/ex-yu/

edicija za Velike momke

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=fzzIKHysLAU
youtube.com/watch?v=j4f4-9osaeg
youtube.com/watch?v=90R0CfPRUxA
youtube.com/watch?v=oJDGcxAf9D8
youtube.com/watch?v=JNeFDKz6EiE
youtube.com/watch?v=MFK0yG8xG5I
youtube.com/watch?v=l8BURfA1zYs
youtube.com/watch?v=pqbdadgMbQ0
twitter.com/SFWRedditGifs

croats...=croRATS....

koja jebena oluja iso miki

nadam se da znas da vozis traktor

BREXIT?

>ook yuchan ne cjeni crnkinje

>negro spam

Macka je omacila dvoje malih macica prije mozda dvije sedmice i juce ih donijel ovde kuci.Imam jos jednog macka koji je u krvnom srodstvu sa tom mackom i strah me da on nece ubit male macice.Ima li neko iskustva ili neke savjete kako da ih sacuvam?

prodaj ih, koji ce ti kurac

Pa jos su mali.Nisu jos ni prohodali kako treba.Trenutno su u supi gdje ih je macka donijela.Macku pustam kada stoji ispred supe unutra da ih nahrani i kasnije ju opet pustim napolje.Macak je par puta htio da udje jer je navikao da bude tamo jer tamo im dajem da jedu.Juce kada sam nasao macice u supi usao je i macak i poce da rezi na njih.Sta da radim?

prodaj macora

Got sezone ranking

1>>>2>6>4>>>>

A ne mogu ni njega.Zao mi ga dobar je.

>macak i poce da rezi na njih
>macak
>rezi

youtube.com/watch?v=fzzIKHysLAU

Днeвни пoдceтник:

„Из cвeгa штo caм чyo и видeo јa caм дyбoкo зaжaлиo штo cмo ce ми нa cилy Бoгa oбмaњивaли нeкaквoм идeјoм бpaтcтвa и зaјeдницe. Cви oни јeднaкo миcлe, тo јe cвeт зa ceбe, мa ca кaквим пpeлoгoм дa ce пoјaвиш, cтвap јe пpoпaлa. Hиштa ce нeћe мoћи ypaдити. To ниcy љyди нa чијy ce peч мoжeш ocлoнити. To јe нaјoдвpaтнијa фyкapa нa cвeтy, кoјa ce нe мoжe зaјaзити ничим штo би јoј ce пoнyдилo.”

„Гpaницe ћe бити тaмo гдe их ми пoвyчeмo, нe oндe гдe нaшe aмбицијe избијaјy нa пoвpшинy, нeгo oндe гдe иcтopијa и eтнoгpaфијa кaжy, гдe кaжy јeзик и oбичaји, тpaдицијa и нaјзaд, гдe ce caм нapoд пo cлoбoднoј вoљи oпpeдeли, пa ћe тo бити пpaвo и Бoгy дpaгo.”

„Heкa им јe ca cpeћoм. Heкa ce oни ca Хpвaтимa ycpeћe. Ja caм дyбoкo yвepeн дa ce ми c њимa нeћeмo ycpeћити. To cy љyди, cви oдpeдa, пpoзиpни кao чaшa, нeзaјaжљиви, и y тaквoј мepи лaжни и двoлични дa cyмњaм дa нa кyгли зeмљcкoј имa вeћих пoдлaцa, пpeвapaнaтa и caмoживих љyди... He зaбopaвитe, Baшe Bиcoчaнcтвo, мoјe peчи. Aкo oвaкo нe пocтyпитe, cигypaн caм дa ћeтe ce љyтo кaјaти.”

...

croats are qt!

Djeca siromašnih su gora od djece bogatih dbi

...

Da, ali Blackwater je bila najbolja epizoda.

OVO MOGU SAMO HRVATI

He знaм, Живoјинe, дa ли cтe y пpaвy, нити имaм знaњa дa oдмepим, aли јa caм вишe мишљeњa дa cмo caми ceби нaјгopи нeпpијaтeљи. Кpoз цeлy иcтopијy, нe знaм дa ли јe икo вишe нayдиo и злo paдиo Cpбимa oд Cpбa caмих. И дaн дaнac, Cpбин нa чeлy Cpбијe paди Cpбимa o глaви oд кaдa ce yјyтpy пpoбyди, пa дoк нe лeгнe дa cпaвa. A нapoд кo нapoд, ћyти и тpпи, a и кaд ce бyдe пpoбyдиo и збaциo oвoг ca влacти, oпeт ћe ce иcтo бити, јep cy Cpби cлoжни caмo кaд глeдaјy пpoпacти y oчи.

Hијe нaм зa џaбe кpилaтицa "Caмo cлoгa Cpбинa cпacaвa", јep дa cмo cлoжни, нe би нaм ce тpeбaлo гoвopити.

samo ljubav momki

youtube.com/watch?v=j4f4-9osaeg

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


youtube.com/watch?v=90R0CfPRUxA

***PLEASE READ*** To all of you Eugenia haters, shut up please. I'm not talking about the people wanting Eugenia to get help, I'm talking about the people making fun of her weight. All of you need to stop that shit. Eugenia is such a happy person in her videos and you for some reason want to change that. Even if Eugenia does have an eating disorder, (which she has claimed many times that she does not) it is up to her to get help, and if you want to encourage her to get help, don't make fun of her. For all that you know, she may just have a high metabolism. Eugenia has done NOTHING wrong and just wants to make her videos without being harassed about her body. And if you're going to type an offensive comment about her weight, please get off the internet.

Pozdrav iz Novog Pazara momci, ja oženjen od pre neki dan.

>For all that you know, she may just have a high metabolism

fuck sansa
what is even the point of that character anyways ?

the worst part is she's not even hot
in fact since duckface girl died the only hot girls left on the show are the bad pussy girl and the mulatta

youtube.com/watch?v=oJDGcxAf9D8

ovde se vidi koliko su crnkinje lepse od bledolikih

ante pavelić je wew lad

Nije nego sam ja.

...

sjećam se kad je neki jazavac na b-u svaki dan u svakom threadu spamao "wew lad - new meme, wew lad, wew lad", svi su ga vrijeđali i ignorirali, a vidi sad

da nisi ti musliman kume

FROM THE DUSTY MESA

Kakav je Novi Pazar kao grad?
Baka mi je pricala da je bila tamo u najboljem hotelu i da je bio stan prepun crbih buba

BONE FOR TUNA

koska za tunjevinu

dzenita
>kek

siptari na aparatima, srecan Vidovdan

youtube.com/watch?v=JNeFDKz6EiE

na poslu sam zaradujem pare, a sto VI radite?

2806 get

kakav je ovo glupi thread, smem li ja sa vama ako nisam veliki momak vec sitna devojka?

postaj noge prvo pa cemo da vidimo

>posao
top kuk

na skali od 1 do 10, koliko ispadam glup ako ostanem u vezi sa klinkom koja krece na faks umesto da raskinem sa njom?

2

samo Velike djevojke za Velike momke

youtube.com/watch?v=MFK0yG8xG5I

Čist kino.

100% sam siguran da bi mogao prebit svakog od vas

elaboriraj malo govnaru lenji

izvoli
10.6

ko je ovo od vas

ty dobih motivaciju da se vratim spremanju ispita bai bros

cekaj izvini, jel ova tek izasla iz logora u Jasenovcu ili sta?

>Jasenovac
>logor

nego sta je bio Jasenovac ako ne logo?

REMOVE KEBAB remove kebab
you are worst turk. you are the turk idiot you are the turk smell. return to croatioa. to our croatia cousins you may come our contry. you may live in the zoo….ahahahaha ,bosnia we will never forgeve you. cetnik rascal FUck but fuck asshole turk stink bosnia sqhipere shqipare..turk genocide best day of my life. take a bath of dead turk..ahahahahahBOSNIA WE WILL GET YOU!! do not forget ww2 .albiania we kill the king , albania return to your precious mongolia….hahahahaha idiot turk and bosnian smell so bad..wow i can smell it. REMOVE KEBAB FROM THE PREMISES. you will get caught. russia+usa+croatia+slovak=kill bosnia…you will ww2/ tupac alive in serbia, tupac making album of serbia . fast rap tupac serbia. we are rich and have gold now hahahaha ha because of tupac… you are ppoor stink turk… you live in a hovel hahahaha, you live in a yurt
tupac alive numbr one #1 in serbia ….fuck the croatia ,..FUCKk ashol turks no good i spit in the mouth eye of ur flag and contry. 2pac aliv and real strong wizard kill all the turk farm aminal with rap magic now we the serba rule .ape of the zoo presidant georg bush fukc the great satan and lay egg this egg hatch and bosnia wa;s born. stupid baby form the eggn give bak our clay we will crush u lik a skull of pig. serbia greattst countrey

>filename

Uvek keknem

izgleda da su se pomirili zare i goci

hvala ti boze

to!
youtube.com/watch?v=l8BURfA1zYs

ajmo neko skajp okupljanje braco
cisto da ga bacimo na sansu

bolnica

...

jel to hibridova faca

...

a jel ruzna u picku materinu
evo pravog komada

kme kme

Ovo je bivši ex-yu poster, 100%.

youtube.com/watch?v=pqbdadgMbQ0

>zuti zubi
>spic tier spanjolsko crnacke obrve
>tamne oci
>zalisci
>ta SAMO vilica

realno 6/10, ispod proseka cak

I SHOW NO LOVE
FOR HOMO THUG

da su srbi uspijeli uklonit kebab ovo se nebi dogodilo

crni andjeo

obriši ovo

>ne stavlja srbe i muslimane u istu vreću

Umri.

...

bombastičan ste par

>stavlja

1v1 me Radovane

podsetnik da je u dredu uvek jedan stranac koji cita ovo i prevodi

Pa dobro je rekao, što te muči?

...

koliko on realno toga moze prevest? mi tu ne govorimo standardno

>je
znamo da si to ti, doslovno ima jedan hrvat tu koji mrzi sve srbe, zasto ne odes na reddit? imas /r/croatia. tu smo svi skupa i prijatelji smo

"dajte mi 100 crnih anđela i pokorit ću cijeli balkan"

hvala ti brate za ovu pesmu, to mi je trebalo danas!

To što je srbin rođen 1990. i sva djeca iz kvarta su to znala.

>slika povezana
*smije se u sebi*

>zasto ne odes na reddit?
top kek, upravo imam jedan tab otvoren na Sup Forums i dva otvorena na reddit

U "flešbeku" Brena Starka, videli smo scenu o kojoj se toliko pričalo - Ned Stark ušao je u Kulu radosti u Dorni, i zatekao svoju sestru Lijenu koja se upravo porodila i na svet donela dečaka tamnih očiju.

Dala je bebu svom bratu i rekla mu - "čuvaj ga, ako Robert sazna, ubiće ga, znaš da hoće", zatim mu šapnula nešto i rekla svoju čuvenu rečenicu "obećaj mi, Nede".

Lijena Stark bila je zatočena u Kuli radosti, ali gledaoci serije nisu utvrdili da li je Regar Targarjen oteo protiv njene volje, ili sakrio jer su bili ljubavnici. U knjigama, Starkovi i Robert tvrde da je kidnapovana, ali ser Baristan Selmi i Maloprstić su izrazili uverenje da je pobegla sa Regarom.

Da li ovo ostavlja prostora za misteriju ko je otac Džona Snežnog? Većina misli da je teorija "R+L=J" konačno potvrđena, ali istini za volju, Lijena ni u jednom trenutku nije potvrdila da je Targarjen otac njenog deteta.

> doslovno ima jedan hrvat tu koji mrzi sve srbe
>mrzi sve srbe

ZNAČI TEBE?!?!?!?!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

gladan sam

>Maloprstić

top kek

poz svima relativno nov moze neko da uputi

Veceras dečki.. veceras! jebem qt femboy pedera ako bog da

imam osjećaj da znam tko si

Prijavljen za povredu javnog morala.

timestamp sa skupa
ili se nije desilo

island je srce srbije!

greentekst od prošlog threada
"
>imam curu vec 4god i nes mjeseci
>katolički je fanatik
>i ja sam katolik, al razlikujte one hc bolesnike
>seksualan život s njom mi je predosadan
>prošlo je dosta vremena od kad je bilo veće akcije od barenja
>i kad se jebemo, ona samo leži dok ja radim sve
>svejedno ju volim, dobra je osoba i čini me sretnim.. nisam usamljen s njom

>od kad znam za sebe imam "gay stranu", vjerojatno sam bi
>otišo sam na novi faks
>u grupi sam s jednim femboyem
>feminizirani pederčići su mi slabost
>užasno me napaljuje
>misli da sam 100% straight i zna da imam curu

nadignut mi je dok samo ovo tipkam..da bar baitam i serem
kak da ga ja zašpreham uz sve ovo?"

postao sam screenshoteve gdje sam mu se javio
danas idemo na kavu

>kad ljudi pišu grješka umjesto greška da ne ispadnu Srbi