/tr/

nur edisionu

Other urls found in this thread:

onedio.com/haber/darbe-girisimi-sirasinda-askeri-linc-ettigi-soylenen-kisiden-aciklama-var--721538
twitter.com/Conflicts/status/754367879357820929
facebook
youtube.com/watch?v=KG1IHf-VYns
youtube.com/watch?v=SNppZ0pzKok
twitter.com/SFWRedditImages

>tfw

>Armenia
>Existing

anlamadım vallax. 1000 kişi değil de 10000 kişi olsalardı tayyarın anası laciverde boyanmıştı

Hayır bu kadar rütbeli askerler bu işin içindeyse niye bu kadar saçma ve dağınık oldu niye bi düzen yoktu.

Şimdi Türkiye bölünceğine göre Orta Asyaya geri göç edecek misiniz?

what's going on guys?

did the crowd really behead some soldiers?

they lynched some for sure.

>next up stop liking shitslam
sorry, I can't do that

>have you tried convincing them about not to support erdoğan?
from what I understand, they are all nationnalist that doesn't want any liberalisation of turkey culturally. They also want the economy to go well all the time.

considering that, how am I suppose to convince them that erdo is not the greatest president of the universe?

ananın amna göç etcez kanka :-DD

Tayyip kendisi yaptı işte yarraam. Gerizekalı beyninizle bi anlamadınız amk.

damn, that's sad.

I think that the coup orginizers are bunch of dumbasses.

There is a possibility that all thing was a ruse. I don't know. Even thinking these dead people are like some kind of eggs for omlette thing makes me crazy.

onedio.com/haber/darbe-girisimi-sirasinda-askeri-linc-ettigi-soylenen-kisiden-aciklama-var--721538

AAHAHAHAAHAAH FFUGGG :DDDDDDD
ÇOK PİS KAPAK OLDU

>hese dead people are like some kind of eggs for omlette thing makes me crazy.

that's how this world works mate. people like me and you are nothing.

sad but true.

LEL
LÖL
LAL

...

harbi ben de tiplerden dolayı aksini düşünmüştüm. harbi olay buysa boş yere günaha girdik en azından bu konuda. daha dikkatli olmak lazım.

hee adam ambulansa yetiştirme heyezanı sırasında arada kaldığı için kanlar içinde zaten değil mi

linçten kurtardık yazıyor zaten underage

Fresh miims

olay buysa dedim zaten ben de. değilse daha beter küfrü hak ediyorlar. orada linçten kurtardığını belirtmiş ben de ona göre konuştum.

Lan ben de diyorum ki o saatten sonra kurtarılsa ne farkeder, bir sürü çomar adamı o hale getirmiş bile.

daha hızlı bir şekilde ölebilirdi eğer orada ölmediyse. bilemiyorum gelecekte olacakları düşündükten sonra iyi mi kötü mü bu.

>people in turkey doesn't mind jumping on tanks and beating up fags when they appear
>people here are scared of a butterknife and sucks the dick of a fag when they appear

bir de gerilla bomba patlatsa da günüm yapılsa :DDDDDDDD

fanaticism is a hell of a drug

the mass firing of judges has a much shitter potential than anything going on in army and this coup.

shit cant be undone.

sad thing is no one is aware of that because everybody is talking about coup here. Doom Paul was right.

FUCKING THIS

The army's junta may have failed but the government's junta is winning massively

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
YOLLAMA ULAN BANA MESAJ OROSPU ÇOCUĞU AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Erdoğan: 1
Gülen: 0

Democracy wins again

twitter.com/Conflicts/status/754367879357820929

doğru mu bu yerli bir kaynakta göremedim

yarrak resmi geri yolla

lol

Also
> Incirlik US Air base is closed
> US cannot support Kurds for one day
> ISIS immediately started capturing back Kurdish territory in Syria

Yok kardeş, bi nükte şitbost bokpost yapamsam sinirlerim bozuluyor.

damn... really makes you think...

So what happens now?

Yarak for men HU
Yarak sensitif
Yarak delaks

erdogan will fuck gulenists' mothers. and he guaranteed presidency. probably he will bro up with syria/egypt. and he will rule this country till he dies

Bana mesaj gelmedi amk. Tayyip bile umursamıyor beni amk.

way gülenci picler way

Ulan dun nasil sevindim

Simdi aglayasim var ;~;

so, it's gullen?

Bi de çomarlara laf edersiniz amk.

kim bu emre uslu?

Gülen Rus televizyonunda açıklama yapıyor.
Ama hiçbirşey anlaşılmıyor çeviriden

Military coups are an important part of Turkish culture

Fettoş'un en sadık gazetecilerinden biri.

"babası piremses gibi büyütmüş amk kezbanını" olayı ispanyollarda da varmış
kek

türkyiede tam tersi. babası sevgi göstermediği için gidip 30-40 yaşındaki adamlara verio kızlar

Şu son olaylardan anladım ki bu ülkenin anasını sikilmiş,Kürdüyle,Türküyle tipik bir ortadoğu ülkesinden başka bi bok değiliz..Allahu ekber diyip kaç tane asker linç edildi,bir çoğu neden orada olduğundan bile bi haber çok nefret ttim bu ülkedende insanında da türkündende kürdündende.Çok ciddi karar aldım ne olursa olsun siktir olup gdiicem avrupa ülkesi olması şart değil,ortadoğunun dışında müslüman olmayan herhangi bir ülke kabulum ve eğer gidebilirsem dahada bi ülkeye ayak basarsam en adi orospu çocuğu ben olayım.Para karşılığı vatandaşlık vren ülkere baktım ancak 200 bin dolardan aşağı vatandaşlık veren yok,benim cebimde sadece 200 bin lira var.Lütfen ne yapabilceğimi söyleyin gideceğim ülkede 5 kuruşsuz kalıp,köpek gibi çalışmayada razıyım ama yeter ki siktir olup gideyim şu ülkeden.

babasından gereğinden fazla ilgi gören kızlar zengin berkecanlara tokmaklatır veya evde kaldığını fark edene kadar adam beğenmez
babasından sevgi görmeyen kızlar ise kafalarının kendilerinden yaşça büyük erkekler tarafından duvara vurula vurula sikilmesinden hoşlanır

çok güzel bi şarkı buldum ama paylaşmıycam :D

çalışmak için anlaşıcaksın bir şirketle , ayarlıyorlar oturma iznini falan. bi süre yaşican orda almak için her ülkenin değişiyo süresi. sonra başvurcan, akrabanın olduğu yer yok mu ? rahat olur

bunun yerine ilk uçakla git istediğin ülkeye iltica yap amQ

Kanadaya gelin gavurlar, barlarda alkol icip avrat sikelim

fakiribnesiysem kanada usa ya da avustralya gibi ülkelere bir şekilde gitme şansım var mıdır hocam?

Harlem'e gidip götünü zencilere siktir.

YARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAK
iltica, malmısın amınakoyim suriyelilere vermiyorlar

nedeeeeeeen

ogrenci olarak gel sonra siginma yap

YARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAK
vermiyolar. hepsi şu an süt gibi isveçli kız sikiyor malo

EFSO SAYFA GELİN

facebook
.com/sicksarmy/

1dk zaza ile mi konuşuyorum yoksa iboyla mı?

Ananin tokmacisi ile t.bh laddie

z*z* bu son olaylardan sonra kabul ederler demi t*rkoları qnq. bu piç inanmıyoda

...

ya allah bismillah allahu ekber diye bağırmaya başladılar yine dışarıda yeteeeeeer

evet, hatta kabul etme oranlari daha da yukselir, zaten su anda left-middle hukumet var

political refugee olarak geliceksin

demisken, al sana pis sunni/gerici/comar zihniyeti;

burdaki butun comarlar, pis gerici sunniler, hep "Ben aleviyim, beni turkiyede eziyorlar" diyerek oturum aliyor sonra burda cami dikiyorlar

sen öyle zannet amınakoyim :-D 30 bin göstermelik suri aldılar milyonlarcası sürünüyor köpek gibi, yüzde biri gitmedi aq

geride kaldı o dönem yalnız, kalmadı artık öyle. gidip normal halka karışamıyorsun, benim kuzenim gitti aq kampta kalıyorsun hiç bir imkandan yararlanma şansın yok

seni seviyorum zaza :DDD

>gitti aq kampta kalıyorsun

not in canada m8

orrrrrrrrospu çocuğu bende onu diyorum zaten bana ne sövüyon, türkleri almazlar diyorum bende tövbe tövbe aq

bu refugee olarak gelenlere daha sonradan vatandaşlık veriyolar mı akıbetleri nasıl oluyor?

Vatanımızın başındayız.

Korkaklar kaçar, baban gibi.
Aslanlar durur, Atatürk'ü, Laikliği, Demokrasiyi korur.

Öperim koç

hepinizin anasını siktim

Burda yazmasi kolay yarragim, daha dun senin askerlerini keserken sen evindeki tuvalet'e siginmadigini ima et

dündne beri uyumadım amk yanlış okumuşum

benim bi kuzen almanyaya gitmişti ama kanadayıda biliyorum, 3 kuzenim kanadalı aq, orasıda aynı bok gitmek kolay değil türkleri bu olaydan dolayı refugee olarak almazlar

>Atatürk'ü, Laikliği, Demokrasiyi korur.
bilmiyorum farkında mısın ama bu ilk ikisi sonuncusuyla çelişiyor şu an :D

youtube.com/watch?v=KG1IHf-VYns

kaç aydır göremiyom seni isimsiz mi yazıyon

hay amk şimdiden son ses mehter marşı çalan araba konvoyu geçti dışardan

>türkleri

>t*rk olmak

11/10

yok gayet rahat, camp felan yok, en kotu ihtimal mahkemeyi gecemezsen sinir disi ediyorlar

bu ülkenin gerçek sahibi bizleriz. laikler azınlıktır. gerekirse cizye de alırız gerekirse sizi kuzey koreye de yollarız. anladın mı koçum

>Sarıklı cüppeli sakallı Türk'ten kat kat fazla Arapa benzeyen karanlık zihniyetlere, teslim olan Türk askerini dövdürttünüz öldürttünüz.Neden 745.000 kişilik ordusu, 200.000 kişilik emniyet teşkilatı olan ülkede 1550 kişinin yaptığı darbeyi IŞİD'cilere benzeyen tiplere bastırttınız ? Ne mesaj vermeye çalışıyorsunuz ? Siz kimsiniz ne yaptığınızın farkında mısınız ? Türk'ün vatanında Türk'ün askerini öldürüp dövmeniz küçük düşürmeniz tehlikeyi gözler önüne serdi, her şerde bir hayır vardır.Yemin ediyorum, ciddi ciddi söylüyorum çoluğumu çocuğumu alıp Kazakistan'a yerleşmeyi düşünüyorum.

hahahaha ebsoo

nolur avrupa işgal etsin bizi, fransız savaş uçakları tayyibi bombalasın ingiliz mandası olalım yeterrrrrrrr

Sorry to hear the coup was fake and gay, turkbros.

Here's a Norwegian skald to cheer ya'll up
youtube.com/watch?v=SNppZ0pzKok

siktir lan senin dedelerin böyle mi kazandı bu toprakları köpek

is coup shown on norwegia tv ? what are the chances of us receving asylum there?

noice

>koç
*cringes*

...

yav sokarım dedesine amk bir kere yaşıyoz, avrupalı amı sikmek istiyorum ben bunun için milyonlarca anadolu zombisini feda etmeye hazırım :-D

yav gerizekalımısın birader senin refugee olmak için hiçbir geçerli sebebin yok. eskiden kürtlere veriyolardı ama o zaman çok bilgi yoktu şimdi onlarada vermiyolar bokunu çıkarmışlar zamanında.

avrupa amerika tayyibi destekliyor şuan.

I got seven Mac-11's, about eight .38's
Nine 9's, ten Mac-10's the shits never end
You can't touch my riches
Even if you had MC Hammer and them 357 bitches
Biggie Smalls, the millionaire, the mansion, the yacht
The two weed spots, the two hot Glocks
Huh, that's how I got the weed spot
I shot dread in the head, took the bread and the Lambsbread
Lil' Gotti got the shotty to your body
So don't resist or you might miss Christmas

kendinden başla gurban :DDDD

0/10