/tr/

Köksal Baba edition

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY
youtube.com/watch?v=M-rZ3602Lm8
toruchan.org/b/res/626924.html#626924
youtube.com/watch?v=ritTVHb8hNU
twitter.com/mutludc/status/745110423712628736
hurriyetdailynews.com/kurds-still-migrating-to-western-turkish-cities.aspx?pageID=238&nID=46198&NewsCatID=344
hurriyet.com.tr/tatvandan-kara-haber-1-asker-sehit-40121379
twitter.com/SFWRedditGifs

/balt/

...

ohhhh Ohhhhh Oaaahhh OHHHHHHH

...

there is NOTHING wrong with circumcision of either gender

sup fags

...

>20 - 80%

That's a fucking huge, misleading number. There's not nearly as much cutting in Canada as the US but that map would put them as the same.

What are you doing lurking in a turkish thread anyway?

gavurs OUT

he is the autistic a leaf Sup Forumstard who jumps in every thread involves turkey.

>Köksal baba anamı asla sikmeyecek
Yaşamanın ne önemi var ki?

Yav bu çomarlar niye böyle yav?

şarkı atın
youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY

Al, senin yarrakî zevklerine uygun.
youtube.com/watch?v=M-rZ3602Lm8

>şapkalı i
kesinlikle iğrenç

türkçe sevmiyorum

hepinnzini amnkısınıs ksıyımı upuorspu alırıscocuları

toruchan.org/b/res/626924.html#626924

>>bu filmin adı nedir?

soldaki cok qt desu :dd

Haydaaa hocam siz heteroluga geri mi donuyorsunuz :D

Ez turkistanem

reis bu suriyelileri ne zaman göndercek yaw üffffffffff

Benim duydugumdan yunanlar cogunu geri yolluyormus.
Burda da suriyeliler cogaldi yav.

anlaşmadan sonra gidenleri geri yollayabilirler sadece. geri kabul anlaşmasının hala fesedilmemiş olması götümü yakıyor.
avrupa ne para verdi ne hak verdi bide gitti ermeni soykırımını kabul etti üstüne üstlük kürtlere silah veriyor ve bir bok yapmıyor hükümet. götüm çok yanıyor.

Ah zamanlan cozulur bu da belki reis bunlari doguya yerlestirir :D
Bi de yani pkk'ya coktan silah geliyordu bu birsey degistirmez.
Bide ermeni soykirimini kabul etseler ne olur ki hic birsey degismez desu.
Yani kisacasi bu kadar negatif dusunme.

ulan kabul etseler ne olcak amk biz kabul etmedikçe sikleyen yok sik kırığı gibi iki duyar kasıyolar

bunlar en leş suriyeliler. eli sikinden metrolarla istanbulu turlamak dışında meziyetleri yok. iyiler doktorlar falan avrupaya kaçtı çoktan. kürtlerden pekte farklı değiller. bunlarla her karşılaştığımda kamal'ın neden araplardan nefret ettiğini anlıyorum. işsizlik, okuma yazma oranı, aşılanmalarındaki eksiklikler, kültürel-dilsel uyumsuzluk falan ülkeye çok külfet getirir bunlar.

AX vallah burdakilerde multecileri beklemiyorlar ki doktor falan olsalar bile burda yeterince doktorlar falan var sadece bizim elimizden is aliyorlar orcolar.
Zaten AB'deki issizlikde son zamanlar artiyor bide bunlar gelince iyice artar.

Fuck you k*rt
Fuck you osex

Sizden toprak almisiz lan :DD

More like Cucksal Baba, amirate?

Peki biz insanmiyiz? Hasa ve kalla! Biz Belcikaliyiz!

sen orospu çocuğusun

yoo asıl sen orospu çocuğusun

Emrin olur
youtube.com/watch?v=ritTVHb8hNU

What is it with calling turks roaches? I missed on the meme and never caught up.

there is so much similarities between a t*rk and a roach so

you really think that clears up my confusion?

it was a meme from turkish chan. anzu spammed this meme so hard on Sup Forums it got famous

Senin yüzünden MİTleneceğim.

This faggot forced the cockroach meme
Ne var linkte?

Peynirli pizza.

ananı sikiyolar onun webmmi

Quite underwhelming.

tr tirad öldi mu
ıssız user kaldı mu
kamal öçin aldı mu
imdi sekme kapatulur

anonlar öldü
tiradlar bölündü
burası /tr/(/KRD/)
anasıda sikildi

EN SONDA KIZ BİJİ SEROK APO DİYE BAĞIRIYOR :DDDDDDDDDDDDDDDD

twitter.com/mutludc/status/745110423712628736

tüh ulan şimdi nereden t*rkmen köle alacam kendime :DDDDDDDDDDDDD

kürdistan kurulacak t*rk piçleri

t*rkleri sikem

zübeydeye sokam(abduş ağa alınmasın :DDD)

ş*hİT mezarına sıçam

nutuk yırtam

bayrağa attıram

kamalı domaltam

vay selanik piçi vay

seni MIT'e söyledim :DDD

What would you say to a leaf wanting to see Turkey as a tourist? I'm not the Sup Forums leaf that lurks your general btw. Would I be safe if I'm not a muslim?

burası tabu yıkma yeridir
you would be beheaded if you out of from guarded tourist areas. be careful when you're in street. suicide bombers everywhere and sharia police on the patrol.
avoid from sharia police

I was looking for genuine answers. Istanbul looks cool.

ok. but avoid from ISIS . do not talk with girls. you will get shot or beheaded if they see you talking with girls

Not sure if you're memeing but the news here has a lot of Islamic attacks happening in Western Turkey the last few weeks

hahahahahaha

Don't listen to that underage turkey is mostly safe
But i don't recommend you Istanbul. You should visit izmir or antalya if you want to get comfy

i went to turkey 2 months ago, survived 2 suicide bombings, if you like to live on the edge you should go

I'm looking at the attractions right now, it looks bretty cool. Thanks m8.

mashAllah brother

why would you want to go to turkey for attractions when you already have your mom?

ulan kamal sikik ingilizcenle hic utanmiyon mu aq 60 iq'lu maymun :DD ben senin yerine utaniyom resmen

i fucked your whore mother my teacher :DDDDDDDDD

Rude

>But i don't recommend you Istanbul. You should visit izmir or antalya if you want to get comfy
Can you elaborate on that?

istanbul full of aryan kurds. and this t*rko scare from aryans since he is soft-boy weak gened faggot :DDDDDDD

I don't know man, weren't people just bludgeoned with steel pipes for drinking beer at a radiohead show in istanbul? That kinda stuff doesn't happen in my shitty little suburbs.

>crowded as fuck
>hard to find good food if you don't know istanbul well
>easy to get scammed/mugged
>transportation sucks

it is normal thing in Istanbul. happens everytime

Shit eh.

Lol istanbul gets the most tourists in all of Turkey. You would enjoy it very much. Trust me, this is a bad place to ask for advice, go to /r/Turkey. There are plenty of non-Muslims in Turkey, you have nothing to worry about.

Naber beyler? İyi yarrak yediniz mi bugün beyler?

Yes that was done by kurds. They are on a whole different level of religious zealotry and bigotry. The chance of something similar happening to you is minimal. I wouldn't worry too much about stuff like that. Istanbul is a nice but very big and crowded city. For a great experience you need to know the wheres and whats of the city.

k*rdish people have been migrating to west turkey alot, here is proof

hurriyetdailynews.com/kurds-still-migrating-to-western-turkish-cities.aspx?pageID=238&nID=46198&NewsCatID=344

there are millions of them, the people with the steel pipes where kurdish islamists attacking secular turkish atheists

Thanks lads.

>bomb their cities
>waaah why they are migrating to west

so why are turks not moving to the east now k*rds are bombing the west??

checkmate

I don't know what kurds are like, but I don't want them fucking up my holiday kek

gavurca konusmayın

kürt şehirlerin bok içinde olmasının en büyük sebebi salak kürtlerdir. sadece kamu değil özel sektör de şehirleri geliştirir. ama bu salaklar kendi memleketlerine 2 kurus yatırım yapmaz zenginleri bile. gerçi yüzde kaçı okuma biliyorsa bu mezopotamya eşeklerinden ne bekliyorsam.

>k*mal'in kotu yemine ciddi cevap vermek

kotu ingilizcesinden hemen belli oluyo

hihihhi hemen yemime atladınız :DDDDD

dostu özlüyorum

I see, thanks.
Now how about a college student who's going to spend years in Turkey, what would you recommend?

impregnate many t*rk girl as you can. arab genes are bless to the weak-gened t*rkshits

Can you pest fuck off?

i will when your mother stop sucking my georgian cock

simply ignore him

Where are you going to study specifically?

Oh I was asking for regions/cities that are better suitted for a student.You know,rent,job salaries,culture and the likes.

You definitely want to be in the west of Turkey concerning culture and lifestyle. I hear Izmir is really nice but I'm not well versed on stuff like salaries and rents.

VUR GERİLLA

hurriyet.com.tr/tatvandan-kara-haber-1-asker-sehit-40121379

...

Hep PKK mı kürt kızlarını sikecek Reis? Su yaş sınırı olayını kaldırda birazda biz tadına bakalım. Hem biz onlar gibi dağa kondom çıkaran tiplerde değiliz elhamdülillah.

you vermeyin ilgi orospusuna

:DDDDD

irlanda gol atınca ayağa kalktım bir yumruk savurdum havaya. sonrasında ise kutlamak için, bulunduğum yerde ramazan nedeniyle alkol satılmamasına rağmen, stoğumu eritme pahasına viskimi açtım. keyfim aşırı yerinde.

neden biliyor musunuz? nerden başlasam bilmiyorum. misal, bugün türkiye gruptan çıksaydı, ensar vakfı yurtlarında bir sevinç olacaktı. berkin'i vuran kimliği belirsiz polisin yüzünde bir tebessüm olacaktı. ali ismail'i dövenler "yaw abi biz türkler hep son dakikada" geyiği yapacaktı. ankara gar katliamında öldürülenleri yuhalayan konya halkı sokağa dökülecekti. ve maalesef, ben bu insanlarla aynı şeyleri hissetmeyi sindiremiyorum.

nerden okudum hatırlamıyorum, yazan beni affetsin izinsiz yazmış olacağım. arkadaşlar, bizim acılarımız ortak değil ki sevinçlerimiz ortak olsun! ne demiş zalım ibn-i haldun; coğrafya kaderdir. benim kaderim bu topraklarda doğmuş olmak, yaşamak. ben seçmedim. ve bu nedenden dolayı fatih terim mafyalığını desteklemek zorunda değilim. gayet mutluyum, vicdanım da rahat. irlanda'nın çıkmasına da ayrı sevindim.

yazıyı buraya kadar okumuş tatlı insanlara bir hediye vereyim. viski mezesi. elmayı soyup dilimliyoruz, çok hafif limon gezdiriyoruz üstüne. müthiş oluyor, deneyin bir.

ne oldu götünümü yaktı niye buraya taşıdın