Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

index.hu/tech/godmode/2016/07/13/uj_rekord_egyetlen_lovessel_16_ellenfelet_teritett_le/
twitter.com/NSFWRedditGif

furcsa egy alma, valamit elbasztál Peti

az egy .gif amin egy alma van, nem tom, mit kell gecizni

Fear 2 was shit.

i didn't even play it, i just couldn't find a semi decent .gif of her from the first game

és hol az alma?

A zsidók tették!

a képen bazmeg
játssz a FEAR-rel, de csak az elsővel

ilyen alma nincs is
hülyének nézel itt mindenkit János?

jó nagy buzi vagy

ja hogy ennek az izének a neve alma. HAHA nagyon vicces voltál Peti

használtam élőben az implikáció szót és haverom elámult hogy milyen választékosan beszélek

>implikálni hogy van haverod

>implikációkat implikálni

és attól is elámult hogy már megint animét posztoltál a fonálba
baszódj meg köcsög

mi a baj user, frusztráltnak tűnsz

Tiszta szarul érzem magam.

hogyhogy?

ma ez a második fonál, körtéset kellett volna indítani te segg

de nem ma.
Ma ez az első

ez úgy működik hogy amikor csinálod a fonalat, és a régi még él akkor azt aznapra számolod, és emögött az az egyszerű logika áll, hogy ha nem vagy gyökér akkor ilyen esetben almával duplicate file lenne

...

JÓLVAN NA!
IGAZAD VAN!


Milyen kaját csináljak? Másnapos vagyok és geci éhes

Kakipörköltet XDDD

Rizs meg valami.
Mittudomén

INTRODUCING
LE MONKEY

milyen agresszív testtartása van a kis buzinak

olyan szar amikor az ágyban fekve gépezek és bealszok egy öt percre aztán mire elpakolom a gépet és fészkelődök egy kicsit hogy akkor szunyókáljak egy rendeset már kimegy az álom a szememből és nem bírok nyugton feküdni

mindegy

ne gépezz az ágyban

Srácok,én unatkozom.

én ma tök produktív voltam
haza is megyek mindjárt szerintem, mert keresztbeállnaka szemeim, ha folytatom

ismerős, és igazából semmihez sincs kedvem. Szerencse hogy holnap este elmegyünk haverokkal iszogatni

megyek boltba, hozzak valamit?

banánt

Egy fagyasztott pizzát,egy doboz teát,valami szénsavasat,egy fürt banánt és egy kakaós vaníliás fonott kalácsot.
Köszi,majd holnap megadom

egy piros luckyt, pls

gondolkozom, hogy megvegyem-e Diablo 3 kiegészítőt
3-4 ezer fölött nem adnék érte szívesen

Nyugodtan adj ki rá akár egy ötöst is,nagyon jó!
Bízz bennem!

OP ma is egy buzi volt
kurva anyját

hogyha élvezted vanillát akkor igen
a kiegben van minden endgame

hát figyi ha van fölös pénzed, kedveled a grindolást miért ne. Ebben a seasonban 410 körülig jutottam, de sajnos egyedül meguntam. Plusz az RNG sincs az én oldalamon, hisz még mindig nincs meg a full gear

Gyanús vagy te nagyon

csak anno megjelenés napján vettem aztán az eléggé kiábrándított
meg belegondolok közben hogy akár ezernyi mással is tudnék játszani egy forint ráköltése nélkül

>hisz még mindig nincs meg a full gear
hogy a geciben baszdmeg
így kell csinálni:
>csinálj barbárt
>üsd ki a haedrig's gift cuccokat, 6 raekor megvan
>T6-t félkézzel farmold, összejön upgrade rareből meg bloodshardokból a 4 IK illetve az a pár cucc ami kell még
>csinálj demon huntert
>szedd össze neki az unhallowed essence MS cuccokat
>farmolj T10 rifteket 3 perc alatt
könnyű játék
kár hogy kövi seasonban szószerint semmi nem lesz, de legalább a group meta 3 WD 1 Barb lesz

Zuni WD-m van, bazira nem tetszik sajnos. Következőben amúgy is barbáron gondolkoztam

Akkor játsszál mással.
Mit érdekel engem

vicces, mert a kövi seasonben a legjobb WD szett lesz az ajándék
meg azokat buffolták a legjobban (a többi classt nerfelték)

faszom

It was okay for what it was, 3 was literally the worst game ever made. 1 and it's expansions are GOAT.

viszontlátásra

nem értem miről beszélsz polgártárs.
Csak biztatlak hogy tartsd mozgásban a pénzt a gazdaság érdekében.
Ugye nem akarod hogy csökkenjen a dzsídípí

3 is trash
what the fuck were they even thinking

a diablo 3 egy szar
a blizzard ölje meg magát

én megvettem de minek
egyszer végigtoltam aztán meguntam

kösz hogy mondtátok a banánt, amúgy elfelejtettem volna

kéne nekem is valami autizmus szimulátor ami elfut a laptopomon basszus

Na ánon!
Akkor jó helyre jöttél!

Open TTD
Open X-Com
Civ III vagy IV,esetleg FreeCiv
Darkest Hour:A Hearts of Iron game
Victoria I
For the Glory:A Europa Universalis game
Heroes of Might and Magic II,III
Jagged Alience 2


A dwarf fortressben nem vagyok biztos.

Mondjuk nem tudom ezek az "autizmus szimulátor" kategóriába esnek-e

Meg Alpha Centauri

Factorio

danke sör
>For the Glory
ez jól hangzik, egészen pontosan miben más mint a sima EU2?

Azt hiszem kicsikét csiszoltabb,és jobban követi a történelmet.
Több event van.

Amúgy mennyire kenyérpírító a géped?

>i5-2430M @ 2.40Ghz
>GT520M 1GB
>4GB RAM
azért nem kenyérpirító, amikor meglett úgy 5 éve egész jól futott rajta szinte minden, legutóbb viszont a Cities: Skylines-t próbáltam és elég szar teljesítményt produkált

Az oké,akkor elvisz egy csomó mindent.
t.Hasonló konfigurációval rendelkező ánon

Na,ki mit csinál?
Én szenvedek az unalomtól.

index.hu/tech/godmode/2016/07/13/uj_rekord_egyetlen_lovessel_16_ellenfelet_teritett_le/

micsoda hír gec

>bentmielőtt zsindexet olvas
csak megláttam egy kedvelt fórumomon valaki által postázva

Baszódj meg,azt hittem valaki egy igazi harcmezőn nyírt ki 16 embert egyszerre.
Ez ki a faszt érdekel úgy őszintén.

>A zsindexnek van gémer részlege
>A zsindexnek van mém részlege
>aaa

sok köcsög normál
amúgy szép számok

>implikálni hogy a rakétavetés lövésnek számít

meghaltunk

Nem haltunk meg.
Csak a létezés magasabb szintjére léptünk.
Én már 20 perce telepatikusan sakkozok a Petivel a negyedik dimenzó négyszögletének tizenkettedik sarkában

mi ez a buzi szar

Volt milf tanár nénitek régen? Nekem kettő is

én még mindig olvasom
tudod, hogy hazug szenny, de nincs más, ami kiválthatná
a cikkeket sokszor már meg sem nyitom, de a címlapot akkor is végiggörgetem napjában kétszer

Nem.

hurkát, de ne véreset

Öreg mém,de jó mém.

milf nem volt, de szép és kedves fiatal tanárnőim igen

úgecc, viszont ez eszembe juttatta a zongoratanárnőmet
a mai fogalmaink szerint simán szexuális zaklatás volt, amit csinált
egy ronda, kövér banya volt
állandóan a szexről beszélt
és indokolatlanul sokszor fogta meg gyakorlás közben a kezemet meg a hátamat
egyszer annyira felbaszott, hogy elpityeredtem, és az óra végén adnom kellett neki egy puszit, hogy megmutassam, nincs harag
pár évre rá hallottam, hogy meghalt agydaganatban
igazából teljesen elfeledkeztem róla, a neve sem ugrik be már, de kíváncsi lennék, hogy valahol tudat alatt fomálta-e a nőkről képzett véleményemet

ha nem vonzódsz miatta a ronda, kövér banyákhoz akkor szerintem nincsen baj

Mivé lettünk?

Minden tönkre ment, minden lealjasodott, de mondhatom magának azt is, hogy mindent tönkretettek, és mindent lealjasítottak. Mert itt nem valami Isteni ítélet forog fenn, az úgy nevezett, ártatlan emberi segédlettel, éppen hogy pont fordított a dolog. Az embernek a saját ítéletéről van szó. Mégpedig a saját ítéletéről és pedig saját maga felett. Amiben persze a Jóisten rendesen benne van. Hogy azt ne mondjam közreműködik…, és amiben közreműködik…, nos, hát a legordenárébb teremtés amit maga csak el tud képzelni. Megrontották a földet…, tudja? Hiába mondok magának bármit, mert mindent megrontottak, amit megszereztek, márpedig egy aljas sunyi alattomos harcban mindent megszereztek, mindent meg is rontottak, amihez ezek hozzájutottak azt megrontották. Márpedig mindenhez hozzájutottak. Így ment ez a teljes győzelemig, a teljes diadalmas végig. Megszerezni, megrontani – megrontani, megszerezni. De mondhatom magának másképp is ha akarja. Vagy hozzáérni megrontani és úgy szerezni meg, vagy hozzáérni megszerezni és így rontani meg. Ez ment évszázadokon át, ment, ment és ment, csak ez ment. Néha suttyomban, néha durván, néha finoman, néha brutálisan ment, ment, csak ment. De mindig csak egyféleképpen, ahogy a patkány mar a lesből, mert tudja ehhez a tökéletes győzelemhez kellett az is, hogy az ellenfél, hogy mondjam magának…, tehát minden ami kiváló, nagyszerű, valahol… nemes, érti, ne bocsátkozzon eleve semmiféle harcba, ne legyen semmiféle küzdelem, csak az egyik félnek a hirtelen eltűnése. Márpedig a kiválóaknak a nagyszerűeknek a nemeseknek az eltűnése, hogy mára ezek a lesből marással győztesek uralják a földet és nincs egy icike-picike odú sem ahová el lehetne előlük valamit dugni, mert minden az övék ami megszerezhető.

Övék az is amiről azt gondoljuk, talán nem érik el, de elérik…, övék ma már az ég…, övék az összes álom…, övék a pillanat, a természet a végtelen csend…, de még a halhatatlanság is az övék. Érti? – Minden, minden örökre elveszett… s az a sok nemes kiváló és nagyszerű, csak állt ott, hogy így fejezzem ki magam, csak állt ezen a ponton és meg kellett, hogy értse és bele kellett hogy törődjön, egy se Isten, se Istenek és ezek a kiválóak, nagyszerűek, és nemesek, már rögtön az elején meg kellett, hogy értsék és bele kellet, hogy törődjenek…, persze képtelenek voltak erre… egyszerűen nem értették a dolgot. Elhinni elhitték, tudomásul venni, tudomásul vették, de nem értették… csak álltak ott értetlenül – bele nem törődve. Tudja még valami… az a vihar az ész felől meg nem világosította őket, akkor viszont már egy csapásra rájöttek, hogy se Isten, se Istenek, akkor már egy csapásra fölfogták, hogy se jó se rossz, akkor már megértették, és fölfogták, ha mind ez így van, akkor talán nincsenek már ők sem. Tudja szerintem ez lehetett az a pillanat amikor azt mondhatjuk, hogy kihunytak, elhamvadtak…., kihunytak és elhamvadtak, mint a tűz amit csak úgy magára hagyott valaki a réten. Az egyik folyamatosan vesztett, a másik folyamatosan győzött, veszteség, győzelem.. veszteség győzelem…. s nekem egy nap itt a szomszédban rá kellett arra jönnöm, rá is jöttem… tévedtem…., szomszéd, óriásit tévedtem, mikor arra gondoltam, hogy itt a földön valóban nem volt és nem is lehetett, semmi féle fordulat, mert higgye el én már tudom, ez a fordulat valóban bekövetkezett.

volt bizony, de csak általánosban
kár hogy olyan "nyavalygós buta liba" hangja volt

Open TTD tetszetősnek tűnik, valaki meg tud dobni egy-két alap okossággal? Most raktam fel, elkezdtem a legkisebb méretű térképen egy játékot meg meglesem mindjárt a tutorial-t a wiki-n, de ha tapasztalt anonnak lennének bölcsességei örömmel fogadnám őket

Miben segíthetek an(g)non?

Vannak letölthető mávos vonatok
A kis pályák körülbelül fél-másfél óra alatt betelnek.
Grafikacsomagból van egy csomó.
Kísérletezz.Én elfeletettem melyiket használtam.

Például hogy ha elolvasom a tutorial-t a wikin az elég-e ahhoz hogy megértsem a játékot, mert elég sok minden van így hirtelen első szűz ránézésre és nem nagyon tudtam hogy mi merre hány méter
Esetleg olyan dolgok amiket user nem tudott az elején még, pedig jó lett volna

Még nem nagyon kísérleteztem csak úgy ránéztem egy kicsit szóval konkrét bajom egyelőre nincs

Megkerestem a mávos vonatokat, baszki, amit le lehetett tölteni az konkrétan egy png fájlt tartalmaz ami nem is egész.

Hmm hmm.

Talán az a szopatós, hogy az útvonal beállításánál ne nyomd be a vonatoknál a "megállás nélkül" funkciót.

Így fejből más gebaszra nem emlékszem. Ha valami van szólj.

Én nem vagyok az az igazi szakértő,de nem kell kacifántos vonalakat építeni elsőre.
Egy csík,két állomás a végeken,és egy szervízgarázs.(a vonatok csak úgy puff megfordulnak maguktól.
Ezt vonalanként ismételd,minden különálló sínpár mellet egy garázzsal.(többet hosszabb vonal esetén)
Bumm,profit.

buzik

Te vagy a buzi.
Meg szerintem még homoszexuális is.

Ja, és lehet kölcsönözni, szal ne aggódj ha kifogysz a lóvéból.

Ja,meg még így utólag eszembejutott az Aurora 4x.
Bár az már tényleg az autizmus csúcsa.

köcsög somogyi

heló srácok megjöttem

csing csong, báci

teccik lenni jó lizs vagy teccik lenni nem lizs?

nem értem

Pillanatra kajak azt hittem, hogy te vagy a Marokkóból posztoló user.
Hol vannak az angolok?

folyós a székletem

nem meglepő