/polska/

chwała poległym

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QgsU1Ouy6C4
youtube.com/watch?v=u1loE4Y9wpU
discord.gg/krKSp
twitter.com/SFWRedditVideos

/balt/

sralt kurwa

zabij się

ty kurwa ZWIERZU!!!!!

ok to jutro trackliste zrobie

ANIME
worst girls, as expected from worst country

>posrańcy warszawscy

dzięki za zniszczenie stolicy lmao

szkoda że zostałą odbudowana

no kurwa jak psa zadusze

nie

no z cegieł pokradzionych z innych miast

Ca beni, mir?

popuś????

Пapeнь из Кyвeйтa жeнилcя нa чeтыpeх дeвyшкaх в oдин дeнь, пocлe тoгo, кaк бывшaя cкaзaлa, чтo вpяд ли нaйдeт хoть oднy, ктo зa нeгo пoйдeт...

Wrzućcie na pełny ekranik i powiedzcie, czy nie rusza.

Mnie bardzo.

youtube.com/watch?v=QgsU1Ouy6C4

jak to mozliwe?

pewnie im zapłacił

jeszcze troszke tu z wami posiedzie i pojde spac

No mnie jakoś specjalnie nie rusza. Jedyne ich kawałki co mi się podobają, to Accelerated, Ocean Drive i Early Summer. Chyba dlatego, że słucham ich kiedy jeżdżę przez leof. Poseidonos, takie greckie Miami trochę.

no arab jebany bogacz
a ja kurwa nawet jednej nie dostane..

Daj mie tako

nie wytrzymałbyś z taką dłużej niż dzień

jedna noc by wystarczyła ;)

litwini = podludzie

Who are some famous Polish singers or bands?

mur mur mur mur

Bułat Okudżawa
Władimir Wysockij
Popek

youtube.com/watch?v=u1loE4Y9wpU

Ech, ten kawałek jest po prostu fantastycznie zmontowany jeśli chodzi o zgranie muzyki z filmem. Może bardziej podoba mi się dlatego, że znam film, z którego wykorzystano sceny, dlatego lepiej rozumiem kontekst, ale i bez tego powinno dać się wyczytać emocje toważyszące utworowi.

Chociaż spodziewałem się, że historyjka o antyspołecznym autyście odnoszącym sukces będzie tu bardziej popularna.

>toważyszące

the band feel

Republika
Jacek Kaczmarski
Perfect
Lady Pank
Budka Suflera all of them except Republika and Kaczmarski are literally polish dad-rock, so I wouldn't exactly recommend them. And you probably won't most of the Kaczmarski's lyrics anyway, if you don't know polish history and culture on a native level

a hója ciem obhodźi jak ja piszem?

maślana morda

ogarnij się niedojebie
żyjesz w tym kraju co najmniej 18 lat i nie umiesz posługiwać się językiem lmao co za wsiur

Zawsze się mylę, nie wiem czemu.

a hój tobie f dupem lmao

ps. ja to nie on tylko chciałem zrobić śmiesznego posta

analfabetyzm

Coma to dobry zespół.

Próbuję spać na podłodze, bo od siedzenia przy kompie bolą mnie plecy i chcę się naprostować, ale póki co czuję tylko jeszcze większy ból.

ja po środku

zapraszamy na /polskiego/ discorda

discord.gg/krKSp
discord.gg/krKSp
discord.gg/krKSp

Przyznaję się do stawianych zarzutów.

XD

kocham cie polska
owies i siano zawsze :3

debil

kup sobie materac ortopedyczny i połóż go na podłodze

debilu

ja też kocham polskę

On myśli, że ja to napisałem ironicznie.

Ale akurat leżenie na podłodze zwykle mi pomaga na ból, więc chcę zobaczyć czy spanie da jeszcze lepszy efekt.
Chińczycy spią na ziemi i żyją jakos.

Kiedyś przyjadę do Wrocławia, udam że jestem loszką na Tinderku, zaproszę Wowika do Pizzy Hut na rynku i go tam zamorduję

i konie?

cejrowski smugacz jebany

>siedz w domeczku
>graj w pokemony bo konta po 200 zł chodzą
>fake gps i jestes w USA
>nie wychodzisz z domu
>nikt nie zajebie cię maczetą, siekierą czy tasakiem na kiju
>nie wybuchniesz w restauracji
>kurwa fajeczki
>feelsgoodman

chuj w dupę koniom
psy > konie

I juz przejebane psa w dupe choc

nie sąd cie skaże

no dobra psów nie lubisz, ale szanujesz wowika?
bo jeśli tak to cię też zabiję

Zaraz zbanują takie praktyki.
I w ogóle niech ta gra już umrze, znudziła mi się, bo mam chujową okolicę.

to jeszcze nie zdechla?

jak się nie teleportujesz jak pojeb to bana nie będzie

szanuje konia i psa ale nie jednakowo rosji lub zyd

>nie jednakowo rosji
w sumie to szanuję anona
ale panslawizm to dla anona yankesa jest pojęcie?

no jak nie postujecie to ja też spierdalam
elo do jutra

papatki

siedzi tu ktos jeszcze czy sam zostalem znow jak moje cale zycie

>chwała poległym
Pierdolone lemingi rzucily sie na smierć niszcząc bezpowrotnie nasze najwspanialsze miasto. Pies was jebał jebane kundle.

hej

w co ja sie anoni wpakowalem

Ciekawostką jest, że skończę siedemnaście lat w połowie września. Jestem dzieciaczkiem. Zdumiewa mnie fakt, że chcesz pisać z małolatą, która prezentuję sobą jedynie desperacki bełkot i jakąś problematykę godną pożałowania.
Powinna, ale nie lubię małostkowego oceniania mnie. Mnie nie podbudowuje, że ktoś jest gorszy, a bardziej, że ktoś jest lepszy. Stworzyłam pewien życiowy algorytm, który polega na tym, że gromadzę bieżącą wiedzę. Dzięki temu, przeskakuję tych, co kiedyś byli przede mną i jestem od nich lepsza, a jednocześnie mam przed sobą kolejne jednostki do przeskoczenia. Nigdy nie będzie pocieszać mnie to, że mam co jeść, a dzieci w Afryce nie. Jednak muszę przyznać ci pewną rację, którą pewnie masz na myśli. Kryzys egzystencjalny jest przywilejem świata, w którym nie brakuje jedzenia, ani dachu nad głową: z pełnym żołądkiem możesz spokojnie zastanawiać się nad bezsensem życia. Kiedy zaspokoisz pierwotne, podstawowe potrzeby, zaczynasz szukać czegoś więcej - a problem tkwi w tym, że nie ma nic więcej.

szkoda że odbudowali

no na razie to w duble
zblokuj sukę i zapomnij żbsz

nie no
nie wazne co napisze bede forsowal spotkanie bo z tego co czytam to potrzeba jej bolca

AAAAAAAAAAAAAAKURWAAAAA

seks też jest pierwotno podstawowo potrzebo

ok

siema co tam

>on myśli że zarucha
o jak kurwa skisłem

...

Anoni, a jak najłatwiej skontaktować się z Wowikiem w prawdziwym życiu? Chcę go spotkać i mu pokazać moje uszanowanie

uwaga groźny homo gwałciciel nie odpisywać

wiesz życie jak życie
dałem se dzisiaj obraz z symbolem polski walczącej na fejsa żeby striggerować moich lewackich znajomych

a u cb?

Zaproponuj jej safari w afryce. Powiedz że będziecie strzelać do małych murzynków żeby im oszczędzić cierpienia z głodu.

...

co chcesz mi przez to powiedzieć
że kosza mi dajesz
?

Jestem zdania, że w życiu każdego człowieka najważniejszy jest on sam; w moim życiu liczę się ja, Twoim życiu liczysz się ty. To proste. Istotnym jest, by widzieć w sobie wartościowego człowieka, szanować się i czuć do siebie sympatię. Spełniać się, realizować cele i marzenia. Dbać o swoje zdrowie. Rozwijać się. Kochać siebie. Tylko Ty zostaniesz z Tobą na zawsze; nie rodzina, nie pieniądze, nie pies, nie miłość - to Ty i tylko Ty towarzyszysz sobie od początku do końca. Jaki będzie sens życia, gdy stracisz siebie? Przepraszam za moją egoistyczną i nazbyt narcystyczną postawę, ale tego jestem zdania. Mogę otaczać się ludźmi, ale nie potrzebuję kogoś, aby być szczęśliwym.
Moglibyśmy kiedyś przejść na rozmowy, ale o racjonalnej porze, bo jestem bardzo zmęczona i łkam do poduszki. Nie nadaję się dzisiaj do ani klikania w klawisze, ani wypowiadania słów.
Chyba byłoby mi przykro, gdybym po dekadzie czytania książek, nie umiała skleić zdania.


bardzo mila moze to jest ta szansza mojego zycia, zeby chociaz raz z nia pospacerowac
ale bym kurwa forsowal dotyk o japierdole

co ona ci na kazde pytanie odpisuje esejem?

tak

Anonku, ale to fejk, prawda?
Prawda?

,,Mogę otaczać się ludźmi, ale nie potrzebuję kogoś, aby być szczęśliwym. "
no kurwa ciekawe

zaraz ci napisze ok?
bo teraz gram

w lola pewnie, nie?
skończ się kurwa degeneracie

sie doigralem nie
ale i tak dokoncze tą partie do konca

nie kumplu poczekaj proszę

to nawet nie chodzi o to, że twierdzi, że ona nie potrzebuje chłopaka, kurwa wyobraz sobie życie bez ludzi, bez nikogo, mimo tego że jestem introwertykiem to bym się zajebał

Wyrwij murom zęby krat!
Zerwij kajdany, połam bat!
A mury runą, runą, runą
I pogrzebią stary świat!

dawać mnie tu kurwa (You) albo ide spać i temat spada z rowerka

co tam porabiasz

>62554117
spierdalaj
za singlesy (Ty) nie ma

oglądam G.F. Darwin na youtube