/ex-yu/ crtići koji su nas počeli uvlačiti u autizam izdanje

youtube.com/watch?v=X7kZVH849Eo

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QHpfrfhuiq8
youtube.com/watch?v=mg3dlNsKbuU
youtube.com/watch?v=UI-Mn1CgyDQ
youtube.com/watch?v=5rtjlSLkx2E
twitter.com/SFWRedditGifs

>jebe 3/10 devojku i misli da je jebac

???

>gledo sa starom meksičke sapunice ko balavac
>zašto uopće živiti dalje sa tim sjećanjem

EX YU JE NAJGORI I NAJDEGENERICNIJI TRED

>e idem se drogirat
>e ja sam neironicno twink
>e ja sam karao twinka
>e vidi ovu malu idem masturbirat i igrati igrice
>e ja sam isto degen i pusim marihuana

hrpa luzera i degenerika doslovno klosari staaaaaari moj

Na sreću ovaj konac neće zaživit

>drugi put sa Stejsi vani neko dry humpanje
>spomene da radi nofap challenge ovaj mjesec
>mlk sam se usro dobrih pol sata da nije zamka
>mlk sam pokrenuo opet nofap temu da bih se uvjerio da nije zamka
>ma nije zamka ziher

Jebeni autisti mi posadili zrno sumnje u mozak jebem ja vama mater.

>61671082
>Što se ovdje događa?

koji je najlaški i najjednostavniji način za ubit se?

>on nece da guzi charlesa sa MDEa

?

pentobarbital-10 g razmutit sa 2 dl vode

Svi ultranormiji koje znam obožavaju Dragon Ball.

>Chad iz moje srednje
>Pojebo 7 likica iz naše generacije
>Prodaje i igra Yugioh i dalje

Idi u teretanu, radi posao, jebi pičke i onda umri prirodnom smrću.

navodno mnogo ljudi požali nakon što progutaju smrtonosnu dozu tableta.. valjda neki ljudski instinkt za preživljavanje, pa krenu povracat i slično, nazovu hitnu itd.
pošto sam kukavica, pretpostavljam da bi se to moglo dogodit i meni

što mislite o tabletama za spavanje + plin iz plinske boce?
ili možda suicide bag

aj mi to reci u facu!

Ubiti se je jadno, a još je jadnije ubiti se s jebenom kesom na glavi. Odi na psihijatriju i riješi to.

Da li crvendać Stipe Mesić treba napustit politiku?

>da
>apsolutno da

Odaberi jedno

sta je bilo prika? zasto se zelis ubiti? psiholog ovdje, mozda mogu pomoc...

...

Zasto je toliko bosanaca plavo, jesu li oni preostali praiskonski slaveni ovdje?

ni ne znam kako uopće zatražit psihijatrijsku pomoc.. jel se placa to ili na zdravstveno? mora li se ic prvo na neku dijagnozu kod doktora opce prakse ili šta.. ništa ne znam

>srbska kultura

youtube.com/watch?v=QHpfrfhuiq8

daj mi TWINK ili daj mi SMRT

>psihijatrijsku pomoc

odi samo ako ti je bas jedini izlaz...kakav si sto se tice fizickog zdravlja? ono je cesto uzrok kojekavih psih problem a lakse je za popraviti nego psihu...

Za vrijeme širenja ledenih ploča prije preko nekih 12,000 godina, dio proto-Indo-Europski Skandinavaca je migrirao južno i nastanio se na Dinaride i Jadran koji je tada bio kopno, te na Sardiniju.

Da li bi trebalo i Irance ubaciti u /cro/ i Sup Forums threadove?

stvarno nemam volje pisat o tom sry

fizičko zdravlje mi je super.. mogu se ili sam izljecit/uz pomoc psihijatra ili se ubit
pokušavo sam vec 4 godine se popravit i mala sitnica bi me bacila nazad na početak.. jednostavno sam pička od čovjeka čiji je život pun krivih i loših odluka

Bolje bi prošao privatno (malo ti više vremena posvete), ali nije ni državno loše. Odeš do dr. opće prakse i reci da ti treba psihijatar. Onda te uputi na psihijatriju i tamo te dijagnosticiraju. Vjerovatno će ti odma dati lijekove, što sve ide preko zdravstvenog i reći kad da dođeš na kontroli.

Hospitalizacija ide samo ako im kažeš nešto tipa "ja ću 100% ubiti sebe ili nekog ovih dana". Sucidalne misli same po sebi i nisu dovoljan razlog za prisilni hospitalizaciju, tako da čisto sumnjam da će te zadržati tamo.

>kušavo sam vec 4 godine se popravit i mala sitnica bi me bacila nazad na početak
Ja 8 godina dok nisam počeo s lijekovima i sad mi je masovno bolje nakon samo 3 mjeseca.

a što sa tim lijekovima? čuo sam da ti je samo još gore od antidepresiva kad ih prestaneš uzimat
jesu li oni zaista dobra metoda za psihicko ljecenje ako gledamo na duže staze? ima li itko iskustva?

>sam izljecit/uz pomoc psihijatra

ako ti je stvarno tako bed, odi onda kod psihijatra, budi direkt no nemoj preuvelicavat kao ovo ispod, bolje malo bomboncica po danu nego suicid, znam mnogo ljudi koji ih uzimaju i funkcioniraju solidno

>Hospitalizacija ide samo ako im kažeš nešto tipa "ja ću 100% ubiti sebe ili nekog ovih dana"

to niposto nemoj govorit, reci normalno da si depresivan i sve bude ok

pričaj iskustvo pls
kome si se javio? što si im reko uopce?

Ja otkad pijen AD drkam svaki dan i svrsavam bolje neg prije jedino sto sam primetio a puno mi znaci dbi.

Bio sam ja na onom umjetnom serotoninu. 3 tjedna ok i onda opet u kurcu.

DANKE DEUTSCHLAND

>esu li oni zaista dobra metoda za psihicko ljecenje ako gledamo na duže staze? ima li itko iskustva?

i da i ne, tijelo nakon duzeg vremena moze razviti toleranciu na SSRI tip antidepresiva i onda moras jacat dozu, inace su dosta agresivni na tijelo ali funkcioniraju kao WD40 kad treba hrdu skinut

>Ja 8 godina dok nisam počeo s lijekovima i sad mi je masovno bolje nakon samo 3 mjeseca.

SSRI ftw! samo neka ne ostane kao trajno rjesenje, izbjegni KOLIKO GOD MOZES TO TRAJNO UZIMATI

>Bio sam ja na onom umjetnom serotoninu

kaj je to? mislis SSRI tip antidepresiva?

Spliski đir

Ne sjećam se. Bilo pred 5 godina kad me mala ostavila. Kao rekli mi to će ti podići raspoloženje.

>čuo sam
Čuo sam i ja blato priča o tome kako su antidepresivi zlo, pun ih je internet, zato ih nisam htio prije piti, ali ljudi puno seru. Antibiotici su opasniji od antidepresiva. Slušaš doktora oko doziranja i dobar si. Ja znam troje ljudi koji su bili na antidepresivima i prestali još godinama prije, i nastavili su normalno funkcionirati.

Ja ih trenutno pijem i super mi je.

Nema ti što biti gore ako ti je alternativa suicid. Jedino antidepresivi malo sporije krenu, treba koji mjesec da budu u punom pogodnu, možda dobiješ za smirenje nešto uz njih, tako su meni dali.

Eventualno što možeš uzeti u obzir je da ako ideš preko zdravstvenog, onda će ti tamo pisati da si uzimao antidepresive, ali ako ne planiraš biti u specijalnim postrojbama, vojni pilot ili astronaut, to i nije nešto bitno.

Ja sam išao na psihoterapiju u srednjoj kod psihologa radi napadaja panike prvo (dijagnosticiran anksiozno-depresivni poremećaj i još par toga), a baš kod privatnog psihijatra za lijekove sad na faksu. Dobio SSRI antidepresive i benziće za smirenje. Prvih par tjedana sam imao nuspojeve u obliku povećane fizičke nervoze, onako kao da trebam izlupati vreću dobro, ali to je brzo prošlo i sad je sve pet.

>Nema ti što biti gore ako ti je alternativa suicid.

OVO

>Eventualno što možeš uzeti u obzir je da ako ideš preko zdravstvenog, onda će ti tamo pisati da si uzimao antidepresive

a koja je alternativa kad ih ne mozes privatno uzimati?

Na antidepresivima uglavnom stoji upozorenje da mogu u početku djelovanja izazvati suicidalne misli, pa bi ja ipak spomenuo doktoru da imaš suicidalne misli (reci "misli", nemoj reći "namjere") i ako primjetiš pogoršanje, javi im se. Makar znam tipa koji se pokušao ubiti, a ovi su ga odma stavili na antidepresive i pustili doma. Sad je dobro lik.

Ja sam neki lijevi tip, upadam u razgovor. Sad sam u 19 za psihijatra. Istukao sam pola stana, treći mi je put da izlazim van stana u dvije godine, jedva sam se spustio ovdje. Gornji tlak mi je trenutno viši od 160, a sjedim. Bilo mi e vidi koliko tuče

AMA, imam dvije minut e prije nego uđem unutra i kažem joj nakon dvije minute da trenutno razmišljam kako ju tučem šakama jer me to smiruje

Wew.

Sretno.

Jao bre, evo moram krenuti
Gotovo je

Jel moze neko da mi da tldr za ovog lika sto ide kod psihijatra ? Hvala

>ovog lika sto ide kod psihijatra
Mislim da nas je troje. Ovaj zadnji nema službenu priču, tek je uletio.

Prvi i jedini put kad sam bio kod psihijatra bilo je sa 7-8 godina.

au picki u sorcevima kako volim sto sam legman ljeti

...

ne moze kad ste vi anoni guzobolni retardi oterali sve zanimljive imepedere i trippedere

Koje je vase misljenje o zivotu u kombiju?
Sta mislite koliko bi van life bio moguc na nasim prostorima?
Da li bi vi probali tako nesto?
Prva rekacija vasih najblizih kada im kazete da zelite da zivite u kombiju?

>impliciras da je ovo lose

jebes ovo
odoh programirati

8 je jebenih sati, a sunce je još vani

OVO JE PERVERZNO

samo da vam javim da Nixa nije uspeo da stana na noge ali probace sutra.Izdrzi Nixo

/luso/ + /ex-yu/ when ?

nas i brazilaca dvesta miliona

Pušim kurčeve svaki dan AMA

Izađi na sunce i čekaj rak kože

Yuno

Da li si slatka mlada devojka?

zasto ima dva velika X na kosi?

Zasto ne?

Vratio sam se. Rekla mi je da mi je osobnost uništena, da patim od duboke depresije, pokazujem jaku impulzivnost i citiram "hodajuća ljuska". Da je zabrinulo koliko malo izraza lica sam promijenio tijekom razgovora i da je nevjerojatno koliko toga zapravo dobro krijem, ali da je ta agresivnost znak pucanja i volje da se nešto mijenja

Stavila me na xanax, helex i normabel. Želi me otupiti. Pitao sam ju za amfetamine, rekla je da bih vjerojatno nekog napao da mi da bilo što od modernih amfetamina, ali da će biti sad nakon što me ubije sa ovima, bajoslavi, bit će amfetamina ahahahahah

izgleda malo cudno dbi

>srbijanci

>tri benzoja
Nemoj uletiti u školu s puškom.

Ne idem u školu. (Trebao bih biti odrasla, zrela i funkcionalna osoba u) 23 su mi

Šta je bilo s ovim pederom, jesu mu napokon otkazali organi?

Ma ne.

>bosnjaci

Come to commemorative thread

marš u nazad u favelu cigane američki

Nisu jos uvijek.Ali ne moze da hoda

Rude

BIO JEDNOM JEDAN LAV
KAKAV LAV
STRAŠAN LAV
NAROGUŠEN I LJUT SAV

STRAŠNO STRAŠNO

Meni se vise svidjaju Sjedinjene Austrijske Drzave dbi.

Ma toooo, maci
Tooo

sweet home shin-nippori

youtube.com/watch?v=mg3dlNsKbuU

SWEET HOME SHIN-NIPPORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Kupio u trgovini bocu vode, nisam htio sjedati u kafić, kad ono okrenem vidjeti odakle je...selo do mog susjed crpi jednu rijeku. Što jest jest, voda je čista, opija koliko je ukusna, ali ovaj je kupi, etiketiranje, dao joj neki latinsko naziv, zaboravio već i jebe nas sirotinju. Bit će novce za tvrtku povukao iz EU

Nova sluzba u gradu.

DOSTAVLJAMO (YOU)-ove ZAPOSTAVLJENIM ANONIMA
HIT HIT HIT HIT HIT

----N O V O U G R A D U----

DOBAR POST!

youtube.com/watch?v=UI-Mn1CgyDQ

lol check this out, someone blew himselfs up in saudi arabia

volim te

Ne treba nam to. Treba nam marketinška tvrtka. Netko tko će nas naučiti dobro pozicionirani našu uslugu i odraditi odnose s javnošću
Isto mislim da moji postovi zaslužuju biti više upmarket, ali mi je potražnja tanka upravo zbog toga. Nemam kvalitetni target group, a vjeruj mi, životni ciklus moje usluge, odnosno posta je vječan

zašto bosna nije tu

That is for killing Ali, you Sunni dogs

Ne znam ali bosna je trebala biti spojena sa hrvatskom unutar Vereinigte Staaten.

Hvala ti!!

Slazem se.Pozicioniranje na trzistu i promocija je bitnija od kvaliteta proizvoda.Siguran sam da ces uspjeti da postanes epski memster.SAMO NAPRIJED

Vi ste dobri ljudi
Samo ništa ne jebete
Evo ja bih stavio ruku u vatru za vas da sutra nešto treba

Karte su različite. Ideja je nastala prije uključenja Bosne (potpunog, 1908.) pa je negdje tu, negdje nije. A i zato što je i sama ideja bila povijesna špekulacija

SRBIJA DO TOKIJA!!!
youtube.com/watch?v=5rtjlSLkx2E

Evo (Ti)

>Evo ja bih stavio ruku u vatru za vas da sutra nešto treba
t. svaki Bosanac ikada.

Ni riječ ne vjerujem

Japanci vole europsku kulturu generalno. Vidio sam da imaju i replike nizozemskih i njemackih sela sa tradicionalnom odjecom i svime.

Zašto ideja da sam u istoj zemlji s Transilvanijom na mene djeluje tako comfy

Latentna vampirska krv? Vampirska legenda je nastala djelom i u srbiji a srbi imaju i neke posebne dijelove legende.

Možda je on Respublikosrbistanac, pa si ga sada emocionalno okinuo
Treba to "Bosanac" i "Bosna" stavljati u "trigger wearning" i spoiler

Zato što smo mogli imati cijeli svijet, bez mrtvih Hrvata, genocidisanih Srba...puna zemlja življa od Like do Semberije
Hrvati bi naučili kolo, a vi bi naučili klapsku pismu
Pjevali bi, živjeli i veselili se bez Vječnog Srbijanca

Mislim da sam gej.