/polska/

Wstałem danony

Other urls found in this thread:

dailymail.co.uk/news/article-3692437/Nice-attack-decades-multiculturalism-political-correctness-says-Polish-Interior-Minister.html#reader-comments
i.4cdn.org/int/1468834690764.webm
twitter.com/SFWRedditGifs

/cum/

post popes

hello my fellow Polish friends

Its 6 am here, don't expect much

No elo nunki
Wracam z roboty

Ja dopiero idę, rzygać się chce po nocce?

Si. O dziwo nie chce mi sie spac i jestem stosunkowo zadowolony. Niby tylko 12 zl na godzine brutto i dojazdy dwie godziny ale za to jaka satysfakcja. Jakos tak milo na duszy wiedzac ze wyszedlo sie z spierdolenia.

Lepiej się kladź, około 10 - 12 możesz zasnąć na stojaka. Dobra stawka żbsz, ja nie mam godzinnej tylko umowę zlecenie i plus jest taki, że jak skończę w tym tyg projekt to mi kasę dadzą i każą zrobić sobie wolne na śdm

Żeby nie zdechł

Ach jak tu przytulnie po zbanowaniu wczoraj koraba. Nagle wszystkie kobiety wydają się piękniejsze.

Za co go zbanowali ? Wczoraj widziałem kogoś tostujacego CP, może to jakaś korelacja ?

Za spamowanie koreanek. Offtop lub avatarfagging. Po chwili przylazł pluć się pod proxy z hong kongu, dostał bana za proxy, przylazł kolejny raz, tym razem jako obywatel kraju którego obywatele srają na plażach, napisał jeden post i chyba znów dostał bana bo więcej się nie pojawił.

to teraz za koreanki sie biorą. nie zaznasz spokoju

>Offtop lub avatarfagging
nie ma bardziej bzdurnych powodów do bana na 4chanie.

Ale mi się chce spać. Byle do 15:00.

I kurwa bardzo dobrze
>azjatki
fe

>I kurwa bardzo dobrze
tyle ze banowanie we fredzie gdzie postuje jakies 10 osób to strzelanie sobie w jajo. a korab oprocz tego ze byl wkurwiajacy to chociaz czesto postowal.

azjatki ok, ale mogą byc tez biale

Z czego polowa to konkretny rak a druga od czasu do czasu

nie zamierzam bronic jego contentu, ale zobacz jak malo tutaj czegokolwiek. lepsze gowno niz pustynia. pobanowali loliposterow i teraz jedna poranna nitka starcza na caly dzien. to troche chujowo. nikt nie chce postowac tutaj.

>lepsze gowno niz pustynia.
Polemizowalbym, quality nitki będzie skyrocketowac to pewne. Poza tym bardzo możliwe, że dzieki takiej akcji moderow unikniemy codziennych gównofredow o Polsce "wat do you Think about polynd", "wy u should hate rasija and luv Polan"

>quality nitki
rylli? kiedy ty widziales kłaliti w /polska/. zobacz sobie jakie sa przestoje miedzy postami, a potem ile polaczkow postuje w innych fredach w tym samy czasie. ludzie omijają /polske/ szerokim łukiem bo nigdy nie była dobra.
>unikniemy codziennych gównofredow
tez mnie one wkurwiaja, ale nic nie maja do /polski/. W tej chwili pewnie w tym fredzie są 2 osoby i tak bedzie pewnie przez pół dnia.

korab poprawiony. Teraz widać że czarnuch a nie cień. Następny będzie Artur.

pod wieczór zapostuje wspaniałe polskie morze, obowiązkowy kierunek wakacyjny przynajmniej raz w życiu dla każdego polaka

a co to kurwa pielgrzymka

te sinice, ten szary kolor i syf na plażach. nie zapominajmy o cenach wyciągniętych z pizdy.

>bieżąca woda to dla polaczków egzotyka
nie można tego wysrać do góry

gdzie anony na wakacje jada? miałem pln lecieć na filipiny ale ,ze podoga w europie ładna polece na jakas grecka wyspe, tylko taka bez "uchodzcow"

do sąsiedniej gminy rowerem

jak będę miał fantazję to może nawet do sąsiedniego powiatu

>grecka wyspe
>bez "uchodzcow"

Zachodzie wybrzeże desu

Do Turcji jedź.

>Do Turcji jedź.

sprawdzone dwumickiewicze

...

Control your pedos please, thanks.

control your PM please, thanks.

sobie nowo pizamke obspermilem
i nie schudlem nawert 1kg

grubas i zbok

>tug spermokoc zaczyna śmierdzieć

>dailymail.co.uk/news/article-3692437/Nice-attack-decades-multiculturalism-political-correctness-says-Polish-Interior-Minister.html#reader-comments
Czy polski rasizm musi wylewać sie zagranicę. Czy wszyscy nie możemy żyć Razem.

>tug spermokoc zaczyna gnić

>nie spuszczanie się od 3 lat do tego samego 5-litrowego baniaka wypełnionego chusteczkami którymi podcierało chuja po spuście
Nawet nie wiecie jak jebie gdy odkręcam nakrętkę by dolać.

poka zdjęcie tego twarogu

Nie ma twarogu. Sperma wsiąka w chusteczki i tyle. Założę się że jak wysychają to są po prostu mniej miękkie, jak ubrania. Nie mam zamiaru dotykać by sprawdzić.
Te najstarsze na samym dole są żółtawo-szarawe, trochę jak zeszyty twoich rodziców z PRLu, nowsze wyglądają w miarę normalnie.
Zdjęcia nie cyknę bo baterie w aparacie wyczerpane a nie chce mi się szukać ładowarki. Może potem.

Dzień dobry czy to wypożyczalnia ogórków?

a jaki ogórek pan chce i w jakim celu bo mamy tu eksperta

Kiszony s'il vous plait
A resztę to ci nic nie odchodzi :D

Uwaga, zaczynam autystyczną batalię krzyżakami w EUIV
życzcie mi powodzenia, bo mam chęć zrobić ebin grossgermanium

Taki około 16-17cm, długości, gruby z wypustkami, lekko wykrzywiony. I drugi taki, do jedzenia bo głodna jestem.

czy lolitki szanujecie?

ale to zwierz groźny nieszczepiony

Nie. Jakbym miał to bym do drzwi młotkiem przybił. O takim gwoździem.

tak

w chuj

najgorsze jest to, ze wiekszosc nie skuma tego tekstu

a Ojca Świętego?

bo ja akurat w Boga wierzę

Jakby mnie na długość ręki dopuścili to bym zajebał.

łojezu jak szanuje

Co to za demon nasienia? Blond włosy z zielonymi oczami to mój kryptonit.

BAZOWANY SZATNIARZ. Każdy kto postuje pod ludzi w nitce białych osób powinien dostać perma bana.

zawsze i na zawsze

Dżesiki to zazwyczaj blondynki, naturalne lub nie a karyny to już stare kurwy. Jak nazywają się osiedlowe partnerki Sebixów co sobie włosy na kolor smoły farbują?

blachary?

patki

Dżesiki - blondynki
Karyny - kolor smoły
Grażyny - stare kurwy

Z Czego to?

żbsz z najlepszego anime w historii

Re:Zero

Widzę nazwa adekwatna do oceny.

HELLO DARKNESS MY OLD FRIEND

WHAT IS LOVE?

>re:zero
>najlepsze
może kiedy bohater przestanie być autystycznym białorycerzem

to jest SAO naszych czasów żbsz

NEVER GONNA GIVE YOU UP

>tug nigdy nie dadzą mi pikreli

i.4cdn.org/int/1468834690764.webm

A potem przyjdzie i wystrzela szkołę, i znowu broń winna.

>tug lolitka nigdy nie wyszoruje mi pisiorka swoją szoteczką do zębów
ech po co żyć ;_;

>ech po co żyć ;_;
tak w sumie to nie wiem, glownie to zyje bo umierac tez ciezko

Stopy.

Dzień dobry kochani :3

Tak ale burgery zatem nie.

anime stopki zuchy szanujo?

ehh mam ochote cos zmienic w moim komputerku ale wszystko dziala a w gierki nie gram

burgery to żarcie dla kotów żbsz

ludzie tego nie jedzą przecież

>w gierki nie gram

Nie ale zatem koty burgerjady jedzom.

To zacznij korzystać z interaktywnych symulatorów świata fantasy

O kurwa fajne to ale nie będzie zrobione bo beta fagoty z Japonii tylko masturbują się do haremów. Przypomniało mi się jak na Sup Forums ludzie dyskutowali o czymś podobnym:
>dziewczynka rodzi się i ma różowe włosy
>rodzicie :"o kurwa nie ona jest główną bohaterkom"
>cale anime to ona próbująca unikać stania się głównym bohaterem
>każdy odcinek to pierwszy odcinek jakiejś innego typu
>np spóźnia się do szkoły i zostaje jej dane ostania ławkę przy oknie i cały czas tylko "CZY KTOŚ CHCE SIĘ ZAMIENIC?"
>albo tajemniczy student z wymiany siada kolo niej, unika go cały czas aby nie zainicjować romansu
>znajduje portal w parku to magicznego świata, ojebuje go i idzie dalej
>jakiś koleś mówi ze może zostać gwiazda, każę mu wypierdalać bo zadzwoni po policje ze pedofil ja napastuje
>zero fan serwisu
>brak słodkich dziewczyn
>zero "nagości"
>wyjebane na fanów
Obejrzał bym takie nawet.

Ale Niko ma 18 lat

Nie obchodzą mnie stopy, ale lubię rajstopy

wyglada niesamowicie

Stopy to jeden z najgorszych fetyszy. Na tym samym poziome co cuckold, nie ma różnicy między Jamalem ruchającym ci żonę, a tobą liżącym stopy.

a rem-chan ma jakies 500 sugerujesz ze nie jest loli?

Anime które robi sobie bekę z innych bajek to wysoki poziom żbsz.
W sumie jedyne które znalazłem co by coś takiego robiło to Binbougami ga!, a poza tym, to chujnia, ale w sumie nie chce mi się zbytnio szukać.
Bardzo polecam, wymaga około 2-3 dni żeby ogarnąć co się kurwa dzieje, a potem to z górki.
>Już od 4 lat napierdalam
Ehh kurwa jak ten czas leci.

Od stopofili mnie nie wyzywaj.
Ja patrzę tylko na rajstopy.

>Stopy to jeden z najgorszych fetyszy.
wiesz, ze to nieprawda

>cuckold
no debil

przecież stópki służą do ściągania skórki z pisiorka... kto normalny by je lizał?

a co jeśli Jamal liże stopy twojej żonie?

Mi fortece padają na długo zanim pojawią się jakiekolwiek ataki, bo nie potrafię ogarnąć wszystkiego.