima, nije ni čudo što si tako guzobolan kad vas je modrić razvalio

>hurr durr 500 godina
vi ste tokom vaseg postojanja vise bili pod tudjom cizmom nego samostalni tako da ti ne savetujem da zalazis u takvu diskusiju robe