/hrv/ - Hrvatska tema

"Naš Velebit" izdanje

Pričajmo o vašim homo podvizima, metropola protiv provincije, našoj """tehničkoj"""" vladi, curicama na nadolazećoj Ultri, crnim anđelima i našim susjedima, kako nemate gf i slično.
Dijaspora dobrodošla

Vamos, Hrvati i svi oni koji to žele biti

Other urls found in this thread:

csl-computer.com/shop/product_info.php?products_id=12630&cPath=133
youtube.com/watch?v=2uUovjd7eMo
youtube.com/watch?v=1GDIRCS2qi4
youtube.com/watch?v=60mLvBWOMb4
twitter.com/NSFWRedditImage

prvi za hrvatsku budućnost

Nema nas, brate. Ostavili nas orjunaši i petokolonaši

Od vas, naših sosedov, spoštljivo zahtevam priznanje slovenske narodne manjšine na Hrvaškem, in sicer vsako leto (godinu) med 1.7. in 1.9.

Hvala že vnaprej za vaš posluh.

>Vamos, Hrvati i svi oni koji to žele biti
>Vamos

hola

Si eres Jorge, volve a /esp/, por favor

Već imate priznanje manjine. Problem je u tome što pola Slovenije dođe ovdje, u dva mjeseca
POLOVICA

Koji vam je najdraži japanski crtić?

Cory in the House

Evo ovog sa crtaćima. Vidio sam da imaju neke....drugačije kvalitete. Sa..."ljudskijim" likovima, a ne te četverokutaste curice. Još tvrde da su ti zapravo na razini "zrelih" filmova, sa razvijenim temama i sličnim. To bih možda pogledao

Monogatari je jedan od boljih animea

>Dijaspora dobrodošla

Napokon da i mi nekog priznanja dobijemo, jer ipak, da nema dijaspore jeli bi korijenje između ostaloga

>Problem je u tome što pola Slovenije dođe ovdje, u dva mjeseca

Kaj ni osvežujoče poslušati jezika, ki je hkrati tako blizu in tako drugačen?

Brezsrajčnik (Beruseruku)

>mala djevojčica na naslovnici
Ima li što onako... muški

Nemoj da te google vara, vrlo je zanimljivo od samog pocetka veruj mi.

ovo kaj je slovenec rekel

A ako oces bas nasilje i tako dalje mozes da probas vinland sagu, to je manga.

csl-computer.com/shop/product_info.php?products_id=12630&cPath=133

Kaj mislite o konfiguraciji

Rekli su mi na pc servisu da je grafička otišla na kraju nije matična kriva pa bi mi ispalo na isto da kupim novi ili da popravim pa ću radije novi uzet, ovaj mi se čini OK kaj vi velite

Mi smo kako bi naši napredni političari reklo "inkluzivni", je li. To jest, šalji novac ali nemaš pravo izaći na izbore...što će ta prljava dijaspora odlučivati za nas

Izgubio je čaroliju/čar, mogu ti reći, ipak živim u Dalmaciji pa sam ga čuo mnogo puta. Sviđa mi se što govorite brzo poput nas

yuru yuri

Vidjet ću ovaj "Berserk". Znate li vas trojica nešto od zapadnih stripova? Čitao sam onaj "Crossed" i svidio mi se. Ne mora biti isto, ali onaj rad je izvrstan

youtube.com/watch?v=2uUovjd7eMo

dnevni podsjetnik da anime vodi k depresiji

sta mislis o vinland sagi?

Zakaj ne bi smijal glasat, svuda u svijetu je normalno da dijaspora može glasati pa tako ću i ja na sljedećim izborima glasati za gospodina Ivana Vilibora Sinčića da napokon ukinemo zabranu ljekovitoj biljci Marihuani

Ne razumijem se u grafičke kartice. AMD sam uvijek znao izbjegavati pošto je Intel drmao tržištem. Sve grafičke kartice koje sam imao bile su od nVidie. Izgleda skroz dobro

Zadnji strip, ki sem ga prebral je bil Bone - nekakšna mešanica stripov o Donaldu Ducku in tolkienovske fantazije. Strip je izvirno izhajal v Ameriki tekom približno petnajstih let do srede prejšnjega desetletja. Definitivno vreden branja (čitanja) zaradi tistega comfy občutka.

Ne sviđa mi se tematika. Nisu mi vikinzi napeti
Ima li koji drugi, srednji vijek?

youtube.com/watch?v=1GDIRCS2qi4

znam jos i vagabond, to je sa samurajima

Nije ono gore moje mišljenje već našeg politbiroa i nekih urbanih građana koji ne znaju što znači riječ "remittances"

Djeluje mi nekako dječji. Nisam ti ja za stripove općenito, tako da one s ljupkim, dražesnim i ženskastim likovima...radije ne

To izgleda dobro. Valjda će biti na torrentu

Ja citam mange peko online sajtova kao sto su mangafox ili mangastream

Našao torrent
Jebote kad strip ima 1,5GB

Jó Napot

Ima li itko ovdje da je gledao išta od Burića? Republiku, ili Hrvatski kraljevi? Čujem da je i jedno i drugo jebeno , a nemam odakle skinuti

Treba nam /ex yu/ anime/manga thread

Isto je to. Crtaći idu uz "no gf" i slična kukanja, tako da i obična odgovara. Samo nemoj, bogati, imate Sup Forums za te curice i avatarfagove što se vrte po /intu/

tko /weeb/ ovdje?

youtube.com/watch?v=60mLvBWOMb4
Pa kako to mislis nemam gf? Karen chan je moja gf!

kako da se pokatolicim ?

Ne moraš. Imamo i Hrvatsku Pravoslavnu Crkvu.

Trenutna je godina

Razmisli o nečemu što ima tri dimenzije

ja nemam curu, nisam je imo, imam dakle 26 godina kv, i neznam sto je Ultra osim mog Kurca.

*tips Fedora in UFC

Kaže Cosmopolitan da su tridesete nove dvadesete, brate. Doći će i tvoje vrijeme

Usput, na Ultri se možeš besramno najebali i opipkati

2D>3D

>on čita cosmopolitan

Hvala na ohrabrenju brate.

Nazalost do sad sam samo studiro a para nisam dobivao da mogu lezerno ic po festivalima, ali imam u planu, zao mi je sto nisam mogo ranije ali kao sto si reko 30 su nove 20e, ima nesto u tome, plus ionako izgledam mladje.

Bolje nijedan D osim mog ako kuzis sta ti hocu reci familijo.

>on ne proucava svog neprijatelja

Sto je reko Sun Tzu???

>on ne proucava svog neprijatelja
>on implicira su žene dovoljno napredne da bi ih se dalo proučavat
>on implicira da žene imaju mozak

nemaju mozak ali imaju algoritam ponasanja koje vrijedi znat
kao i sljepici i drugi clankonosci, postoje odredjeni reflexi i instinkti koje zena ispoljava, svaka SVAKA.

>on to ne zna

lmao @ you

>on ne zna da sve što treba je pokazat ženi novčanik i evo ti pička na pladnju

lmaoing @ your life

Hrvatske kraljeve sam gledao više puta, i na tvu kad je bilo i na internetu, bilo je prije uploadano na youtubu ali ga sad nemrem naći preko moba. Prosvrljaj malo po ytu ili dailymotion pa ćeš vjerojatno naći

>on pusi ovaj meme "sve što treba je pokazat ženi novčanik i evo ti pička na pladnju"

Mislim ima istine jasno, ali mislim da je bitnije biti bad boy.

Kakve sam sve klosare vidio sa prime qts

Tuzno, a ja dobar decko cijeli zivot i svi me zezali u skoli i ja bio dobar a na kraju kurac.

Ako budem imao sina odgojit cu ga da bude jebena zvjer. Do 7 godine ce bit samostalan i sposoban prezivjet u sumi.
Sa 8 ce lovit odrasle cigane po Rijeci.

>Kakve sam sve klosare vidio sa prime qts
to si u Rijeci vidio jelda? ja sam od tamo, iskreno nisam top model, ali nisu ni večina riječana, a uglavnom svi bare 10/10 ribe što mi fakat nije jasno kako osim parama naravno

Ovo, maci
Ali ne čitam, samo onako, neironično, dok sa čekao po bolnicama, pa bih nekad...

To je stav

Morat ću. Želim pogledati obje serije, pogotovo Republiku

Mislim da ti definicija bad boya nije ista ovdje kaoni u drugim zemljama u medijima kako nam se praktički dostavlja pod nos. Ali jest, malo dominantne crte, koja se ne očituje u pljuskama ili deranju/skričanju i majminiranji nego imanju vlastitih zanimanja/ibteresa, da si neovisan od nje, inteligentniji ili sa širim područjem zanimanja, da si glavni u krevetu i tako to

Mislim da to nije James Dean tip...iako one sve misle da jest, zene su previše čudne. Tako kad bi dobile ili Deana ili Deppa onda im nešto drugo ne bi valjalo. Takve su. Pomame se brzo

>Ako budem imao sina odgojit cu ga da bude jebena zvjer. Do 7 godine ce bit samostalan i sposoban prezivjet u sumi.
>Sa 8 ce lovit odrasle cigane po Rijeci.
kek

sad cu pogledati ako si jos tu

Je je Rijeka, pojma nemam u cemu je stos, nekako mislim da ko ima para nebi furo trenerke i t-shirte no name po Korzu.
Dok oni zaliznjaci secu sami. Rijetko vidim zgodnog decka i lijepu curu. Visokog da, to je klasika, ali puno te price o visini je memovanje.
Kad vidim zgodan par iskreno sam sretan, ali kad vidim rugobe ili krumpirke (one vise likove sa 4 dnevnom bradom i facom ko krumpir) onda popizdim, a takvi nekako bare one top modele.

Ja nisam Pitt ali sam solidan, prosjecne visine.

Poznata je cinjenica da zene nemaju pojma sto pricaju, obicno kad cujem da vole nesto potrudim se oko njih bas za foru bit suprotno i gle cuda picke dripaju.

Tko bi reko.

Ma Depp bi jebo samo alternativke.

To je kraljica /hrv/? Rozga?

>te price o visini je memovanje
istina nažalost iako normalno je bolje bit visok nego nizak, samo što ja imam 195 i ništa mi to ne pomaže dbi

Upravo tako, ima nesto istine ali ako drugo nije na razini najebes koliko god bio visok.

Ja sam 180. Nisam malen (iako bi mogo bit s obzirom da nove generacije rutinski rastu preko 190) ali nisam ni visok hahaha.

Za 1300 evra mozes mnogo bolje, prebuilt racunari su obicno skupi, ali evo.
CPU: Intel® Core™ i7-6700K
Mozes uzmeti i5-6600k, i7 ti ne treba osim ako renderujes stvari, za gejming je potpuno nepotrebno.
CPU-Kühler: Silent-Kühler für Sockel
Ovo je verovatno stock kuler tj kuler koji dolazi uz procesor koji je obicno sranje, preporucio bi da uzmes barem Cooler master hyper evo 212 kako se ne bi pregrejavao procesor
1. Festplatte: SSD 480 GB Crucial
Od 480 ti bas i ne treba ali kako hoces, ja bi pre uzeo od 250 sa boljim write/read brzinama
2. Festplatte: 2000 GB SATA,
Nemam sta da kazem za hard disk, uzmi bilo sta i od koliko hoces.
Speicher: 16384 MB DDR4-RAM, 2400
16gb ti je malo overkil za gaming, ako hoces da ustedis uzmi ripjaws od 8gb
Grafik: AMD Radeon™ RX 480
Ako je reference karta (ako je onaj prvi model od samog AMD) onda bezi koliko mozes, pregrejava se i u nekim slucajevima moze konektor da ti crkne koji povezuje graficku sa napajanjem
Mainboard: ASUS Z170-K
Opet, nemam sta da kazem, zavisi od toga da li hoces da overclockujes ili ne da li ti odgovara maticna.
DVD-Brenner

Gehäuse: ATX Design-Midi-Tower Deepcool Dukase, Farbe schwar
Pretpostavljam da je neko obicno kuciste od 50 evra, nije toliko bitno.
Netzteil: 400W CSL Silent-Netzteil, 82%
Za ovo su mnogo zajebali, nema sanse da 400w tera i GPU i CPU, i ovako i onako napajanje najbolje radi kada je na 50% load, trebo bi uzeti neki bolji, zavisi od toga koji bi uzeo CPU/GPU.

Lidja bacic dbi.

tfw 192 i nemam curu
Mozda smo previsoki?

ja jedem normalno i sve, ali imam čudan metabolizam, nema šanse da dobijem višak kila makar pojeo konja i da mislim da preko 190 je previše ako nemaš dovoljnu masu za takvu visinu

>ook mr skeltal

Ovaj dabogda mu jeli bureke na sahrani.

PRVA ZENA STROJOVODA U HRVATSKOJ ALOOO O CEM MI PRICAMO

>KO DIJETE SAM OBOZAVALA VELKE HRPE ZELJEZA

captcha: odaberi slike s vlakovima

lmao koji K urac je to....

Bdw ja volim auto-otpad, sve one hrpe masina me uzbudjuju.

jos netko djeli isti fetish?

Sjecam se kad smo mi u Splitu jednom dobili vozačicu, Promet autobusi, za purgere. Jebote stojiš na stanici, čekaš autobus, kad ono prednja vrata otvara neko stvorenje od metar i želja za rastom, govori "dobar dan" svima, sa smiješkom (ne zna da se ovdje vozači tuku sa putnicima valjda)

tl;dr zakasnio sam bio pošto je sporo vozila

Di ste ljudi

u ex-yu tredu, ovaj je mrtav mi se cini

Koji izdajnici, majku vam jebem
Jesmo li se za ovo borili?

The first and fiercest punishment ought to fall first on the traitor, second on the enemy. If I had but one bullet and I were faced by both an enemy and a traitor, I would let the traitor have it. - Corneliu Zelea Codreanu

Sutra će kmečati na postove kroasanka ili se hvatati u koštac sa Taksistom ili raspravljati o 90im.
Uvjeren sam da možemo imati ovo. Ima nas na /intu/ milijun. Još pustimo i Slovence, da nam dižu postove raznim mamcima