/polska/

edycja problemow pierwszego swiata
dobranoc

Other urls found in this thread:

portugalresident.com/portuguese-students-offered-protection-in-poland-after-racist-attack
youtube.com/watch?v=t576OYTVl6Q
youtube.com/watch?v=z3cDboNvmrE
twitter.com/SFWRedditImages

/sralt/

pompeczek pewnie nawet nie porobili

>posters 1
japierdole xD

ehhh

poland

Jak wam zuchy idzie w Pokemonach Global Offensive?
Żółtek hir, jutro zamierzam zajebać czerwonym kościół który mam 10 metrów od domu.

Nie mogę zasnąć LOL

Jakieś najebane sebixy lub studdnciaki na kiju śpiewają
LALALALALAL obok bloku
Co robić

Why did you post Mads Mikkelsen, an obvious Lapp man? I thought Poles hated Finns?

t. Vargposter

te same dni te same sny

>graj w wowa bo to ostatnia utopia anonka
>4 rano kurwa rob rdf bo chce JP na rogala
>jakas blood elfa wbija patrze zajebisty transmog taka slodziutka cukiereczek
>ona do mnie cos kurwa zebym GO nie podrywal bo gra ze swoja dziewczyna
no i chuj anoni juz nawet w wowie nie mozna sie ukryc przed tymi kurwami jebanymi, a najgorsze to sie spytalem gdzie ja poznal to mi kurwa mowi ze 10 lat temu byl guild leaderem i ona tam byla u niego i sie poznali
no zajebie normalnie kogos

Lepsze to niż podrywanie w metinie

no elo wstałam

Dzieńdoberek

*wstałem

siemka chujaczki

ehh anoni zeby loszke znalesc to bym musial forsowac jakies znajmosci u bylych kolegow z klasy jak cwel aby ich dziewczyny mnie z kims zapoznaly
z drugiej strony jaka loszka by chciala takiego spierdoxa co gra caly dzien, lurkuje chany i oglada seriale
ale teraz sluchajcie najlepsze
to ja sie pytam kolegi normika co on robi z loszka caly dzien to ten mi mowi ze albo razem powtarzam RAZEM w cos graja, animki ogladaja doslownie to co tylko we 2 no i czasem gdzies wyjsc na lody czy jaki chuj

>to ja sie pytam kolegi normika co on robi z loszka caly dzien to ten mi mowi ze albo razem powtarzam RAZEM w cos graja, animki ogladaja doslownie to co tylko we 2 no i czasem gdzies wyjsc na lody czy jaki chuj
to nie znaczy, że ona to lubi. tak juz jest w zwiazkach że robi sie rzeczy co druga osoba lubi. troche to zmuszanie. w takim razie ty musisz odpierdalac zakupy z nią i oglądanie M jak milość

>Ameryka
>Pierwszy świat

Enjoy your promywanie mozgów, kurwa. Peirwszy świat to tylko Francia.

jakbym sie mial teraz zabic i gdyby nie pobrudzic ani sie w swoim ostatnim akcie sie nie z kompromitowac to bym to zrobil

>promywanie mozgów
>pranie mózgów
Z tą Francją to przesadziłeś trochę desu

Rozkładaj lepiej dywanik bo już z minaretu wołają

>z drugiej strony jaka loszka by chciala takiego spierdoxa co gra caly dzien, lurkuje chany i oglada seriale

Moja jest fajna jakoś chciała, a robię to wszystko. Sekret:
>bądź nieodrażający (6/10 i więcej)
>bądź męski, pewny siebie
>bądź zabawny
Pomaga również:
>rób dobrą kasę

a guy from our Sup Forums

is he polish? I think so

looks western in general but if I had to be picky I would say too big nose and eyes for a pole. Looks like some merchant messed with his genes.

boś nie spierdox a turbonormik.

110% pole

>Pomaga również dobra kasa
>Pomaga dobra kasa
>Pomaga
Benzyna też pomaga w jeździe samochodem

no wstawać normiki, łubudubu nie ma kacowania

wszyscy w kościele.

ehh no kurwa znowu mi się śniło że byłem normikiem. może to coś znaczy anoni

no nie jest board dla nawet tylko śniących o tym. won

myślisz że sny mają wpływ na rzeczywistość? a co jeśli loszka do której zagadywałem we śnie też o tym śniła i teraz zastanawia się kim ja jestem hmmm

a ja grałem wczoraj w Vampire the Masquerade: Bloodlines i miałem sen że gram w Vampire the Masquerade: Bloodlines

debil, nie ma czegoś takiego jak pole morfogenetyczne

rzeczywistosc ma wplyw na sny. nie mozesz wyciagac ze snow zadnych wniosków bo one nie dzialaja tak jak myslisz. w czasie snu aktywna jest tylko pierwotna czesc mozgu, co powoduje, ze sny są pełne strachu, agresji, żądz i innych podstawowych uczuć. W życiu nie mozna sie nimi kierować. Sen to wakacje dla mózgu. Zycie to nie wakacje. Zapewniam cie ze nigdzie i nigdy nikomu sen nie pomógł w życiu

groźny neurolog uwaga wprowadzi w REM

ehh czyli to tylko moje myśli próbujące mnie wykończyć. żadnych kolegów, żadnej loszki ty kurwo czemu mi to robisz

ale w vampire the masquerade to bym z chęcią sam pograł, jedna z moich ulubionych gierek

>Let’s suppose that you were able every night to dream any dream you wanted to dream, and that you could for example have the power within one night to dream 75 years of time. You would fulfill all your wishes. You would have every kind of pleasure. And after several nights of 75 years of total pleasure each you would say “Well that was pretty great”. But now let’s have a surprise, let’s have a dream which isn’t under control. And you would dig that and would come out of that and you would say “Wow that was a close shave, wasn’t it?”. Then you would get more and more adventurous and you would make further- and further-out gambles what you would dream. And finally, you would dream where you are now

za dużo o tym myślisz. z wiekiem to przyjdzie, ze porzucisz marzenia. one sa dobre dla dzieci. musisz sie prostu pogodzic z tym co cie otacza. co oczywiscie nie oznacza, ze masz sie wyzbyc ambicji. po prostu nie zyj zyciem, ktore zaplanowala dla ciebie tv czy popkultura.

>nie zyj zyciem, ktore zaplanowala dla ciebie tv czy popkultura
albo mamusia

ale mamusia chciała bym zarabiał w chuj szmalu i był szczęśliwy z loszką i parką gówniaków

>albo mamusia
oczywiscie, ale w tym przypadku mozesz przynajmniej domniewywac, ze mamusia dziala w twoim interesie. model zycia promowany obecnie w tv to czysty konsumpcjonizm, ktory ma w dupie twoje dobro.

>tug mama zawsze miała rację a ja podświadomie robiłem jej na przekór

Ehhhhhhhh, przejebane uczucie kiedy wiesz że sam odpowiadasz za wszystkie złe rzeczy które cię spotkały

to kobiety maja date waznosci. faceci nie.

chyba że w wieku 20-paru lat się zapuścisz, to w sumie już jakbyś po terminie był.

tyle ze facet zawsze moze wrocic.

faceci mają czas do trzydziestki. jak do tego czasu nic nie zrobisz że swoim życiem to jesteś skończony

Is Poland dangerous? I am planning on studying medicine there. But I am Brown and scared some Poles will kill me or something?

portugalresident.com/portuguese-students-offered-protection-in-poland-after-racist-attack

Ja tu przyjechałem robić interesy, a nie puszczać brzydkie bąki. Wikary ma się znaleźć w ciągu godziny, inaczej będę zły.

SWEDEN YES

Yeah, don't come here, we shank colored people on sight.

its totally safe

SMUTNY AUTOBUS ZYJE

bo jest specialny to sie smieje jak debil

ᠮᠥᠩᠬᠡ ᠬᠠᠭᠠ

kurwa wiedziałem

Dostedt?

Albiert Fiłozow (1937 - 2016) - a russian acteur, his father was polish and was killed by communists.

>by communists.
you mean commie jews

ale niedzielna chujnia.

ᠬᠠᠷᠠᠬᠣᠷᠣᠮ

o żesz ty kurwiu

KOŚCIÓŁEK
SPACEREK
RODZINKA

co za patologia. zamiast szitpościć w najlepszym miejscu na świecie. godności u polaka to jednak nie ma.

co jest kurwa

Anony jest taki juz troche martwy fred o tym jaki film definiuje kraj Czy zgodzicie się, że Psy dobrze oddają to jaka jest obecnie Polska. Może inne filmy?

jajco kurwa

ale psy to polska lat 90, trochę się zmieniło
jesli mówimy o tak edgy filmach to cos smarzowskiego będzie dobre na dzisiejsze czasy

youtube.com/watch?v=t576OYTVl6Q

wesele jest ponadczasowe

>ale psy to polska lat 90, trochę się zmieniło
czy na pewno? nie chodzi o konkrety, bo to zawsze sie zmienia. Czy PIS nie wygrał po części, bo promował hasło odejścia od III RP czyli Polski takiej właśnie jaka była w Psach
to też. bezcenne. choć Dzien swira to memy głównie i przekaz jest troche wbijany młotkiem w głowe. Psy wydają mi się trochę bardziej subtelne w przekazie

Heдoчeлoвeки.

wstalem chlopaki

kek, jestem z podlasia i zawsze myslalem ze to u nas badz w lubelskim sie akcja dzieje. jak przeczytalem gdzies wywiad ze smarzowskim ze to pod wroclawiem to w koncu uwierzylem w przesiedlency meme

polski z psów to generalnie nie było już za pierwszego rządu pisu
nawet przestępczosc wygląda teraz inaczej

ale nie chodzi o fabułę, raczej mechanizmy.
zobacz ten fragment
youtube.com/watch?v=z3cDboNvmrE
Czy tekst "Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach" nie jest nadal aktualny. Oczywiście film się postarzał w sposób naturalny.

>siedzimy w jakiejś świetlico-bibliotece w LO, bo nauczyciel się nie pokazała
>świetliczanka puściła Dzień Świra by czymś zająć
>karyny, sebomateusze i inne normiki zaczynają hehehihihohojakietogłupie
>tymczasem czuje czucie oglądając to

W sumie zabawny film, ale momentami trochę za bardzo uderza.

mi się zawsze wydawał trochę "na siłę". za dużo nawsadzali problemów

Nie wiem co ci się musiało stać w LO żebyś go czuł.

ten tekst będzie aktualny zawsze i w prawie każdym kraju

Wyrób sobie ciało, będziesz miał w chuj łatwiej. Mnie wkurwia brak loszki więc zacząłem ostro na /fit/ postować. Na razie z 88kg spadłem do 75. Plan jest aby spaść do 70 i potem bulk i cut.

Don't come here but tell your blonde female friends it's same for them.

wroc do domu, bialy czlowieku

>Czekolada klub
>murzyn obity
P O E Z J A
O
E
Z
J
A

ale u nas odnosił się do poprzedniego systemu. zobacz jeszcze jedną rzecz w tej scenie. To kobita mówi o odnowionej demokratycznej Polsce do Franza, ale w pomieszczeniu nikogo nie ma oprócz nich. Żadnej publiczności, choć są krzesła. Niby nowy porządek, ale starzy ludzie decydują o nowych rzeczach w zaciszu bez świadków.

poles
are
not
humans
lel

hahaha

o kurwa

to po lewej to nie przekolorowany ironman?

ten strój ironmena. bezcenne kurwa

TAK.

jak się obsrałem

jprdl

kurwa steam mi nie startuje
jak ja mam tak grac???

ale chodzisz na siłownię czy postujesz 1000 kalorii dziennie?

no i co kurwa

nie tylko lisweek jest zajebisty w memowaniu co nie?

o kurwa bialeczko i bcaa już kupiłeś?