/ex-yu/ KO TO KAZE KO TO LAZE edition

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=zhDrqfni2Gc
kupujemprodajem.com/AMD-FX-8320E-8GB-DDR3-R7-370-1TB-35040533-oglas.htm
twitter.com/footserbia
twitter.com/NSFWRedditVideo

...

pozelite mi srece anoni da polozim sutra

sta je dbi vidjam da pricate o tome svi ali ne znam za sta je akronim

inzistiram da se i slovenija umetne u sliku

pa kad si amerikanac retardirani hahahaha

Jest ali ako ti stari plača račune onda njega moraš i da slušaš, pravednost nema ništa s tim. Uostalom, svijet generalno nije praveden. Vidiš moju roditelji su mogli biti bogati ameri i mene imati u americi ali su umjesto toga oni glupi balkanci bez marke u džepu pa ja moram zarađivati. Ali, s druge strane, barem ja nisam indijac rođen u selu koje još nema ni struje ni vode u obitelji sa 12 tero djece.

Vidiš uvjek ima netko kome je gore.

dbi, da budem iskren

ne znam ni ja dbi

to bi bilo još samo jedno cherry pickanje u nizu koje je crkva napravila ne bi li se modernizirala društvu

za 100 godina će se pederi moć vjenčat u crkvi a ti djelovi o homoseksualnosti u bibliji će se odbacivati pod izlikom "to je stari zavjet" ili neko preneseno značenje

Ma ja nisam onaj prvi user. Ima na /lit/u neki Ivan koji se bavi teologijom.

Jebo vas poso i pare

>ook nemam gf

>r7 370
ne hvala

>fx 8320
bukvalno iste single-thread performanse kao moj 7 godina stari phenom

I don't believe you, you just want me to get killed

You're a bad person

>ook imam kesha za 2 ljetovanja al nemam gf da je povedem
imam pare i poso al nemam gf
o jebem te zivote

dlakavi brod

Give me a sec ill find you a video to prove it, black people are considered exotic by ex yu girls which is why they can lay girls easily

>ook nemam ni kesha za provozati se tramvejem a ni gf

Stupi na moj nivo

ne nego izmet ljudskog roda

ako nemas gf sa svojih 25 godina, nikad je neces ni imati. Ono sto vidis po filmovima americkim ono kao imaju po 30 40 godina pa kao izlaze, dejtuju, kurac palac, romantika. To je sve samo film. Ili si se snasao do 25-e ili se ubij

youtube.com/watch?v=zhDrqfni2Gc

kupujemprodajem.com/AMD-FX-8320E-8GB-DDR3-R7-370-1TB-35040533-oglas.htm

jebo te dan. Imam ideju

>ook uštedio 2000€ eura i ne znam šta ću s njima
nastavljam štedit, valjda

i ti bi se ladno ozenio u 23/24-oj godini? Zajebi to, to je jos gore nego ne imat gf

as a girl, i can comfirm, as long as youre big.

...

još da nadodam
>noname 420W napajanje na sve to
>bez razloga dosta dobar ram na to sve samo da podigne cijenu

>kurac palac, romantika. To je sve samo film
Pa ne baš, na zapadu u večim gradovima možeš nači curu sa 30 do 40 godina jer em su ti gradovi jebeno skupi em neče zapadnjaci da se žene dok nemaju >karijeru.

Ali kod nas, da. Pola mog razreda iz srednje ima djecu več, to nije normalno.

sta fali toj konfiguraciji za te novce ?

bullsit, moji su bili zajedno jos iz srednje, uzeli se, napravili me, razveli se,
sad dejtuju vise od mene, menjaju partnere vise od mene i imaju daleko vise seksa od mene

posalji meni 500 evra i popusim ti kurac 25 puta

ko je to?
mozda ako si u retardiranoj bosni

a ti ajd na zapad onda
>če češ če čemo čete če

>FX 8320
>R7 370

ja imam fx 8320 OC'd @ 4.2 Ghz i r9 280x i nista ne valja za gaming. Ako je konfiguracija za gaming nvidia uvek idi, gresku sam veliku napravio kad sam kupio AMD

Ako nađem gf hoče li mi dati da joj ližem stopala i između prstića nakon vručeg ljetnog dana?

sutnuce te u muda tom nogom i neces je videti nikad vise

Neče dok ne popraviš govornu manu, bogalju invalidni

>za 100 godina će se pederi moć vjenčat u crkvi
Ma nema šanse, samo kod protestanata. Homoseksualnosti imaš i u Novom Zavjetu. Uostalom, katolicima i pravoslavcima nije samo Biblija autoritet i izvor doktrine, imaš i ekumenske sabore, tekstove Svetih Otaca, stare katehizme, kanonsko pravo itd. To samo protestanti idu na sola scriptura pa se drže samo Biblije koji tumače na sto načina. Neke stvari ni Papa ne može promijeniti.

>sad dejtuju vise od mene, menjaju partnere vise od mene i imaju daleko vise seksa od mene
zar je moguce da ti se stara trpa na sve strane?

pocece zeenidbom pape za nekog decaka pa ce vladati zajedno

ja sam footfag ali vas koji ste odvratni sa tim zmazanim i smrdljivim ženema bi trebalo baciti s mostova
jebo vas znoj i vonj
ako ti je gf zašto ti ne bi dala? koji kurac?
zar si toliko papak?

I met a Servian girl, is there any chance shes not just a goldigger?

>gresku sam veliku napravio kad sam kupio AMD
AMD je tvoja greska, a ti si greska majke prirode

>r9 280x
>ne valja
ne vjerujem ti

imam r9 380 koja je ako se ne varam lošija od 280x i piči dobro sa phenomom

ko što rekoh witcher 3 na high, Doom sa dosta postavka na high ide dobro

nvidija stavlja takve premije na svoje grafičke da nije normalno, ne znam ko bi normalan to kupovao
also
>3.5gb

>Buddies from Norway
>black
Lost my shit

No I am small and sickly, which is why I am on Sup Forums and not running around
during the carnival hype

it's been fun...I must return to /carib/

depends on her looks

moji su se htjeli razvesti kad sam bio 6 razred osnovne, ali jebiga bili siromasni, nema se gdje otici jedno od drugog, nema se za advokate, ja ih poslu u picku materinu kad su me pokusali kupiti, sestra stalno plakala i odustase od razvoda

No. Slavic girls only go for westerners for their money. If they wanted real men they'd go for Slavic men.

>witcher 3 na high, Doom
ajde ubi se
neznam zašto si ovdje uopće, ako ne igraš nekaj od paradoxa slobodno odjebi

How so?

as a girl i can confirm

pa zašto bi spominjo igre za koje je dovoljna integrirana grafika na laptopu u ovom razgovoru

>igrati igrice
>imati preko 18
odaberi jedno

ovo

>paradox
Dosadno za popizdit. Doslovno moraš biti NEET da bi uopće imao vremena za odigrat nešto pošteno u tim igrama.

>le vid mama kako sam odrastao sad zabavu nalazim isključivo sranjopostajuć na anonimnoj slikodasci

>ići na Sup Forums
>imati preko 20
Jedno i samo jedno.

ja ponekad pustin Playback FM na yt da se sjetim San Andreasa

barem uz to ne igra jos i igrice

>ook oba i samo oba u oba dva posta

Moj ćale ima 45 godina, ženu, troje djece, plaću od 12k i igra igrice, jebite se.

odjebi bosančugo raspala

svaki fps je isti kurac dbi
da nije fallouta i sličnih stvari neznam kaj bi bilo

jebeni shooteri, užas

a kada sam igrao zadnji splinter cell želudac mi se okretao
akcija i stealth je nazadovala ali priča i općenito scenarij su DNO
kao da gledam jeftinu CBS Crime seriju, neizdrživo

vidi se ko prenese invalidnos na tebe jadnog

jel mu daje?

>ćale ima 45 godina
a koliko ti imaš godina?

22

yuchan.org/yu/334239

Nema na cemu

Zašto ne koristite najsuperiorniji operativni sistem?

Koja je poanta paliti se na stopala ako te također nepali ženski znoj sa stopala? To je najbolji dio, tako fragnentan i ukusan.

jedi govna gnjido nemocna

I STA JEBENO SAD?

Malo konteksta:

Upoznao sam hrvaticu iz Pule, hoce da dodjem tamo ali je sad pre par dana nasla novog decka, ali jos hoce da dodjem u Pulu.


Ajde neki konstruktivni savet molim vas bas sam se potrudio napraviti sliku :^(

Gde sebe vidite za 5 godina?? Ja iskreno ne mislim da se bilo sta promeniti, i dalje cu biti na chanu i devac, mozda cu imat jaci komp

>paliti se na stopala
Ja sam još uvijek uvjeren da je to neka drevna Sup Forums mema i da netko nije stvarno toliki degen da mu se diže na nečije stopalo.

sleva na desno citajte

>Gde sebe vidite za 5 godina?
U gulašu-

ovo je toliki cringe ja ne mogu
>ubi se

nisam fedorastican

glupo je kad guraju takvu priču u igre gdje nema potrebe

zato mi se instantno dopao doom, a nisam igro fps-ove od cod4

sve naredbe koje dobiješ na početku su
>THEY ARE RAGE, BRUTAL WITHOUT MERCY. BUT YOU, YOU WILL BE WORSE. RIP AND TEAR UNTIL IT IS DONE
još dok taj metal počne svirat, odličan soundtrak, odlična mindless zabava, rip and tear

Ovih dana seksi stopala su jedino na što drkam, dbi.

Btw najbolji twitter
twitter.com/footserbia

nadam se da je ovo b8

>igram gta
>svi likovi su naivni papci i nemaju muda osim kada imaju muda skakati i pucati

>igram nba 2k16
>glavni lik je bijelac, roditelji su mu crnci, iz američkog geta je i svi ga vozaju za novce i tretiraju kao da je doslovna zlatna koka - ne jebu ga pola posto osim njegovih para

>igram Watch Dogs
>glavni lik je nekakv fedora, haker, kuler koji izgleda kao model i u formi je i jeben u svemu i ima jebeno skupu opremu po cijelom gradu i puca kao operativac i ovo i ono, garant će mu staviti neku badass žensku kao love interest kasnije
>osobnost 0, prestao igrati nakon 20ak minuta

>žene iznad 25 godina
>počupane obrve
>smrde
jebeni bosanci

:^)

milane, komunikacija sa zenama ti je 0

predoziran na malom otočiću u krevetu sa crnkinjama

kekeke

Stvarno si malo naporan s tim pitanjima, brate. Mislim da njoj godi što dobiva neku pažnju od tebe. Ne znam jel oće kurca ili ne. Ne vjerujem baš da bi dečku išta rekla da te misli jebat.

Odi u Pulu, pa vidi, bar se druži malo s ljudima.

Sestra i otec hoce da ih izvedem za rucak zvog prve plate (trebao sam to da uradim pre mesec dana ali sam odgadjao), kako da se izvucem iz ovoga opet?

Hajd ubaci nas u taj skajp chat Milane smuvacemo je za tebe?

ujutru mi stalno nesto bijelo izlazi iz kurca i stalno me kurac pece

strah me kucati na netu da vidim sta je pa sam odlucio da se obratim vama

znaci ujutru mi to izlazi kao neka tecnost,stalno me kurac pece osim kada izdrkam

tada me prestane na trenutak ali poslije toga pece jos jace cini mi se

nadam se da nije nesto ozbiljno

DOBRE BRE PITA VAS PRIJATELJ MILAN STA MI JE CINITI ?

A jest neki krindz ko kad neki nafurani zalizani feget u roza dzemperu u klubu krene neku spiku bacati okolo sa prevelikom dozom laziranog samopouzdanja.
Najzalije je sto zensko to vuce za nos i odbaci. Ako jednog debila vec pred tobom ponizava, SA tobom, sta mislis koliko jos morona kao ti ima da se dopisuju tako sa njom i misle da imaju sanse. Daleko ti je Pula zbog fufe jedne sve i da ti da picke. Ne budi naivan.

>Gde sebe vidite za 5 godina??
S diplomom na poslu, bajo moj.

da nije da se tijesto diže

pusti ih da crknu od gladi, problem ce ti biti resen
cesce drkaj pa nece morati samo da se prazni

odfuraj ih u mcdonalds

Jel me netko tražio

>kroasanko
prestao čitati, dbi

sta ona ima decka i prica s tobom sa strane? odi ju pojebat, glupu droljetinu, i obriši ju zauvijek

kraj priče