/polska/

edycja heteroseksualna bo dawno nie było

Other urls found in this thread:

dailymail.co.uk/news/article-3692184/Cologne-New-Year-s-Eve-attack-victim-pregnant-raped.html
independent.co.uk/news/world/europe/cologne-sex-attacks-teenager-raped-pregnant-new-years-eve-mass-sexual-assault-germany-a7141256.html
pl.wikipedia.org/wiki/Jüdischer_Ordnungsdienst
discord.gg/EFVqFEM
twitter.com/SFWRedditGifs

pierwszy za prawicę

ANIME

nty za tradycje i faszyzm.

...

ANIBE

troche prycham z tego ze wszystkie loszki filtruja karaluchow na interpalu

ANIKUKURYKU

nasralam

arti jest ladny :3

a ja wam kurwa powiem, że chyba do lekarza pójdę, tylko nie wiem do jakiego, bo od jakichś 2 miesięcy czuje notoryczne wyczerpanie
i to nie takie że się troche nie wyspałem i zmęczony chodze, tylko konkret padnięcie jakbym zaraz miał na stojąco zemldeć
jakieś med anony wiedzo o co może chodzić?
>inb4 wyniki z gugla i hehe masz raka cioto

...

może anemia?
t. miałem tak samo i okazało sie że mam lekką anemię + arytmie

kiedy sie pr*wactwo wreszcie nauczy?

nie, lekki erise tutej here, 179/85
ale w sumie anemia to też niedobory żelaza, to może o to chodzi

Dla mnie to codzienność przez ostatnie 4 lata żbsz

kto w ogole nie pije alkoholu tutaj?

no tak

ja
t. 15 latek
ps. rucham psa jak sra
ps2. mam 19 cm

>179 85
>erys
wypierdalaj bo ci zrobie przykrosc

Koriab czemu tripa nie masz?

przecież napisałem lekki
dosłownie jestem na granicy skiny fat->chubby

...

>skinny fat
>chubby
kurwa robisz z siebie trapa cwelu maly? mam dobry kontakt konkret ci przepisze leki

Tu jest zrodlo zanim grek zacznie pierdolic.
dailymail.co.uk/news/article-3692184/Cologne-New-Year-s-Eve-attack-victim-pregnant-raped.html

independent.co.uk/news/world/europe/cologne-sex-attacks-teenager-raped-pregnant-new-years-eve-mass-sexual-assault-germany-a7141256.html

musze sie chyba kurwa na wlasne oczy przekonac jak to jest w daeshland
na kamerach w berlinie

>Policja Porządkowa Żydowska (Jüdischer Ordnungsdienst) wykonuje egzekucję na Polakach w Płaszowie w czasie okupacji.
pl.wikipedia.org/wiki/Jüdischer_Ordnungsdienst

ehh nie moge sie ogarnac zeby zrzucic ostatnie 4kg tak trudno odmowic sobie kanapeczek i toscikow

>53 minuty
>25 postów
HAHAHAHAHAAHHAAHHA

ta nitka bezemnie to kurwa poziom dna

dlaczego fubuk jest taka żyzna

10h pracy fizycznej dziennie plus oszczedzanie na każdym gównie przez kilka miechów i chudniesz jak pojebion

czasami żal mi koraba

bo jest idealna

polskie morze kurwa

w niedziele było względnie ładnie w jelitkowie

sam siedzisz na plaży biedaku?

>Ilość postów na minute równa się jakości nitki
Jak nie jesteś zbanowany to wypełniasz ten generał gównem dlatego tak szybko leci.

no a co
nie mam dziewczyny

dosłowne szambo

tutaj user spierdon co szuka pracy
czy anoni mogą podać chujowe/przeciętne/dobre godzinowe stawki przeciętnej pracy?

gdzie znaleźć tzw "sissy" co dobrowolnie brałby hrt

nigdzie nie implikuje ze jakosc postow rowna sie jakosci nitki ale post co dwie minuty to dno i nigdy nitka nie bedzie jakosciowa w ten sposob (przynajmniej tego typu nitka czyli krajowy general)

np /brit/ ma w prime time kosmiczne 6+ postow na minute i nie uwazam /brit/a za jakosciowa nitke

za to /deutsch/ to inna sprawa

8/10/12

Co się kurwa robi jak już masz loszkę? Nie mówię że kiedykolwiek uda mi się jakoś zdobyć ale jeśli to co wtedy?
>Wstaje z łózka i co dalej?
>Mam zadzwonić do loszki co u niej?
>Mam wysłać sms czy nie chce gdzieś iść?
>Mam wysłać sms czy chce się ruchać?

>zanim grek zacznie pierdolic.
Przeczytaj w przypadku w którym nie przerzuciłeś się na tę nitkę zanim wysłałem Przysięgam że ponad połowa Polaków mają wrodzony autyzm i nie mogą nawet zrozumieć co druga osoba sugeruje, trzeba im mówić prosto jak do dziecka.

to samo co z kumplem tylko do tego dochodzi penis w cipuszke zamiast w dupke

jakie miasto
chujowe to od 6-10/h
srednio, w zaleznosci od miasta, to 11-15/h
w miarę dobrze, jak na pierwszą prace, to 16+/h

thx user
staram się coś znaleźć bo z kasą krucho, i żeby matce trochę finansowo dopomóc

wbijajcie na /polskiego/ discorda

discord.gg/EFVqFEM

dobry zuch, tak trzymaj, doceniam pracowitych ludzi myślących o rodzicach
chyba cie pojebało dziewczynko

>w miarę dobrze, jak na pierwszą prace, to 16+/h
chyba kurwa w UK

>2560
>na rękę
>pierwsza praca kompletnie z dupy, bez doświadczenia
>źle
chyba cie pojebało bananie

gdzie dostaniesz 16+ w pierwszej pracy ?

kurwa chodziło mi o to, że w pierwszej pracy tyle nie dostaniesz

debilu

Gdziekolwiek gdzie pracujesz na czarno.

czym jest hrt
boje się wygooglować w kontekscie pedalstwa żbsz

junior programista/technik informatyk
zakładałem że anonek szukający pracy jakieś tam wykształcenie jednak ma, jak nie to faktycznie za wysokie progi

przestancie zakladac te debilne edycje jakies pierdolone ogorki na OP czy wy macie mozg ani to mem ani to ladne ani kurwa nic od razu widac na wstepie ze nitka ma 0 jakosci i kazdy normalny omija szerokim lukiem

no pojawia się tylko kwestia tego że gówno dostaniesz

>junior programista/technik informatyk
lel

w ogole na serio tutaj tyle pierdolonych informatykow?

wypierdalac

zamknij
kurwa
jape
szmato
pierdolona

po co takie gówno atencyjne smiec jak ty w ogóle żyje
nie masz jakiejs studniówki na którą moglbys pojsc zjebie?

>technik informatyk
W jakim sensie?

nadzór/obsługa/troubleshooting/jakieś podstawy sysadminowania, wszystkie rzeczy techiczne typu podpinanie i konfigurowanie sprzętu, instalowanie adobe readera etc

"Nowy szef brytyjskiej dyplomacji Boris Johnson zapewnił, że prawa obywateli UE mieszkających w Wielkiej Brytanii będą respektowane. W rozmowie z ministrem spraw zagranicznych Witoldem Waszczykowskim podkreślił również, że chce, by Polacy pozostali na Wyspach."

HAHAHAAHAHAH

GÓWNO A NIE BREXIT

jest tu jakis sysadmin?

jebala sie z ksiedzem

pierwsza robota jako IT "support", 30zl/h i prawie nic nie musze robic

miasto? wykształcenie?

co trzeba skonczyc zeby dostac taka robote?

warszawa, wyksztalcenie obecnie srednie, ale studiuje informatyke

>warszawa
>30/h
no, to wychodzi w biedniejszej i tańszej części kraju jakieś 22~/h, czyli i tak ładnie
pozazdrościć i powodzenia

z Trumpem będzie to samo

Idź do rodzinnego i on ci zrobi jakieś podstawowe badania i powie co dalej. Może tarczyca jak miałbym wymyślać.

co to za spermowa wróżka

DAJCIE MI KUTASA DO SSANIA BŁAGAM

podwójne duble nie kłamią
linki/źródła/foty?
trzeba było kurwa być katolikiem oazowiczem, to by mi dali taką z wierzchu cichą myszkę a pod spodem nienasyconą kurwe za gf ;_;

kutasa nie dam ale masz tu (You)

miasto?

jak wejsc w death grips

benis into bagina

ehh kurwa juz prawie koniec lipca a ja jeszcze roboty nie znalazlem xddd

na vichanie zamiast user mówią na siebie op

krakow

blanty odstaw na kilka dni, u mnie to bylo to

postujcie siebie teraz

Niestety w Polsce osoby ambitne, osoby osiągające sukcesy są nie tylko nie pożądane, nie tylko nie szanowane ale wprost znienawidzone i publicznie opluwane. Przykładem jest tutaj pan Donald Tusk, człowiek, który znikąd, dzięki swojej ciężkiej pracy, wielkiej charyzmy i naturalnemu talentowi do przewodzenia wspiął się na sam szczyt i jest obecnie jednym z czołowych polityków Europy.

Niestety w Polsce, w tym biednym i zakompleksionym kraju, wyczyny takie jak szachrajstwo, omijanie prawa, wymigiwanie się od podatków i różnych opłat czy też zwykłe złodziejstwo są powszechnie akceptowane a nawet spotykają się z poklaskiem szerokich kręgów społecznych. Za to sukces pana Tuska, sukces na skalę międzynarodową, w Polsce spotyka się głównie z pogardą. Nie sposób zauważyć że większość tych nieprzychylnych(delikatnie mówiąc) opinii pochodzi z mediów prawicowych, skierowanych głównie do najuboższych i najsłabiej wykształconych warstw społeczeństwa.

Ten polski brak szacunku dla wybitnych indywidualności jest głęboko zakorzeniony już w naszym języku gdzie poza bezpośrednią konwersacją zwrotów grzecznościowych się po prostu nie używa.

>bądź mną
>urodź się
>pracuj
>konsumuj
>zdechnij
ZA KAŻDYM RAZEM

brawo grecki, mówią o tobie na 2ch

co tam pisze

Światowy Dzień Molestowania

>A na forczanie w polskim tredzie jest polak z Grecji który w samym tredzie wyuczył języka.

co biedaku, dupa boli? To pomysl, ze jak juz nie jestes juniorem, to nietrudno wycisnac 100 / h

według tłumacza gugl że na 4chanie w polskiej nitce jest polak z grecji który sam się nauczył polskiego, chyba

translacja dla ludzi nie z Polski B, którzy nie uczyli się języka dziczy: "A na 4chanie w polskim tredzie jest Polak z Grecji, który nauczył się języka jedynie z samego treda".

tester cisnie jakies 3k na łapę, a jest to robota nie wymagajaca zadnej wiedzy ni doswiadczenia, tylko kumatym trzeba byc

i co jeszcze ?

taka prawda. To chyba jedyna poza gornictwem i energetyka branza w tym kraju gdzie placa normalnie.

>nauczył się języka jedynie z samego treda

DAJ MI KURWA TERAZ PRZECIWNIKA

Ryzyko, albo więcej niż 10/h w pracy bez doświadczenia albo robisz w maku za 8/h. Choć mak nie jest taki zły po dwóch czy iluś latach pracy możesz zostać managerem restauracji, problem w tym ze większość osób w maku to studenciaku dorabiający wiec nikt nie zostaje na tak długo aby dostać awans wiec user : By się nadawał idealnie, jak nie ma doświadczenia, tylko angielsku musi znać.