/tr/

Anime edition.

anime is fucking shit

is your place

...

Siktir amk weeaboo su

This t b h

Zaten düşüyor amk tiradları, neden yandın bu kadar?

pic related

Yes, anime threads get banned right on spot.
Get over it faggots.

I don't even get what moot is trying to say

Kendi zevkin için tiradı anime tiradı yapman sinirimi bozdu user. Ama zaten sinirliyim ondan.

Hayırdır hocam birşey mi geldi başına?

Tiradlar bomboş ya ondan. Yoksa bişeyim yok sağol

İyi sevindim

Yüzü geçmeden düşüyor amk, herkes tatilde herhalde.

>I don't even get what moot is trying to say

that anime should be banned from boards where it doesn't belong (Sup Forums for example)

Anime is a part of japanese culture, so it belongs to int too.

El atın tirad düşmesin beyler.

Hocam biraz meşgulüm ama.

Yüzü bulsak iyi, önceki 36 da mı ne düştü

Bi konuşma dönmüyor ki millet gelsin.
Mmo falan mı oynasak topluca?

>being this new

AKP nin yerine SJW ler gelecek olsa AKP kalsın mı derdiniz yoksa ayrıcalığınızı konrol altına mı alırdınız anonlar?

lmao boys

imma get soo shitfaced

you wouldnt even believe

yeah dude sameee dude samee

Zevkimi işaretledim.

iki taraftanda nefret ediyorum ama akp'ye nefretim daha ağır basıyor o yüzden sjw

...

Gavatlığı seçiyorum.

Peki CHP HDP koalisyonu mu AKP MHP mi?

>CHP HDP koalisyonu

cringe

Herkes gavatlığı seçmiş, bu neden olmasın amk?

>Peki CHP HDP koalisyonu mu
atatürkün kemikleri sızlıyor

animeli bump

...

Sanırım bu tiradları kemalistler öldürüyor

...

Başarılı bir komutan da değildir. Hiçbir savaşı kazanmamıştır. Bunu yüzüne vurulduğunda çok hiddetleniyordu. En çok sinirlendiği laf "Paşam :-D siz hiçbir savaş kazanmadınız" kelimesi olmuştur. Ve gerçekten de, hiçbir savaş kazanmamıştır.

...

Bu internette türkler hakkında çok yanılgı var kürtler hakkındaki stereotypeları türklerin özelliğiymiş gibi gösterilip üstüne pkk yanlısı yazılar yazılması etc. Aramızdaki gavatları saymıyorum bile
Hepiniz sabahtan akşama kadar bokpostalayan adamlarsınız zaten karşılıklı kaynak paylaşımı ve türkiye hakkında gerçekleri paylaşmak adına TİSG gibi bir şey yapsak katılan olur mu?

yamtar tut oğlum mama al yamçi tuts

ben yapıyorum zaten arada sırada ne oldu ki?
"şerefsiz adi herifler bunun hesabını soracağız" klasöründen mi aldın bunu kamal?

kes ulan t*rko piçi

>götyangını

Latife’yle boşandıktan sonra Mustafa Kamal’in zincirleri yeniden çözüldü. Eski fuhşiyat alabildiğine başladı. Çankaya meşhur ve muteber bir xerhâne oldu. Yirmi-otuz kadın birden doluyordu. Sabahlara kadar mum söndü yapılıyordu…
Salih Bozok’la Recep Zühtü İstanbul’da Tokatlıyan’ın arkasında bir ev tuttup bunu kerhane hâline koydular. Hem kendileri eğleniyor hem de kadınları iyilerini seçip Mustafa Kamal’e yolluyorlardı. Karılar Hâriciye vekili (dışişleri bakanı) Tevfik Rüştü’nün evine gidiyor, Gazi de oraya gidip eğleniyordu. Sabahlara kadar türlü fuhuş oluyordu. Hâriciye vekili kerhâneci başı olmuştu. Zararı yok, zaten bu sayede hâriciye vekili olmuştu. Mustafa Kamal boşanınca kadınlar artık doğruca Çankaya’ya Mustafa Kamal’e gidiyor…
Salihin kerhanesi çok zaman işledi. Öyle rezaletler oldu ki, polis kapatmaya teşebbüs etti. Mustafa Kamal’in en büyük arzularının ocağı yıkılabilir mi? Demek rezaletler ne kadar ilerlemişti. Nihayet polis burasını kapatmaya muvaffak olmuştur. Ama aradan yıllar geçti.
Mustafa Kamal Konya’ya gitmiş, orada mektebi ziyaret edip bir öğretmen kadını beğenmiş, almış getirmiş. Onunla bir müddet eğlendi. Sonra Avrupa’ya tahsile yolladı. Milletin parasıyla fahişelerine ihsan…
İzmir’e gitmiş, orman memurunun mektebe giden küçük kızı Afet’i beğenmiş, almış getirmiş. Hadi ona da fuhuş… Sonra onu da İsviçre’ye tahsile yolladı. Vaktiyle metresi Fikriye’yi de göndermişti. Onun usûlü bu…
Çankaya fuhuş merkezine böyle gelip gidenler olduğu gibi yirmi-otuz tane de seçme genç kız ve kadın var. Bunların bir kısmına evlatlığım(!) diyor. Bir tanesi pek meşhur, Almanya’da dans tahsil etmiş bir kız. Güya Çankaya’da dans hocalığı ediyormuş!? Sonra bunu da Avrupa’ya yolladı. Dönünce de gözden düştü…
Bu işler saymakla bitmez.

15 gün sonra İstanbul'dayım orda ne yapabilirim tavsiyeniz var mı? Tatillerimi ailemle geçirmek istemiyorum

>tatilimi
istanbul işte turistlik yap takıl

bu sefer kebap tezgahının öteki tarafında sen varsın keyfini çıkar ve soğansız olsun usta de

"Altes Ruayal, Bu gece ulu konuklarımıza, T*rkiye'ye uğur getirdiklerini söylerken, duygum tükel özgü bir kıvançtır. Avrupa'nın iki bitim ucunda yerlerini berkiten uluslarımız, ataç özlüklerinin tüm ıssıları olarak baysak, önürme, uygunluk kıldacıları olmuş bulunuyorlar. Onlar bugün, en güzel utkuyu kazanmaya anıklanıyorlar. Baysal utkusu... Altes Ruayal, 75. doğum yılında oğuz babanız, bütün acunda saygılı bir sevginin söyüncü ile çevrelendi. Genlık, baysal içinde erk sürmenin gücü işte bundadır. Ünlü babanız, yüksek Kralınız Beşinci Güstav'ın gönenci için en ısı dileklerimi sunarken tüzün İsveç ulusunun gönencine içiyorum."

Bir şey anladınız mı? Muhtemelen anlamadınız. T*rkçe mealine geçmeyeyim, cidden yorgunum. Selanik Piçi'ün İsveç Kralına (prensi miydi?) yazdığı mektup.

Bugün bile anlayamıyoruz. Kaldı ki Kamal bile bu tarz bir dil devriminin yanlış olduğunu Falih Rıfkı Atay aracılığı ile anlamış, bu yanlıştan dönelim demiştir.

Bazı yobazlarımız da karşımıza geçmiş böyle savunuyorlar işte.

Aslında Ermeni dönmesi İsmet İnönü dil devriminin amacını açıklamıştı. Amaç T*rkleri Kültüründen ve elbette İSLAMİYETTEN koparmaktı.

Gunaydin!

Aleyküm selam

iyi günler hocam

Ayasofya gezmeye değer mi? İstanbulun hangi tarafında iyi kızlar bulabilirim? Orospu değil, tanışmak için. Evlenmeye düşünüyorum

YA SADDAAAAAAAAAAAAĞĞĞĞĞĞMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Ayasofya güzeldir. Fatih-Beyoğlu filan takıl işte. Kız konusundada 20 yıldır istanbul'da yaşıyorum öyle bir yer bilmiyorum. Öğrenirsen bana da haber ver amk

>şeriat vs komunist kürtler
kendimi asardım herhalde

>İstanbulun hangi tarafında iyi kızlar bulabilirim?

user....

bu sekai'de akirameru yok

İstanbulda yaşayan dayım bana hep türbanlı kızların orospu olduğunu söyledi, doğru mu? İmam hatip liseden bi kız evinde sikmiş. Doğruysa bu sene mutlaka türbanlı kız bulmam lazım. Burda bir kaç arap kızı siktim ama hiç kapalı kız sikmedim

Kesinlikle, götten her şekilde verirler amk orospuları.

Zor değil bulursun bir tane. Çok var öyle

orospu kelimesini herkes oruspu veya orusbu diye yazıyo
geyik için mi yapıyolar yoksa cidden salaklar mı
acayip sinir oluyorum her gördüğümde

öfff bok koktu tirad

Turks watching anime?

kimler burada /turan/?

Eminiz ki sizin anne babanız da size evin koridorunda koşmamanız gerektiğini bin kere söylemiştir. Halbuki İngilizce'deki "corridor" ve Türkçe'deki "koridor", Latince "koşu alanı" manasını taşıyan "currere" kelimesinden gelmektedir. Bu kelimenin modern binalardaki uzun geçitleri adlandırmak için kullanılması ise 19. yüzyılın başlarına dayanmaktadır.

Yeah?

Dün gece ananın koridorunda koştum.

False-flagging. Real Finns like anime because they always portray them as cute girls.

KEs ulan orspu

anasını siktiğimin t*rkleri

Real fins live in the woods and hold paganistic rituals.

piç t*rk eşek t*rk maymun t*rk

bu seni neden rahatsız etti peki he orusbo?

Kaba.

That's Norwegians.

Güzel, birisini alabilirsem sizlere fotoğrafları gönderirim

>şizo manlet alamancı
Sıkmabaş travesti var mıdır ki acaba:D:D:D:DDd

Gunydin

en sonunda alıcam elime silahı gördüğüm tüm suriyelileri vurucam delirttiler orospu çocukları

Alamancı olsam bile benim param var paraa fakir değilim :D

#suriyelileriistiyoruz bırak reis kardeşlerimize yardım etsin

おはようございます

kişi başına düşen milli gelir 9k dolara düşmüş amına koyim. bu %70i okuma yazma bilmeyen parazitler alınırsa işsizlik %25 olur kişi başına düşen milli gelirde 5kya düşer. iyice yaşanmaz olur bokistan olur

Döner işinde iyi para varmış demekki.

Tek çözüm var, aileni alıp ülkeden kaçmak.

Siz Türk'sünüz mı?

siz türk müsünüz*

y-you could say that

doktor imanım :)
doktor doktor civanım :^)
neler istiyor canım ^^
ne istersen alayım :P
doktor senin olayım

Suriyelilere iş bulmassanız işiniz zor, fakat ikinci nesilden gelenler okula gidip asimile olursa ülkenin ekonomisi patlar. Zaten kürtlerden daha kötü olamazlar

ş-şizo?

Neden siz Türkçe bilebiliyor musunuz?

I'm a Turk

O Fransa'da yaşayan bir döner ustası.

Is Bulgaria Turk?

Yes

%10 percent of it

...

France?
Happy anniversary
I got it.
I believe you absolutely.

He is in Bulgaria to sell döner. His father owns a döner store there

kürtlere iyi kötü okuma yazmayı, kadın sünnetinin yanlışlığını öğrettik. bu parazitler ondan daha kötü.
60 yıl baas tarafından beyni yıkanmış adamlar asimile olmazlar. almanya 400k tanesini aldı ağlamaktan gözleri çıktı. haklılar adamlar.

That's true!

Vive l'Afronce!