/ex-yu/

exyu meet up kada ?

Other urls found in this thread:

imgur.com/KEk1NF2
youtube.com/watch?v=X-77txuiVXs
blic.rs/vesti/republika-srpska/policajci-na-meti-nasilnika-cuvari-reda-mole-sudije-da-ih-zastite/b2k6nch
vocaroo.com/i/s0axTwTf76cg
youtube.com/watch?v=D5IAgeHflqU
twitter.com/NSFWRedditVideo

>meet up
ne fala

prvi za kulturalno obogaćenje

čeg se bojiš

link za reffrence
imgur.com/KEk1NF2

Di cete za ljeto ex-yu

youtube.com/watch?v=X-77txuiVXs

niko ne prima balije jeftino ne brini se

>mlk me mater opet zaključala u sobi jer sam psovao allaha

sta da kazen anone

...

...

aj neko na beer garden na adi na six pack vcrs, sad, odma

Sta gleas ti? Jel? Ko si ti? Kako se zoves? Ja sam Miladin, volim duge setnje kraj rijeka i skakanje za casni krst, ali ne skacem, samo se skinem do pasa i gledam, bojim se visine, ma ustvari ne visine vec pada, ili da cu se razbiti i poginti. Nes vjerovati jednom sam slucajno usuo benzin u dizel motor i kao da je iso brze nego inace al kasljo motor al se nije razjebo. Kazu da muskarci vise se zajebu tako nego zene, jest, al kad zena sjedne za volan, jebo ti to ja se cuvam ko da po sajli odam, skontaj jos da vi zene jos i pijete dok vozite ko muski. Pa ginulo bi se na putevima ko na solunskom frontu.
Sta je smjesno? Sta ti je sa ocnjakom zubom? Kriv malo? A jebiga stas. Imam ja zubara svog, jest ti ljudi svasta znaju ja im kapu skidam, ne bih mogo kopati po necijim krljavim zubima nema tih para

blic.rs/vesti/republika-srpska/policajci-na-meti-nasilnika-cuvari-reda-mole-sudije-da-ih-zastite/b2k6nch

>oni ne tuku policajce u svojoj zemlji
nizašta ste

>on cita blic
nizasta si

dobro vece ece ece ce ce e e

dobro dosli dragi gosti

E'o prvi put na /int-u. Je li se mi ovdje mrzimo ili volimo? Kakva je situacija?

ovde svako svakom jebe mater, ni rodjeni brat se ne postuje

ali ima i neke ljubavi

A ja sve mislio da su na 4chanu produhovljeni i inteligentni ljudi koji ne vjeruju mainstream medijima.

istina, nekad se osjete simpatije izmedju anona, cak je i u jednom slucaju umalo doslo do grupnog drkanja preko skajpa

>umalo

Gdje su vocaroo.com/i/s0axTwTf76cg
Nema ih nesto

Znaci u Federaciji ste pa ne mozete javno biti pederi usred Islamistana. hahaha

bar mene svi vole

jesi nan ziv filipe

>on nije deo drevne loze stare 600 godina
Aj nazad na reddit

Brexit?

nosi se u sto pićki materni

>filip
wrong guy
al da ocito jesam
>on nema prezime ogranuto od kraljevske ceske obitelji
plebejci svuda oko mene

>Francuska

Ajoj.

Sta si skrivio?

ovo

zasto nema niko blizu ovde pa da idemo pit

>oni nemaju staro venicansko prezime
zasto se uopce trudite?

>azurna obala
netko me zeli mrtovg

jebiga orseolo

>*beep beep*

Jel ovo onaj Reddit zabac?

gdje zivis?

A sad ozbiljno. Otkud si u Francuskoj? Kojim povodom?

I da li ima puno crnaca/arapa tamo gde si ti? Zivo me zanima koliko su Sup Forums baljezgarije zasnovane na istini.

Bijeljina

>A sad ozbiljno. Otkud si u Francuskoj? Kojim povodom?
pa na ljetovanju
>I da li ima puno crnaca/arapa tamo gde si ti
a sta ja znam primjetljivi su al su daleko u manjini jos uvijek
u 11 dana sto sam bio tu vidio sam 3 interracial para od tih su 2 bia bijele zena q 1 je bio da je bijel muskarac
>Zivo me zanima koliko su Sup Forums baljezgarije zasnovane na istini.
arapi=cigani isto izgledaju smrde i ponasaju se sam sto su opasniji
crnci su uglavnom ok puno bolji od arapa

Zamisli da imas curu i da ju brkati arapin sa turbanom na glavi uhvati za dupe.Sta bi uradio?
Napomena da ona ocekuje da ju branis

Pripremim bika naravno

pa udario bi arapa
nes ti mudrosti
veca je mudrost imat curu eeeh

>pa na ljetovanju

A dobro. Sam? Sa porodicom? Sa devojkom?

I jel znas pricati francuski ili koristis engleski?

ODABRAO SI DA UDARIS ARAPINA

Arapin nasrce na tebe i u pomoc zove jod 2 rodjaka?Sta radis?Povlacis se i izvines ili nastavljas sa fajtom?

>on mi je poverovao
ma top cec desu

ja bi se tuko pa dokle doguram, nek dobijem batine nema veze. A kasnije bi ih naso pa bi im malo zapalio kucu i oko kuce cisto da se opamete

ehh sad previse pitas
imam 193cm i 90kg,ne vjerujem da ce oni nastavit fajt tak da da nastavljam mislim da su mi sanse jos uvijek vise neg ok

Kak je kod vas, jel kuvate vi za svoju devojku ili ona kuva za vas?

O ljudi ne robujte lažnim božanstvima već robujte Allahu koji vas stvara i koji će vas oživjeti. Samo je Allah taj koji naredjuje i zabranjuje. A ko glavu okrene pa ja se zaista za njega bojim patnje na sudnjem danu.

Kako je tu,jel ima belaca idalje

...

kak mislis pa normalno da ima bjelaca
nisam u parizu

Prijatelju nema vece patnje od odricanja od slanine,ko bi pobedio u fajtu izmedju isusa i muhameda,vrv isus on je imao razne skilove kao ozivljavanje itd,jbt isus je bio mage

Jesus fucking Christ the one on the far right is pure sex.I am developing Jungle Fever just for her!

...

ODABRASI DA NASTAVIS SA TUCOM

Dvojica te tuku dok ti treci drzi curu koja se otima i pokusava da ti pomogne.Ti se i dalje drzis ali se vec zamaras.Pokazujes dostojne fizicke sposobnosti ali jedan od njih dvojice te obara na zemlj.Cura pocinje da vristi i govori im da prestanu.Sta dalje radis?

disgusting London scum

kill yourself turko mongol gyppo scum

how come London is so diverse and multicultural? You should really be proud of your capital

Zato sam ja gej,nisam tako rodjen ali sam progutao ultimativni red pil i onda postao,devojke imaju velika ocekivanja i nemaju mozga,fora sa tucama je devojka ocekuje da je branis ali kada nekog nokautiras nece joj se dopasti u vecini slucajeva

>local hairdresser is a muslim bosniak
>local mayor is a fucking paki
>local shop is owned by a paki
>local fast food place is owned by a turk

uzimam kamen s poda drugom rukom zaustavljam nadolazci udar nogom,povlacim nogu i rusim arapa,dizem se udaram drugog arapa kamenom on pada u nesvijest odlazim do treceg koji drzi curu,stavim mu prste na oci ko da cu ih iskopat on se usere i pobjegne onaj koji je na podu se lagano dize uvida da je sam osto,dolazim do njega i udarim ga sakom u noz i kazem mu
ak jos jednom cujem da netko kaze nes protiv hrvatske i hrvata dobit cete jos krvavih batina
odem od njih s curom u sumrak

>still thinking its a anglo country

i don't for a second. there's no such thing as an anglo country any more.

it will get better now after UK voted for brexit :3

IZABRAO SI DA BUDES VIRDZIN DO KRAJA ZIVOTA

Ona place i ostavlja te jer si ispao slabic.Sta radis sledece?Pustis ar*pe da te prebiju ili ih zamolis da te puste,popusis im kurac i udavis se na le frans obali?

a jel mogu ja da se prijavim za dobrovoljno pusenje kurceva arapima?

>on misli da arapi mogu prebit nekog
damn son

jel ozbiljno mislis da ce to njima pomoc, nema im nade

Buttmad diaspora detected.

>oni se jos uvek nisu pripremili za sledecu drzavu na balkanu
Kakav je osecaj znati da nakon sto Republika Vojvodina udje u EU, da ce GDP po glavi stanovnika biti $60k?
Uzivajte u vasoj trecerazrednoj drzavi jazavci

E moja budalo.Vidi se da si prljava dijaspora koja se folira kako mu ne bi devastirali anus

youtube.com/watch?v=D5IAgeHflqU

REPUBLIKA

ocenite mi sliku anoni

>vojvodina
>ne ista ko slavonija (druga najsiromasnijja regija u hr)
t.slavonac
>on misli da me zna
e muhamede

>dubs
Koje su cene stanova Novog Sada?

>ehh sad previse pitas

Previse pitam kad pitam da li znas francuski i sa kim letujes?

ne znam francuski i pricam engleski
a ovo drugo da

Kako se nosite sa tim da zivot nema nikakvog znacenja,da sve sto uradimo verovatno ce se zaboraviti posle nase smrti,a i da se ne zaboravi univerzum ce se eventualno ugasiti i sve ce nestati,nemamo slobodu volju i i nikada ultimativno ne mozemo da se zadovoljimo i iz toga proizilazi patnja o kojoj je buda pricao

Vojvodina je puna nafte anone.

Ako se otcepi to su ti nova Saudijska Arabija

Uvek se setim da nisam Srbin i ponosno izdahnem

those are hot black girls :3

Nista je sve

GDE SI ZELIMIRE BRAT MOJ NAJBOLJI

zas se ne crpi?

Zasto ne zivite u crvenon dilu

/ex-yu/ treba preimenovati u /cro/ jer ionako 70% postera tu su Hrvati.

idite, ko vas jebe, i onako kod vas ima najvise sjw govana i lgbt debila, ali samo si se malo zajebo, vojvodina nikad ne bi otisla od Srbije, to vam sluzi samo da nervirate ostale, ali ja bi stvarno voleo da odete, jos kad bi i beograd mogo sa vama, pa makar bili najsiromasniji, bar mozemo vladati svojom drzavom

Sloveniju treba satrati

ovo dbi

Sumadija majka, Beograd i Vojvodina su dno dna

vas treba preimenovati u SLOWenia jer ionako 70% stanovnistva ima jednocifreni broj IQ-a

aj to levo, to razumem, ima more, ali sto bi iko zeleo da zivi u to desno

a ko kaze
t.osjecko-baranjska masterrace

Da vidimo koliko nas ima sa mentalnim oboljenjima,pa da krenem:
Depresija
Depersonalizacija
Srbin
Sasvim moguce sizofrenija
Aksioznost

BTFO
sta tu imas

ne razumijem pitanje

Ovo, mada bi bilo bolje da se stavi /hrv/ i (ne)prijatelji pod subject dbsi

sta tu imas lipo/dobro