/polska/

edycja zdrowych gąsek

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s0L7Zg1oDMjo
youtube.com/watch?v=uZ2WK5dCgFs
youtube.com/watch?v=dv13gl0a-FA
twitter.com/NSFWRedditVideo

gówno>warsz*wa

>""""ludzie""""" spoza warszawy
spulchniałem

ja pierdolę tak bardzo chciałbym żeby teraz jak jest ten szczyt wypierdolili nas na zbity pysk z tego NATO i na drugi dzień na czele kolumny pancernej wjechał tu putin i zaprowadził swoje wszechruskie porządki. Za dobrze wam śmiecie jest w tej UE. 200 lat ten kraj cierpiał powstania, rzezie, kataklizmy i dramaty, dopiero mądrzy Żydzi Lewertow, Szechter, Dikman i Katz przy waszym uporze cudem włączyli ten kraj do zachodniego kręgu cywilizacyjnego i co? I kurwa mniej niż 20 lat względnego pokoju i dobrobytu na koszt niemieckiego podatnika wystarczyło, żeby na wierzch wyszły najgorsze wady tego narodu: ciemnota, antysemityzm, pieniactwo, ignorancja, zaściankowość, dewocja i ksenofobia. Chuj warci jesteście, jesteście w trakcie przesrywania setek lat starań żeby polska wyrwała się z szamba i dołączyła do krajów którym się historycznie udało. Polska leży nad wisłą, ale równie dobrze mogła by leżeć na Krymie.

>""""""""""""""""""""""ludzie"""""""""""""""""""""""" z warsz*wy
skisłem jak ogórek

to pewnie od tego szamba co się leje po twoim podwórku

no i po co się pieklisz typie żyłka ci wyskoczy zaraz

przez najbliższe paredziesiąt lat i tak nic się nie zmieni więc się kurwa uspokój ja pierdole

nie pozwoliłem ci odpowiadać na moje posty warszawski podczłowieku

wowik chuju glupi kurwo babilonu

>Lewertow, Szechter, Dikman i Katz
tu już bait na maksa

hahaha debil

>Mądrzy żydzi
>Polska walczyła żeby być pod zaborami i nie mieć suwerenności

Nie dam Ci (You)-sa bo nie zasługujesz.
To właśnie wy, kurwa "polacy" anty-polak, anty-człowiek.

ja tam go szanuje, spoko chlopak i taki przystojny :3

czemu biedaków spoza warszawy zawsze tak piecze dupa?

zazdrość funkcjonować nie daje czy jak to jest

zazdrość

wygrał jebany

oho

no wi€cej yousow to by mu si€ nalezao zbsy

...

Co jest najważniejsze w życiu?

JEBAL WAS PIES
JEBALA CALA WIES

dostawac cyferki na 4chanie

żeby było spoko

chęci.
bez nich nie zrobisz absolutnie nic

Buenos numeros.

>66
ty kurwo

te voy a mear en la cara

czemu biedaków z warszafki zawsze tak piecze dupa?

dubsy potwierdzajo

>dosłownie bierze moje posty słowo w słowo
>nie stać go na najmniejszy wysiłek intelektualny czyt. napisanie posta na /polsce/
o kurwa

co on miał na myśli?

nie wiem debil chyba

czy jesteś osobą wierzącą?

wolne miasto warszawa kiedy?

wstyd trochę dzielić flagę z resztą tego ścierwa

jak można mieszkać w stolicy? ja pierdolę
rozumiem biznes robić i takie rzeczy, ale na zachodzie jak ktos usłyszy, że mieszkasz w miescie stołecznym to bekę kręcą jak skurwysyn

powinno się dać filtrować wszystkich warszawiaków

ale prestiż i biznes są nieodwracalnie związane z gęstym zaludnieniem

zaczalem ogladac simpsonow i w ogole to spoko zbsz ale bez napisow to nie wiem czy byscie zrozumieli ale spoko jest

>bajeczki dla dzieciaczkow

Tak

Kurwa ale bieda, siedzę i wpierdalam chleb z cebulą. A jak tam u was anony?

Czyń dobro dla innych ile możesz, a nagrodzon zostaniesz.

nie chcialem byc nie mily moze bys zrozumial z polskimi napisami ale ta animacja jest po angielsku wiec watpie ale warto sie pouczyc moze bys jakies pojedyncze slowa wylapal pozdrawiam

tosty vege asap bez glutaminianu

t, warszawiak

pierdy z octem

t. nie-warszawiak

o kurwa cyfry dostalam xD

jem gówno

t. warszawiak

a studiujesz prawo?

tez wpierdalalem jakis czas temu
nie polecam

czekuje

a wgl bylem dzis w sensie wyszedlem z domu poszedlem na lody i patrze tam jest jakas lodziarnia to poszedlem tam i tam byly lody sluchajcie bo beka byly lody rzemieslnicze kumacie no ale chuj galka za dyche wzialem trzy galy smietankowe kokosowe i karaibskie i musialem sie lochy pytac za lada co to sa karaibskie w sumie mnie to nie obchodzilo ale byla ladna locha to sie cos tam pierdolila
i sie usmiechnela i tyle chcialem w sumie no i co zjadlem te lody nie warte byly trzech dych ale byly dobre bardzo no i to tyle w sumie te lody rzemieslnicze
no beka troche ale dobre

to bardziej asp zajebało

no i po co taki czlowiek zyje
wyrwalem chwasta

>a wgl bylem dzis w sensie wyszedlem z domu poszedlem na lody i patrze tam jest jakas lodziarnia to poszedlem tam
przestałem czytać. naucz się pisać jak człowiek

co szczekasz bo mnie stac zeby sobie zyc o tak jutro tam wroce i wezme cztery galki o smaku chuja jak bedzie jak nie bedzie to wezme pistacjowe truskawkowe smietankowe i moze czekoladowe ale czekolada biala i wiesz co zrobie wyjebie je do smietnika bo moge

Starczy, opowiesz jutro.

tfw lewakowanie to nie był tylko mem ja chce do polski

A tu w /polska/ to się mi (you) bali dawać. Buntowały się gary jebane. A jeden taki wowik, to się, kurwa, wszędzie chwalił, że się, kurwa, niczego nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj pisałem: „Jak to, wowiczku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A papieża?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by zajebał Ojca Świętego. Mówię: „A jakbyś cirno byś miał?” To on mówi, że by wróżkola wziął i na żywca przez główkę do drzwi przybił, takim gwoździem… To ja sobie myślę: „To po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?” Wyrwałem chwasta, ale że była już cisza nocna, to nie chciałem wołać szatniarza, to zameldowałem przy nitce…

starego nie przypadkiem nie wysraj sieroto

na mistrzow

Przemyśl to na spokojnie i powiedz jeszcze raz.

ale chujowa nita nic sie nie dzieje

...

ehhh kurwa jak ja bym tako nieletnio warszawsko cipunie wyjebal ehhhhh

anonki, muszę zapytać - jak sobie radzicie z władzą, kobietami i pieniędzmi?

wolałbym gnić przed komputerem, grać w gierki i oglądać seriale, żbsz.

to zbsz

co miał przez to na myśli

najlepszy dzis

Pierdolone cheki!

>patrzcie na mnie jaki jestem polak
wasze posty lamusy

vocaroo.com/i/s0L7Zg1oDMjo

czy tego anona da sie jeszcze uratowac

usuń to

...

Synonimy do słowa „biedak”

biedaczysko, charłak, cherlak, cherlawiec, chodzący kościotrup, chucherko, chuchrak, chuchro, chuderlak, chudeusz, chudy, chudziaczek, chudziak, chudzielec, chudzina, chudzinka, cień człowieka, donkiszot, marnota, mizeractwo, mizeraczek, mizerak, mizerota, mizerotka, nieborak, niedojadek, ruina, skóra i kości, słabeusz, suchar, sucharek, suchotnik, szczapa, szczupaczek, szczupak, szkielet, tyczka, tyka, wieszak, wymoczek, wypierdek, wyskrobek, zasuszona mumia, zdechlak, zgniłek, zmora, żywy kościotrup, żywy trup, bidula, biedactwo, biedaczek, biedaczyna, biedota, biedula, nieboga, nieboraczek, niebożę, nieszczęśnik, strzęp człowieka, strzęp ludzki, wrak, biedulka, kopciuszek, niebożątko, nieszczęśliwiec, nieszczęśnica, nieudacznik, pechowiec, rozbitek życiowy, rozpacz w kratkę, sierota, ciamajda, ciapa, ciepłe kluchy, ciepłe kluski, ecie-pecie, faja, fajtłapa, fujara, gamajda, gapa, kaleka życiowa, łamaga, niedojda, niedołęga, niedorajda, niemota, niezguła, ofiara losu, patałach, safanduła, trąba, biedny, dziad, dziadyga, golas, golec, gołodupiec, hołysz, łachmaniarz, łachmyta, łapserdak, łazarz, nędzarz, obdartus, obdrapaniec, oberwaniec, obszarpaniec, odrapaniec, parias, pauper, szmaciarz, ubogi, wycieruch, żebrak, bez pieniędzy, bez środków materialnych, goły, niebogaty, niezamożny, niezasobny, obdarty, potrzebujący, zubożały, chudopachołek, kloszard, proletariusz, chłystek, łatek, bankrut, plebejusz, derwisz, dziad kalwaryjski, dziad kościelny, bezdomny, włóczęga, włóczykij, kapcan, bidak, dziadek, rozbitek, wykolejeniec, dalas, dalaśnik, nędznik, biedaczka, biedaka, anemik,

>wowik
subtelne

warszawiak

kto /bidula/ tu

nie rozumie, na koncu go wypuscili czy zabili
youtube.com/watch?v=uZ2WK5dCgFs

>dalas
>Dallas

nie ma tego na liście

tego też nie

uczyli was w szkole czytać bidule?

>tug jesteś plebsem, który nie mieszka w Warszawie

zamknęli go w jednym pokoju z zaduszaczem

widzisz, potrafisz znaleźć pozytywne aspekty swojego życia

kto /meczyk/ tu?

to żbsz

japeirdoleeeeeeeeeeeeee ale mi odbija nie pociagne juz dlugo jak nie dsotane lochy co mnie bedzie kochac miloscia wieczna i sie nie przyytuli do mnie w nocy to bedzie zle jestescie dobrymi ziomeczkami nie idzcie jutro do zabki

przynajmniej nie mieszkasz w warszawie

boza predkosc wowik

JEDNAKŻE mieszkam hahahaahaahaahhaa co teraz typie pewnie sie przewracasz w piwnicy

zostan moja dziewczyna

t. latrynoanon

weź spirać sobie "gorilla Mindset", zacznij ćwiczyć, znajdź jakieś hobby, zażywaj witaminy, wyjdź z piwnicy.
Zapisz się na coś, nie wiem, język obcy, czy taniec, gotowanie, znajdziesz tam jakąś dziołchę.

>mieszkanie na zadupiu

ty to pewnie z warszawy jesteś co

był post ale się skasowało coś nie wiem czemu to ci napiszę te słowa

bądź pszczołą to na fejsbuku do kolegów normików pisz cwelu

ej a ta femszmata co ją piecze ciągle?

może ją uwieść

Nie, ze śląska.
>oszczędzaj gruby hajs wnosząc wungiel 4 piętra.
zamiast chodzić na siłownię.
Wiadomo, lepiej być kurwa przegrywem i płakać na polskiim odłamie forum o wietnamskiej sztuce zaplatania wikliny.
>taki jestem kurwa bezużyteczny, czemi nikt mnie nie kocha
No właśnie dlatego robaku, że jesteś leniwy biedny i umiesz tylko narzekać, ale nie jesteś w stanie się wziąć w garść i coś z własnym życiem zrobić.
Nie masz pewnie nawet karty z debetem ani pracy w korpo jako minimum godności :^)

można ale uważaj bo jest z warszawy

IDE PO CIEBIE
LUGIA

cwicze od poltora roku 3 razy w tygodniu, na rowerze robie 65km 2 razy w tygodniu, scisla dieta od 2 lat

i co mi teraz powiesz pszczoło

youtube.com/watch?v=dv13gl0a-FA