/ex-yu/ DYEL edicija

...

Other urls found in this thread:

tportal.hr/vijesti/hrvatska/436443/HGSS-moli-turiste-da-ne-love-Pokemone-po-Biokovu-i-Velebitu.html
youtube.com/watch?v=Oz9XNxEIrws
index.hr/rouge
lefigaro.fr/flash-actu/2016/07/14/97001-20160714FILWWW00267-attentat-a-nice-la-prefecture-demande-aux-habitants-de-rester-cloitres.php
twitter.com/NSFWRedditGif

prvi za rektovane ustase u proslom tredu

aj ne kompliciraj

drugi za trenkanje bez pojasa

odjebi anime pederu
ovo je pravi tred

OBO

JEBI USRAŠE

Pravi je onaj raniji i prije linkan po ex-zu dogovoru. Anime slike ne krše board rules. Ne budi maloljetnik.

mrs cigane

pa jel ga nisu napunili olovom? kek

ne cudi me uopste, verovatno su i oni prikrivene ustase cim imaju tako debilno dete

to je zato sto si guzobolni ustasa i ne mozes da se pomiris sa istinom

RAT THREADOVA :DD

>djeca partizana
>ne-Hrvati u široj porodici
>prikrivene ustase
Tuđman je isto ustaša, jel tako?

>ook nisi se salio

tportal.hr/vijesti/hrvatska/436443/HGSS-moli-turiste-da-ne-love-Pokemone-po-Biokovu-i-Velebitu.html

JEBALI VAS POKEMONI DA VAS JEBALI CRKITE SVI STO PODRZAVATE OVA AMERICKA JEVREJSKA GOVNA

A daj, postajte u prvom threadu, što ste tako retardirani. Radi ovakvih sranja se Juga raspala.

sori burke, ali fit > animepedofilija

ma svi ste vi ustase kad vam to odgovara picke jedne
partizani i komunjare ste samo kad postane gusto za vase male jevrejske bulje
>Tuđman je isto ustaša
Nego sta je nego ustasa kek
i dan danas se moderne ustase okupljaju kod njegovog spomenika
aj sad odjebi nazad u svoj pederski tred ustasoidu

>oko kad Čeh krene s bocom vode i japankama penjati se na Paklenicu u podne na 36°C
Znam tip što volontira u HGSS, to su čuda od ljudi, ne znam otkud im strpljenje.

i dobro je da se raspala
vi Kurvati niste nizakakvu zajednicu

x-ti za hoću animal majcu iako nisam životinja

outcast - smeće od serije

youtube.com/watch?v=Oz9XNxEIrws

Citav dan radim I onda JA PLATIM SVABI na kraju, sta ti je pametan narod eto zasto su gazde
Meni je drago sto samo imam tu PRIVILEGIJU da radim za njih, svaka im cast I govna su im zlatna

Boze... znam da sam mnogo gresio u proslom zivotu pa si odlucio da me bacis u ovom paklu na zemlji pod nazivom Balkansko poluostrvo, ali hvala ti sto si ipak pokazao malo milosti da nisam Hrvat

bas je comfy serija sta pricas

odlgledao sam svih 5 epizoda serija je mix buddy cop serije,egzorcista, podseca na ash vs evil deada i ima atmosferu prve sezone true detectiva

>+megan holter je 10/10 waifu

nemojte mi rec da je animepedofilni tred pobjedio

U

RIP tred

NE ĆE TE U ČA VO GLA VE

...

Branitelj ZDS: NE JEBEM TI ISUSA
david10: decko smirise na psuj leti ces van!!!!!
Branitelj ZDS: DEČKO? JA SAM ROĐEN 1976
* Branitelj ZDS was moved to Blue
* DODO was moved to Red
Branitelj ZDS: JESI TI SVJESTAN DA SAM JA BRANITELJ
Branitelj ZDS: IMAJ POŠTIVANJA MALI
david10: sori nisam znao sori

gdje da upoznam ovakvu curu (skroz desno na slici)

mozda zato sta su ljudi bili neradnici
doslovno je isto stanje sada, i tako ce uvik bit na balkanu.
>On zeli da budemo velesila
usputno interesantno bas kako je graf drugaciji od proslog tamo gori
Problem sa nama je sta je usran narod, triba mu velik poticaj, nemozes nas usporedit sa japancima i njemcima
vidi ovog doli usputno
i to sta kazes druze mea culpa

dajte neke dobre vezbe za guzicu, ravan sam pozadi i dobio sam kritike od cure jedne

u rumunjskoj/ bugarskoj

S obzirom da ima rusku zastavu na sebi, možda u Indoneziji.

kaj neamo mi takve

mrtvo dizanje i čučnjevi, iskoraci ako si peško

samo vas gledam majku vam bozju

Rusija
Tamo gde su tatarske skole

...

sricom ne, ne volin ciganke

>Hrvaćani

>prodao pola države, pa pobjegao
>jazavci ga veličaju

sramota

...

Ima istu facu ko policajci iz Zagore.

i s tim
>hercegovac

dok vi tu krugodrkate ja se zabavljam sa bugarskom braćom! ovdje smo (ne da vas zovem al ono)

Da mi se gledaju ženske noge sada, zvao bi tvoju staru.

bolje neg da je crko ko stakor ko draza
ovako nam je podario bantz

>bugarskom
>bracom
drago mi je sta si tamo

Dok sam bio mali jedini u drustvu sam preferirao Pokemone.Svi ostali su se lozili na Digimone.A gledajte ih sad hahaha.

Necu ni da ti you dam za ta 3 posta.

Aj se ti lepo vrati i pricaj sa svojom "bugarskom bracom"

To verovatno znaci da si ciganin kek

Srbi nisu ucestvovali u ofanzivnom ratu u proteklih 100 godina. Dokazite mi da nije tacno.

>ciganin
brijem da i je
i to sa spanskog lel

Ja se sjećam da sam dobio Caterpie sličicu s Pokemon žvakama, ali nisam znao koji je to Pokemon. Na sličici je bio prikazan u travi, ali onako odozdo, pa je izgledao kao da je ogroman. Ja sam onda mislio da je to neki najjači Pokemon pošto je tako velik i hvalio se po kvartu sa sličicom.

...

why don't you have a gf

Ali imam anone

sta ce mi cura kad mogu jebat
to tek za 5 godina

Ok, drago mi je da sam pitao?

BTFO
T
F
O

>rektovane ustase
[pali traktor iz nekog razloga]

Hoće mi netko bit jamac za kredit

...

kako je dobra, svaki put kad se pojavi u seriji digne mi se kurac

jel gleda tko silicon valley, valja li čemu

danas pitam goste iz novog apartmana(oni su iz rs) jel bilo dobro, jel bilo ikakvih problema
njegov respone:
>ma vidimo se i dogodine druze
svrsiasan.jpg

Hvala ti Boze sto nisam Hrvat

nije loša, ja odgledo sve do sada

Hvala ti Boze sto nisam ______
>utiraj izmisljeni narod Crvat/Srv

sestra mi shilla, kaže da je super i smiješno, ali ne vjerujem joj jer ima govnjiv ukus

...

valja jbt bas mi se svidja,pogoto kad umre ovaj jevrej

>odlgledao sam svih 5 epizoda


summer in landlocked shithole

pa likovi su programeri, humor tipa Teorija Velikog Praska

tvoje lice kad sam vec bio u grckoj i bicu opet

tvoje lice kad si ti iz vukovara i nemas para da odes do obale vec shitpostujes na 4chanu citav dan a niko ni (You) nece da ti da.

MA PISAJ PO SIROTINJI

Sve siromahe pobiti dbi

>srv
whew lad

Kuzim stari eto mene u Grckoj za par dana pa onda u Hrvatsku da triggerujem ustaslije

Samo normi bajo moj

>humor tipa Teorija Velike Smrdije

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoči da je ugvožen ne samo moj fizički integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gađali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povučujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevičko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen čin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Đovđe, tvoj vektum je naša obećana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povučujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaćo, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 časa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeći pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedviđena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i sličnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn čiji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svemivu.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoći Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoće jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

>on nije u podstrani
kako ocekujete jedinstvo?

...

jebeno sam prasnuo smijat u ovaj noćni sat

zahvaljujem anone na oživljavanju ovog epskog mema

Odjebali ga njegovi braca cigani i on dosao da shitpostuje ovde

kek

Organizuj neki ex-yu meetup crncugo

znaci sranje

drugi balk dred bukvalno posta /r9k/
dobro nisan toliki ludak

znači sviđa mi se jedna mala al je problem u tome šta ima valjda metar i po, a ja sam dve glave viši

čudno bi izgledalo ako hodamo zajedno

šta činit

Ako prolazim tuda docicu da te ubijem

>o-ok proljev je jos uvik tu
feelsgoodman

epska

skoro poginio danas lol
jebeni pjescani crnci izveli napad u nici

Gledam UFC snimak od sinoć i prvo što su izbacili reklama bad lajta za "nejednakost plata" između muškarca i žena. Kaže žene više plaćaju popravku automobila nego muškarci. Šta koj kurac ameriko jebem li ti seme i pleme, smrt feministkinjama, smrt novoatejistima, smrt liberalima, smrt celoj lgbtqqrtyuiop zajednici
Lažu narod krv im jebem satanističku

Fakat?
Daj link

index.hr/rouge

Postoji i video snimka ovog texta
Spika na spiku: Vojislav Šešelj
ali je nažalost uklonjena sa interneta od strane povampirenih vatikansko-berlinsko-američkih zombi ustaša u saradnji sa alienima.

mislim da imam rak grla momci držte me

Pa da, ali nemoj molim te o tome probati razgovarati sa svojim liberalnijim prijateljima. Jer ja sam probal i zaključio sam koliko su autistični.

Pokušal sam razgovarati o tome kako je razlika u plaći mit.

au ovaj novi DOOM je fantastičan dečki moji

Bio ja u vozu, i pored mene u kupeu devojka i lik koji su posle određenog vremena ušli u raspravu na tu temu, na temu kako su ljudi kao kočita sasvim normalni, kako to oduvek postoji. Nisam mogao da izdržim pa sam morao da se ubacim u raspravu, iserem joj se u usta i ćutala je do kraja puta.
Kaže uh uh, ti si prosečni primitivni "srbenda"

Sve bu dobro anone. Pogleč ovog pesa v snegu, možda ti bu bolje.

lefigaro.fr/flash-actu/2016/07/14/97001-20160714FILWWW00267-attentat-a-nice-la-prefecture-demande-aux-habitants-de-rester-cloitres.php
jbg na francuskom je

filthy user?