/polska/

edycja palca wzniesionego po cyfry

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Poland
fr.wikipedia.org/wiki/Pologne
de.wikipedia.org/wiki/Polen
resurrection.cz/en/
pikio.pl/sa-plany-powstania-arabskie-centrum-multikulturowego-dialogu-w-warszawie/
video.twimg.com/ext_tw_video/754122916950904832/pu/vid/480x640/K91cwHaF4IsSqjpp.mp4
twitter.com/SFWRedditGifs

...

Drugi za korab nie zbierze flag.

trzeci za kpop

...

no to ze wole sobie siedziec na Sup Forums

wypierdalac na pol ze swoja polityka gdzie mode

It's their fault for not bleaching their skin.

Poland is an eastern European country on the Baltic Sea known for its medieval architecture, Jewish heritage and hearty cuisine. In the city of Krakow, 14th-century Wawel Castle rises above the medieval Old Town, home to Cloth Hall, a Renaissance trading post in Rynek Glówny (market square). Nearby is the Auschwitz-Birkenau concentration camp memorial, and Wieliczka Salt Mine, with tunnels to explore.

generalki niech zostawia w spokoju

szatniarnia i tak nei ma srodkow zeby moderowac dziesiatki tysiecy nieanglojezycznych postow dziennie

>Poland is an eastern European country
FUCK OFF

EVEN WIKIPEDIA SAYS WE ARE CENTRAL EUROPEAN

...

ok
chuj to kogo

>europe centralna
>nie mem
wybierz jedno
Istnieje tylko zachodnia (kończąca się niemczech), wschodnia (od polski po ural), północna (skandynawia) i południowa (bałkany z grecją, wlochami i innymi pół-failniętymi krajami).

Korab dupa ci się pali

ta klasyfikacja to mem w kazdy mozliwy sposob

jest powod dla ktorego zadne powazne zrodlo juz nie opisuje Polski jako "kraju Wschodniej Europy" i tu nie chodzi o zadna polityczke

>ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
>ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
>ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
>ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
>ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY
ANZU DOSTAŁA ODŁAMKIEM. STAN KRYTYCZNY W SZPITALU. ~15% SZANS NA PRZEŻYCIE MÓWIĄ CHIRURDZY

czemu dziewczyny sa tak zjebane doslownie nawet porozmawiac normalnie sie z tym nie da lepiej byc pedalem

Po chuj się tak pienisz za każdym razem. Zawsze będziemy uważani za wschodnią Europę, mi to wisi.

>Wieliczka Salt Mine, with tunnels to explore
it's more fun that it sounds

no nie wiem, niemce to sobie kiedys planowały mitteleeurope

jak duble to dzisiaj też się będzie działo

no to tylko kolejny argument za tym że europa centralna to mem

zdaje się, że używasz terminu mem jako czegos obraźliwego, a przecież to jest to samo dla kultury co gen dla genetyki

>Żołnierz któremu tłum zwolenników Erdogana odciął głowę.

co

jak to

dawaj jakis sos
en.wikipedia.org/wiki/Poland
fr.wikipedia.org/wiki/Pologne
de.wikipedia.org/wiki/Polen

potocznie sie nas ciagle uwaza za europe wschodnia i na codzien zwykli obywatele zachodnich krajow tak mowia ale juz ich elity intelektualne klasyfikuja nas jako europe centralna (i za iles tam lat juz normalni ludzie beda tak sie odnosic do Polski i V4)

nasza propaganda wygrala : ^ )

ej zuszki a golicie sobie jaja?

Jebie mnie to

>Takie obrazki z Turcji. Przedsmak tego co się będzie działo

po chuj? i tak nie rucham

>After failed #TurkeyCoup. Turkish officers are publicly humiliated, all man transported in his underpants. #Turkey

Co tam wykopki? Dalej chcecie robić pucz?

No jak ci żołnierze i tak mają przejebane i wszyscy albo zostaną rozerwani przez tłum albo pójdą na rozstrzelanie to ja już bym zaczął strzelać w cywili

>odciął głowę
Nie. Gdybyś zobaczył pic bez cenzury to wiedziałbyś że głowę ma na miejscu. Całą zakrwawioną z oczami niemal wychodzącymi z orbit, ale dalej ją ma. Pewnie go napierdalali jakimiś prętami po głowie.

>Turkish soldiers detained after coup attempt

jutro ich będą wieszać

>oficer wojska
>grubas

ja pierdole nic dziwnego że przegrali

>Wg opisu (ale niepotw!)- to jest uwięziony pilot helik., który próbował wczoraj zabić Erdogana ostrzeliwując hotel

Nie bo albo są pomarszczone, albo wyglądają jakby miały gęsią skórkę tam gdzie włosy wychodzą a ja nie chcę się przyciąć. Tylko na krótko czasem strzygę jak gorąco czy seks.

teraz to już za późno, im powiedzieli, że to cwiczenia są, nie chcieli brać udziału w puczu
naiwniaki mysleli, że jak złożą broń to wszystko się dobrze skończy, nie pomysleli, że dzicz ich rozszarpie mimo, że są muzułmanami też
szkoda mi ich bardzo

...

>Znęcanie się nad żołn., którzy poddali się bo nie chcieli strzelać do cywilów.

ale napierdala ładnie taki helikopterek

>JUST

a obok stoją sobie spokojnie panowie policjanci

>teraz to już za późno, im powiedzieli, że to cwiczenia są, nie chcieli brać udziału w puczu
Ja pierdole.

Co to za chujowy pucz? Czy to po prostu fałszywa flaga żeby Erdoganowi poprawić poparcie?

>Czy to po prostu fałszywa flaga żeby Erdoganowi poprawić poparcie?

tak

...

>Czy to po prostu fałszywa flaga żeby Erdoganowi poprawić poparcie?
no własnie to jak nieudolnie to wszystko poszło może na to wskazywać
ma teraz poparcie społeczne by wprowadzać sobie zmiany w konst jak chce
nie mam źródła ani potwierdzenia, ale padła gdzies teoria, że turecki wywiad wiedział o rebeliantach w wojsku i niejako podpuscił ich do tego puczu

szkoda troche bo wczoraj się naprawdę zbierało na happening

i szczerze powiedziawszy wolalbym zeby sekularysci przejeli wladze w Turcji

dosc przejebane wygląda taki porzucony sprzęt, praktycznie bez jednego wystrzału

Grecja należy do państw bałkańskich

>i szczerze powiedziawszy wolalbym zeby sekularysci przejeli wladze w Turcji
ehh mam tak samo, troszkę im kibicowałem
chociaż kto wie na ile oni byli prawdziwie sekular a ile w tym było gadki szmatki
było też takie info, że pucz był inspirowany przez oficerów sił powietrznych i żandarmerii którzy mieli wylecieć po zaplanowanych przetasowaniach w armii
kij wie w co wierzyć

...

niepotwierdzone info

wiadomo

ciekawe co zrobią z tą fregatą co ją zajeli, spierdolą na zachód?

>on nie wie że jego ciało wisi w nad bosforem

rip baba, poświęcił się dla dobra narodu :_:7

>Grecja wyda puczystów którzy uciekli helikopterem i poprosili o azyl

po prostu jeb moje gówno do góry

aha

Według turkluchów z Sup Forums to było tak naprawdę starcie między dwiema ekstremistycznymi grupami gdzie wojsko zostało wrobione. Jakaś grupa gulen czy coś, równie pojebane co Erdogan, ale gdzieś tam kiedyś im się interesy rozeszły i teraz Erdogan zmieniając konstytucję przywłaszcza sobie coraz więcej władzy robiąc przy okazji z Turcji kolejne ZOO z szariatem bawiąc się w sułtana. Ci zwolennicy gulenu mieli polecieć ze stołków więc w akcie desperacji zorganzowali na szybko chujowy pucz mówiąc żołnierzom że to ćwiczenia.

Ile w tym prawdy nie mam pojęcia.

Ino polityka i polityka. A anime gdzie?

>2745 sędziów zwolnionych. Turcja

>140 sędziów Sadu Najwyższego i 48 Rady Państwa - aresztowanych

>Erdogan (dziś,wcześniej): Ten pucz to dar od Allaha, ponieważ to jest powód dla którego musimy oczyścić nasza armię

kpop jest

zawsze mi jest tych chujów w mundurach strasznie żal
ja wiem, że ich praca niesie za sobą ryzyko ale kurwa ginąć jak w biznesowych sporach
plus turasy to chyba pobór mają więc ilu z nich to zwykłe dziady jak my

karaluchy jebane nicz mi ich nie zal

>Politycy AKP wzywają zwolenników do pozostania na ulicach - może byc próba kolejnego puczu wieczorem.

2016 = najlepszy rok

ale starucha
>te zmęczone oczy 40-letniej kobiety
>te przyszpachlowane zmarszczki na policzkach

Jak na razie ogłosili że mają zamiar zwrócić jak najszybciej helikopter. O nich nic nie mówili.

Moralnie, powinni im dać ten azyl, zwłaszcza po tej całej historii z Ocalanem. Ale chyba raczej ich zwrócą. Minister spraw zagranicznych wyjechał ASAP z Mongolii gdzi był na jakimś kongresie czy czymś. Siedzisz słuchając mongolskiego gardło śpiewu i nagle ci mówią że masz wracać. Też bym był wkurwiony.

tylko teraz to mi rozjebać ercuckana

>Turkish army members were gathered&tortured in sport saloons by Erdogan police forces in #Ankara & #Istanbul
może taki był plan, jak reszta wojska zobaczy co z nimi robią to też dołączy do puczu

>tug brak snajperki żeby zaszczelić erdogana w pizdu

nie wiesz może czy koreanki są tak chętne na białe kutasy jak chinki?

...

>Potwierdzone moje wcześniejsze info. To gen Ozturk był szefem/ planistą puczu

>Bilans puczu: 90 os zginęło w tym 41 policjantów, 104 puczystów ( p.o.szefa sztabu Dundar)

a tak z innej niż rzeczywistosć beczki
wczoraj pojawiła się angielska wersja całkiem rozbudowanego moda do drugiego fallouta, kto lubi niech sobie sprawdzi
resurrection.cz/en/

żbsz erdogan reżyser bardzo

>Przywódca puczu był kiedyś attache wojskowym Turcji w Izraelu

top lel

Iść kupić sobie cziperki i jakiś serek?

ona ma 19 lat
tak

jak będziesz w lidlu to kup mi truskawkową fantazje
oddam potem

pikio.pl/sa-plany-powstania-arabskie-centrum-multikulturowego-dialogu-w-warszawie/

>Jak dowiedział się portal „Warszawa w pigułce”, pojawiły się plany, by wybudować w Warszawie Arabskie Centrum Multikulturowego Dialogu. Inwestor pochodzi z Arabii Saudyjskiej.

>Arabskie Centrum Multikulturowego Dialogu według planu arabskiego inwestora miałoby stanąć na Pradze Południe w Warszawie, naprzeciwko Teatru Powszechnego.

>Kompleks budynków, w którego skład weszłyby trzy budynki miałby służyć muzułmanom przebywającym w Polsce jako biblioteka, muzeum nauki i muzeum sztuki. Oprócz tego w pobliżu trzech budynków miałby stanąć 40-metrowy wieżowiec (dwukrotnie wyższej od Stadionu Narodowego), w którym miałyby znajdować się taras widokowy, hotel, biura i obserwatorium astronomiczne.

>Całość miałaby powstać na gruncie należącym do Urzędu Miasta. Ponadto wszystkie plany inwestycyjne i projekty są już gotowe.

>Proerdoganowski tłum z wyciągniętym paluchem w geście tawheed czyli znaku dżihadystów.

video.twimg.com/ext_tw_video/754122916950904832/pu/vid/480x640/K91cwHaF4IsSqjpp.mp4

wkrótce będą mogli podróżować do UE bez wizy

ina tuska

A wy jaką kawę pijecie? Ja żydowskie kapsułki żbsz.

nareszcie będą zamachy i gwałty tak jak w prawdziwej cywilizowanej europie, koniec tego jebanego ciemnogrodu

Tylko dobrze wyprażone zmielone murzyny do lat 13. Polecam.

prawdziwą osobiscie mieloną

czarna jak moja dusza

jakie proxy

>(w)Arschau
AndNothingOfValueWasLost.exe

nie szkoda ci tego proxy? bo ładne bardzo

mam nadzieje ze warszawa sie odlaczy od polski

Tak, ale na koraba i tak nie polecą bo to murzyn jest.

nigdy więcej żaden polak nie stworzył tak popularnych nitek jak on

ej korab dalej masz mopa na glowie??

warsz*wka

na wakacjach jestem żbsz czekaj zaraz plaze zapostuje

>American Samoa
co kurwa

timestamp debilu pamiętaj