/ex-yu/

Španska edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=5UjOj_oJN6w
youtube.com/watch?v=i-TD-zzBw6g
youtube.com/watch?v=AcPD2HnWzGo
youtube.com/watch?v=UGA5SsrfJkE
youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
youtube.com/watch?v=uNkJnT2m1aA
spaladiumarena.hr/dogadaj/190
hr.n1info.com/a125769/Vijesti/U-Hrvatsku-stize-prvih-50-izbjeglica-Drzava-im-mora-osigurati-stanove-u-Splitu-Zagrebu-i-Rijeci.html
youtube.com/watch?v=dtCyepuLt8Q
twitter.com/NSFWRedditVideo

prvi za srbi

...

„Из cвeгa штo caм чyo и видeo јa caм дyбoкo зaжaлиo штo cмo ce ми нa cилy Бoгa oбмaњивaли нeкaквoм идeјoм бpaтcтвa и зaјeдницe. Cви oни јeднaкo миcлe, тo јe cвeт зa ceбe, мa ca кaквим пpeлoгoм дa ce пoјaвиш, cтвap јe пpoпaлa. Hиштa ce нeћe мoћи ypaдити. To ниcy љyди нa чијy ce peч мoжeш ocлoнити. To јe нaјoдвpaтнијa фyкapa нa cвeтy, кoјa ce нe мoжe зaјaзити ничим штo би јoј ce пoнyдилo.”

youtube.com/watch?v=5UjOj_oJN6w

e hrvati sta mu znaci "budaline u planine, pustahije kroz kapije"

nek mi prevede nko

gledaj antilope kako bi joj ga graciozno metno

REMOVE KEBAB remove kebab
you are worst turk. you are the turk idiot you are the turk smell. return to croatioa. to our croatia cousins you may come our contry. you may live in the zoo….ahahahaha ,bosnia we will never forgeve you. cetnik rascal FUck but fuck asshole turk stink bosnia sqhipere shqipare..turk genocide best day of my life. take a bath of dead turk..ahahahahahBOSNIA WE WILL GET YOU!! do not forget ww2 .albiania we kill the king , albania return to your precious mongolia….hahahahaha idiot turk and bosnian smell so bad..wow i can smell it. REMOVE KEBAB FROM THE PREMISES. you will get caught. russia+usa+croatia+slovak=kill bosnia…you will ww2/ tupac alive in serbia, tupac making album of serbia . fast rap tupac serbia. we are rich and have gold now hahahaha ha because of tupac… you are ppoor stink turk… you live in a hovel hahahaha, you live in a yurt
tupac alive numbr one #1 in serbia ….fuck the croatia ,..FUCKk ashol turks no good i spit in the mouth eye of ur flag and contry. 2pac aliv and real strong wizard kill all the turk farm aminal with rap magic now we the serba rule .ape of the zoo presidant georg bush fukc the great satan and lay egg this egg hatch and bosnia wa;s born. stupid baby form the eggn give bak our clay we will crush u lik a skull of pig. serbia greattst countrey

oprosti ne citam srpske rune
moze neko prevest

Hasanbegovic je jedan od najboljih ministara ikada u hrvatskoj povijesti

ovo dbi

Samo mi odgovorite CEMU SVE?

90% of the posts here are about political happenings in ex-yu countries

koristi gugl translejt
mada, lako je naučiti ćirilicu kad već znaš da pričaš srpski

In this thread we write in English so our Sup Forums friends can understand us and join our interesting discussions.

>ESA
European Space Agency ?

„Ja caм ca тим paшчиcтиo. Двoјe нaм нeминoвнo пpeдcтoји: пoтпyнo ce oдцeпити oд њих, дaти им дpжaвy, нeзaвиcнy caмoyпpaвнy, пa нeкa лoмe глaвy кaкo знaјy.”

„Гpaницe ћe бити тaмo гдe их ми пoвyчeмo, нe oндe гдe нaшe aмбицијe избијaјy нa пoвpшинy, нeгo oндe гдe иcтopијa и eтнoгpaфијa кaжy, гдe кaжy јeзик и oбичaји, тpaдицијa и нaјзaд, гдe ce caм нapoд пo cлoбoднoј вoљи oпpeдeли, пa ћe тo бити пpaвo и Бoгy дpaгo.”

„Heкa им јe ca cpeћoм. Heкa ce oни ca Хpвaтимa ycpeћe. Ja caм дyбoкo yвepeн дa ce ми c њимa нeћeмo ycpeћити. To cy љyди, cви oдpeдa, пpoзиpни кao чaшa, нeзaјaжљиви, и y тaквoј мepи лaжни и двoлични дa cyмњaм дa нa кyгли зeмљcкoј имa вeћих пoдлaцa, пpeвapaнaтa и caмoживих љyди... He зaбopaвитe, Baшe Bиcoчaнcтвo, мoјe peчи. Aкo oвaкo нe пocтyпитe, cигypaн caм дa ћeтe ce љyтo кaјaти

lakse mi je srpski
a i slusam neke srpske videe pa mi je u glavi

Jel bi radije da Hrvatska uđe u v4 ili da se okrene nekakvoj trgovinskoj uniji sa balkanskim susjedima

Prvi za reformaciju

youtube.com/watch?v=i-TD-zzBw6g

Serbs are genocidal nation, tbf

ahh yes yes

>ook kad su samo slova A, E, J, K, M, O i T ista

samo kraljevina bajo moj
youtube.com/watch?v=AcPD2HnWzGo

ma v4 ne postoji, ima već decenija.
oni su napravili moderni v4 jer nisu bili u EU, nakon što su svi 4 ušli u EU v4 postoji samo na papiru jedva. nema nikakvog smisla ulazit u v4, to ti je kao da ideš na tečaj samodbrane od vukodlaka

imam 1500 evra
predlozite mi dobar polovan auto koji se lako odrzava i malo trosi a da nije zastava

golf 2

dont buy zastava brother, yugo coral 55 all the way my mayne

Nigel Farage je pametno reko ovde youtube.com/watch?v=UGA5SsrfJkE

Zasto ex-yu zemlje ulaze u EU kad nisu htjeli da zajedno zive u jugoslaviji? A hoce u Evropskoj Uniji. Jeste vi jebeno retardirani?

fiat punto

Zato što ljudi ovdje misle da mi nismo Balkan i da smo postali "zapadniji" čim smo ušli u EU.

kolko pametan lik
kako ga niko nije ubio? pogotovu sad posle brexita

razmisljam da uzmem twinga posto /o/ stalno memuje o njemu, ne znam kako se krecu delovi za njega ovde
dobar je punto ali hteo bih nesto drugo

Jugoslavia 4.0 when?

1. Slovenija i Hrvatska su izašle iz Jugoslavije zato što je Beograd kočio nazad. Ako vidio da smo previše napredni za EU, izać ćemo i iz nje

2. u Jugoslaviju smo morali ući nabrzaka 45 prije nego su krenuli sa suđenjima, inače bi nam srali da smo nacistička država i najebali bi, pa Njemačku su doslovno popolovili.

>they sought independence for 1000 years
>they had independence for 25 years
>choose to get into another union
zašto su hrvati tako cucked?

>underage osnovac : the post
sacekaj bar srednju skolu da procitas nesto u zivotu pa onda prosipaj mudrosti care jer je ovo zalosno

>Slovenija i Hrvatska su izašle iz Jugoslavije zato što je Beograd kočio nazad
pa majku vam jebem ocete sad izac iz EU kad Beograd udje? Beograd ce opet da koci

pocinje

zato sto su banda ljudi bez identiteta i korena

Nažalost, nismo ni mi ništa bolji od njih. Mi smo bandistka država.

mene inače boli kurac kako auto izgleda, ali stariji twingo je ružan, s onim farovima, zato sam rekao Punto.. ako ti to ne smeta onda je ok.

ja bi sebi tražio Hyundai Getz, ali oni su malkice skuplji i rjeđi od Twinga, Punta, Clia i tako tih.

>on usporeduje EU i Jugoslaviju

decko jesi ti glup ili da?

Počelo je

u pravu si, EU ne može da se poredi sa onome što je Jugoslavija imala :^)

youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ

youtube.com/watch?v=uNkJnT2m1aA

Evo ti iz usta coveka, svedoka na tim sastancima predsednika i sa evropskom unijom, o tome ko je zapoceo rat i nije hteo uopste da razgovara.

Nije Beograd nista kocio.

Aj sad idi spavaj, sutra pocinju u skoli casovi u 8:00

zasto nebi uporedjivao?

>Beograd će da koči čitavu EU

haha da mi je i to vidit. Pod Beograd samo mislio na srpsku vlast u Jugoslaviji, Beograd kao glavni grad.

usput
>sad
nije Beograd blizu ulasku u EU.

Šta će ljudi o nama govorit za 100 godina

jel ti znas kakva je administracija u EU? Brisel je pun parazita koji donese odluke umjesto vas. Zasto ne izadjete iz EU kao sto ste izasli iz Jugoslavije kad je Beograd kontrolisao te odluke?

da smo bili govna

pa zato sto ne znaju kome da se okrenu a sami ne mogu nista, kunu se u zapad koji ih cuck-uje a predstavljaju im se ko prijatelji

dokle vise

Ja ne znam za vas, ali ja idem u Split na ovaj tisucljetni kulturni dogadjaj

1. ako imaš nešto za reći, onda kaži bre umjesto da ja iz linkova dešifriram šta bi ti htio reći

2. ako nas niste kočili kako je onda ovdje i u Sloveniji sad bolje

Dilema u briselu je što stvarno ima previše birokracije i previše nacionalnosti na jednom mjestu i to je stvarno problem ali opet kad eu želi to popravit i riješit se birokracije time što bi centralizirali EU onda se države žale kako gube identitet i slično, rješenje nije izlazak kao britanci nego dijalog i reforma. To u jugi nije bilo moguće što je bilo vidljivo zadnjim zasjedanjem kad nisu htjeli diskutirati o nezadovoljstvu u hrvatskoj i Sloveniji već su te teme obarali i pravili se da je sve pet

ma koje odluke nam donose? ne znam ni za jednu odluku s kojom se nisam slagao a da je ispalo da je Bruxelles donio je za nas

hahahaha jel ovo stvarno u splitu?

e moji DOMOBRANI lmao

zasto srbi vjecno prave zrtvu od sebe kada svi bez preseravanja znamo da su oni krivi za vecinu sranja na ovim prostorima u proslih 30 godina

>muh ustashe
>dovode srbijance u grad
top kek

pa kako ces to znati kad si samo retard na Sup Forums-u

postoje ljudi koji znaju, koji rade nesto u zivotu

spaladiumarena.hr/dogadaj/190

taj tip mnogo sere, a nas antisa markovic mu je izvuko drzavu iz govna (kao i cijelu jugoslaviju kasnih 80ih)

Zasto bih pisao 2 posta od 2000 reci, kad mogu da posaljem dva linka koji objasnjavaju to daleko bolje od mene.

Plus kao bonus, ne moram da te slusam kako pricas

>a gde je izvor za to, dokaze, daj dokaze.


hr.n1info.com/a125769/Vijesti/U-Hrvatsku-stize-prvih-50-izbjeglica-Drzava-im-mora-osigurati-stanove-u-Splitu-Zagrebu-i-Rijeci.html

Na primer.

nije, nije, EU se urotila protiv njih. I NATO, i Vatikan, doslovno čitav svijet potajno traži način da ih sjebe, ali se Veliki Srbin ne da porazit.

dovodimo srpkinje
cak ih dovodimo i da pjevavaju, nema tu niceg loseg

mozda zato sto su se Srbi zvali jugoslovenima do pre 10 godina, a svi ostali prestali pre 30

Zato sam i pitao sam da me se prosvlijetli, i ti me vrijeđaš bez da odgovoriš

Bukvalno ste opisali Hrvate u dva posta, ne Srbe.

pic related

ZASTO

SE

UOPSTE

TRUDITE???

obozavam ovakve slike
samo dokazuju koliko su guzoboln srbi na nas superiorniji narod
kad se samo sjetim da su svi vasi roditelji davali zaklatvu hrvatu iz zagorja sve mi je jasno

>50 izbjeglica

1. stvarno me boli kurac za 50 izbjeglica vamo ili tamo, ništa ne mijenja, oni ni ne žele ostat ovdje. Pa ugostili smo puno, puno više izbjeglica tokom rata u Bosni.

2. a koliko ste vi izbjeglica ugostili?

U čemu je uopšte bio strah od toga da Slobodan Milošević bude presdenik? Lik ne bi imao moć da ukine republike ionako, samo ste se vi utripovali da ćete postati Srbi ako on bude presednik. Trebali ste biti protiv njega a ne protiv ideje Jugoslavija.
Inače, Slovenci su krivi za sve jer su oni izašli prvi što je pokrenulo domino efekat.

>mi guzobolni
>doslovno sta god se lose desi u hrvatskoj, srbi su krivi

top kek

Ali nije 50.

Procitaj dalje

1700

A bice i vise, kako ih bude jos dolazilo, jer ne staju.

Mi nismo u EU, a i necemo biti koliko god da vucic pusi kurac tamo, nece oni da nas prime.

Izbeglice iz bosne su normalne u odnosu na ove.

Jer je krsio ustav iz 1974., a to se nesme pa je dobil po njonji

decko jedino kad vas spominju tu je kada neko pojebe srpkinju na moru il kad vas usporedujemo s turskom

vi ste ti koji su opsjednuti

>muh ustav
pa zbog toga su srbi i napali, nisu hteli da budu izbačeni iz konstituvnog naroda u drugim republikama..
jebote pobili se ljudi zbog USTAVA
koliko retardirani moramo da budemo?

Dobra mema

Nije Milosevic krsio ustav, vi ste.

>1700

ma gdje su? gdje ih skrivaju?

>NISAM JA ON JE
>NISMO MI GUZOBOLI ONI SU
>NIJE MILOSEVIC, VI STE

>vi ste ti koji su opsjednuti
HAHAHAHA

Ma da, since kako da ne.

Hrvatski navijaci naprave sranje.

Sledeci dan u novinama

>Nisu to Hrvatski navijaci, to su SRPSKI PLACENICI

I ti meni dodjes i kazes, nismo mi opsednuti vama

AHAHAHAHAHAHA


kod tvoje stare svi, cekaju redaljku

laku noc

jebes mi oca ako znam

Hrvatska istorija u jednom postu.

kek

jebes mi kruh

>imam curu vec 4god i nes mjeseci
>katolički je fanatik
>i ja sam katolik, al razlikujte one hc bolesnike
>seksualan život s njom mi je predosadan
>prošlo je dosta vremena od kad je bilo veće akcije od barenja
>i kad se jebemo, ona samo leži dok ja radim sve
>svejedno ju volim, dobra je osoba i čini me sretnim.. nisam usamljen s njom

>od kad znam za sebe imam "gay stranu", vjerojatno sam bi
>otišo sam na novi faks
>u grupi sam s jednim femboyem
>feminizirani pederčići su mi slabost
>užasno me napaljuje
>misli da sam 100% straight i zna da imam curu

nadignut mi je dok samo ovo tipkam..da bar baitam i serem
kak da ga ja zašpreham uz sve ovo?

Jebali su me ko majmuna

>kod tvoje stare svi, cekaju redaljku

moja stara nije iz Preševa

Niko od vas nije ni svestan koliko ste smesni nekome koga zbole kita za sve ovo i cita ceo konac cisto radi zabave

Pa posalji mu poruku i jebi ga vec sutra, kad si vec bi i dize ti se na samu pomisao na njega

>Preševa
Al ti cale jeste, samo stara ne sme da ti kaze ;)

>hrvatski problemi

>Pa posalji mu poruku i jebi ga vec sutra, kad si vec bi i dize ti se na samu pomisao na njega
i što ako me odjebe? umro bi od bruke da se to pročuje
i što bi mu oupce trebo poslat?

kad bolje razmislim, umro bi od bruke i da se sazna da sam ga jebo
možda bolje zaboravit na sve i samo drkat

youtube.com/watch?v=dtCyepuLt8Q

ili da se ubijes dok si jos cist

>možda bolje zaboravit na sve i samo drkat
Kad imas toliko briga i trpeo bi teske posledice ako bi se saznalo, a ti uzmi drkaj, ili jos bolje, dok jebes curu zamisljaj njega i bice bolje i tebi i curi

>dok jebes curu zamisljaj njega i bice bolje i tebi i curi
hahaha a jebo majku

>napravim picu
>odlucim da stavim i chilly papricice
>odlicno ispala pica, kontam sacu se najest ko konj
>pocnem jest
>posle dva zalogaja umirem koliko je ljuto, poso sam plakat
>vise mi se ni nejede nisam gladan
a jebem ti sve

hvala ti bolan sto si to podijelio sa nama

Gdje ćete za novu

POKUPIMO BOJE KOJE PADAJU SA NEBA

ajme kolko srba

al nedovoljno vrba xD