/tr/

boyunsakal edisyonu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hRJjqbnrc7E
en.m.wikipedia.org/wiki/Star_and_crescent
youtube.com/watch?v=bDAJnw9R_So
youtube.com/watch?v=l5CBvXc6Kxo
youtube.com/watch?v=f0-fPwuPpAk
vocaroo.com/i/s1uPEWBnhKjn
twitter.com/SFWRedditImages

Sırbistan'dan selamlar

>vantilator

Fakirler siktirip gitsin lütfen

...

hadi oradan proxyci

bugün sıcak

Sikik sırbistan'da ne proxy sunucusu olcak. Al bak bu hotele google dan nerdeymiş.

>peyintte 15 dk

norveçli biri 1400 liraya 8 gün tatil yapabiliyorken bizden 3300 lira istiyorlar ayn zamanda aynı otelde 8 günlük tatil için.
helak oldum. insallah batar orospu çocukları zaten ya kürt ya kürt tier türkler bu turizmciler.

uyanın anasını siktiğimin piçleri

gürcülere sokam
gürcü kızlarını hamile bırakam
gürcistanı işgal edem
vay gürcü piçi vay

ben şimdi uyumaya gidiyom bütün gece uyumadım

hnnnnnnng adı ne bu tokmakçının

ne yapıyon slav piçi

ax be t*rk piçi ne yanmışsın yine :DDDDD
hangi kürd havaya uçurdu seni bu sefer ananı tokmaklayan mı :DDDD

tirbüşonsüz şarap nasıl açılır hocam

yav o değilde t*rk piçleri hemen benim trabzonlu ve gürcü olduğuma inandı efso :DDDD

Mmmmmmh slav yarrağı :D

BU DİSS
BY MARDİNLİ SERSERİ
VE TAYFASI TARAFINDAN ANANIZIN AMIN ARMAĞAN OLSUN
OROSPU ÇOCUKLARI

Mına koyim şu bayram bitse de çomarlar siktirip gitse artık.

sen niye proksi kullanıyon zamqi

3g'den 4chin'e girilmiyor zamqi.

Ulan türkiye'de olsaydım hiç olmazsa el öper para alırdım. Niye yakınıyosunuz, bayramda kimi zaman bin lira kırıyodum.

denize haşemayla giren, kumsalda battaniyeyle yatan çomarları görsen de mi aynı şekilde düşünecen yarraam?

SELAM GÖTÜ YANIKLAR

youtube.com/watch?v=hRJjqbnrc7E

yeni joey

Kac yasindasin amk ergenlik bittiginden beri harclik falan veren yok.

>Bayramda bin lira toplamak

Napıyodun lan, sokak iti gibi gidip milletin kapılarınamı musallat oluyodun

18

Senin ailen fakirse ben napiyim sik kırığı. Ortalama 50 lira alıyorum her tanıdıktan, ama mesela amcamdan 100 falan alıyorum. Büyük bi şirketin CFO'su, paradan fazla bişeyi yok.

lan o kadar zengin 100 mü veriyor amk :-D benim öğretmen emeklisi dedem 100 veriyordu aq

Pimpirikli adam biraz, bi de benim ailem o kadar zengin değil. Amcam 300 lira verse bana, benim babam da kuzenime 300 lira vermek zorunda kalcak (ya da öyle hissedicek). O 300 lira verse babam 50 lira verse geride kalmış hisseder. Amcam muhtemelen bunu düşünüyodur.

>Büyük bi şirketin CFO'su
>100 lira

kuzenime "
ben kuzenlerimin sayısını bilmiyorum, annemler 12 kardeş babamlar 7, dünyanın her yerinde kuzenim var amınakoyim

Bunu oku

...

Ay yıldız islamın simgesi midir? Orta asya türk sembolü müdür? Yoksa bizans bayrağı mıydı?

en.m.wikipedia.org/wiki/Star_and_crescent

> The star and crescent historically was a symbol of the Ottoman Empire, but later became associated with Islam in general.

>The crescent moon and star symbol actually pre-dates Islam by several thousand years. Information on the origins of the symbol are difficult to ascertain, but most sources agree that these ancient celestial symbols were in use by the peoples of Central Asia and Siberia in their worship of sun, moon, and sky gods.

>According to some reports, the Greek colony of Byzantium also used the emblem on their flag as an official governing symbol. In 339 BC the city of Byzantium, (later known as Constantinople and then Istanbul), won a decisive battle under a brilliant waxing moon which they attributed to their patron Goddess Artemis whose symbol was the crescent moon In honor of Artemis the citizens adopted the crescent moon as their symbol.

ANANIN AMININ SİMGESİDİR

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bence hala orta asyadan gelen bir sembol, baya eskiye dayanan aylı bayraklar var amk türk tarihinde, 1 bozkurt 1 bu

HAYIR ANANIN AMINDAN GELİYOR

Kim bu ananın tokmakçısı mı?

>citation needed

>It is also funny when some Turks here post their gedmatch oracle results and claim they are 25% Turkic because they get 25% Turkmen but Turkmens themselves are often less than 20% Turkic/Altaic actually.

>ohk en favori waifun günden güne çomarlaşıyor

AHZÂB-53: Ey iman edenler, Peygamberin evlerine, vaktine dikkat etmeksizin ve yemek için izin verilmedikçe girmeyin; ancak çağrıldığınızda girin, yemeği yediğinizde de hemen dağılın; sohbet etmek için de izinsiz girmeyin! Çünkü o, peygambere eziyet veriyor, üstelik sizden utanıyor; ama Allah, gerçeği söylemekten sıkılmaz. Bir de hanımlarına, gerekli birşey soracağınızda bir perde arkasından sorun! Öyle yapmanız, hem sizin kalpleriniz hem de onların kalpleri için daha çok temizdir. Sizin, Allah'ın peygamberini incitmeye hakkınız yoktur; arkasından hanımlarını nikahlayamazsınız da. Çünkü, bunlar, Allah katında çok büyük bir günahtır.

Ìyi bayramlar /tr/ :^)

Vay amk ar*pların yol yordam bilmezliğinden allah bile bıkmış.

"siktirtmeyin dininizi az rahat bırakında, kafa dinleyelim amına koyayım" the sure

Elhamd*rillah

(Ey Muhammed!) Sana ganimetler hakkında soruyorlar. De ki: “Ganimetler, Allah’a ve Resûlüne aittir. O hâlde, eğer mü’minler iseniz Allah’a karşı gelmekten sakının, aranızı düzeltin, Allah ve Rasûlüne itaat edin.”

Accaлayмaгaлeйкyм Кыpгыз бayыpлap Кaзaк eлинeн

kırgız kazaklar siksin götünü

selam

Qaqaw yeniki Ermeniler bu deyqe sox icilerine toepaqlarimizi yawas yawas veriller vermeseler koklerinide qurudariq . Yeniki agilli olsunlar . Bizim ogullar ermenin varyoxunuda s*ker

>O eller

kilosu bacaklarında toplanmış diyebilirdim ama maalesef

Ş İ Ş K O
İ
Ş
K
O

youtube.com/watch?v=bDAJnw9R_So

ahhh be fars dili çok güzel

youtube.com/watch?v=l5CBvXc6Kxo
tabiikide amk :-D
dünyanın en sağlam dili

bu kaçıncı kez :DD

KALIN

bu başka şarkı :D

youtube.com/watch?v=f0-fPwuPpAk
biri vocaroo yapsın :DDDDDDDD

Hütet euch vor den Tag der Auferstehung, denn dort werden wir uns an euch vor Allahs rechenschaft rechen, gegen solche Art von Diskriminierung!

Mrb

bu diss by mardinli serseri ve tayfası tarafından ananızın amına armağan olsun orrrrospu çocukları

63 sıtayla anana golf sopası koyarım
deliği tutturmak için amını oyarım
memeleriyle beatbox yaparım
bacını tutsam amına koyarım

63 sıtayla rotarite geldi
bacının eteğini dalıp da deldi
KURDISH kayacak sana
lawé kuçıku kera bave tenne wek kera(seni eşeğin köpeğin oğlu babanı eşek gibi sikecek)
rotarite wek şera (rotarite aslanlar gibi)
té dınnı kuze diya te u xua te (gelip ananı bacının amını sikecek)
bi qire kera(eşek yarağıyla)

63 sıtayla anana kayacam valla
tam bir KÜRD burda
sokacak bacına virancityli bela
sikecek ananı toprak altı mezarda
mardinli serseri bacına sokacak ananı azdıra azdıra (echo)

ulan orospu çocukları mardinli serseriye diss mi attınız?
başınıza büyük bir bela açtınız
analarınız orda burda olmuş fahişe
sonra getirin biz de sikelim para kazandıralım size

63 sıtayla senin ananı bacını karını kızını halanı teyzeni dayını dedeni nineni kundaktaki bebeni emesen arkadaşını hürriyetini cürrüyetini ilimini bilimini dilimini virancityli bela anana kayarak siksin

63 stayla eze quze diya te fitbol topi téxımé(63 stayla senin ananın amına futbol topu sokacam)
eze sut léxımé baveme doksana qélé (şut çekip kalenin doksanına atacam)
min quzé diyade u xua teniyo(ben senin ananın ve bacının amını sikeyim)
lavé kuçıku kera (eşeğin ve köpeğin oğlu)
tu çawa karis rotarite didi (sen nasıl rotariteye karışırsın)
eze quze xua tenim (ben senin bacını sikerim)
tam kurdik li hinda menı(yanımızda tam bir KÜRD var)
ewé bi quze diya te u xua tene(gelip senin ananın ve bacının amını sikecek)

virancityli bela bacına soksun (echo)

63 sıtayla anana at yarrağı koyarım
gerekirse bacına biner olta atarım
denizde kum ananda midye
yerim o midyeyi sindire sindire

63 sıtayla ben tam bir KÜRD

farsça hiç bilmiyorum duyup anlayabildiğim kadar
vocaroo.com/i/s1uPEWBnhKjn

annesinin isteğini haykıran bir genç :-DD

şaka maka ben rumum geyiğini başlattı amk lazı :DD

evet
çok sinir bozucu

What does asın kendinizi mean

hang yourselves

As in go kill youeselves?

love yourself

well when you hang yourself you eventually die so yeah
but if you want to say kill yourself/ves you must say öldür(ün) kendini(zi)

k*rtler ne zaman techir edilecek

t*rklerden sora

bilmem ki
üzgünüm cevap veremicem

ilk sen git arkandan takip ederler :DDDD

fransızca yazsana :D
bulgaristanın neresindensin btw
t. Ruse göçmeni user

koca balkan dağlarının ucundayım

:-DDDDD

efso bi beyaz karşıtı tirad aç da eğlenek :DDD

taşaklarını yalayabilir miyim?

bilmem ki
iznin olsa bile yapamazsın
cevap veremeyeceğim

*taşaklarını yalar*
hihihhihi yaptım işte

amk özürlüsü

KEs ulan
*suratına yarrağı yapıştırır*

şu tipe bak amq anası halasıyla gardaş sanırım :DD

Is Anzu muslim?

LAK LAK LAK

Yes

mohammed allows cosplay?

How are we supposed to know what she believes in you dumbfuck.

hasnt she said anything on youtube/twitter/facebook/instagram/tumblr or any other site she posts?

I've been following her on social media for a long time and no, I haven't seen any such. But even if she says she's a Muslim that doesn't mean much, like 60% of Muslims in Turkey don't really practice but like calling themselves Muslims anyway.

No, most Turks are just 'muslim' in name.

then how come you dont eat pork, dont drink alcohol, vote Erdogan and want to turn Agia Sofia into a mosque?

The answer is very simple, actually. Just pay the debts faggot.

Pork is also a cultural thing, alcohol is consumed but not as much as christian countries and uneducated rural people vote for Erdogan. Hagia Sophia is just fun to use for butthurt christians tb h. Fuck all*h but they should turn it into a mosque :^)

the thing is turkey is turning into an islamic country and since you dont do anything to stop it means you are ok with it

>Don't eat pork

Cultural really. It's too frowned upon.

>Don't drink alcohol

But we do. Not as much as your average Irish but we have as many if not more bars per person. We produce our own spirit (Rakı) and have our own beer lines.

Isn't Agia Sofia already a mosque lol

>but not as much as christian countries
Citation needed. Üstelik nerede yaşadığına bağlı, burada adım başı tekel var amk.

Doğru diyo, kişi başına alkol Türkiye'de düşük, Avrupa'nın en düşüklerinden biri.

İçen çomar da çok ama, zannetmiyorum bunun için düzgün veri varolduğunu. Kaçak alkol ve ev yapımı içki de fazla.